Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Čet 24 Jan - 14:03

da se vratimo konačno na temu. zašto se ljudi obrišu?

pre par godina sam na jednom velikom forumu imao odlično društvo. džarali smo po politici, filosofiji, psihologiji i baš se lepo zabavljali dok nisu počeli problemi. bilo je par starih članova kojima se nije smelo suprotstaviti, ako se to desilo na postove nam se lepili članovi s parsto postova (očigledno njihovi klonovi)  i sipali uvrede nemilice. kad bi im neko i odgovorio, mod je brisao odgovore a uvrede ostavljao. ljudima dojadilo da budu vređani i cenzurisani, jedan po jedan se brisali. pisao sam o tome supermodu, ukazao mu na situaciju, ali čovek nije želeo da se meša, kao neće se brisati a i vratiće se pod drugim nikom. nije baš objašnjenje, jer su se svi lepo sa mnom pre brisanja pozdravili i otišli bez povratka. nisam se obrisao na tom forumu, ponekad pogledam sa strane šta se tamo dešava, ali od onda se tamo nisam ulogovao.   Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 16:10

ljudima dojadi da neinteligentne i zlobne individue iz osvete preseljavaju njihove teme i postove, brišu postove, spamuju. zapita se čovek šta mi to treba? 


da se to meni desi, ne bi mi smetalo, bilo bi mi zabavno i drago, lepo je nekom biti centar sveta  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 4 Feb - 19:48

sva ta brisanja su sitne računice koje se od osobe do osobe menjaju, ali svima je zajedničko jedno.

ima jedna istina koja se ne može oboriti ničim. oni koji se obrišu namerno nisu ni zaslužili da se o njima išta zna na Haossu, jer su tim brisanjem pokazali nepoštovanje i prezir prema vlasnicama foruma koje su sa svojim društvom stvorili ovo lepo mesto i svima nama koji smo se ovde s njima družili, veselili, izmenjivali misli, pa šta ima veze ako smo se i posvađali. ljudski je sve to. 


zanimljivo je da se niko od osnivača i veterana foruma nije obrisao. jest da nekih nema, ko zna da li su i živi, ali nisu se obrisali. 

stara je to garda, častan svet. skidam kapu.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Sre 6 Feb - 18:22

Ljudi se nebrisu radi tebe ili nekoga, brisu se jer nisi zasluzio njihovu paznju.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Sre 6 Feb - 18:38

Toni dragi, pišeš kontradiktornosti.  happy

drago mi je da je Pajdo ovde, ovo je odgovor na tvoj post napisan pre mesec dana, nisam ga mislio ni postaviti, ali kad je Pajdo došao, evo mog odgovora. neka lično prokomentariše. 




Nemam  ja ništa protiv  Pajde, čak ni protiv tebe Toni, veruj mi na reč. Nije da vas volim ali nemam ništa protiv. Meni bi čak bilo drago da se Pajdo pojavi na Haossu, on je pametan čovek, mogao bi bez problema s njim na igrice, u svaštaru ili na piće u kafanu. S moje strane nema nikakve zle krvi. Iskreno da ti kažem, nekako peverzno će da zvuči, ali on je meni simpatičan kad je u pozitivnom modu. Kad je u negativnom, to je druga priča.

To što sam ja Pajdu spomenuo nije ništa drugo nego opis tvog i njegovog minulog rada ovde, obično iznošenje istinitih činjenica. Podsećanje na vređanje nene, stalno rovarenje i prigovaranje ne valja ovo, ne valja ono, na vređanje  Ponoć, njeno teranje s Haossa par puta itd, postavljanje slike stare babe koja vrši veliku nuždu (čitaj sere) u Emelien spomenar i td i td.  Ništa osobno, nema mržnje, nema ljubomore, samo priča kako je ovde bilo.

 Da smo se Pajdo i ja upoznali pod drugačijim okolnostima garantujem ti da on ne bi ovde prosipao svoju negativu i da  bi on i ja bili ortaci koji bi se ovde šegačili i zabavljali 100 na čas, iako ni sad nismo neprijatelji, bar s moje strane.

Ako se sećaš Toni moraš priznati da sam Pajdi i javno priznao da je u oba slučaja bio u pravu, jer su obe spomenute osobe koje sam ja branio od njegovih napada, i zbog kojih smo se Pajdo i ja ustvari i zakačili prvom prilikom mene javno popljuvale i umalo proglasile najvećim zlom na svetu. A Pajdom se nisam zakačio lično, već braneći osobe koje je on napao.
 
Čak sam posle toga popljuvan i zbog tog priznanja proglašen za Pajdinog jataka. Još malo falilo da ispadne kako sam ja Pajdin tajni agent ubačen na Haoss kao spavač.  Drugo, ako se još sećaš, savetovao sam Pajdi da zajaši motor i pravac Z**** na prosidbu. Primetio sam da je se ovde kuka za njim, nisam razumeo kako neko to može nakon silnih uvreda i proganjanja, ali sam primetio.

Kao što vidiš, nemaš ni ti ni Pajdo meni da zamerite ni jednu reč napisanu na Haossu. Nigde uvrede s moje strane, nema analize ličnosti, nema vređanja, nema analize uslova u kojim živite kao što ti radiš Toni. Samo činjenice koje su se ovde dogodile.

happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Sre 6 Feb - 19:00

Ova tvoja zadnja epizoda mi se svidja, sasvim drugacija atmosfera na forumu sa takvim napisanim rijecima ako su i ozbiljne naravi.

Pises u negativnom i pozitivnom modusu... pa uhvatio sam te ocigledno u negativnom modusu a ti nisi to priznao i dalje kosio travu. 

Bilo kako bilo, nadam se da sledece epizode su sve samo pozitivne.
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Sre 6 Feb - 19:40

Ljudi brisu svoj nick ili odlaze sa foruma iz vise razloga:

-Nemaju vise slobodnog vremena
-Dosadi im Forum pa naprave pauzu
-Obrisu nick da se zna da ne dolaze vise
-Nekima dosadi patetika i sujeta od nekog
-Nekom postane neko isuvise naporan


Dosta toga ima to je sve individualno i kod svakog su razliciti razlozi. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Sub 9 Feb - 10:23

Moja poenta brisanja sa foruma je bila dobre naravi i dobrovoljna. U sustini je kad su napadi poceli na pojednice sa ovog foruma. Pa sam stao kao vojnik i branio onu slabiju stranu. Borba je pocela i zavrsila se, ali rat ne.
Bacao je granate a i ja, pa nastala tisina odjednom, nitko se odazivao nije. Pa poslije 4 sedmice iz rupe-rov se pojavio , prica da nije smio pucati, uzvratiti. Cak dosao je neki novi General (zenski) obrazovan i kulturan, sa silom nisu mogli da dobiju bitku, ni sa saveznicima.
Pa zatom kopiraju se neki likovi (vojnici) vise puta da dobiju masu i neku velicinu na front.
Tako da se covjek mozda boji-uplasi ili pobjegne sa front linije, to se zove psiholoski rat.

Glavni uzrok brisanja sa foruma je sto je izazivana negativna atmosfera na forumu. Ali ne sa moje strane kao sto se tu pise ili pokusava. Pobjednik uvjek pise povjest, to je uvjek tako bilo.

Tesko je kao vojnik se braniti sam a 10 vojnika su na suprotnoj strani,cim dignes malo glavu, pucaju na tebe.

E, to je to i to je ta prica bila. happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Sub 9 Feb - 12:57

Ja se nikada neću obrisati sa Foruma, uz cmizdrenje i patetično opraštanje.
Jer svakom se može desiti da želi nanovo da se vrati.
 

I nema razloga odavde se brisati, ovo je divno mesto, 
ja sam jako srećna što uživam ovde i nemam ni najmanju nameru da odlazim.
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10849

Učlanjen : 28.03.2013


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 14:41

Mandow ::
Moja poenta brisanja sa foruma je bila dobre naravi i dobrovoljna. U sustini je kad su napadi poceli na pojednice sa ovog foruma. Pa sam stao kao vojnik i branio onu slabiju stranu. Borba je pocela i zavrsila se, ali rat ne.
Bacao je granate a i ja, pa nastala tisina odjednom, nitko se odazivao nije. Pa poslije 4 sedmice iz rupe-rov se pojavio , prica da nije smio pucati, uzvratiti. Cak dosao je neki novi General (zenski) obrazovan i kulturan, sa silom nisu mogli da dobiju bitku, ni sa saveznicima.
Pa zatom kopiraju se neki likovi (vojnici) vise puta da dobiju masu i neku velicinu na front.
Tako da se covjek mozda boji-uplasi ili pobjegne sa front linije, to se zove psiholoski rat.

Glavni uzrok brisanja sa foruma je sto je izazivana negativna atmosfera na forumu. Ali ne sa moje strane kao sto se tu pise ili pokusava. Pobjednik uvjek pise povjest, to je uvjek tako bilo.

Tesko je kao vojnik se braniti sam a 10 vojnika su na suprotnoj strani,cim dignes malo glavu, pucaju na tebe.

E, to je to i to je ta prica bila. happy


Smeo je Erotik Tebi uzvratiti ali sam ga ja zamolio da ne odgovara da bi se prekinula svađalačka atmosfera na forumu. Erotik me je poslušao i hvala mu.

Evo Mandov, sad i Tebe lepo kulturno molim da prekineš sa tim svojim pisanjem. Rat, kako ga Ti zoveš je gotov. Niko nije pobedio ali forum je izgubio. Okrenimo se budućnosti. 


Što se tiče Tvog nika savetovao bi Ti da ga promeniš, jer Mandov znači nešto ružno, a za jednu naciju i uvredljivo. 

Uguglaj mandov pa sam odluči, jer ne verujem da Ti sebe smatraš za Ciganina, Roma, sitnog lopova, prevaranta, onog koji voli nešto da omanda (ukrade).










happy 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 15:17

a kako se Malena obrisala?  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 17:04

EROTIC MAN ::
a kako se Malena obrisala?  Laughing


Pitaj Franciku  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 19:58

malena72 ::
EROTIC MAN ::
a kako se Malena obrisala?  Laughing


Pitaj Franciku  happy happy happy



pisao joj, čekam odgovor  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 19:59

Good luck happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 20:45

nikad ne bi pristao da me neko obriše, a još manje bi se sam obrisao. ja koračam kroz život da me ima, a ne da me nema. ne želim da izazivam ravnodušnost, želim da me oni s kojima jesam vole. bolje i da me mrze nego da su ravnodušni prema meni. tako i ovde. došao sam da ostavim trag. kakav je takav je, moj je i predstavlja mene takav kakav jesam. obrisao se ne bi nikad. to je kao da sam sebi pljuneš u usta. 

nekom sam hrpa govna, nekom sam zlatno runo ovna, ali vazduh NE ŽELIM I NEĆU DA BUDEM.  study










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 20:50

Ajd ne davi vise
Ja imam kraci fitilj od tebe i to je to. Nismo svi isti. 
A usta su moja pa ako i pljunem u njih moje je 
happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 20:57

bez uvrede za ono pljuvanje  happy , to ja tako poetsku nit da naglasim  happy

da me ovde podržava samo jedna osoba, zbog nje bi ostao

da me ne podržava niko, ostao bi zbog inata  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 21:04

Ti si ti, ja sam ja
Ni ti neke stvari ne vidis i ne dozivljavas kao ja i sta da se radi. Da ubjedujemo jedno drugo sta i kako bi trebalo ?
Meni inat nije nesto sto me vodi i stimulise  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 21:07

Meni dok je dobrog društva i pozitivne energije nema odlaska. 

I ima ljudi koji su mi ovde puno dragi. 

Zato sam tu. 

A na nepravdu nikad ne zatvaram oči,  nit je praštam.

Za takve sam kao streptomicin.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 21:12

Samo treba da ti je jasno da nema slucajnog brisanja. Tko god ti je to rekao malko te slagao  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 21:12

malena72 ::
Ti si ti, ja sam ja
Ni ti neke stvari ne vidis i ne dozivljavas kao ja i sta da se radi. Da ubjedujemo jedno drugo sta i kako bi trebalo ?
Meni inat nije nesto sto me vodi i stimulise  happy


nema ubeđivanja, ne želim da ti misliš kao ja, samo razgovaramo.  happy

ovde neki ljudi to ne razumeju. čim se javiš par puta u temu i poklopac si, i sve po tvom, i centar pažnje i svašta nešto.

ebala ih psihologija, samo bi da razgovaram  runing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 21:13

malena72 ::
Samo treba da ti je jasno da nema slucajnog brisanja. Tko god ti je to rekao malko te slagao  happy


ma znaš ono, hteo sam da vidim da li stvarno funkcioniše  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 21:17

Srecom smo oboje narcisi pa se ne dozivljavamo kao sto nas ti lonci dozivljavaju  happy
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 21:18

EROTIC MAN ::
malena72 ::
Samo treba da ti je jasno da nema slucajnog brisanja. Tko god ti je to rekao malko te slagao  happy


ma znaš ono, hteo sam da vidim da li stvarno funkcioniše  happy

Nemoj imali bi samo jos jednog gosta plus a to nam bas ne treba... happy










Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610Pon 25 Feb - 21:20

Cuti samo , pojela bi ga zivog  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto se ljudi boje klovnova?
» Meteoropatija
» Zašto ljudi rado izgaraju na poslu?
» Zašto ljudi ostaju u nesretnim vezama?
» Zašto neki ljudi crtaju bolje od drugih?
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-