Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Ned 24 Mar - 0:04

Jel da?  Very Happy




Evo nešto pozitivno za ceo forum, ujedno i odgovor na ovu temu....

happy  happy happy

Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Čet 28 Mar - 14:37

ako ne mogu u RL, ajde da se bar obrišem na forumu.  Very Happy

 bilo bi lepo u životu da se čovek može obrisati i krenuti iz početka, iako mislim da ne bi bilo pametno. svako svoje treba da nosi sa sobom. mane, vrline, uspehe, neuspehe, nema bez istorije ništa, a svako od nas mora da ima neku svoju istoriju.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Čet 28 Mar - 20:34

Ti stvarno nosis neki teret u vezi ovoga  resign
Sta te muci, daj da razjasnimo jednom za sva vremena  Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Čet 28 Mar - 22:03

EROTIC MAN ::
ako ne mogu u RL, ajde da se bar obrišem na forumu.  Very Happy

 bilo bi lepo u životu da se čovek može obrisati i krenuti iz početka, iako mislim da ne bi bilo pametno. svako svoje treba da nosi sa sobom. mane, vrline, uspehe, neuspehe, nema bez istorije ništa, a svako od nas mora da ima neku svoju istoriju.  Cool


Odličan post !   I u potpunosti se slažem sa tobom.  happy


I ja nikad ne bih volela da krenem ispočetka i obrišem svoj život sa svim padovima i usponima u njemu.

Tako isto važi i za Forum...
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 13:51

malena72 ::
Ti stvarno nosis neki teret u vezi ovoga  resign
Sta te muci, daj da razjasnimo jednom za sva vremena  Shocked



šta bi me mučilo  Shocked

misli mi vrludaju, neke i napišem da diskutujemo ako nekog zanima  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 13:53


runing happy runing 



happy 










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 13:55

Samo piši,  jer da ti tako ne vrludaš ja ne bih imala s kime da pišem.  happy happy

Moram da otvorim temu "Zapljuvana na forumu"  affraid  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 14:00

ma kakva zapljuvana, napadani smo svi mi, samo kako vetar dune  happy

ali ako odlučiš, evo ti majca

Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 LQC1UZXcelKQ



happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 14:01

Hahahahahahahahahahahaahhahaah  može   happy happy happy happy happy

Pucajte, ja i dalje držim čas !!!  happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 14:07

EROTIC MAN ::
malena72 ::
Ti stvarno nosis neki teret u vezi ovoga  resign
Sta te muci, daj da razjasnimo jednom za sva vremena  Shocked



šta bi me mučilo  Shocked

misli mi vrludaju, neke i napišem da diskutujemo ako nekog zanima  Laughing


Nemoj da ti misli vrludaju po forumu kad duvas neki lepak ili kad si na lakim drogama molim te  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 14:09

najbolje mi vrludaju kad sam čist  happy

čim se faćam droza uspore se  Rolling Eyes happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 14:12

Posto sam se obrisala dva puta tvoja poruka je upucana meni direktno. Negdje usput si stekao dojam da zelim da se izbrisem iz svog zivota ?
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 14:22

Čemu hejt?


Pa nisi se samo ti obrisala.

Nije pomenuo ničije ime posebno, niti je kriv što si se ti sama u tome pronašla.

Govorio je o tome uopšteno kao o pojavi.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 14:55

malena72 ::
Posto sam se obrisala dva puta tvoja poruka je upucana meni direktno. Negdje usput si stekao dojam da zelim da se izbrisem iz svog zivota ?



malena, ne zaebavaj. ako mi je iko ovde drag, onda si to ti. happy 

nikom nijednom reči ovde nisam spomenio privatni život jer mislim da je to dno dna, a o osobama koje to rade mislim sve najgore. 
pogotovo to ne bi tebi spomonio ili predbacio.

post nije usmeren nikom lično, to je samo moje obično lamentiranje, baš kako sam rekao, misli mi vrludaju.


NIKOM JA OVDE NE PIŠEM IZMEĐU REDOVA. ŠTA IMAM PUKNEM U FACU, TAKO DA MOLIM DA SE MOJI POSTOVI NE TUMAČE LIČNO.


svako ko je zaslužio će od mene dobiti svoju porciju. ne brini, i ti ćeš, ako zavrediš.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 14:58

EROTIC MAN ::
malena72 ::
Posto sam se obrisala dva puta tvoja poruka je upucana meni direktno. Negdje usput si stekao dojam da zelim da se izbrisem iz svog zivota ?




NIKOM JA OVDE NE PIŠEM IZMEĐU REDOVA. ŠTA IMAM PUKNEM U FACU, TAKO DA MOLIM DA SE MOJI POSTOVI NE TUMAČE LIČNO.




Lajk na ceo post !

Pogotovo ovo što sam izdvojila..... To bih i ja rekla !   happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 15:00

na mene je krenila cela haranga kad je plačko jedan moj lični post, moje životno iskustvo krivo protumačio da je upućen njemu.
luda kokoš je postala direktno iza tog mog posta i nije joj smetao, ali nakon par dana se upalila svećica pa je i ona  "poludela". 


molim vas, nemojte me  happyhappy happy happy

šta će meni "između redova" kad ja obožavam kresanje u facu.  mad


normalno, SAMO ONIMA KOJI ZASLUŽE.  runing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 15:02

Gdje si sad procitao da mislim da ti nisam draga   resign
Prestani da citas izmedju redova, pitanje je bilo doslovno. Pricamo, diskutujemo.
Mene zaista zanima sta te navelo na tu pomisao bas zato sto sam i ja jedna od tih koja se obrisala.
Isto tako vjerujem da se jos neki pojedinci nisu brisali zbog svojih zivota nego jednostavno zbog nekog stanja na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 15:05

EROTIC MAN ::
na mene je krenila cela haranga kad je plačko jedan moj lični post, moje životno iskustvo krivo protumačio da je upućen njemu.
luda kokoš je postala direktno iza tog mog posta i nije joj smetao, ali nakon par dana se upalila svećica pa je i ona  "poludela". 


molim vas, nemojte me  happyhappy happy happy

šta će meni "između redova" kad ja obožavam kresanje u facu.  mad


normalno, SAMO ONIMA KOJI ZASLUŽE.  runing



Prvo moras da prestanes da sebe stavljas u prvi plan, pa onda da pricamo  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 15:16

malena72 ::
Gdje si sad procitao da mislim da ti nisam draga   resign
Prestani da citas izmedju redova, pitanje je bilo doslovno. Pricamo, diskutujemo.
Mene zaista zanima sta te navelo na tu pomisao bas zato sto sam i ja jedna od tih koja se obrisala.
Isto tako vjerujem da se jos neki pojedinci nisu brisali zbog svojih zivota nego jednostavno zbog nekog stanja na forumu.


prvo, nisam nigde pročitao da misliš da mi nisi draga. 

drugo, možda sam i ja tebi drag.  happy happy

treće, obrisala se i Emelie, a i ona mi je draga, da ne vrednujem redosled  happy

četvrto, pomisao o privatnom životu je nastala bez ikakve povezanosti s ikim na haossu. jednostavno, ako razmišljaš o nečemu, nameću ti se razne ideje. meni se nametnula ideja o RL, bez ikakve pomisli na tebe ili bilo koga drugog s haossa 

peto, iskreno, mislim da se niko na haossu nije obrisao  ZBOG SVOG PRIVATNOG ŽIVOTA.  happy

šesto, pitaj me za svaku osobu koja se obrisala i ja ću ti ISKRENO I DIREKTNO reći što JA MISLIM zašto se obrisala. 


to ne mora biti tačno, ne mora biti ni istina, to je SAMO MOJE MIŠLJENJE.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 15:19

Pa i moje misljenje je moje misljenje  happy
Razmisljanje ti i nije bilo nesto 
I zasto  vices na mene  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pet 29 Mar - 15:27

malena72 ::
Pa i moje misljenje je moje misljenje  happy
Razmisljanje ti i nije bilo nesto 
I zasto  vices na mene  happy


to nije vikanje, samo malo podignut glas da čuju i oni iz poslednjih redova  happy

tako smo na akademiji učili  happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2661

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pon 22 Apr - 21:33

Interesantnije je pratiti poznato lice koji zeli da se on ili ona izbrise sa foruma. Prijestupnik-a je zanimljivo pratiti, na koje nacine zrtvu lekvidira, izolira itd. U sustini je to kao jedan kriminalan roman u svakom postupku. Dramaticne scene uvjek privlacilo ljude, tako da ljudima nezanima ko je nasilnik a ko ne. 

Zrtva kao zrtva ce uvjek biti i ostati zrtva. A prijestupnik ostaje uvjek prijestupnik, jer nista drugo i nezna.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Pon 22 Apr - 22:57

Mandow ::
Interesantnije je pratiti poznato lice koji zeli da se on ili ona izbrise sa foruma. Prijestupnik-a je zanimljivo pratiti, na koje nacine zrtvu lekvidira, izolira itd. U sustini je to kao jedan kriminalan roman u svakom postupku. Dramaticne scene uvjek privlacilo ljude, tako da ljudima nezanima ko je nasilnik a ko ne. 

Zrtva kao zrtva ce uvjek biti i ostati zrtva. A prijestupnik ostaje uvjek prijestupnik, jer nista drugo i nezna.  happy


To se zove manija gonjenja.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2661

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Uto 23 Apr - 19:55

Lilith ::
Mandow ::
Interesantnije je pratiti poznato lice koji zeli da se on ili ona izbrise sa foruma. Prijestupnik-a je zanimljivo pratiti, na koje nacine zrtvu lekvidira, izolira itd. U sustini je to kao jedan kriminalan roman u svakom postupku. Dramaticne scene uvjek privlacilo ljude, tako da ljudima nezanima ko je nasilnik a ko ne. 

Zrtva kao zrtva ce uvjek biti i ostati zrtva. A prijestupnik ostaje uvjek prijestupnik, jer nista drugo i nezna.  happy


To se zove manija gonjenja.


Znaci pronasla si se u postu,fino za tebe ako tako mislis ili se vidis.

Da imas neki talent kao prijestupnik nisam dosada prepoznao. Vidio sam ostale pozicije i talente koje imas, no to ovdje nije mjesto o tome pisati. A i ne pripada mi da nekoga osudjujem, opisujem, skidam masku itd. itd.

Nepostoje jednostavno interes u vezi tvog lika sa moje strane gledajuci, pogotovo javni interesi.

Ali radi javljanje na ovoj temi jedan veliki LIKE od mene i za hrabrost  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610Uto 23 Apr - 20:37

Ne nisam se pronašla, samo to što si gore pisao se zove manija gonjenja, samo toliko rekoh.

I izvini, ništa od diskusije između tebe i mene , jer te ni pola nisam razumela šta pišeš.
 Ne umem da diskutujem sa ljudima koji tako pišu nejasno i polupismeno.

Pozz.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto se ljudi boje klovnova?
» Meteoropatija
» Zašto ljudi rado izgaraju na poslu?
» Zašto ljudi ostaju u nesretnim vezama?
» Zašto neki ljudi crtaju bolje od drugih?
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-