Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
EROTIC MAN

Master
Master

Muški
Poruka : 26827

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću

PočaljiNaslov: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 14:47

neću davati uvod da ne sugerišem odgovore. sami napišite šta mislite.

družiš se s nekim i osoba naprasno nestane s foruma. ode i ne znaš šta se osobi desilo,  možda i najgore affraid , ali ako se neko pre odlaska obriše i od poznatog postane Gost, to ne razumem. možda promišljena odluka, možda u afektu, ali  odluka je svesna. zašto brisanje identiteta? zašto Gost?  Rolling Eyes

iako su se neki i slučajno obrisali, koliko sam informisan. čačkali mečku po "komandama foruma".   happy
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

Muški
Poruka : 14260

Učlanjen : 05.09.2013

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 14:55

Da promene identitet kada im nick ne radi kako su zeleli i ne privlaci suprotan pol dovoljno  happy Postanu drugi i ponovo pokusavaju da zavedu nekog happyLaughing
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Ženski
Poruka : 6698

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 14:58

Mislim da se brišu iz inata ali kome?Sami sebi happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 15:00

@S-L_007 ::
Da promene identitet kada im nick ne radi kako su zeleli i ne privlaci suprotan pol dovoljno  happy Postanu drugi i ponovo pokusavaju da zavedu nekog happyLaughing

misliš na novi raskalašeniji nik koji brže skida gaće?  happy

a jel muvaju istu osobu ili nalaze novu žrtvu?  runing
Nazad na vrh Ići dole
Nestalnaa

Član
Član

Ženski
Poruka : 387

Učlanjen : 17.07.2018

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 15:01

Koliko ljudi toliko cudi.
Svako nalazi razlog,kao kod registracije zasto bas ovaj forum,i ako ne znaju da naprave strasnu gresku da ih administrator iskljuci,iskljuce se sami.
Mozda im se neko zamerio ili oni nekom.
Iako lepo je napisala Enesa,da je neshvatljiva ljutnja,bes,na ovakvim mestima.
Ti delujes kao iskusan forumas,citala sam tvoje postove kao odbranu Foruma,pa eto vidis.Dogadja se sve isto kao u stvarnom svetu s tim sto se u stvarnom svetu ne pokrstavasmo vec se sklanjamo od onih koji nam ne odgovaraju.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 15:04

@Enesa ::
Mislim da se brišu iz inata ali kome?Sami sebi happy

i ja sam razmišljao o tom inatu. zašto ukloniti trag sa foruma? zbog foruma? zbog nekih pojedinaca?  Shocked
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

Muški
Poruka : 14260

Učlanjen : 05.09.2013

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 15:07

@EROTIC MAN ::

misliš na novi raskalašeniji nik koji brže skida gaće?  happy

a jel muvaju istu osobu ili nalaze novu žrtvu?  runing

Pa to  Laughing 

Iste muvaju koje im nisu dale sa predhodnim nikom  happy i nove  happy happy

Dugo nisam na forumima ne pratim njihov rad vise  happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Ženski
Poruka : 6698

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 15:16

Mislim da im bude zao posle nekog vremena a ako se vrate to više nije isto.Takvi uglavnom ponovo odlaze.Znam osobu koja se obrisala i sa drugih foruma ,smetalo joj svašta a ništa. Uglavnom uvek drami na odlasku valjda da privuce paznju.Ako ću otici otici cu mirno bez uvreda i drame ,neka ostali ne trpe moje hirove happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 15:21

@S-L_007 ::

Dugo nisam na forumima ne pratim njihov rad vise  happy Laughing

pa gde si nam? nisi se valjda oženio i digao ruke od muvanja?  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 15:27

@Enesa ::
Mislim da im bude zao posle nekog vremena a ako se vrate to više nije isto.Takvi uglavnom ponovo odlaze.Znam osobu koja se obrisala i sa drugih foruma ,smetalo joj svašta a ništa. Uglavnom uvek drami na odlasku valjda da privuce paznju.Ako ću otici otici cu mirno bez uvreda i drame ,neka ostali ne trpe moje hirove happy

čovek ne sme u razočaranju i besu donositi nikakve odluke. mora odlučivanje odgoditi za drugi, treći dan. obavezno treba prespavati. bar jednom.  happy

to nesretno brisanje, razumem da osobu neko uvredi, povredi da ne znaš šta će. brisanje nije rešenje. jesi se možda "osvetio" osobi ili osobama koje su te povredile, ali si onima s kojima si bio dobar, pričao, šalio se i zabavljao u principu pljunuo u lice. oni su ostali i kad listaju forum imaju svoje osećaje, misli i razmenjene s Gostom. razočaravajuće. angry

a ona gamad koja te recimo vređala, njih baš zabole za tvoje brisanje. čak im i drago, da njih ima što više na forumu a drugih što manje.  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 16:08

citat iz jedne druge teme:

EROTIC MAN
@Ph. Act ::
Ne pada Haos da pokrije breg...

Ne pada sneg da pokrije breg...

(već da svaki haotičar pokaže trag) Laughing Laughing Laughing

osim onih koji se obrišu  happy 

iako mi stari pamtimo njih  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 33487

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 20:22

Kakve veze Filozofija ima sa ovom temom?

Da bi se dobili pravi odgovori i zaključci, treba biti surovo iskren i napisati zašto su neki od tih otišli sa foruma.
A kako je to daleko od toga, to sada liči na trla baba lan.  Mnogi bi se našli u najmanju ruku uvredjeni..?  ili bi pukli ko Svetui Ilija kada bi se barem djelić istine napisao zašto su se neki izbrisali ili otišli sa foruma.. zato, man,te se ćorava posla. 
Sjetite se samo zadnjih koji su otišli?? ..a neki su se kleli u njih.. a vjerovatno i sada.. nemojte sami sebe demantovati i kanaliti.

Nazad na vrh Ići dole
Tony

Master
Master

Muški
Poruka : 10571

Učlanjen : 27.02.2014

Raspoloženje : Uvjek 100% isto.

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 20:36

To je jednostavno odgovoriti Erotic Man.

Kad napises recimo ili pises jedno ljubavno pismo, nikad iz prve pali. Pises pa bacis, pa ponovo pises, pa sve dok justiras onako kako ti mislis da je najbolje ti ga posaljes. Mozda cak se i kajes na kraju sto si ga poslao ali nemozes vratiti tu opciju vise. Osim ako provalis sanduce od Poste. 

Taj princip isto ovdje postoji, ali sa mogucnosti da samo svoj lik obrises.tragovi ipak ostaju itd.  happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 20:51

Kakvi principi Tony bolan??  Very Happy  Gdje to ovdje ima   happy koga briga za to.. evo jedva čekam odgovore... i nečija objašnjenja..

Nazad na vrh Ići dole
Tony

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 20:56

@neno ::
Kakvi principi Tony bolan??  Very Happy  Gdje to ovdje ima   happy koga briga za to.. evo jedva čekam odgovore... i nečija objašnjenja..

Nisi princip razumeo, princip je da se brisu sa foruma jer im je neugodno, sto su nesto napisali pa se poslije kaju. E da bi sad uopce nesto mogli obrisati, brisu lik svoj tj. profil. happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 21:00

Znam Tony ali takvih je vrlo malo.. eh da su svi takvi da se kaju zbog nečega. Njih bi mogli i razumjeti a i oprostiti im.  Rolling Eyes

Nazad na vrh Ići dole
Tony

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Ned 13 Jan - 21:02

Razumijem ja dobro, mi sad pricamo o onima koji novi list treba, koji nebrisu, kontam.  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Pon 14 Jan - 14:11

Da bi se dobili pravi odgovori i zaključci, treba biti surovo iskren i napisati zašto su neki od tih otišli sa foruma.
A kako je to daleko od toga, to sada liči na trla baba lan.  Mnogi bi se našli u najmanju ruku uvredjeni..?  ili bi pukli ko Svetui Ilija kada bi se barem djelić istine napisao zašto su se neki izbrisali ili otišli sa foruma.. zato, man,te se ćorava posla. 
Sjetite se samo zadnjih koji su otišli?? ..a neki su se kleli u njih.. a vjerovatno i sada.. nemojte sami sebe demantovati i kanaliti.

ti si pravi moderator, naš "duhovni vođa", na ponos i diku Haossu.  happy

znaš koja je uloga moderatora, to si sigurno u pravilniku pročitao: prigovarati, podcenjivati, saseći inicijativu u korenu, podsmehivati se....

vidi kojih sve tema ima na filozofiji, ni ovoj ništa ne fali među njima, a iskreno, temi je puno više mesto ovde nego onom tvom religioznom baljezganju koje si smestio u psihologiju gde mudro ćutiš i ne odgovaraš na primedbe   kiss
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Pon 14 Jan - 14:20

a da ti odgovorim, koliko sam primetio za Malenu72. čim se vratila pod nikom Frenki, što nije tajila, ko besna džukela si navalio na nju i počeo sa svojim podjebavanjem. sitno neno sitnije, misliš da smo mi budale da ne primetimo. nisi propustio nijednu priliku da se ne očešaš o nju i normalno, ženi si se ti neno zgadio i otišla je. 

za nju imam i objašnjenje zašto se obrisala. zgadilo joj se tvoje podjebavanje, pa žena nije htela da ostavi traga da je uopšte sa tobom reč izmenila. 

zanima me da li si i o  njoj razgovarao sa svojom psihijatricom, tražeći stručni savet kako da je oteraš?

psihijatrica ti je na 50 procenata uspešnosti, Malenu72 si oterao, ali junače, mene nećeš.  happy

zato se bolje smiri, pročitaj još koji put šta su  zadaci i dužnosti moderatora i drži se posla.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Pon 14 Jan - 17:27

a da ti odgovorim, koliko sam primetio za Malenu72. čim se vratila pod nikom Frenki, što nije tajila, ko besna džukela si navalio na nju i počeo sa svojim podjebavanjem. sitno neno sitnije, misliš da smo mi budale da ne primetimo. nisi propustio nijednu priliku da se ne očešaš o nju i normalno, ženi si se ti neno zgadio i otišla je. 

za nju imam i objašnjenje zašto se obrisala. zgadilo joj se tvoje podjebavanje, pa žena nije htela da ostavi traga da je uopšte sa tobom reč izmenila. 

zanima me da li si i o  njoj razgovarao sa svojom psihijatricom, tražeći stručni savet kako da je oteraš?

psihijatrica ti je na 50 procenata uspešnosti, Malenu72 si oterao, ali junače, mene nećeš.  happy

zato se bolje smiri, pročitaj još koji put šta su  zadaci i dužnosti moderatora i drži se posla.  happy

Kolega @Erotic Man,

ovako se nesto nepise javno na forumu, a zasto? Zato sto diskriminiras moderatora sa Haoss foruma. Ne samo njegovu funkciju kao moderator, vec kao clan, lik ovog foruma.

U mojim ocima je ovo etnicko ciscenje, ljutim se jako kad ovako nesto procitam. Jer to nije nitko zasluzio, ni najveci neprijatelj.

Ako uspijes ti ili drugi, da se @neno izbrise sa foruma Haoss, necu vise dolaziti tu. Jer narodna poslovica kaze: skim si -takav si i ti.

Meni je sve jedno, navalile ste sa svim cetama na @neno, sorry, ali ja to necu podrzavati niti zelim.

Svi  smo dobri i losi, ali ovako ciscenje nece nikad podrzavati, ljudi smo od krvi i mesa. Sa svim manama  u nama i pozitivnim stvarima itd.

Nezelim da udjem u jedan forum, gdi moram da vidim tj. da citam kako se jedan lik likvidira.

toliko od mene.

Tony
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Pon 14 Jan - 20:36

@Tony ::

Kolega @Erotic Man,

ovako se nesto nepise javno na forumu, a zasto? Zato sto diskriminiras moderatora sa Haoss foruma. Ne samo njegovu funkciju kao moderator, vec kao clan, lik ovog foruma.

U mojim ocima je ovo etnicko ciscenje, ljutim se jako kad ovako nesto procitam. Jer to nije nitko zasluzio, ni najveci neprijatelj.

Ako uspijes ti ili drugi, da se @neno izbrise sa foruma Haoss, necu vise dolaziti tu. Jer narodna poslovica kaze: skim si -takav si i ti.

Meni je sve jedno, navalile ste sa svim cetama na @neno, sorry, ali ja to necu podrzavati niti zelim.

Svi  smo dobri i losi, ali ovako ciscenje nece nikad podrzavati, ljudi smo od krvi i mesa. Sa svim manama  u nama i pozitivnim stvarima itd.

Nezelim da udjem u jedan forum, gdi moram da vidim tj. da citam kako se jedan lik likvidira.

toliko od mene.

Tony

nije mi jasno koja ti moja reč smeta kolega Tony. svaka je istinita i iza svake stojim. pitaj samo da ti objasnim. mogu javno, a mogu i na pp. 

samo pitaj, ne donosi zaključke bez podataka  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Pon 14 Jan - 20:54

Kolega Erotic Man,

Neradi se o podacima ili nekog zakljucka. To sto ti radis nije pristojno a ni kulturno.
Svatko ima oci i mozak, nije tesko prepoznati u kojem pravcu veslas.

Svoje sam rekao, tj. stav u vezi Akcije i reakcije. 

poz.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Pon 14 Jan - 21:53

@Tony ::
Kolega Erotic Man,

Neradi se o podacima ili nekog zakljucka. To sto ti radis nije pristojno a ni kulturno.
Svatko ima oci i mozak, nije tesko prepoznati u kojem pravcu veslas.

Svoje sam rekao, tj. stav u vezi Akcije i reakcije. 

poz.

kolega Toni, mislim da smo rešili na PP sve što nije bilo jasno.

ne veslam ja ni u kom pravcu, samo branim napadnute.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Pon 14 Jan - 21:56

Kolega to je napisano prije pp  Wink
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

Ženski
Poruka : 1839

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Juče u 8:46

Ne kapiram brisanje sa foruma. Ako ti se ne piše ili ne želiš da dolaziš na forum, onda nemoj i drži se toga. ALi uglavno oni koji se obrišu dodju pod drugim nickom. I to mi isto nije jasno. Budi baja pa drži reč do kraja.  happy  Otišla sam i ćao.  Ali nismo svi isti, jbg  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   

Nazad na vrh Ići dole

Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-