Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ravna Zemlja!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Sre 15 Maj - 23:52

Tony ::
Lilith ::
Kakvo riblje oko?  Shocked
 Vise puta sam ti rekao pogledaj klipove.

Sve ti pokazuje zasto, kako i zbog cega.


Neću da gledam klipove, pitam tebe.

Šta je to riblje oko? Objasni mi rečima ako nije problem.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Sre 15 Maj - 23:56

Lilith ::
Tony, konkretno za ovu temu je dovoljno srednjoškolsko obrazovanje, ako ne i samo osnovno poznavanje fizike.



Ova je tema za komentarisanje kao i svaka druga na forumu, zato i pišem svoje mišljenje.

Jel ti to smeta ? Iritira te?


Ako ti toliko smetam, neću pisati.


Ma ne smetas mi ti uopce i ne iritiras me. Nego postavljas pitanja a svi odgovori su u klipovima. Veliko  obrazovanje za ovu temu ne trebas, treba ti samo oci i zdrav razum.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Sre 15 Maj - 23:58

Imam i oči i zdrav razum, a i obrazovanje.


Neću klipove hoću da me ubediš rečima u svoju teoriju.


Koliko ima klipova o ravnoj zemlji, isto toliko ima i o tome da je okrugla, čisto da znaš.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Sre 15 Maj - 23:58

Lilith ::
Tony ::
Lilith ::
Kakvo riblje oko?  Shocked
 Vise puta sam ti rekao pogledaj klipove.

Sve ti pokazuje zasto, kako i zbog cega.


Neću da gledam klipove, pitam tebe.

Šta je to riblje oko? Objasni mi rečima ako nije problem.
Naziv „objektiv riblje oko” nastao je zbog širokog kuta gledanja koji taj objektiv stvara, a sličan je ribljoj perspektivi. Objektivi riblje oko izvorno su dizajnirani za primjenu u astronomiji zbog sposobnosti snimanja cijelog neba, no sada se upotrebljavaju u mnoge svrhe. Objektiv riblje oko omogućuje fotografima da u slike unesu više umjetničke slobode, dramatičnost, pa čak i humor te da fokusiraju iz veće blizine objektu i postignu iznimno veliku dubinsku oštrinu.
Objektivi riblje oko postali su popularni među velikim brojem fotografa zbog njihovih jedinstvenih, iskrivljenih slika. Objektivi su obično dizajnirani tako da ispravljaju bačvasta i jastučasta izobličenja, no u slučaju objektiva riblje oko ta se ispravljanja ne primjenjuju pa je izobličenje vidljivo. 




Kružni objektiv riblje oko
Kružni objektivi riblje oko snimaju kut gledanja od 180 stupnjeva ili više, koji se unutar kadra slike projicira kao krug. Slika je veoma izobličena, a stupanj izobličenosti ovisi o tome koliko se blizu objektiva objekt nalazi i u kojem je dijelu kadra.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Čet 16 Maj - 0:01

Tony ::
Lilith ::
Tony ::
Lilith ::
Kakvo riblje oko?  Shocked
 Vise puta sam ti rekao pogledaj klipove.

Sve ti pokazuje zasto, kako i zbog cega.


Neću da gledam klipove, pitam tebe.

Šta je to riblje oko? Objasni mi rečima ako nije problem.
Naziv „objektiv riblje oko” nastao je zbog širokog kuta gledanja koji taj objektiv stvara, a sličan je ribljoj perspektivi. Objektivi riblje oko izvorno su dizajnirani za primjenu u astronomiji zbog sposobnosti snimanja cijelog neba, no sada se upotrebljavaju u mnoge svrhe. Objektiv riblje oko omogućuje fotografima da u slike unesu više umjetničke slobode, dramatičnost, pa čak i humor te da fokusiraju iz veće blizine objektu i postignu iznimno veliku dubinsku oštrinu.
Objektivi riblje oko postali su popularni među velikim brojem fotografa zbog njihovih jedinstvenih, iskrivljenih slika. Objektivi su obično dizajnirani tako da ispravljaju bačvasta i jastučasta izobličenja, no u slučaju objektiva riblje oko ta se ispravljanja ne primjenjuju pa je izobličenje vidljivo. 




Kružni objektiv riblje oko
Kružni objektivi riblje oko snimaju kut gledanja od 180 stupnjeva ili više, koji se unutar kadra slike projicira kao krug. Slika je veoma izobličena, a stupanj izobličenosti ovisi o tome koliko se blizu objektiva objekt nalazi i u kojem je dijelu kadra.


Hvala na objašnjenju happy



A kako ti objasnjavaš vidljivost na horizontu, ako je zemlja ravna? 
Odnosno kako objasnjavaš smenu dana i noci?
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Čet 16 Maj - 0:03

Smjena dana i noci sam ti grafikom pokazao tj. karte ravne zemlje u kupoli.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Čet 16 Maj - 0:07

Samo si mi dao sliku, bez objašnjenja.

Moja pitanja su sledeća:


Na koji način je svetlost koje Sunce šalje tako strogo ograničena na ravnoj površini koju obasjava? 
Kako objašnjavaš "bele noći" u područjima blizu severnog pola? 
Ja ovde vidim da dan i noć svuda isto traju.

Zbog čega misliš da se Sunce kreće a Zemlja ne? 
Po ovome što si postavio, Zemlja je centar Univerzuma ili ja nisam shvatila?
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Čet 16 Maj - 0:16

Ti si visoko obrazovana za ovu temu, ako upotrebljavas program Microsoft Windows 95 nemozes onda da citas program Microsoft Vista!

Ali Vista moze sve jedan program da cita u tome lezi problem. Provjeri i raspitaj se, svaki informatiker ce ti to potvrditi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Čet 16 Maj - 0:21

Tony ::
Ti si visoko obrazovana za ovu temu, ako upotrebljavas program Microsoft Windows 95 nemozes onda da citas program Microsoft Vista!

Ali Vista moze sve jedan program da cita u tome lezi problem. Provjeri i raspitaj se, svaki informatiker ce ti to potvrditi.

Informatiker ovde. Tačno je. Samo gde nađe baš Vistu, nema goreg sistema.  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Čet 16 Maj - 0:22

Tony ::
Ti si visoko obrazovana za ovu temu, ako upotrebljavas program Microsoft Windows 95 nemozes onda da citas program Microsoft Vista!

Ali Vista moze sve jedan program da cita u tome lezi problem. Provjeri i raspitaj se, svaki informatiker ce ti to potvrditi.


Kakve veze to ima sa ovom temom i mojim postavljenim pitanjima ?   happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Čet 16 Maj - 15:11

Možda je Tony i u pravu.. često i mi kažemo da nam je "ravno sve do mora"  happy    happy happy happy happy
A šta je iza mora.. koga briga.    happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pet 17 Maj - 16:28

Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pet 17 Maj - 21:21

Bez uvrede, ali mnogo ti stvari ne znaš da bismo nastavili da vodimo ovu diskusiju happy





Ubuduće zapamti da uvek kada želiš nekog da oponiraš 
moraš da barataš činjenicama potkrepljenim validnim dokazima za to. 
Naročito kad je u pitanju nauka  Ravna Zemlja! - Page 7 185463352





Koliko si ti izmanipulisan pročitaj na sledećem teksu (postavljam ga nanovo) :






Ravna Zemlja: Zavera o teorijama zavera
 
 
Propagandnu priču o ravnoj Zemlji lansirali su Iluminati da bi je povezali sa teorijama zavera koje razotkrivaju istine o njima samima.
 
Kako vreme prolazi sve se više otkrivaju istine od njihovim prljavim poslovima. Da bi sve te istine sabotirali smislili su ovu "teoriju zavere" o ravnoj Zemlji da bi sve druge, istnite i tačne teorije obezvredili.
U toj priči nije poenta kakva je Zemlja, već je okosnica tvrdnja da je najveća zavera koju su Iluminati ikada stvorili kako bi zaludeli ljude predstava da je Zemlja okrugla, dok je u stvari ravna.
Poenta je u tome da su teoriju o ravnoj Zemlji nazvali "majkom svih zavera" i takvom je predstavljaju.
Poenta je u povezivanju te besmislice o ravnoj Zemlji sa pravim teorijama zavera tako da sve one postaju besmislene.
 
Kada neko normalan vidi da zajedno sa tom teorijom o ravnoj Zemlji teoretičari zavera smatraju da su i vakcine štetne, da je WTC 9/11 unutrašnja stvar, da cionisti pokreću i finansiraju ratove i teroriste, onda automatski pomisli da su oni budale koje veruju i da je Zemlja ravna. Svrha je to povezivanje svih pravih zavera i teoretičara zavera (koji otkrivaju istinu) sa tom "majkom svih zavera" da je Zemlja ravna, kako bi sve ostale zavere ispale besmislene a svi teoretičari zavera budale koje veruju u takve stvari.
 
Ukratko, to je pokušaj da se obesmisle sve teorije zavera koje razotkrivaju istinu o Iluminatima.
 
I ne samo teorije zavera, već i "naučne istine" koje su zadnjih decenija ozbiljno uzdrmane, a koje su već dugo služile da ljude drže u neznanju, kao što je teorija o gravitaciji i evoluciji. Nova nauka je otkrila da je u osnovi fizičkih zakona elektromagnetizam, da je gravitacija elektromagnetski fenomen i time pobija njutnovsku fiziku koja se zasniva na masi, materiji i mehaničkom kretanju. Zajedno sa time se pobijaju svi drugi mitovi mejnstrim nauke o prirodi fizičke realnosti koji nam se nameću već dva veka. Time se u centar svega stavlja inteligentni dizajn, odnosno svest. U mejnstrim nauci je strogo zabranjeno otkrivanje prave prirode svesti, jer bi se time otkrila čovekova prava priroda i njegova moć.
Aprila 2018 u Birminghamu je održana konferencija o ravnoj zemlji na kojoj je moderator konferencije Gary John rekao kako se "ljudi bude i počinju shvatati istinu o teoriji "ravne ploče" i kako ona smeta svetskim vladama". "Opovrgnuo sam planetarno kretanje, korištenjem Nikonovog fotoaparata i aplikacije. Moje istraživanje uništava kozmologiju velikog praska. Podupirem ideju da gravitacija ne postoji i jedina prava snaga u prirodi je elektromagnetizam." rekao je član Državne zdravstvene organizacije Britanije David Marsh.
 
Dakle, ravnozemljaši sebi pripisuju i najnovija naučna otkrića koja opovrgavaju stara mejsntrim nametnuta ubeđenja.
 
Reperi i hiphop muzičari su od početka služili za pokrivanje potrebe ljudi za "teorijama zavere". Oni su programirani i plaćeni da neukoj javnosti koja ih konzumira zadovolje potrebu za razotkrivanjem raznih zavera, i time se zadovolje.
Reper B.o.B. objavio je dva besplatna EP-ja naslovljena sa WATER i FIRE (False Idols Ruin Egos). U pesmi Uncomfortable sa EP-ja WATER, tvrdi da se probudio iz Matriksa, kritikuje Čarlsa Darvina zato što je mason, i dodaje tvrdnju da nam NASA servira kompjuterski obrađene fotografije zvezda. U EP-ja FIRE, ima jedna pesma koja je nazvana False Flag. Dakle, pokrivene su i terorističke akcije "lažne zastave" koje vlade pokreću da bi izazvale ratove.
Ovo je samo deo dugačke i bogate tradicije repera koji šire nekonvecionalne poglede na svet oko nas. Pre B.o.B-a, tu je bio Kris Braun koji je tvitovao da vlada koristi Ebola virus kako bi kontrolisala populaciju; Lil Vejnova stvar Džordžija Buš, u kojoj optužuje vladu za miniranje nasipa oko Nju Orleansa za vreme uragana Katrina.
 

Reper Tupak Šakur je odbio da igra tu igru i razotkrio je ovu manipulaciju sa reperima i zato je ubijen. Brutalno se podsmevao ovim teorijama u albumu Killuminati, tako nazvan kako bi "ubio" te manipulacije sa reperima od strane Iluminata.
 
Da je teorija o ravnoj zemlji lansirana samo zato da bi se sakrile prave zavere potvrđuju i sami mejnstrim mediji koji kritikuju ravnozemljaše. Oni ih direktno povezuju sa drugim zaverama. Najbolji primer je mejnstrim sajtVice, koji je čuven po svom vulgarnom i prljavom jeziku sa kojim promoviše sve moguće perverzije kao normalne ljudske sklonosti, prostituciju kao normalno zanimanje koje nije dovoljno cenjeno, i narkomaniju kao rekreativnu zabavu.
 

Da neko moćan stoji iza toga jasno je već po prvim video prilozima o ravnoj Zemlji koji su izbačeni u javnost.
https://www.youtube.com/watch?v=Fotw9y88PZg
To su vrlo profesionalno urađeni prilozi za koje je potrebna viša tehnologija i znanje, koje sigurno ne mogu da imaju retardi koji veruju da je Zemlja ravna, već neko ko ima veliko iskustvo u kreiranju i lansiranju propagande i u manipulaciji svesti javnosti.
Dokazi koji se o ravnoj Zemlji iznose su uvreda za inteligenciju. Krunski "dokaz" koji sami možete da proverite svodi se na to da sa krova vaše zgrade ne možete da vidite da je horizont zakrivljen. Ostali "dokazi" se svode na čiste izmišljotine, asocijacije i falsifikate. Temeljna pretpostavka cele ove "teorije" jeste ta da je sunce mnogo manje i da se kreće iznad ravne zemlje osvetljavajući je kao baterija, samo na određenom području. Tako oni objašnjavaju smenu dana i noći. "Dokaz" da je sunce malo prihvatili su verujući na reč reperu B.o.B.-u i rialiti zvezdi Tili Tekili, dok za opovrgavanje svoje teorije traže "čvrste dokaze", unapred ne prihvatajući nijedan. Oni sve svoje dokaze zasnivaju samo na prostom čulnom opažanju. I na taj način ponižavaju značaj svesti. Zapravo njihovi dokazi nisu ni namenjeni svesnim ljudima.
 
Međutim, teoretičari ravne Zemlje nigde ne govore ko je napravio tako veliki projekat koji zahteva takve ogromne resurse. Da li vanzemaljci (jer očigledno da nisu sami ljudi). Ako jesu oni, onda koji tačno, jer ima ih više, kada, kako i zašto. Da li su oni napravili i nas ljude, i sav život zapravo - jer činjenica koju ne mogu ni najgluplji ravnozemljaši da ospore jeste da kretanje Sunca i Meseca presudno utiču na mnoge biološke procese i ekosistem. I sa kojom svrhom su sve to uradili? Samo zato da bi nas obmanuli?!  To bi bila suviše neracionalna upotreba energije i resursa, a razlog besmislen.

Vladari ovog sveta uspešno drže vlast svejedno da li na okrugloj, ravnoj ili kockastoj Zemlji. Jednostavno nema razloga da bude ravna niti bi imalo razloga da se krije kakva je ako su ljudi već toliko pod mentalnom kontrolom da misle da zmije govore, da mrtvi ustaju iz grobova i da device rađaju decu svome Bogu. Takva verovanja su zakonom zaštićena i institucionalizovana i ne smete da ih vređate. Pored takvih zvaničnih verovanja zaista nije potrebno nikoga obmanjivati na kakvoj Zemlji žive.

 
Uostalom, da ironija u svemu ovome bude još veća, mi jesmo u Matriksu, ali Zemlja je u tom Matriksu loptasta jednostavno zato jer je to prirodno tako, to je funkcionalnije, ekonomičnije i tehnički lakše izvodljivo. Matriks bi bio mnogo teži i komplikovaniji za održavanje da je ravan.   
 

***

 
Primer kako se teorija o ravnoj Zemlji povezuje sa drugim teorijama.
Sve što je učesnik govorio o zaverama povezanim sa vanzemaljcima prepričao je iz knjige [url=https://www.ivantic.info/Moje_knjige/Ivan_Antic_Istorija_galaksije_zemlje _i_coveka.pdf]"Istorija galaksije, Zemlje i čoveka"[/url], i to loše, a zatim sve to povezao sa "najvećom zaverom" - ravnom Zemljom - kako bi sve druge informacije koje otkrivaju istinu bile obesmišljene i prikazane jednako glupim kao što je besmislena i glupa ideja o ravnoj Zemlji.
 
To ne bi mogao da nema kanala Balkan Info koji služi iznošenju takvih laži i obmana, koje su vešto prikazane kao da otkrivaju istinu. Tu se namerno i vešto mešaju istine i laži, gosti koji dobro govore i iskreno žele da otkriju istinu, sa gostima koji su psihopate ili plaćeni lažovi. Dobra organizacija i brza popularnost ovog kanala dokazuju da iza njega stoji moćna institucija za kontrolu i obmanu javnosti.
Sličnu ulogu igra i Miroljub Petrović. On igra ulogu negativca koji se povezuje sa teorijama zavera, pre svega sa "antivakcinašima", da bude javni primer "antivakcinaša" kako bi na taj način sve njih stavio u negativan kontekst.
Svejedno je da li je za tu ulogu tajno angažovan ili se zbog svoje gluposti našao pogodan da je igra besplatno. Institucije na vlasti ga obilato koriste za svoje ciljeve.








Sve najbolje  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pet 17 Maj - 21:23




Pogledaj ovaj video, bice ti sve jasno onda.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pet 17 Maj - 21:38

Ne bih zaista više da ulazim u diskusiju sa tobom, ne bi bilo fer prema tebi.


Pozdrav  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pet 17 Maj - 21:42

Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 18:12

Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 18:36

Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 18:42

Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 18:50

Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 18:56

Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 19:19

Ravna Zemlja! - Page 7 2396-84628503-79k-JA7e
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 20:59

Brisu se postovi, evo opet cu postaviti klip video kako pokazuje da ISS jednostavno nepostoji.



Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 21:18

Projektovanje holograma u vazduhu? Zanimljivo, a odakle taj hologram dolazi i na koji način se zadovoljavaju uslovi za njegovo projektovanje i to u orbiti? Malo mi deluje nemoguće takav scenario, a i da je tačno to što tvrdite, zbog čega bi NASA trošila milijarde dolara da stvori okruženje u kom će projektovati te satelite  Laughing


Mašala, znači i satelitski prijemnici su deo globalne masonske zavere happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610Pon 20 Maj - 21:23

Pa imas dokaz na video da je sve hologram i projekcija ima vise video snimaka na youtube, provjeri sama.

Ako se bojis istine pa se smijes sada, to razumijem.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ravna Zemlja! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 7 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ravna Zemlja!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ravna Gora
» Ravna (Timacum Minus)
» Kosa, naš ponos
» Kuda ide ova zemlja???
» Okrugla Zemlja
Strana 7 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Geografija-