Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ravna Zemlja!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 19:06

stepski ::
Ravna Zemlja! - Page 2 VDFI7UB

Amaterski snimak pomračenja Meseca. Definitivni dokaz da je Zemlja ravna ploča!



CT skener glave ili MRI pokazuju ravan mozak. 
Ravna ploča koja povezuje dva uveta  happy





Nema tu šta da se veruje ili ne veruje, već ili znaš ili ne znaš. 
Svako ko stvarno misli da postoji i jedan promil šanse da je Zemlja možda slučajno ravna, nema osnovno obrazovanje iz matematike i fizike. 
U polju prirodnih nauka i logičke inteligencije, taj je totalni duduk.




Tony ::
A i u Bibliji i u Koranu pise da je zemlja ravna, onaj tko sveto pismo dobro poznaje moze to i potvrditi. 



Zbog toga sam te pitala znaš li ko je Mabus.  



Tony ::
Ova tema nije relegiozna podrijetla nego nauka i saznanje, zdravog razuma itd.


Kad se pozivaš na  NAUKU  u ovoj temi i želiš da opovrgneš nešto putem iste, moraš to da potkrepiš NAUČNIM ČINjENICAMA, a ne yu tube klipovima.  

Da bi mogao na naučnoj bazi da diskutuješ za početak bi morao da poznaješ odlično fiziku i matematiku, konkretno kad se ove teme tiče.



Što se  ZDRAVOG RAZUMA  tiče, pa ovako ...


Sve je krenulo kad je čovek shvatio da je horizont nešto što na ravnoj Zemlji ne može postojati. 
I to je apsolvirano još pre 2000 i više godina, što je poznato kao 4 antička dokaza o okrugloj Zemlji: 

1) što se ide više uvis, dalje se vidi, horizont se širi. 
2) brodu koji iz daljine dolazi u luku, prvo se iza horizonta ugleda jedro. 
3) kada se putuje na jug, vide se nova sazvezđa, a poznata imaju drugačiji položaj nego na severu ili se čak ne mogu videti. 
4) senka Zemlje na Mesecu prilikom pomračenja je UVEK ista, prilikom svakog pomračenja. 

Hipoteza ravne Zemlje ne može da objasni ni ove elementarne stvari a da ne ispadne smešna, a kamoli "komplikacije" - navigaciju, osvajanje polova, meteorološke pojave, Fukoovo klatno, gravitaciono i magnetno polje Zemlje, orbite satelita... 


Stoji da je tema zanimljiva za razbibrigu, ali zabrinjava broj ljudi koji poriču ovo osnovno ljudsko znanje koje je civilizacijsko blago kao paljenje vatre, poljoprivreda ili točak.







E sad, Tony, za tebe jedno pitanje.

Pošto tvrdiš da je zemlja ravna ploča, 
kako objašnjavaš to da u celom svetu nije u isto vreme dan i noć?  
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 20:24

Nisi mi odgovorio na pitanje.

Evo da ga ponovim:

Lilith ::

Pošto tvrdiš da je zemlja ravna ploča, 
kako objašnjavaš to da u celom svetu nije u isto vreme dan i noć? 

 Budi ljubazan i odgovori mi, zaista bih to volela da čujem tvoje objašnjenje, a ne da gledam klip.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 21:53

Tony ::
Zato sto se sunce krece a ne zemlja. Evo jedna 2D karta, jer jedna slika govori 1000 rijeci.
Sunce je puno manjeg oblika nego sto kazu.Tako kad zraci, ne zraci cijelu zemlju, jer je zemlja velika.

Neki tvrde da mjesec i sunce imaju neki promjer od 52km samo ili nevise.

PMF u Kragujevcu, odsek za astrofiziku ili astronomiju, poseduje opservatoriju na krovu zgrade.

http://physics.kg.ac.rs/fizika/astronomija/deepsky.htm
Vidiš ove zvezde? Pošto ti je sunce samo prečnika 50km, šta su zvezde? Svici? 

http://physics.kg.ac.rs/fizika/astronomija/planets.htm
Pretpostavljam da se i ove planetice kreću iznad Zemlje kao igla po gramofonskoj ploči...
 

Teoretski, to kako ti objašnjavaš bi izgledalo tako što bismo sunce sve vreme videli, samo što bi u određeno vreme sunce bilo iznad nas. 




Takođe, želela bih da mi objasniš po kom zakonu se Sunce kreće na način koji si opisao,
 tj. šta ga primorava da se tako kreće? 

Interesuje me i kako objašnjavaš nastanak Zemlje takve kakvu je opisuješ.
 Da li zemlja lebdi u kosmosu?
 Kako to da niko ko je bio na južnom polu nije video ogromnu provaliju?





Shvati da zajedno sa Zemljom rotira sve što se nalazi na njoj, pa i mi sami.
 Tome dosta pomaže gravitacija. Čak se i atmosfera nalazi na Zemlji (koliko god to nebulozno zvučalo) zato što atmosferu sačinjavaju gasovi koje takođe Zemlja svojom gravitacijom privlači. 

Oblaci mrdaju u zavisnosti od vetra, a vetar nastaje u zavisnosti od vazdušnog pritiska na koji može da utiče dosta faktora. Oblaci se svakako rotiraju zajedno sa Zemljom zato što i njih privlači Zemljina gravitacija.





Nije problem što mi slepo verujemo nauci nego je problem što ti izgleda nemaš dovoljno razumevanje za nauku pa si spreman da poveruješ u nekakvu zaveru zato što je to mnogo prostija nego da uključiš mozak. 


E, jbg, mi neuki, osim toga da je ova planeta okrugla (lažem - verujemo da je blago spljoštena na polovima) i da se okreće oko Sunca, verujemo i da se zajedno sa Sunčevim sistemom nalazi u Orionovom kraku Mlečnog puta i tako obrće i oko centra galaksije koja je takođe u pokretu, odnosno da se i druge jeretičke stenovite i gasne tvorevine takođe kreću kroz prostranstvo svemira... 




Kakvi 'crni' naučnici - pojma oni nemaju!!! Odo' da tražim šamana da mi rastumači u šta da verujem.
 Uskoro će i Kunta-Kinte da svom vraču otvori nalog na YouTube (samo dok im svevišnji udeli stuju s' neba).   happy


Postoji zdrav razum i "zdrav razum". 
Neki od nas raspolažu ovim prvim, a "ravnozemaljci" se snabdevaju neiscrpnim znanjem sa YT. happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 22:14

Da li mi živimo u dvodimenzionalnom svetu Tony? 



Ti si samo izmanupulisan jer nemaš dovoljno obrazovanja.

Ne krivim te zbog toga, dobar si lik, zato ti i posvećujem vreme objašnjavajući ti.


Da se vratim na temu.

Tony ::
Ravna Zemlja! - Page 2 Downlo10


Na koji način je svetlost koje Sunce šalje tako strogo ograničena na ravnoj površini koju obasjava? 
Kako objašnjavaš "bele noći" u područjima blizu severnog pola? 
Ja ovde vidim da dan i noć svuda isto traju.

Zbog čega misliš da se Sunce kreće a Zemlja ne? 
Po ovome što si postavio, Zemlja je centar Univerzuma ili ja nisam shvatila?
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 492

Učlanjen : 28.01.2019


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 23:08

Ravna Zemlja opovrgava jednu od najvećih laži nauke, fosile.

Evo šta se stvarno desilo dinosaurusima...

Ravna Zemlja! - Page 2 76a7K39
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 23:20

Tony ::
Zasto trazis odgovore od mene, kad ih ne primas i ne prihvacas???????


Za ispravnu rijec ''dementuj ''hvala, na njemackom se kaze demontage.
 
Ne govorim nemački, na srpskom se kaže demantovati.



Tony ::
Ravna Zemlja! - Page 2 Downlo10


Na koji način je svetlost koje Sunce šalje tako strogo ograničena na ravnoj površini koju obasjava? 
Kako objašnjavaš "bele noći" u područjima blizu severnog pola? 
Ja ovde vidim da dan i noć svuda isto traju.

Zbog čega misliš da se Sunce kreće a Zemlja ne? 
Po ovome što si postavio, Zemlja je centar Univerzuma ili ja nisam shvatila?





Budi ljubazan i odgovori mi, samo nemoj da kačiš ponovo  Yu tube klipove, hoću činjenice.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 23:33

Nemam pojma o čemu pričaš zaista, i nemoj me molim te uvlačiti u neke tvoje priče i teorije zavere.

Jedino što sve vreme radim je da diskutujem sa tobom o temi, ništa više.


Ako ne znaš odgovore na ovo što sam te pitala  to nije ništa strašno, mogao si to samo da kažeš, 
a ne da kreneš u napad ničim izazvan.




Ubuduće zapamti da uvek kada želiš nekog da oponiraš 
moraš da barataš činjenicama potkrepljenim validnim dokazima za to. 
Naročito kad je u pitanju nauka  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Uto 23 Apr - 21:05

Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Pon 29 Apr - 0:36

happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Pon 29 Apr - 18:25

EROTIC MAN ::
happy
mene lično uvrede ne smetaju ni vređaju. čak suprotno, potvrđuju da sam prokleto u pravu. kad neko postane toliko jadan, nemoćan i inferioran da mora posegnuti za uvredama u diskusiji to znači da je  razoružan i izdominiran.






Hajde skini taj potpis, ko tebe vredja tu na forumu?????? Ponasas se kao  umisljeni  bolesnik neki . resign
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Pon 29 Apr - 18:37

Promaja duva ovde neka.  Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 18:37

Evo jedan drugi primjer, od ovih dvoje sta rade po forumu tj. temama.

Provokacija cista, pa kazu nemoj uzvratiti?!?!?!?
Ma daj, goni te lose ljude u pm.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 19:01

Ravna Zemlja! - Page 2 Eratosten_620x0

ULjE na platnu dimenzija 79 x 100 cm koje je u 17. veku naslikao barokni italijanski umetnik Bernardo Stroci (1581–1644) prikazuje scenu u biblioteci u Aleksandriji iz 3. veka pre nove ere – Zemlju kao globus, učenika i njegovog učitelja, Eratostena iz Kirene, jednog od velikih mislilaca antičke Grčke koji je ne samo dokazao da je Zemlja okrugla, nego je uspešno izračunao i njen obim.

Eratosten je proračunavao udaljenosti tačaka u odnosu na meridijane i nacrtao prvu mapu sveta sa meridijanima i paralelama. Za određivanje položaja koristio je triangulaciju s tim što se u tome služio trouglom koji su gradile dve tačke na Zemlji, a treća je bila u vasioni – Sunce. To će mu poslužiti i za proračun koji ga je proslavio – određivanje obima planete Zemlje.

Naime, Eratosten je sticajem okolnosti dobro znao da u Sijeni, egipatskom gradu daleko na jugu od Aleksandrije, današnjem Asuanu, baš na dan letnje dugodnevice, tačno u podne, sunčevi zraci na tlo padaju pod pravim uglom tako da se sunčev lik vidi na dnu bunara. Istog dana, u isto vreme. Eratosten je u Aleksandriji postavio štap (gnomom) i video da senka na ovom mestu pada drugačije – pod drugačijim uglom nego u Sijeni.

Jednostavna skica trougla koji grade produženi sunčevi zraci pokazuje da je upravo to ugao koji gradi kružni isečak na Zemljinom krugu između Aleksandrije i Sijene. Eratosten je ustanovio da ugao pod kojim u Aleksandriji pada senka čini 1/50 deo punog kruga, pa je zaključio da je obim planete 50 puta veći od rastojanja do Sijene.

Eratosten je, na osnovu mere do koje su došli karavani, dobro znao da rastojanje od Aleksandrije do Sijene iznosi 5000 stadija, pa je zaključio kako je obim Zemlje oko 250.000 stadija, odnosno oko 40.000 kilometara. Zapanjujuće, ali ovim jednostavnim računom pomoću štapa i senke Eratosten je pogrešio za samo oko 80 kilometara, odnosno manje od jedan odsto.


Izvor: ERATOSTENOV GLOBUS: Kako je antički naučnik još pre nove ere otkrio da Zemlja nije ravna
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 19:10

Pojam dokaza ne definiše se po pravilu u zakonskim aktima, već se koristi kao poznat pojam. Stoga se sama definicja prepušta pravnoj teoriji u kojoj postoji više shvatanja.


Izvor  Wikipedija.



Ravna Zemlja je zastario koncept izgleda Zemlje u obliku ravnog diska. Mnoge drevne kulture su smatrale da je Zemlja ravna, među njima i tokom drevne Grčke (sve do klasičnog razdoblja), brončanog doba i željeznog dobastarog istoka (sve do helenizma), Indije (sve do razdoblja Gupte) i Kine sve do 17. vijeka. Ova paradigma se smatralo valjanom i tokom autothonih kultura Amerika.
Ideja sferične Zemlje pojavila se u grčkoj filozofiji pojavom Pitagore (6. stoljeće pne.), iako je većina presokratovaca zadržalo stari model Zemlje kao ravne ploče. Aristotel je iznio dokaze za sferičnost Zemlje na temelju empiričnih saznanja c. 330 pne. Znanje sferične Zemlje polako se počela širiti od helenizma nadalje.[1][2][3][4]
Razvojem moderne znanosti i znanstvenih metoda, naročito istraživanjem svemira u 20. stoljeću, koncept ravne Zemlje je definitvno odguran u margine pseudoznanosti te se moderna društva o ravnoj Zemlji odbacuju od akademika.






Ravna Zemlja! - Page 2 1280px10
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 19:46

Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 19:52

Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 19:52

Ravna Zemlja! - Page 2 1404497_profimedia0349343124_ls

(VIDEO) SNIMAK OD 3 MINUTA KOJI RUŠI TEORIJU RAVNE ZEMLJE: Evo šta bi se zaista dogodilo da živimo na ploči!

U 21. veku sve je brojniji pokret "ravnozemljaša" koji ne priznaje naučna otkrića i zagovara teoriju da je Zemlja ravna ploča.

Samo tri minuta bila su dovoljna da se ta teorija razbije ozbiljnim naučnim odgovorima koji na zanimljiv način ilustruju kako bi to zaista izgledalo da je Zemlja ravna ploča. Između ostalog, video daje odgovore na pitanja - kako bi delovala sila gravitacije, da li bi postojale vremenske zone i godišnja doba i na kraju bi li na toj ravnoj ploči uopšte postojali uslovi za život?
 
Šta bi bilo kad bi bilo?
 

Za početak zaboravite na pešačenje i šetnje do ivice ravne ploče, jer gravitacija vam to jednostavno ne bi dozvolila.

Video se nalazi na sledećem linku:

https://www.facebook.com/What.If.science/videos/2477409635817675/

Da li bi gravitacija, na ravnoj ploči, uopšte postojala? Naravno da bi. Upravo je gravitacijska sila ta koja oblikuje, ali i drži ovu našu, kao i sve ostale planete, na okupu.
 

Kada bi Zemlja imala oblik palačinke, sila gravitacije bi nas tada vukla prema njenom središtu. Kako bismo se od njega udaljavali, ona bi postajala sve jača i jača te bi nas snažno povlačila unatrag. I dok bismo koračali po ravnoj ploči, imali bismo osećaj da se penjemo na brdo koje, sa svakim novim korakom, postaje sve strmije i strmije. U trenutku kada bismo ipak uspeli nekako da stignemo do ivice zemljine ravne ploče, sile koje nas vuku prema dole i unazad postale bi jednake.

Sva voda bila bi "usisana" u središte Zemlje.
 
Kako bi se planeta koja ima oblik ravne ploče ponašala u svemiru?
 
Prema jednoj od teorija po kojoj je Zemlja ravna ploča, Sunce se vrti oko Zemlje, a ne Zemlja oko Sunca. No, što bi se uistinu događalo kada bi Sunce zaista kružilo oko Zemlje, poput Meseca?

Pri takvom scenariju ne bismo nikada patili od džet-lega, ekstremnog umora koji osećamo posle dugog leta kroz nekoliko vremenskih zona. Razlog je jednostavan – vremenske zone ne bi postojale. Sunce bi istovremeno obasjavalo i gornji i donji deo planete. Budući da bi sunčeva svetlost konstantno obasjavala Zemlju, ne bi bilo ciklusa izmene dana i noći.
 
Ne bi bilo niti izmene godišnjih doba, niti pomračenja Sunca. Sunce bi, u tom slučaju, samo po sebi moralo da bude mnogo manje, u suprotnom bi spržilo Zemlju.
 
No, i kada bi bilo manje, u svakom slučaju bi snažno pržilo ravnu ploču, jer na njoj ne bi bilo magnetskog polja koje bi je štitilo od Sunčevog zračenja.
 


Kurir.rs/ 100posto.hr
Foto: Profimedia
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 19:58

Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 20:00

Batali te klipove... nego ajde da nastavimo našu priču od ranije, ostala je nezavršena.

Puno volim da učim, pa bih volela da mi odgovoriš na neka pitanja.


Može?
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 20:09

Prvo pogledaj ovaj zadnji klip. Pa onda mozda da ti odgovorim na tvoja pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 20:10

Gledala.


Može pitanja?
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 20:13

14:40 minuta traje klip, nemoguce je da si ga pogledala od pocetka pa do kraja.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 20:14

Brza sam... kod mene sve brzo ide....


Mogu li krenuti sa pitanjima?
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 20:21

Lilith ::
Brza sam... kod mene sve brzo ide....


Mogu li krenuti sa pitanjima?


Ako si brza onda mi je i jasno da te tema uopce neinteresuje. Ova tema je postavljena da se malo promisli sto je istina a sto su lazi. Tema nije namenjena onima koji samo prelete nesto ili koji su brzi.


Zaobidji temu najbolje, za ovo temu trebas imati mozak i pozitivan duh. Kao i znanje fizike, biologije i opste nauke.

Pisi sta mislis ili sta znas u ovoj temi. Tema je postavljena radi za ili protiv cinjenice da je Zemlja Ravna a ne za opsta pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610Sub 4 Maj - 20:22

Okej, sve to stoji.


Ali mene baš zanima da mi objasniš neke stvari, s obzirom da veruješ u Ravnu zemlju.


Može?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ravna Zemlja! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravna Zemlja!   Ravna Zemlja! - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ravna Zemlja!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ravna Gora
» Ravna (Timacum Minus)
» Kosa, naš ponos
» Kuda ide ova zemlja???
» Okrugla Zemlja
Strana 2 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Geografija-