Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Filmski citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:41

"Neka Sila bude s tobom" - Han Solo (Harrison Ford) u "Ratovima zvijezda" (1977
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:41

"Volim miris napalma ujutro... Miriše na pobjedu" - Kilgore (Rober Duvall) u "Apokalipsi danas" (1979.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:42

"Here's Johnny!" - Jack Torrance (Jack Nicholson) u "Isijavanju" (1980.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:42

"Hajde, uljepšaj mi dan" - Harry Callahan (Clint Eastwood) u "Iznenadnom udaru" (1983.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:42

Hasta la vista, baby" - Terminator (Arnold Schwarzenegger) u "Terminatoru 2: Sudnjem danu" (1991.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:42

"Ne možeš se nositi s istinom!" - Pukovnik Jessup (Jack Nicholson) u "Malo dobrih ljudi" (1992.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:43

"Mama je uvijek govorila da je život kao bombonijera - nikada ne znaš što ćeš dobiti" - Forrest Gump 
(Tom Hanks) u "Forrestu Gumpu" (1994.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:43

Houston, imamo problem" - Jim Lovell (Tom Hanks) u "Apollu 13" (1995.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:43

Pokaži mi novac!" - Rod Tidwell (Cuba Gooding Jr.) u "Jerryju Maguireu" (1996.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:44

"Ja sam kralj svijeta!" - Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) u "Titanicu" (1997.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:44

"Znate, da nisam postao bogataš, mogao sam biti zaista velik čovjek" - Charles Foster Kane (Orson Welles) u "Građaninu Kaneu" (1941.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:44

"Samo sami možete lutati: dvoje uvijek nekamo idu" - Madeline Elster (Kim Novak) u "Vertigu" (1958.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:44

"Gospodo, ne možete se ovdje svađati! Ovo je Ratna soba" - predsjednik Merkin Muffley (Peter Sellers) u "Dr. Strangelove" (1964.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:45

"Ako Bog postoji, nadam se da ima odličan izgovor" - Boris (Woody Allen) u "Ljubavi i smrti" (1975.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:45

"On nije Mesija, on je zločesti dečko" - Mandy Cohen (Terry Jones) u "Brianovu životu" (1979.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:45

"Ima bezbroj mjesta na koja bih išao, problem je gdje ostati" - Johnny (David Thewlis) u "Goli" (1993.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:45

"Razlika između ludila i genijalnosti mjeri se samo uspjehom" - Elliott Carver (Jonathan Pryce) u "Sutra nikad ne umire" (1997.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:46

"Odlično je kada shvatite da još uvijek imate sposobnost iznenaditi sebe" - Lester Burnham (Kevin Spacey) u "Vrtlogu života" (1999.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:46

Laki je malo nervozan" - Maratonci trče počasni krug
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:47

"Aleksa, vrati se, skuvala sam ti paštašutu!" - Kako je počeo rat na mom otoku
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Čet 3 Nov - 15:47

"Njega su za sve spremali izuzev za mene" - Balkanski špijun
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Pon 7 Nov - 12:42

"Uvijek sam ovisila o dobroti stranaca" – Blanche Dubois (Vivien Leigh) u "Tramvaj zvan čežnja" (1951.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Pon 7 Nov - 12:43

"Dakle, nitko nije savršen" - Osgood Fielding III 
(Joe E. Brown) u "Neki to vole vruće" (1959.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Pon 7 Nov - 12:43

"Gđo Robinson, pokušavate me zavesti, ne?" - Benjamin Braddock 
(Dustin Hoffman) u "Diplomcu" (1967.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610Pon 7 Nov - 12:44

"Znam što misliš: je li ispalio svih šest metaka ili samo pet... Iskreno rečeno, zbog cijele ove gužve ne znam ni sam... Moraš si postaviti jedno pitanje: imam li sreće? Dakle, imaš li, ništarijo?"- Harry Callahan (Clint Eastowood) u "Prljavom Harryju (1971.)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Filmski citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Filmski citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Filmski plakati
»  Međunarodni filmski festivali
» Nezaboravni filmski plesovi
» Filmski žanrovi
» Najbolji filmski tandemi
Strana 4 od 19Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Film-