Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Romantični citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Čet 8 Dec - 14:29

Postoje žene koje imaš, a nemaš. Koje su uvek tu, a nikad nisu.
Koje te guraju, a čuvaju. I zbog kojih si mrtav, a živ. Od takvih se ne odlazi."

Čarls Bukovski
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Čet 8 Dec - 14:30

"Iskustvo je nemilosrdan učitelj: prvo nam da „packe”, pa nas tek onda uči kako treba postupiti."
Bertrand Rasel
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Čet 8 Dec - 14:30

"Ljubav i zaljubljenost mogu da se odnose na sve. Verujem da sam zaljubljena i u prvu jutarnju kafu kad otvorim oči, u tom trenutku ona mi je najvažnija, što se dalje samo širi na sve ostalo, prijatelje, porodicu, posao, svaki trenutak. Dakle, odgovor na pitanje je: zaljubljena sam u svaki novi dan."

(Tamara Aleksić)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Čet 8 Dec - 14:31

U našim životima postoji jedna boja, koja pokazuje značenje života i umjetnosti. Riječ je o boji ljubavi....

-Mare Chagall
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:53

Volite ga i pustite ga da vas voli. Zar mislite da je išta drugo na svetu imalo važno?
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:53

Nasloni moje vreme na svoje, tako će večnost duže trajati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:53

Evo, silazi sumrak, i svet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoce.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:53

Najlepše čudo sveta, skupi se uz mene i ćuti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:54

Ispričali smo ramenima i rukama nešto što u prevodu na disanje znači: Ljubav.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:54

Ničega, reklo bi se, posebnog nije bilo u njenoj odeći i njenoj pozi, ali njemu je bilo tako lako da je prepozna kao ružu među koprivama…
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:54

.. I niko više nije bitan, svi su pesak prezren i sitan… Pesak ispod nas..
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:54

Biti s tobom, to je poput šetnje u kristalno jasno jutro – osećaj da neupitno pripadaš tu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:55

Ako misliš da se nas dvoje nismo poznavali, oprosti, mi smo se divno poznavali.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:55

Voleo sam je tako lako, a tako sam teško to znao pokazati, a onda odjednom raspored madeža na njenim ledjima kao tajna mapa pokazao mi je u koje zvezde se trebam zagledati i tako, eto ti pesma, ludo jedna…
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:55

Gospodjo, ja sam u vas neizlečivo zaljubljen.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:55

Hteo bih toliko toga da ti kažem, a ne znam, ne znam ništa bolje sad kad se voli.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:56

I tako, kažem sebi: “Nije ti lako curo!” U stvari moj život je pun čvorova i zapetljanih žica, jedini ispravan čvor je on.I to čvor u mom srcu, i mojim venama. Nemam nameru da ga otpletem, jer ga volim…
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 13:57

Prave si boje dodala na taj portret života mog: talase plave, nijansu lave, vrtloge zelenog..
A crnu nisi štedela...
Ali bez nje bi bela još izbledela - bez crne bela ne bi vredela...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 14:00

Ostavio sam je predugo u onim opasnim ćutanjima, u onim tišinama u kojima je Ona svoj
jedini sagovornik, i u kojima se o meni definitivno ne priča ništa dobro...
I tu smo gde smo...
Svi znaju za slučaj dva tvrdoglava jarca od kojih ni jedan nije hteo da se skloni sa brvna, ali
postoji i verzija sa dva tvrdoglava jarca koji su se nadureno okrenuli, i otišli svaki na svoju stranu...
Ma, uzalud...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 14:00

A ti, mila...
Samo baneš u snove s nekog puta dalekog...
I tad se zbunim...Tad se potpuno sludim...
Jer...
Na javi sam te ljubio strepeći da ne probudim nekog...
A u snovima te ljubim strepeći da sebe ne probudim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 14:00

Ti uvek znas najbolji nacin, s tobom lako stizem na tron
ti si ta nit, taj retki zacin koji daje poseban ton
ti si mali carobnjak koji donosi spas, a svi ti pajaci na pokretnoj traci nek zure bez nas
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 14:01

Nisam od onih naivaca, koji jedva čekaju neki budući dan, i raduju se rođendanima i Novim godinama. Naprotiv! Meni već dugo smeta to što vreme prolazi. I, mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 14:01

Ma, priče o "bivšima" samo popunjavaju prostor između lica sa naslovnih strana i horoskopa. Šta će kome to? Zna se koja vrsta priča počinje sa: "Bilo jednom...". Ne, hvala... Već izvesno vreme ne verujem u Bajke..
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 14:01

Devojke? Ah da, čuo sam za njih... Čak sam ih i video! Jesam, stvarno! Neke, doduše, u prolazu, izdaleka, kroz prozor kola ometan brisačima. Ali, zato neke iz neposredne blizine, iz čudnih uglova, pod dnevnim svetlom i pod veštačkim osvetljenjem... Da, neke sam baš dobro zagledao...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610Pon 12 Dec - 14:01

Rešila je ovaj rebus od mog života prosto,
poput kafanske zagonetke sa šibicama u kojoj pomeranjem jednog jedinog drvceta promeniš smisao svega,
i onako u prolazu, kao da traži prašinu na polici vitrine,
izdrobila je pod prstima delić natrule cirkuske mreže nad kojom sam tako nepromišljeno hodao po žici,
i istog tog trena postao sam svestan nad kakvim sam bezdanom, i pod kakvim sam bezdanom, i kakav to bezdan nosim u sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Romantični citati - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Romantični citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Romanticni gifovi
» Stari romantični dnevnici,pisma,albumi,knjige
» Romantični Dominik Džejms zaprosio devojku na terenu
» Istorijski falsifikat: “Romantični” Sulejman nabijao srpske glave na kočeve!
» Koji horoskopski znaci su romantični, a koji praktični
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-