Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Romantični citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Pon 7 Dec - 12:05

Ne govorim ti baš u zadnje vrijeme
da te volim
i ne gasim ti svijetlo u očima prije spavanja
ne govorim ti nešto nježno
i ne grlim ti dušu
ali... ovo
ti moram reći:
previše je gorkog i ljudi su grubi
pa,ako i ne govorim
još uvijek te ono najljepše
u meni
voli i ljubi... Željko Krznarić
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 9 Mar - 21:04

Romantični citati - Page 3 26.06.+Egziperi










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Romantični citati - Page 3 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Uto 26 Jul - 21:01

Ko zna šta te tamo čeka
u maglama iz daleka.
Al' ako se i pozlatiš,
il' sve teško,
gorko platiš,
uvek idi samo napred.
Nemoj nikad da se vratiš.

M. Antić
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sub 19 Nov - 21:28

"A zašto bi čovjek morao voljeti rijetko da bi mnogo volio?"
Albert Camus
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sub 19 Nov - 21:28

"Kada sam zaista počeo voljeti sebe, shvatio sam koliko može biti uvredljivo kada pokušavam da natjeram nekoga da radi ono što ja hoću, iako znam da trenutak nije pravi i da ta osoba nije spremna za to, pa čak i onda kada sam ta osoba JA. Danas, ja to zovem POŠTOVANJE."
Charlie Chaplin
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sub 19 Nov - 21:29

"Kada sam zaista počeo voljeti sebe, prestao sam žudjeti za nekim drugačijim životom i mogao sam vidjeti da je sve što me je okruživalo ustvari bilo poziv da rastem i da se razvijam. Danas, ja to zovem ZRELOST."
Charlie Chaplin
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Čet 24 Nov - 19:39

Pod tuđim uticajem (Džejn Ostin)
“Dala si ime mojoj duši. Na tren sam u agoniji, a na tren pun nade. Molim te reci mi da nisam zakasnio, i da su ova dragocena osećanja uzajamna. Nudim ti se opet, pružajući ti svoje srce sada još više nego pre kada si ga zamalo uništila, pre osam i po godina. I nemoj slučajno da kažeš da sam te zaboravio i da mi muškarci zaboravljamo lakše i pre od žena. Volim samo tebe. Tako je oduvek bilo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Čet 24 Nov - 19:40

Veliki Getsbi (F. Skot Fitcdžerald)
“Znao je da će nakon poljubca te devojke, odbiti da poljubi bilo koju drugu i da će se taj poljubac urezati večno u njegovu svest. Zato je zastao, samo na trenutak je udahnuo malo duže pre nego je spojio usne sa njenim. A onda ju je poljubio. Kada su njegove usne dotakle njene nalik latici nežna ustašca, spoj je bio kompletan i on joj se predao.”

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Čet 24 Nov - 19:41

Džejn Ejr (Šarlota Bronte)
“Svaki deo tvog volim, kao da je oduvek pripadao mom, kao da je deo mene. I u bolu i patnji, voleću ga jednako.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Čet 24 Nov - 19:41

Prohujalo s vihorom (Margaret Mičel)
“Tebe treba ljubiti i to često. I to treba da radi neko ko zna šta radi.”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Čet 24 Nov - 19:41

Mandolina kapetana Korelija (Luj de Bernije)
“Kada se zaljubiš, to je kao da te je obuzelo neko privremeno ludilo. Poremeti te kao zemljotres, a onda se intenzitet smanji. A kada se to desi, moraš da doneseš odluku. Moraš da prelomiš da li hoćeš da svoje puteve ukrstiš sa njegovim i ubediš sebe da više nikada ne smete da se rastanete. Jer ljubav je upravo to. Ona nije eksperiment, niti želja da se družite svake sekunde, niti vaša nesanica, jer ležite u krevetu zamišljajući kako vam ljubi svaki deo tela. Ne, nemojte da crvenite. Ovo što vam govorim je istina. Ljubav je ono što ostane kada izgorite jedno za drugim. Znam da ne zvuči preterano uzbudljivo, ali jeste!”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Čet 24 Nov - 19:41

Džeri Megvajer
“Ti me ispunjavaš. Činiš da budem ceo.”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:10

– Znaćete da ste zaljubljeni onda kada ne možete da zaspite, jer je realnost prosto lepša od snova – Dr. Seuss
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:10

To je neobjašnjivo osećanje, izraz. To je dodir; to je osećaj. Kada ga jednom osetite, shvatite na svetu ne postoji više ništa – Snup Dog
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:10

Najbolja ljubav je ona koja nam probudi dušu, koja nas tera da težimo višem, koja zapali vatru u našim srcima i donese mir u našim mislima. To je ono što se nadam da ću moći da pružam zauvek – iz knjige “Beležnica”, Nikolasa Sparksa
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:11

Ali najuzbudljivija, najizazovnija i najvažnija veza od svih je ona koju imate sa samim sobom. A ako uspete da nađete nekog ko će voleti onu istu vas koju vi volite, pa, to je prosto fantastično – Keri Bredšo
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:11

Najvažnija stvar koju ćeš ikada naučiti jeste da jednostavno voliš i budeš voljen – Kristijan u filmu “Mulen Ruž”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:11

Kada shvatite da sa nekim želite da provedete ostatak svog života, onda želite da ostatak života počne što pre – Hari Brns u filmu “Kada je Hari sreo Sali”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:11

Garantujem ti da će biti teških vremena. Garantujem ti da će pre ili kasnije jedno od nas, ili oboje, želeti da pobegne. Ali takođe ti garantujem da ću, ako te ne pitam da budeš moja, žaliti do kraja života, jer znam, u srcu, da si ti jedina za mene – Ike Graham u filmu “Odbegla mlada”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:12

Ne želim da zatvorim oči. Ne želim da zaspim. Jer ćeš mi nedostajati, bejbe. A ne želim da mi bilo šta nedostaje – tekst iz pesme Aerosmita
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:12

Kada voliš nekoga, voliš ga celog… moraš voleti sve o njemu, ne samo dobre stvari, već i one loše. One stvari koje je lako voleti i one koje nije – Estel Padington u filmu “Dan zaljubljenih”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:12

Naša ljubav je kao vetar – ne možeš da je vidiš, ali možeš da je osetiš – Landon Karter u filmu “Šetnja za pamćenje”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 12:12

Jednostavno “Volim te” vredi više od novca – Frenk Sinatra u pesmi “Tell her you love her”
Nazad na vrh Ići dole
promaja

Elita
Elita

promaja

Muški
Poruka : 2101

Godina : 61

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 30.07.2012

Raspoloženje : 5+


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Sre 30 Nov - 13:22

Romantični citati - Page 3 R7rxvq
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610Uto 6 Dec - 12:35

Mea ::
Kada voliš nekoga, voliš ga celog… moraš voleti sve o njemu, ne samo dobre stvari, već i one loše. One stvari koje je lako voleti i one koje nije – Estel Padington u filmu “Dan zaljubljenih”


Nije mi normalno da volim njene loše stvari, nikad na to nebi pristao. Njeno loše mogu jedino da trpim jer dobre volim više nego šta ove loše ne volim. Iskreno i pošteno ću da ju tražim da to loše promeni jer ako se desi momenat da loše prevagne dobro, nema se više tu šta tražiti.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Romantični citati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Romantični citati   Romantični citati - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Romantični citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Romanticni gifovi
» Romantični Dominik Džejms zaprosio devojku na terenu
» Stari romantični dnevnici,pisma,albumi,knjige
» Istorijski falsifikat: “Romantični” Sulejman nabijao srpske glave na kočeve!
» Koji horoskopski znaci su romantični, a koji praktični
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-