Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?   Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Sat610Pon 7 Okt - 23:29

ne bi rekao. to što sam napisao po meni je bit svega. čuvaš to što voliš da ostane čisto i neokaljano.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
DesnoOkoOdProdigyKrabe

Super Član
Super Član

avatar

Muški
Poruka : 523

Učlanjen : 30.09.2019


Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?   Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Sat610Sre 9 Okt - 15:53

Ono što ova slika predstavlja

Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 %D0%94%D1%80%D0%B0%D0%B3%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%9B-%D0%9E%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 356335

Učlanjen : 29.03.2018


Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?   Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Sat610Sre 16 Feb - 14:49

Svaki patriotizam ako u svojoj suštini nema elemente humanizma je najobičnija obmana i laž..  Cool
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?   Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Sat610Sre 16 Feb - 15:07

a dno dna je svako naplaćivanje patriotizma  Fuj










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 356335

Učlanjen : 29.03.2018


Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?   Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Sat610Sre 16 Feb - 15:14

Kad to bude jasno većini onda ni oni, ta šaka bednika i drekavaca nemaju šanse da profitiraju u ime našeg patriotizma.Budimo patriote tako što ćemo uvažavati i poštovati, kao svačije pravo na postojanje i pravo na život, a ne njihovu isključivost i večno podgrejavanje mržnje i tenzije straha...budimo bolji ljudi od njih, imamo pravo na to. Život nam nisu oni podarili, nemaju pravo ni da nam ga truju a ni da ga uzimaju. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2683

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?   Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Sat610Sre 16 Feb - 18:34

Ljudi koji vole ili prate patriotizam su za mene jadni ljudi. Jer, lideri ih izkoristavaju a oni to nekontaju.

Ako imas love, neinteresuje nikoga da li si patriot ili nisi. To vazi i ako si po relegiji nesto drugo ili trece.

Moj moto je uvjek bio i ostace : moje govno smrdi ko i tvoje. Nema tu razlike ili bilo sto.Razlika se pravi da bi bilo patriota.Tako da drugi mogu to izkoristiti.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?   Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta po vama znaci Patriotizam i ko su Patrioti?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Neobični znaci da se u vama krije genije..
» Šta znači ,,zrelost,,?
» Šta znači ,,normalno,,?
» Znaci i enterijer
» Sta za vas znaci rijec sloboda?
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-