Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Clooneyju ne smeta što misle da je homoseksualac: Ne želim da netko pomisli da je biti gay loša stvar

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Clooneyju ne smeta što misle da je homoseksualac: Ne želim da netko pomisli da je biti gay loša stvar Empty
PočaljiNaslov: Clooneyju ne smeta što misle da je homoseksualac: Ne želim da netko pomisli da je biti gay loša stvar   Clooneyju ne smeta što misle da je homoseksualac: Ne želim da netko pomisli da je biti gay loša stvar Sat610Pet 2 Mar - 13:11

Clooneyju ne smeta što misle da je homoseksualac: Ne želim da netko pomisli da je biti gay loša stvar

Clooneyju ne smeta što misle da je homoseksualac: Ne želim da netko pomisli da je biti gay loša stvar Georgeclooney_06122011_JLP


GEORGE CLOONEY, koji je trenutno u vezi s bivšom hrvačicom Stacy Keibler, kaže kako ga ne smetaju glasine da je homoseksualac. Navodi kako je jako zadovoljan sa svojim privatnim životom te kako su mu glasine da je gay smiješne, ali mu je glupo stalno demantirati: "To je laž!". "To bi bilo nepošteno i neljubazno prema mojim dobrim prijateljima iz gay zajednice. Ne želim da netko pomisli da je biti gay loša stvar", navodi Clooney te dodaje: "Šteti li kome mišljenje da sam gay? Već ću odavno biti mrtav, a još uvijek će biti ljudi koji će govoriti da sam bio gay. Jebe mi se za to".

Naveo je i kako će jednog dana borba za ravnopravnost homoseksualaca i prava na gay brakove biti daleka prošlost, kao što je sad vrijeme u kojem crnci nisu smjeli na američke koledže. "Ljudima će tad biti neugodno što su stajali na krivoj strani", kaže Clooney.

(Index.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
 
Clooneyju ne smeta što misle da je homoseksualac: Ne želim da netko pomisli da je biti gay loša stvar
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Biti iskrena ili biti "kučka": Koji je pravi put do muškog srca?
» Da li je bolje biti sam(a), nego biti u lošoj vezi?
» Jel netko za ludo ispaljivanje iz praćke? :)
» Filmske novosti i najave
» Loša nedelja za glumce u Holivudu
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-