Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook

Delite | 

Nepoznati autori

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
slobokv88

Član
Član

slobokv88

Muški
Poruka : 91

Godina : 32

Učlanjen : 03.05.2020

Nepoznati autori  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nepoznati autori    Nepoznati autori  - Page 6 Sat610Uto 8 Sep - 16:33

Cestitah ti 8 mart ja sa zakasnjenjem
Bitnija od datuma valjda je paznja
Pogledala si me sa iznenadjenjem
Kada priznah tebi osecanja snazna

Za taj poklon mali rekla si mi hvala
Nisi znala da ja potajno te volim
A onda si iznenada poljubac mi dala
Za tobom od tada srce moje gori.

Sapuce mi tiho vetar tvoje ime
U mojoj se glavi opet misli roje
Preplavljuju srce osecanja plime
Svidjaju se meni oci braon boje

Prstima ti prolazim kroz tu kosu plavu
I cvrsto te u svom zagrljaju drzim
u pogresno vreme pronadjoh ja pravu
Cekacu na tebe,moram da izdrzim.

S.F.
Nazad na vrh Ići dole
slobokv88

Član
Član

slobokv88

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nepoznati autori    Nepoznati autori  - Page 6 Sat610Sub 12 Sep - 0:58

Potajno ja volim oci jedne zene
Prelepe su stvarno braon oci njene
Vec odavno ona je jedina za mene
Al usne su njene meni zabranjene
I zbog toga moje srce sada vene
Ali nisu nade jos sve izgubljene
Pamticu ja s tobom dane provedene
Samo nemoj molim te zaboravit mene
Jer jos nisu sve reci izrecene
Volecu ja zauvek oci bozanstvene
I jos uvek ti mi protices kroz vene
Sanjam tvoje kose vetrom ponesene
Ostace u secanju kose raspletene
Zbog nje su moje suze prolivene...

S.F.
Nazad na vrh Ići dole
slobokv88

Član
Član

slobokv88

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nepoznati autori    Nepoznati autori  - Page 6 Sat610Pon 21 Sep - 8:23

Ja vec duze vreme gledam tvoje usne
Svidja mi se kako se osmehujes njima
Rekao bih da su bas slatke i ukusne
Al moram ih podvrgnuti ispitivanjima

Jos jedamput nezno dodirni me samo
Zelim da osetim tvog tela toplotu
Da necega ima i ti i ja znamo
Ti si nesto posebno u mome zivotu

Nesto se cudno desava u meni
I kad nisi samnom ja osecam da si tu
Nedostaju meni ti pogledi sneni
Dao sam ti srce i ljubav svu

Ne brani mi da te volim
Jer ne mogu da odolim
Nemoj branit da ti pisem 
Ja u stvari tako disem

Kad mislim na oci tvoje
Za te kuca srce moje
Svidjas mi se ti previse
Jos na tebe sve mirise

Ja u tebe samo gledam
I nikome ja te ne dam...
Ti si ljubav mog zivota
Moja slabost,moja mana
Osvojila me je tvog srca dobrota
Seti me se nekad,kada budes sama😘

S.F.
Nazad na vrh Ići dole
slobokv88

Član
Član

slobokv88

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nepoznati autori    Nepoznati autori  - Page 6 Sat610Pon 21 Sep - 8:47

I ovo veče se završava kao i svako drugo.Zagrlim svoja nedostajanja i zajedno zaspimo...
Ponovo ulazi u snove moje korakom laganim i otmenim.Hoda,ne zastajkuje i prilazi sve bliže.Šarmantni jedva primetni osmeh je na tim predivnim usnama.
Da to je ona.Prelepa mlada dama kose zlaćane.Sunca sjaj ima u kosi i u očima.
Uvek kad se sretnemo pogledam u te oči.A tog trenutka se na tim usnama koje toliko zelim pojavi prelepi osmeh.Neko bi rekao osmeh kao i svaki drugi,ali nije tako...
Ovoga puta je drugačije.Žena bez mane,to je ona.Reći će neko nemoguće,svako ima bar neku manu.
Ipak je kao sto šam rekao ,nema mane.Sagledao sam sve i sumirao utiske.Tako sam došao do zaključka da je ona ta.Ta koja me fascinira i osvaja svojom pojavom i izgledom.Ima ona i drugih kvaliteta i osobina koje su mnogo bitnije od izgleda spoljasnjosti.To je ono u grudima.Duša i srce,to sto ne moze svako videti i dodirnuti.Doci do necijeg srca i osećanja nije tako jednostavno i lako.Treba zaslužiti pristup toj dobro čuvanoj tvrdjavi jer tu se bez posebne dozvole ne moze ući.Ali vredno je blago i neprocenjivo čim je tako dobro cuvano.Veliki je izazov pred tobom jer strme su i visoke zidine koje okružuju zamak neosvojivi koji krije srce nežno i krhko.
I kada osvojiš tu tvrdjavu koja čuva blago neprocenjivo ,kada uspeš da predješ te visoke zidove iza kojih se nalazi blago po koje si došao i prevalio put toliki,shvaticeš zašto je tako teško bilo doći do njega i zašto je tako strogo čuvano...
Dobio si napokon to poverenje posle puno truda i iščekivanja.
Čuvaj ga. Čuvaj to sto imaš jer ako ode vratiti se neće kao sto se mladost i godine prošle nikada vratiti neće.Svaki je trenutak,čas,dan priča za sebe.Svaki je jedinstven i neponovljiv kao i ona što je.
Jednostavno znaš da je to ta osoba.To se objasniti ne može ali najpribližnije se moze reći da osetiš toplinu u sebi kada je ta osoba u blizini.Ne mogu odvojiti pogled od tebe.Sve više me osvajaš i ispunjavaš srce moje.
I uvek se iznova zaljubim u tebe.
Svakog puta jače nego prethodnog.
I ostane mi u mislima taj tvoj prelepi pogled stdljiv i zavodljiv...
U tvojim očima vidim nešto što me intrigira i privlači.Ne umem opisati taj osečaj drugačije sem da me to čini srećnim sta god to bilo.To nešto me tera da pratim te i stanem ispred tebe da nam se pogledi poklope.
Mogao bih bekonačno dugo gledati te tvoje oči i nasmejano lice.Pamtim i upijam očima detalje tvog lika. Te pune usne koje umeju prekrasno da se nasmeju i poprave mi raspolozenje.
Srce si mi zarobila.Nisi ni svesna toga da samo na tebe mislim.Brojim sate i minute do naseg susreta.Iščekujem sa nestrpljenjem da vidim te oči ponovo.I to mi u srcu neku sreću stvara.
Taj pogled tvoj unosi nemir u srce moje.Srce počinje da kuca brže i jače kada si ti u blizini.A glas iz mene ne izlazi. Toliko bih ti toga rekao,čini mi se da bih satima imao teme za razgovor. Ali ne,nešto me u tim očima obuzme i kao da me preseče na pola.Samo se ukočim i gledam te u oči.U isti mah sam i srećan i tužan.Srećan sam jer imam priliku  da gledam te oči najlepše,a tužan jer te neko drugi ima i ja tu ništa ne mogu.
Mislim na tebe skoro svakog trena.
I svidja mi se sve tvoje.Svidja mi se tvoja kosa plava, boja tvog glasa,nežne ruke koje ponekad dodirnem bez razloga.Čisto da te dotaknem i osetim toplinu tvog tela.Svidja mi se što si inteligentna i umeš da me nasmeješ...
Svidja mi se kako biraš reči dok razgovaraš samnom.A ja,  ja sve primećujem na tebi...
Drugačiji stajling od uobičajenog.
Frizura malo drugačija,pedantno i lepo našminkana,ništa napadno nego tek toliko da se naglasi tvoja lepota koja blista i bez šminke i  kozmetičkih pomagala.Sredjeni lakirani nokti i lagana odevna kombinacija.Sve uklopljeno u jednu celinu i deluje savršeno.
I sanjam te noćima ,pedivna zeno dušu si mi uzela.Zaludela si me,učinila da te zavolim kao nikoga do sada. Skroz si me opčinila,a kako ne znam...
Znam samo da sam zanesen tim pogledom tvojim i da si me očarala svojim izgledom,svojom pojavom,lepotom i dobrotom.
Ti si jedna dobra duša i predivna osoba.

S.F.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nepoznati autori    Nepoznati autori  - Page 6 Sat610

Nazad na vrh Ići dole

Nepoznati autori
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Umetnost i Kultura :: Književnost-