Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Verujete li u prijateljstvo preko neta?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 12:40

U potpunosti se slazem sa tobom Engma  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 12:45

Verujem u prijateljstva preko interneta ali samo posle odradjenog vremena upoznavanja i razgovora jer ima previse laznih prijatelja koji gledaju samo da iskoriste !
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 12:47

O sadašnjim prijateljima msm sve naj o bivšima još bolje , čak i kad se neka prijateljstva pokvare i raskinu nije lepo opanjkavati i tračati jer je to i tvoja slika , ti si tog prijatelja odabrao tad i takvog , moj frend je meni uvjek frend, bivši , sadašnji il budući  happy 

net il RL meni je to isto  happy 











Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 12:53

Meni je isto ali nisam ja odabrao takvog prijatelja ,samo sam razgovarao dok nisam saznao ko je i sta je i kada sam saznao da je losa osoba ja sam prestao da komuniciram sa njom i izbrisao je svuda iz prijatelja i blokirao ,a ako kazem nekome o nekoj osobi koja je losa to znaci da zelim da upozorim da se ne uvuku u nevolju ,kao sto sam cak morao da posaljem pre neki dan policiju kod familije od te osobe samo da bih bio miran ,i dao sam sav moj razgovor sa tom osobom i jos 23 ljudi koji su bili u kontakt sa tom osobom su dali izjavu protiv nje i medju njima je bio i maloletnik !
Ta osoba je prva sisrila lazi i napadala mene bez razloga jer sam prekinuo razgovor sa tom osobomzato sam svima davao dokaze i dao link policiji da moze da prati desavanja svuda !


Poslednji izmenio mitevski dana Sub 2 Avg - 13:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 13:01

Jbte al si ti zaglibio  wonder 

za tebe su Njujorški plavci male bebe  sad3 happy 










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 13:05

Nas 24 ukupno je moralo da da izjavu protiv te osobe da bi mogli da je skinemo sa naseg vrata da prestane da nas maltretira po forumima i internetu
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 13:09

Još uvjek veruješ u prijateljstvo preko neta mm  happy 










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 13:13

Verujem jer posle duzeg upoznavanja i razgovora mozes da odredis kakva je osoba ,zato se ja prvo razgovaram na duzi period sa tom osobom sa kojom se upoznajem  jer ne zelim da imam probleme i ratujem sa internet manijacima !
nisu svi ljudi losi imam puno internet prijatelja kojima cu pomoci u svako doba jer im verujem
Nazad na vrh Ići dole
ReaSilvia

Član
Član

ReaSilvia

Ženski
Poruka : 50

Učlanjen : 02.08.2014

Raspoloženje : sjajno


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 13:58

verujem,samo pametno i bez zurbe
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 15:12

Markoni ::

Slazem se sa ovim kako je Toni objasnio vremenom se vidi ko ti je pravi prijatelj a ko se samo pretvarao da je to a ustvari bio lazni prijatelj.

Naprimer sa ovog Foruma imam nekoliko prijatelja za koje mislim da su mi Pravi Prijatelji to i oni znaju na koje mislim ali vecina njih vise nije na Forumu ali se redovno jave preko Meila .

Postoje isto na ovom Forumu osobe koje su se predstavljale da su mi prijatelji a nikada to nisu bili.Jedan takozvani prijatelj me je spijunirao po drugim Forumima i onda ovde prenosio sve informacije sta pisem na druga mesta i na kraju mi sam to priznao da je radio.Zbog cega je to radio neznam mozda su ga neke osobe sa ovog Foruma iskoristile na neki nacin i ko zna sta mu za takve usluge obecale a mozda je i on sam imao neki interes.Sta god da je u pitanju takva osoba vise nikada ne moze da mi bude prijatelj.Prepoznace se sam ko je on.

Druga osoba je jedna Zena prihvatila je da budemo prijatelji i povremeno smo se dopisivali preko Meila dok odjednom nije prekinula svaki kontakt bez ikakvog razloga.Pitao sam je zbog cega kada nigde za nju ni jednu ruznu rec nisam rekao ali mi nije odgovorila a i ne mora ako nece.Znaci da mi nikada i nije bila prava prijateljica ko zna ko je sa njom manipulisao i ubacio da me nesto ispita i pokupi neke informacije a kada je video  da od toga nema nista onda je povukao ili se sama povukla.Prepoznace se i ona sama o kojoj se radi.

Samo da dopunim samog sebe. happy 

Meni je isto jedna osoba mnogo dosadjivala na Forumu kao i mitevskom (Mozda je i ista osoba u pitanju) tako da vise nisam znao sta da radim.Dosta sam trpeo dok jednom nije poceo i neki njen navodno momak da me napada da ja Imam nesto sa njom i to javno a ne preko PP ja sam probao da mu objasnim preko PP da moze da bude siguran da ja sa njom nemam nista ali nije vredelo.Onda sam blokirao i njen i njegov PP da mi vise ne dosadjuju.Tako da sam sada miran a ona je verovatno nasla neku novu zrtvu.A mislio sam da mi je iskrena prijateljica... cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 15:27

Isti je i moj slucaj Markoni sve isto ,
Samo sto mene i dalje  maltretira ali preko njenih prijatelja jer sam je svuda blokirao !


Poslednji izmenio mitevski dana Sub 2 Avg - 15:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ReaSilvia

Član
Član

ReaSilvia

Ženski
Poruka : 50

Učlanjen : 02.08.2014

Raspoloženje : sjajno


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 15:49

gadno je kad se to prenese u RL pa predje u ozbiljno proganjanje
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 19:49

Jeste gadno kada se sve prenese u RL ,ali za sve postoji lek
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 20:26

Najbolji nacin je prepoznati prijatelja ako imas direktan odnos.Recimo preko skype, mobitel,telefon ili messenger itd.

Ako imas adresu njegovu i on tvoju ili ona. Na taj nacin prepoznas najbolje iskrene prijatelje preko neta. Jer jedan pravi prijatelj  realni ili virtualni, nema sta da krije, on ili ona ce ti dati skoro sve sto ti zatreba za poverenje tvoje i njegovo ili njeno.

Garancija nepostoji u prijateljstvu ali imas sansu da je dozivis pa koliko trajalo to prijateljstvo.

Pricam iz iskustva svoga. happy
Nazad na vrh Ići dole
avetinja

Član
Član

avetinja

Muški
Poruka : 58

Učlanjen : 22.07.2014


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 20:31

Vjerujem vlastitom iskustvu ....Ako se uloži iskrenost i otvorenost onda je to siguran i obostran  uspjeh.
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 20:41

Verujem da takvo prijateljstvo postoji.
Imam par prijatelja kojima bezgranično verujem.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Sub 2 Avg - 22:04

Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Num+31

 happy 










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Pon 4 Avg - 17:02

Ne baš .... Nekad jesam ali onda me je ta osoba razočarala i duboko povredila
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Čet 7 Avg - 23:53

Gost ::
Ista je situacija i kod mene Markoni happy 


Ja nisam ulazio skoro mesec dana ovde zbog jedne osobe i njenih prijatelja i kada sam usao ta osoba je nesto nalagala da sam slao pretece pp i ko zna sta jos  kao i obicno sto radi svuda po forumima sa manipulacijama i izaziva mrznju i svadje samo da bi ona uzivala i njenim bolesnim delima pa sam dobio primedbu i uvredjen !
Prijatelji koji su sa takvom osobom oni nikda ne mogu biti moji prijatelji i takvo ponasanje nikome ne mogu da oprostim a bio sam sa svima dobar !
Jedino sam trazio od te osobe da me ostavi na miru i da se pravi da me ne vidi ,i ta osoba je greskom poslala mojem prijatelju poruku sa lazima o meni i ostalim zenama !
Forumi mogu da napreduju samo ako se odredjene osobe drze na oku zbog njihovih dela !
koliko ja znam forumi su za druzenje i razmenu iskustava i zabavu i prijateljstva a ne za izazivanje svadja i mrznje odredjenih osoba kojima ako se ne svidja neko ili otkrije manipulatora ili kriminalca  odmah da gledaju da ga isteraju sa foruma !
Iskreno mislim da je takvo ponasanje odredjenih osoba ne prihvatljivo na forumima !


Ta osoba ime Ime  i debeli dosije   i veruj  ne da laže i podmeće  već izgubila je  takta gde je granica !!! Nažalost i ovde je  kao jagnje ćuti. Zbog takvih mnogi ne samo da gube prijatelje već uopšte bilo kakvo poverenje  čak i u reali . Nadam se  da će  dolijati ....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Pet 8 Avg - 20:02

Ne verujem, sve je to truć-buć. happy
Nazad na vrh Ići dole
promaja

Elita
Elita

promaja

Muški
Poruka : 2101

Godina : 61

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 30.07.2012

Raspoloženje : 5+


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Pet 8 Avg - 20:06

Pa koliko sam dugo na ovim forumima,ima i prijatelja a ima i onih koji nisu ni za sebe prijatelji a kamoli da dele prijateljstvo...uglavnom verujem
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Pet 8 Avg - 20:42

Ja vec u realnom zivotu imam prijatelje sa neta....i jako mi je drago da sam upoznala te divne ljude.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Pon 11 Avg - 15:23

Gagasasa
3R
Čupka
Abu Dabi

Možda još neko postane uži izbor a možda i ne - zavisi od njih samih  happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Pon 11 Avg - 16:19

Moj dragi Black Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Y66163700308344864_6
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610Pon 11 Avg - 17:36

Malalila
Enigma
Lana

Tri vrlo posebne osobe za mene .... svaka na svoj način  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 8 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Verujete li u prijateljstvo preko neta?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li verujete u Boga?
» Verujete li u sudbinu?
» Da li verujete u Horoskop?
» Studenta "odrali" za skidanje muzike sa neta
» Prijateljstvo, što je to?
Strana 8 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-