Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Verujete li u prijateljstvo preko neta?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Ned 9 Mar - 14:15

Evo i ja proverih šta sam napisala pre više od godinu dana...Laughing I dalje....sve potpisujem...
No da dodam još nešto....da ne bude da se samo slažem sa samom sobom... Laughing 

Net prijateljstvo koje ne izađe iz net okvira ne tangiram nešto posebno. Retki su ljudi koji su surovo iskreni i predstavljaju se za ono što stvarno i jesu. Ni dalje se ne bih sa nekim dopisivala danima, bez obzira da li se radi o ženskom prijatljstvu ili muškom kako god.a da tu osobu ne vidim i ne znam pravu ''ličnu kartu''. Takođe sa osobama koje ne kažu neke osnovne stvari o sebi....ime prezime, odakle su šta rade itd. shvatam samo površno i svedem na tu i tamo neki PP iz kurtoazije i ništa više. Ne mogu se sa njima nešto prijateljiti...

Za sve ovo vreme uspela sam da uspostavim pravo prijateljstvo sa par ljudi i realno koji razmišljaju na sličan način kao i ja. Sa njima se baš često i čujem fonom, ali se i viđamo ponekad iako smo dislocirani.

Smatram da osobe koje izbegavaju susret u reali ili kriju nešto ili nisu one osobe za koje se predstavljaju. Sa takvim ljudima ne mogu biti ni net prijatelj, jer to bi mi bilo kao da se sprijateljim sa nekom ''imaginarnom'' osobom.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Ned 9 Mar - 19:12

Dok nije bilo neta, ljudi su ovakvo druženje imali dopisivanjem.
Stariji se vjerovatno sjećaju što je to dopisivanje.  Laughing 

Da objasnim mlađima.
Dopisivanje je kada pišete pisma nekoj osobi koja živi tko zna gdje u svijetu. Uzmete papir i rukom pišete pismo osobi s kojom se dopisujete. Koju niste nikada vidjeli  u životu. Koje vjerojatno nikada ni nećete vidjeti. U pravilu.

Pišete o hobijima, interesima, osjećajima, umjetnosti, svakodnevnim problemima. O svemu i svačemu.
O svom životu.

Baš kao i na Haossu.  happy 

Dopisivao sam se s par ljudi zbog usavršavanja stranih jezika. Godinama. Veselio sam se svakom pismu. Smatram i oni mojima.  Laughing 
Kako to obično biva, pisma su se s godinama prorijedila.
I polako prestala.
Ponekad se sjetim tih ljudi i zapitam se što je s njima.

Nikada ih nisam upoznao ni sreo. Iako sam poželio tisuću puta.
Ali nikada mi nebi palo na pamet da ih "optužujem" da "ili kriju nešto ili nisu one osobe za koje se predstavljaju".
Ako bi odbili moju želju za upoznavanjem.

I ni u jednom trenutku našeg dopisivanja nisu za mene bile "imaginarne osobe".

Imaginarnih osoba imam zato hrpu u RL.
Glumica i glumaca koji samo gledaju kako da te iskoriste. Normalno da takvi nisu i ne mogu biti moji prijatelji.

Budimo iskreni, usrana su vremena za prijateljstva.

I zato ja volim par ljudi za koje mogu reći da su moji net prijatelji.
Nebi ih za ništa mijenjao.
Makar ih nisam sreo.
Makar ih možda neću ni sresti.
Koliko god bi želio.
Ili nebi, moja stvar.

I iskreno.
Hebe mi se za to sretanje.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Ned 9 Mar - 22:31

Citat :

Imaginarnih osoba imam zato hrpu u RL.

Ne slažem se....
Net obiluje imaginarnim osobama, počev od onih koji su na netu sve ono što nisu u reali....do onih koji su na netu sve ono što bi želeli biti u reali.

Ljudi koji potenciraju na net prijateljstvu verovatno potenciraju zato što im tako više odgovara iz nekog razloga i niko ne može da me ubedi u suprotno...
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Ned 9 Mar - 23:32

Svako ima svoje razloge, opravdane ili neopravdane da se ne sreće sa net prijateljima sa nekog foruma..

Meni je sasvim dovoljno da se družim sa nekim preko neta , svako ima svoj život koji je ispunjen raznim obavezama , prilikama ili neprilikama pa nema vremena za sretanje ''uživo''.

Ne znam zašto bi neko insistirao na tome ako onome drugom nije važno viđenje već osećaj prijatnosti dok sa nekim ćaska, igra se ili smeje preko ekrana.. Laughing 

Neke ljude sam stvarno poželela da upoznam uživo ali neke ni na kraj pameti  happy

Sećam se prijateljstava sa mora ..na primer..družili smo se danima , našli se po mnogim temama , dopisivali smo se intenzivno neko vreme, pa sve ređe i na kraju nikako više, niti smo se videli ikada posle toga u životu..sve je to isto samo obrnutim redosledom..nikad se ne zna .. happy

Meni je pravo prijateljstvo i ovo i ono, tako da verujem u net prijateljstvo... iako je ono na tananim nogama jer mnoge stvari ne ispadnu onako kako smo mislili već onako kako ih je neko shvatio na osnovu reči i nečijeg pisanja dok bi sve imalo drugačiju konotaciju da se gledamo u oči.. happy  










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 4285547593


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 2lwq2yh


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 0:58

Sagacity ::
Citat :

Imaginarnih osoba imam zato hrpu u RL.

Ne slažem se....
Net obiluje imaginarnim osobama, počev od onih koji su na netu sve ono što nisu u reali....do onih koji su na netu sve ono što bi želeli biti u reali.

Ljudi koji potenciraju na net prijateljstvu verovatno potenciraju zato što im tako više odgovara iz nekog razloga i niko ne može da me ubedi u suprotno...


Sjedi pa razmisli malo.  happy

Koliko si ljudi u reali mislila da poznaš dok se nije nešto desilo u smislu "stani, pani", pa su pokazali svoje pravo lice. Nije važno da li su te razočarali, ili oduševili.

Razmisli malo o ljudima s kojima  poslovno surađuješ. Koliko tu ima iskrenosti, ili su većina imaginarci, koji o sebi stvaraju sliku koju ti želiš vidjeti. Bilo da oni trebaju tebe, ili ti trebaš njih.

Susjedstvo i familija su priča za sebe, moraš priznati.  Laughing 

Od mene možeš dobiti samo iskrenost. Jer ja nemam računice u smislu da mi trebaš za nešto izvan druženja. Ja ne pazim na svaku riječ koju ću ti reći jer se bojim da ćeš mi odmoći poslovno. Ili da mi nećeš pomoći financijski. Ili da mi nećeš preporučiti svog automehaničara. Ili vodoinstalatera. Ili da ćeš mi nekako naštetiti.  Laughing

Ja nudim druženje, slušanje, razgovor. Ako ikome mogu pomoći na taj način, tu sam.
Ako treba i na neki drugi način, opet sam tu. Pa zvalo se to prijateljstvo, ili nekako drukčije, nije bitno. Tu sam.

Ja uopće ne potenciram net prijateljstvo. Ja znajući sebe kakav sam, samo podržavam mogućnost da ono bude zasnovano.
I da postoji.

I da znaš.
Sumnjivi su mi ljudi koji inzistiraju na susretu.
Pitam se što li žele od mene.

Pogotovo žene.  happy

 happy




PS
A o tome gledanju u oči.  happy  happy

Nije narod džaba rekao: Gleda me u oči i laže.  happy










love


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Pon 10 Mar - 10:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 1:29

Lično mislim da žene insistiraju da vas vide zbog onih tehnika vezivanja udica happy  happy 

Ja ne insistiram, pelene vam sa uživanjem dobavljam i ovako happy  happy  happy 


Razumem i one koji smatraju da je net prijateljstvo nemoguće, kao i one sa suprotnim mišljenjem.


Ali, i dalje, mislim da se stvar opet na kraju svede na prosto pitanje, isti matrak u reali i na netu: šta vam daje prijateljstvo.
Ja odavde ponesem osmeh, i prijatnost neku opuštenu. I poneku baš lepu pomisao.
Od namrgođenih lica koje srećem svaki dan, a od kojih su mi neki i prijatelji, verovatno već nosim čir na želucu happy  happy  happy 


Karikiram, al ne grešim happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 1:38

Lutajuće Srce ::
Lično mislim da žene insistiraju da vas vide zbog onih tehnika vezivanja udica happy  happy 

Ja ne insistiram, pelene vam sa uživanjem dobavljam i ovako happy  happy  happy 


Razumem i one koji smatraju da je net prijateljstvo nemoguće, kao i one sa suprotnim mišljenjem.


Ali, i dalje, mislim da se stvar opet na kraju svede na prosto pitanje, isti matrak u reali i na netu: šta vam daje prijateljstvo.
Ja odavde ponesem osmeh, i prijatnost neku opuštenu. I poneku baš lepu pomisao.
Od namrgođenih lica koje srećem svaki dan, a od kojih su mi neki i prijatelji, verovatno već nosim čir na želucu happy  happy  happy 


Karikiram, al ne grešim happy



E, neka si reko.
Ko Njegoš.  happy 

Svatko ima svoje razloge zbog kojih je na netu.
Počeo sam s knjigama.
Bio sam namrgođen, nepovjerljiv, sumnjičav, zadrt.
Jednom riječju: zaheban.
Mislio sam da je druženje na netu glupo gubljenje vremena.
Onda polako upoznaš ljude.
Svakakve.
Mućaka koliko oćeš.
Ali nađeš i onih vrijednih.
S kojima možeš izgraditi neki odnos.
Pa i prijateljski.  Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 10:44

Prvo, da razjasnimo jednu stvar. Jedno je prijateljstvo, a drugo je neobavezno ćaskanje sa raznim nickovima i na neki način ubijanje vremena na forumu ili boravljenja na istom kako bismo pobegli od stvarnosti.

Recimo, ovo nema veze sa prijateljstvom...

@Lutajuce srce
''Ja odavde ponesem osmeh, i prijatnost neku opuštenu. I poneku baš lepu pomisao.''

Ja pričam o prijateljstvu sa osobom o kojoj sve znam, sa kojom mogu da izađem na piće, koju kada mi auto ne daj Bože ostane u kvaru, mogu da pozovem da mi pomogne recimo, ili da mi izaše u susret u bilo kojoj prilici i ona meni i ja njoj.....

Pričam o pravom prijateljstvu, a ne o imaginaciji istog.

U prvom postu na ovoj strani sam napisala da sa osobama koje ne kažu neke osnovne stvari o sebi....ime prezime, odakle su šta rade itd. shvatam samo površno i svedem na tu i tamo neki PP iz kurtoazije i ništa više. Znači, ne družim se i kraj priče....
Pri tome, niko ne insistira na viđenju, to je sled nekog pravog odnosa među ljudima, pri tome,  ne mislim ni na neko ''net muvanje'', to mi je tek bzv.

Ne može neko da mi bude prijatelj a da ne znam neke osnovne stvari o njemu i tačka. Kriti se iza nicka znači kriti nešto svoje. Takva osoba u startu je za mene neiskrena...

@Abi
''Razmisli malo o ljudima s kojima poslovno surađuješ. Koliko tu ima iskrenosti, ili su većina imaginarci, koji o sebi stvaraju sliku koju ti želiš vidjeti. Bilo da oni trebaju tebe, ili ti trebaš njih.''


Na poslu nemam prijatelje. Profesionalac sam. Odradim, zaradim i idem kući da potrošim lovu sa prijateljima...Laughing

@Fil

''Meni je sasvim dovoljno da se družim sa nekim preko neta , svako ima svoj život koji je ispunjen raznim obavezama , prilikama ili neprilikama pa nema vremena za sretanje ''uživo''.''

Druženje i prijateljstvo nisu baš potpuno u korelaciji. Družiti se mogu sa nekim ljudima koji su zabavni, ali ne znači da bi isti mogli da mi budu i prijatelji.

Ja prijateljstvo ne posmatram površno, zat i kažem da je net prijateljstvo u pravom smislu te reči nemoguće. Moguće je neko net druženje i ćaskanje, ali ono pravo potpuno prijateljstvo ne....

I mojne opet da mi ''nakačite'' neka insistiranja na viđenju itd...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 11:12

Sagacity ::


I mojne opet da mi ''nakačite'' neka insistiranja na viđenju itd...Laughing



Ne brini.
Nećemo.  happy 

 happy 



Krenimo od pretpostavke.
Zamislimo sljedeću situaciju.  happy 

Družimo se na netu recimo godinu dana.
Sve znamo jedno o drugom. I slike smo izmijenili.
Baš se razumijemo. Ali ono.
Međutoa, nismo prijatelji. Jer se nismo vidjeli.

I ok. Inzistiraš. Na susretu.  Cool 
Ja popustim. I sretnemo se.  happy 
Popijemo kavu.
I sada smo mi prijatelji.
Do malo prije nismo bili.
Sada jesmo.

Što se promijenilo u našem odnosu?
Nije valjda pijenje kave, koju ustvari ni ne pijem, ali bi ju zbog tebe popio, važnije od onih tisuća riječi koje smo izmijenili. Od, pretpostavimo, tvojih utjeha kada je meni bilo teško. Ili obratno. Od, pretpostavimo, tvog truda kada si prevrnula net da nađeš neki podatak koji mi je trebao. Ili obratno.

Ok, ima nešto u direktom kontaktu oči u oči.
Na netu ti ne mogu pogurati auto, ako ti se pokvari.  happy 
Ali pravim ljudima je i net dovoljan da iskuju prijateljtvo.
I da sve što mogu urade za svoju prijateljicu.
Ili prijatelja.

 happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 17:49

Sagacity ::
Prvo, da razjasnimo jednu stvar. Jedno je prijateljstvo, a drugo je neobavezno ćaskanje sa raznim nickovima i na neki način ubijanje vremena na forumu ili boravljenja na istom kako bismo pobegli od stvarnosti.

Recimo, ovo nema veze sa prijateljstvom...

@Lutajuce srce
''Ja odavde ponesem osmeh, i prijatnost neku opuštenu. I poneku baš lepu pomisao.''

Ja pričam o prijateljstvu sa osobom o kojoj sve znam, sa kojom mogu da izađem na piće, koju kada mi auto ne daj Bože ostane u kvaru, mogu da pozovem da mi pomogne recimo, ili da mi izaše u susret u bilo kojoj prilici i ona meni i ja njoj.....

Pričam o pravom prijateljstvu, a ne o imaginaciji istog.

U prvom postu na ovoj strani sam napisala da sa osobama koje ne kažu neke osnovne stvari o sebi....ime prezime, odakle su šta rade itd. shvatam samo površno i svedem na tu i tamo neki PP iz kurtoazije i ništa više. Znači, ne družim se i kraj priče....
Pri tome, niko ne insistira na viđenju, to je sled nekog pravog odnosa među ljudima, pri tome,  ne mislim ni na neko ''net muvanje'', to mi je tek bzv.

Ne može neko da mi bude prijatelj a da ne znam neke osnovne stvari o njemu i tačka. Kriti se iza nicka znači kriti nešto svoje. Takva osoba u startu je za mene neiskrena...

@Abi
''Razmisli malo o ljudima s kojima poslovno surađuješ. Koliko tu ima iskrenosti, ili su većina imaginarci, koji o sebi stvaraju sliku koju ti želiš vidjeti. Bilo da oni trebaju tebe, ili ti trebaš njih.''


Na poslu nemam prijatelje. Profesionalac sam. Odradim, zaradim i idem kući da potrošim lovu sa prijateljima...Laughing

@Fil

''Meni je sasvim dovoljno da se družim sa nekim preko neta , svako ima svoj život koji je ispunjen raznim obavezama , prilikama ili neprilikama pa nema vremena za sretanje ''uživo''.''

Druženje i prijateljstvo nisu baš potpuno u korelaciji. Družiti se mogu sa nekim ljudima koji su zabavni, ali ne znači da bi isti mogli da mi budu i prijatelji.

Ja prijateljstvo ne posmatram površno, zat i kažem da je net prijateljstvo u pravom smislu te reči nemoguće. Moguće je neko net druženje i ćaskanje, ali ono pravo potpuno prijateljstvo ne....

I mojne opet da mi ''nakačite'' neka insistiranja na viđenju itd...Laughing


U pravu si, apsolutno.

I Daba je u pravu, apsolutno happy

I ja sam happy  happy


Filly naročito, ona je vrhovna vlast happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 21:34

Pa to sam i htela da kažem....da smo svi u pravu.....Laughing samo sam ja malo više....ali samo malo...Laughing
Abu Dabi ::

Družimo se na netu recimo godinu dana.
Sve znamo jedno o drugom. I slike smo izmijenili.
Baš se razumijemo. Ali ono.
Međutoa, nismo prijatelji. Jer se nismo vidjeli.
Ama, pa ne družimo se ...ako si Abu Dabi u komunikaciji. Laughing

Dakle da još jednom odgovorim na pitanje...
Ne, ne verujem u prijateljstvo preko neta, pogotovo ne u muško-ženska net prijateljstva..... happy 
Evo teme za dalje...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 22:13

Meni sam ja bolje u pravu happy 

A u muško-ženska prijateljstva ne verujem, ni ovako, a ne na netu.
Na netu su mi sve žene predatori, samo bez one nežne i ljupke RL kamuflaže.
Proganjaju me zarad moje mentalne neodoljivosti, dubine romantične duše, i fizičke lepote koja se prosto oseća iz ekrana. Naročito ako imaju baš dobar protok i pouzdanu konekciju happy  happy
Pitajte Eksija ako meni ne verujete happy  happy  happy 

Eto. Meni moj osmeh i iz ovoga. Zato što je to ono što želim ovde. I volim happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 10 Mar - 23:42

Ako mi treba prijatelj samo da bi mi pomogao da poguram auto, pitanje je da li je to prijateljski odnos ili samo korist  Laughing ..Mislim da ovde dolazi do velike zabune šta, ko i kako, shvata pojam prijateljstvo ... Very Happy ..Ne bi bilo loše da se podsetimo, šta znači BITI prijatelj, IMATI prijatelja i ŠTA je prijateljstvo  ?.. Laughing Da li to sve ide automatski zajedno ili ima razlike u ta tri pojma?  Laughing 










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Uto 11 Mar - 0:30

Sagacity ::
Pa to sam i htela da kažem....da smo svi u pravu.....Laughing samo sam ja malo više....ali samo malo...Laughing
Abu Dabi ::

Družimo se na netu recimo godinu dana.
Sve znamo jedno o drugom. I slike smo izmijenili.
Baš se razumijemo. Ali ono.
Međutoa, nismo prijatelji. Jer se nismo vidjeli.
Ama, pa ne družimo se ...ako si Abu Dabi u komunikaciji. Laughing



Pa ako sam ti poslao sliku (pretpostavka), valjda sam ti i rekao kako se zovem.
Bond.
Džems Bond.  happy


Ti ne vjeruješ u muško ženska prijateljstva?  Shocked 
Što si onda navalila da se vidimo?  happy


Što je za mene prijateljstvo?  happy 

Imati osobu s kojom mogu o svemu razgovarati.
Imati osobu koja mi je uvijek pri ruci kada mi zatreba.

Ovo drugo je lakše.
Ono prvo je puno  teže. Bar u mom slučaju.  Cool










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pon 31 Mar - 12:02

Čovjek je čovjek i na netu i u RL.


Mućak je mućak i na netu i u RL.  


 Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Icon_cool










love
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Čet 3 Apr - 20:24

Pa sta ja znam, sa razlikom samo vidim sta pisu ali neznam sta misle prijatelji. To su male prepreke,ali sa vremenom se covjek nauci i citati  izmedju redova.

Vjerovati  se ne mora, sa vremenom se to sve vidi, tko i sto.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Čet 26 Jun - 13:51

U prijateljstvo da , u ljubav nooop  happy 










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Čet 26 Jun - 13:58

Prijateljstvo da.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pet 27 Jun - 9:14

I dalje vjerujem.  happy 

Iako me dosadašnja iskustva uče: Krele, nema toga. Osvijesti se.  Rolling Eyes 










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Pet 27 Jun - 9:49

A istinita priča i dalje postoji.

Ako nigdje drugdje, postoji u mom srcu.

Meni dovoljno.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Sub 28 Jun - 8:25

Pa sta ja znam, na netu recimo cura bi mi dala a u reali nisam bas siguran, ono moze se predomsliti. happy 


Ali prijateljstvo postoje, imam dosta prijatelja po netu. Najvise mi se svidja, netrose nista, nekostaju a i nedolaze mi u posjetu doma. Treba to namiriti, posluziti itd.Nisam skrt, vise lijen kad moram sluziti goste. Ovako je fino i jednostavno se druziti sa prijateljima preko neta nego u reali. Kad zatrazis pomoc ili vremena da  ima prijatelj za tebe, tek ond vidis da li je prijatelj  onakava kakav treba biti ili ne. happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Ned 29 Jun - 11:12

Verujem da postoji prijateljstvo preko neta. Garantovano. I dokazano.
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Sub 2 Avg - 12:06

Tony Montana ::

Vjerovati  se ne mora, sa vremenom se to sve vidi, tko i sto.

Slazem se sa ovim kako je Toni objasnio vremenom se vidi ko ti je pravi prijatelj a ko se samo pretvarao da je to a ustvari bio lazni prijatelj.

Naprimer sa ovog Foruma imam nekoliko prijatelja za koje mislim da su mi Pravi Prijatelji to i oni znaju na koje mislim ali vecina njih vise nije na Forumu ali se redovno jave preko Meila .

Postoje isto na ovom Forumu osobe koje su se predstavljale da su mi prijatelji a nikada to nisu bili.Jedan takozvani prijatelj me je spijunirao po drugim Forumima i onda ovde prenosio sve informacije sta pisem na druga mesta i na kraju mi sam to priznao da je radio.Zbog cega je to radio neznam mozda su ga neke osobe sa ovog Foruma iskoristile na neki nacin i ko zna sta mu za takve usluge obecale a mozda je i on sam imao neki interes.Sta god da je u pitanju takva osoba vise nikada ne moze da mi bude prijatelj.Prepoznace se sam ko je on.

Druga osoba je jedna Zena prihvatila je da budemo prijatelji i povremeno smo se dopisivali preko Meila dok odjednom nije prekinula svaki kontakt bez ikakvog razloga.Pitao sam je zbog cega kada nigde za nju ni jednu ruznu rec nisam rekao ali mi nije odgovorila a i ne mora ako nece.Znaci da mi nikada i nije bila prava prijateljica ko zna ko je sa njom manipulisao i ubacio da me nesto ispita i pokupi neke informacije a kada je video  da od toga nema nista onda je povukao ili se sama povukla.Prepoznace se i ona sama o kojoj se radi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Sub 2 Avg - 12:37

Ista je situacija i kod mene Markoni happy 


Ja nisam ulazio skoro mesec dana ovde zbog jedne osobe i njenih prijatelja i kada sam usao ta osoba je nesto nalagala da sam slao pretece pp i ko zna sta jos  kao i obicno sto radi svuda po forumima sa manipulacijama i izaziva mrznju i svadje samo da bi ona uzivala i njenim bolesnim delima pa sam dobio primedbu i uvredjen !
Prijatelji koji su sa takvom osobom oni nikda ne mogu biti moji prijatelji i takvo ponasanje nikome ne mogu da oprostim a bio sam sa svima dobar !
Jedino sam trazio od te osobe da me ostavi na miru i da se pravi da me ne vidi ,i ta osoba je greskom poslala mojem prijatelju poruku sa lazima o meni i ostalim zenama !
Forumi mogu da napreduju samo ako se odredjene osobe drze na oku zbog njihovih dela !
koliko ja znam forumi su za druzenje i razmenu iskustava i zabavu i prijateljstva a ne za izazivanje svadja i mrznje odredjenih osoba kojima ako se ne svidja neko ili otkrije manipulatora ili kriminalca  odmah da gledaju da ga isteraju sa foruma !
Iskreno mislim da je takvo ponasanje odredjenih osoba ne prihvatljivo na forumima !
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610Sub 2 Avg - 12:39

Prijatelji ne pljuju jedni druge nikada i nigde , mogu reć iskreno šta msm al da odem na neki drugi forum i pričam o raji sa ovog foruma pogotovu o ''prijateljima''  happy  to NIKAD , ma kolko pijana bila  happy happy 

neki se kodex prijateljstva poštuje a to je intima , privatnost i drugarstvo , priče ispričane u poverenju ostaju u poverenju  happy 










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 7 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Verujete li u prijateljstvo preko neta?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li verujete u Horoskop?
» Da li verujete u Boga?
» Verujete li u sudbinu?
» Registruj auto bez čekanja - putem neta
» Prijateljstvo se uci
Strana 7 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-