Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li su forumi prošlo svršeno vreme?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 10:47

Da li su forumi PROŠLO SVRŠENO VREME?






Malo pogledam po netu, forumi zjape prazni. Pčele napustile košnice. Samo neki rade, Haoss je medju njima.  Laughing

Šta se desilo? Da raspravimo malo o čemu se radi. Šta vi mislite?  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 11:20

mislim da forumi nisu prošlo svršeno vreme. grubo rečeno, propali su oni koji su i zaslužili. za početak diskusije.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 11:29

Mozda su neki zastali, neki su i nestali , ali kao sto se vidi iz prilozenog , ovaj opstaje i iskreno verujem da ce uspeti da pobedi razne drustvene mreze od kojih mi je muka ponekad.
Ne bih rekla da su proslost, ali da bi opstali treba se raditi na njima, pritom ne mislim samo na administraciju, clanovi na forumu su oni koji taj forum drze u zivotu i dok ima clanova bice i foruma.
Mozemo o ovome na siroko, ovo je za pocetak...
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 11:44

tako je Gago, počnimo, diskutujmo.  happy

dok je ljudi koji znaju pisati i koji žele društvo, forumi će živeti  Laughing

ko je nepismen i ume jedino da slika selfije sa sisama, dupetima i genitalijama, taj neće ovde, taki su na onim mrežama, kako se sve ono zvaše .... happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 11:50

Poludim od toga, ne vidim cemu sve to, i sta je tu tako zanimljivo, ali to je to ...
Na forumu mozes naci svasta nesto, ima pametnih stvari , lepih tema... samo treba znati sta zelis ...
Moj sin kaze : "hej, to ti super, moram da udjem da procitam nesto" on voli prirodne nauke , zanima ga fizika, hemija , matematika, pokazala sam mu da ovde ima nesto zanimljivo ...
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 12:02

gagasasa ::
Poludim od toga, ne vidim cemu sve to, i sta je tu tako zanimljivo, ali to je to ...
Na forumu mozes naci svasta nesto, ima pametnih stvari , lepih tema... samo treba znati sta zelis ...
Moj sin kaze : "hej, to ti super, moram da udjem da procitam nesto" on voli prirodne nauke , zanima ga fizika, hemija , matematika, pokazala sam mu da ovde ima nesto zanimljivo ...


evo vidiš, tvoje dete navrati. svaka čast.  happy
zašto da dete čita prostakluke par sirovina kojima je to potvrda valjda muškosti  happy ili neispunjene karijere pisca.
kad sam to svojevremeno spomenuo ismejavali me danima. forum treba da ima slobodu u pisanju, ali ne da svako lupeta kako i šta mu dodje. i ja imam slobodan rečnik, ali izbegavam, kontrolišem se.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 12:36

EROTIC MAN ::
gagasasa ::
Poludim od toga, ne vidim cemu sve to, i sta je tu tako zanimljivo, ali to je to ...
Na forumu mozes naci svasta nesto, ima pametnih stvari , lepih tema... samo treba znati sta zelis ...
Moj sin kaze : "hej, to ti super, moram da udjem da procitam nesto" on voli prirodne nauke , zanima ga fizika, hemija , matematika, pokazala sam mu da ovde ima nesto zanimljivo ...


evo vidiš, tvoje dete navrati. svaka čast.  happy
zašto da dete čita prostakluke par sirovina kojima je to potvrda valjda muškosti  happy ili neispunjene karijere pisca.
kad sam to svojevremeno spomenuo ismejavali me danima. forum treba da ima slobodu u pisanju, ali ne da svako lupeta kako i šta mu dodje. i ja imam slobodan rečnik, ali izbegavam, kontrolišem se.  happy


Imas slobodan recnik , ali kao sto si rekao kontrolises se i treba. Svi mi ponekad imamo zutu minutu, opsujemo i sl. ali sve ima svoje mere i granice. Treba se znati biti pristojan i kulturan. Mozes biti zanimljiv i bez vulgarnosti.
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 12:45

Naravno da nije, posebno ne nasem forumu  happy.
Kao sto je gaga  pokazala sinu forum,moja cerka skoro svaki dan pregleda i odusevljava se sadrzajem ,uvek je nesto odusevi,naravno da pohvali moje fotke Wink ,cak je htela i da se uclani-to sad cekam.
Forumi su uvek aktuelni,pogotovo ako su ovako sadrzajnu kao sto je nas forum,imaju sta da procitaju,nauce,poigraju se,nasale - a gde to jos ima? Ima kod nas i mi zivimo! happy










Da li su forumi prošlo svršeno vreme? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Kolja

Član
Član

Kolja

Muški
Poruka : 311

Godina : 82

Lokacija : Maribor

Učlanjen : 12.10.2016

Raspoloženje : Predinfarktno stanje


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 13:03

Tako su govorili i za Radio kad se pojavio TV, tako su govorili i za štampane knjige, kad su se pojavila elektronska izdanja. Opstaće oni pravi, mnogi neće.
Nazad na vrh Ići dole
Januar

Član
Član

Januar

Ženski
Poruka : 164

Lokacija : Juga

Učlanjen : 03.12.2016


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 14:02

Mi metuzalemi neta cemo se uvijek vracati forumima pored svih noviteta,obrni-okreni,opet je forum najintimniji kutak virtuelnog svijeta.
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 16:18

Januar ::
Mi metuzalemi neta cemo se uvijek vracati forumima pored svih noviteta,obrni-okreni,opet je forum najintimniji kutak virtuelnog svijeta.

To je tacno i ja se slazem sa tvojim misljenjem. happy










Da li su forumi prošlo svršeno vreme? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 19:42

Dosadi ljudima vremenom ... kao i za sve ostalo u životu. Neko nađe pravu ljubav (van neta), stvori porodicu, dobije decu itd itd itd .... naravno da nema vremena za forum ako radi 24h dnevno (ne može da bira posao confused)

Mnogo je razloga zašto nestaju ali da nestaju to je činjenica. Baš sam juče o tome komentarisao u nekoj temi. Sve ih je manje i manje ... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 23 Dec - 20:12

OK, Bleki to svi znamo,ali ne moramo to svaki dan pisati,ponavljati...










Da li su forumi prošlo svršeno vreme? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Sub 24 Dec - 11:55

na početku forumašenja su najviše ćlanova imali forumi s daunlodom. skidali se filmovi, serije, muzika, literatura. vrtile su se i neke pare i to je bilo najvažnije.  u staf su uzimani urednici i moderatori prema aktivnosti i broju postova, u to vreme bila je čast biti deo stafa nekog velkog foruma. garantujem da su neki u RL i na vizitke stavljali te titule.  happy

gazdama je bio važan red i mir na forumu, zato su u staf ulazili i grubi, neuki ljudi, "policajci", koji nisu imali osećaja za članstvo i tu je počeo prvi talas osipanja foruma.  Cool
ti panduri su bili grubi, brisali, banovali, vredjali i javno i tajno, spletkarili, ucenjivali....

svega je bilo, i deo forumaša koji je dolazio zbog druženja i Azezanja se polako povukao.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
podbarac

Član
Član

podbarac

Muški
Poruka : 346

Lokacija : Novi Sad

Učlanjen : 26.05.2014

Raspoloženje : jeeeee


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Sub 24 Dec - 19:19

Moram se složiti sa Blekijem i Eroticom , ima dosta toga što su izneli tačno , forum smatram mestom za razonodu , podeliti neke događaje , razveseliti se pa i podeliti tugu , izmenjati mišljenja po nekoj temi . Ako toga nema nema ni forumaša a samim tim forum propada , kaladont teme i slovo na slovo nisu ni jedan forum održali.
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Sub 24 Dec - 21:46

Slazem se potpuno sa gore navedenim i napisanim od @EROTICA i @podbarca,oni su objasnili najvecu sustinu cele stvari.

Dodao bih samo da ni jedan Forum nije propao odjednom,to propadanje se desavalo godinama.
Naprimer:U pocetku rada foruma bili su postavljeni ljudi na mesto urednika koji su ozbiljno radili svoj posao i uredjivali svoje teme.Oni su imali viziju kako Forum da unaprede za nekoliko godina da stvarno ima neku svoju vrednost a samim tim i posecenost.

Medjutim sta se jos dogodilo:Glavna Administracija je smenila te urednike tako sto im je oduzela te njihove funkcije i umesto njih ubacila druge osobe da rade taj posao.Ti drugi nisu imali nikakvu viziju vec su radili nasumice ili sroz pogresno.Medju svim tim novima dosli su i neki sa drugih Foruma koji se odmah nametnuli i dobili uredjivacke pozicije a cilj im je bio da vremenom rasture Forum.Sto su uglavnom i ucinili,prvo su poceli sa raznim lobiranjem,provokacijama,izazivanjem svadja a onda davanjem bana,brisanjem postova koji nisu bili za brisanje ,prebacivanje rada foruma na igrice.

A onda kada su skoro obavili posao ponovo se vratili na svoje forume i sa sobom poveli sve kvalitetne clanove sa kojima su bili vec u kontaktu preko maila ili facebooka i na taj nacin poboljsali svoj stari Forum.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Ned 25 Dec - 0:26

EROTIC MAN ::
na početku forumašenja su najviše ćlanova imali forumi s daunlodom. skidali se filmovi, serije, muzika, literatura. vrtile su se i neke pare i to je bilo najvažnije.  u staf su uzimani urednici i moderatori prema aktivnosti i broju postova, u to vreme bila je čast biti deo stafa nekog velkog foruma. garantujem da su neki u RL i na vizitke stavljali te titule.  happy

gazdama je bio važan red i mir na forumu, zato su u staf ulazili i grubi, neuki ljudi, "policajci", koji nisu imali osećaja za članstvo i tu je počeo prvi talas osipanja foruma.  Cool
ti panduri su bili grubi, brisali, banovali, vredjali i javno i tajno, spletkarili, ucenjivali....

svega je bilo, i deo forumaša koji je dolazio zbog druženja i Azezanja se polako povukao.


Nije ovo gore bilo gotovo, samo nisam imao više vremena.  happy

Da nastavimo…
 
Bilo na tim velikim forumima svega, klanova, klonova (najgori su klonovi onih iz stafa, jedan miluje, a drugi čakijom u ledja), hakiranja, provokacija, ucena telefonskim brojevima, ma gadarije teške.
Delu forumaša su se verujem tako ogadili da više nikad nisu ušli ni na jedan forum.  Rolling Eyes
 
Posle velikih foruma počeli su nastajati mali forumi kao pečurke posle kiše. Deo članstva je završio u njima. Neki od tih foruma su naprosto ofrlje sklepani na brzinu, a neki su radjeni mukotrpno i s vizijom, kao ovaj naš, haoss, naprimer. Nije forum lako uraditi, veliki je to poso. Ovde se uz adminke skupila vredna  raja, od kojih vidim samo fosila Blejka happy 

 Po meni uradili su čudo od foruma. Ovde ima originalnih pdfova, tema, igrica  koje nigde ni na jednom forumu nisam video Uz vredne su se normalno ubacili svakakvi, bez zamerke. Najgori su oni što kaže Markoni s drugih foruma, koji su se ubacili u staf. Ja bi dodatno precizirao, najgori su oni koji imaju svoje forume.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Ned 25 Dec - 0:39

Ja sam 4 godine na forumu i te kako sam ucestvovala u radjanju novih pdf-ova ali to niko ne vrednuje jer je za njih to copy-paste,a prelepih tema je otvoreno,da sad ne nabrajam.Znam i osobe koje su ovde bile od pocetka i odlazili na druge forume i kopirali nase pdf-ove.A i sada su tu pojedini koji imaju svoje forume,kritikuju nas a posle otvaraju novi nick i nema kritike a u stvari znam sta rade,znamo svi sta takve osobe rade. Shocked
Takodje sam protiv toga da u stafu bude neko ko je  na drugom forumu admin ili moderator.










Da li su forumi prošlo svršeno vreme? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Ned 25 Dec - 18:23

Ti koji imaju svoje forume idu i po velikim forumima. Tamo ne psuju, ne provociraju, tamo im nije ugrožena sloboda pisanja,  tamo im ne smetaju ni stari-novi članovi, ni brisanje, ni fotke, ni igrice, ništa. Tamo su manji od makova zrna jer znaju da se kućnog reda moraju pridržavati. Tamo ne vrbuju, možda samo podele koju pozivnicu na svoj forum. Zato se na manjim forumima kao što je ovaj raspojasaju sve u 16. Misle da je ovde sve dozvoljeno.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Ned 25 Dec - 19:50

U suštini, mislim da uopšte nije bitno da li neko ima svoj forum ili ne a ide po drugim forumima. Jer, možemo samo da nagađamo o vrsti foruma koji poseduju.

Uzeću svoj primer.

Imam 3 foruma. Dva su za download original riplovanih muzičkih matrica i jedan je o modeliranju video igrica. Dakle nijedan od ta tri foruma nemaju nikakve veze sa brojem članova jer je diskusija isključena na svima. Pretpostavimo sada da mnogi koji imaju forume imaju upravo forume ovakvog tipa. Onda je logično da dolaze na forume poput Haoss-a, tamo gde ima ljudi, gde postoji mogućnost zabave, opuštanja itd ...

Ono što želim da kažem je da ne mora svako ko vodi sopstveni forum biti namćor na nekom drugom forumu ali složio bih se sa Lanom da takva osoba ne bi trebalo da bude u staf timu jer će se u tom slučaju ponašati kao vlasnik (stvar navike).

S druge strane, da se vratimo na temu ujedno, forumi izumiru jer im vreme prolazi. Isto je kao za staru tehnologiju. Čim se nova pojavi na tržištu, stara pada u zaborav. Tako je i sa forumima. Mnogo je toga napredovalo po webu. Facebook, Tweeter, mnoge druge društvene mreže .... Jednostavno, forumi više nisu toliko interesantni kao nekada ranije ...
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pon 26 Dec - 14:49

Blejko, u pravu si šta pišeš, ali nisam ja mislio na stručne, daonloud ili tehničke forume, već na forume za druženje.

Da se ne lažemo, na netu ima svakakog sveta, veselih, dobrih, druželjubivih, dobronamernih, pokvarenih, namćora, osvetoljubivih, nedobronamernih,…

Takvih ima i vlasnika foruma. Ima onih koji idu po forumima s namerom razdeli pa vladaj.  Ne dolaze sami, dolaze u pratnji jednog, dva klona koji ih prati po forumu i hvali kako su pametni, lepo se igraju,…... Strašno su zabrinuti za forum, smeta ih svašta, te fotke bez veze postavljati, ne vide se, koče forum, te igrice ne valjaju i zaglupljuju, te kopiranje, brisanje, ovde im hladno, Sing Sing i Alkatraz. Najgore je da im džaba lepo objasniš kako stoje stvari, njima je samo važno da oteraju koga mogu kvarenjem atmosfere i vrbuju za svoj forum ko nasedne.

Kad odrade poso ućute se ko qrve, kao zasite se i odu, a posle par meseci ako vide da se forum oporavio i opet na njemu buja život,  evo njih i njihovih prigovora opet.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pon 27 Feb - 13:58

dok je god ljudi koji su u životu naučili da pišu, vole da pišu i još su uspeli da sačuvaju dio sebe kao razigrano dete biće i foruma.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Sre 1 Mar - 12:27

Izumiru kao dinosauri ali .... povlače i nas sa sobom happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Čet 2 Mar - 22:51

Ma kakvo izumiranje , drugi neka izumiru ako im je do toga, ovaj forum nece nikako ...
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610Pet 3 Mar - 15:21

dobri kao Haoss nisu happy


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li su forumi prošlo svršeno vreme?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Vreme je za tepihe
» Aktuelna dešavanja u IT svetu
» Tacno Vreme u Svetu
» Jesen je vreme za cveće
» Fleksibilno radno vreme, da ili ne?
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-