Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li su forumi prošlo svršeno vreme?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Čet 11 Maj - 14:52

samo za one "pročitane"  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34292

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Pet 12 Maj - 19:08

Zavisi koji ... ovaj je tu negde ...
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Pet 12 Maj - 21:12

Sve je u tome zašto dolazite na odredjeni forum.
Ako za neki smatrate da je "završio svoje" onda taj forum I nije za vas, za razliku od nekih drugih koji misle sasvim suprotno.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Sub 13 Maj - 11:01

Imamo 86 korisnika na forumu: 4 Registrovanih, 0 Skrivenih i 82 Gosta :: 2 Provajderi

ankiankiEmelieEROTIC MANTony Montana




happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34292

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Ned 14 Maj - 1:32

neno ::
Sve je u tome zašto dolazite na odredjeni forum.
Ako za neki smatrate da je "završio svoje" onda taj forum I nije za vas, za razliku od nekih drugih koji misle sasvim suprotno.

Ne znam što mi persiraš?? Shocked Shocked Nikad nisam tražio da ljudi to rade, a očigledno je kome si se obratio pa da ti odgovorim zašto dolazim.

Dolazim jer se tvoja koleginica Lana pravi mutava a očigledno je da i ti to radiš.

Naime, tražio sam još pre mesec dana da se skine sve što sam pisao u temi "Priče iz života" i da mi se obriše blog. OK, Lana je bar rekla da to mora da vidi sa Senkom. Ti mi nisi dao nikakav odgovor.

Zašto dolazim? Eto zato, da vidim dal mi je jedna jedina molba ispunjena otkako sam došao na forum. Nikad nisam tražio ništa za razliku od mnogih drugih. Sada tražim nešto i vi imate problem da to uradite. Nećete da obrišete moje poruke na moj zahtev.

Ne razumem koja vam je to jebena dozvola još potrebna ...
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Sub 20 Maj - 23:16

Black Wizard ::
neno ::
Sve je u tome zašto dolazite na odredjeni forum.
Ako za neki smatrate da je "završio svoje" onda taj forum I nije za vas, za razliku od nekih drugih koji misle sasvim suprotno.

Ne znam što mi persiraš?? Shocked Shocked  Nikad nisam tražio da ljudi to rade, a očigledno je kome si se obratio pa da ti odgovorim zašto dolazim.

Dolazim jer se tvoja koleginica Lana pravi mutava a očigledno je da i ti to radiš.

Naime, tražio sam još pre mesec dana da se skine sve što sam pisao u temi "Priče iz života" i da mi se obriše blog. OK, Lana je bar rekla da to mora da vidi sa Senkom. Ti mi nisi dao nikakav odgovor.

Zašto dolazim? Eto zato, da vidim dal mi je jedna jedina molba ispunjena otkako sam došao na forum. Nikad nisam tražio ništa za razliku od mnogih drugih. Sada tražim nešto i vi imate problem da to uradite. Nećete da obrišete moje poruke na moj zahtev.

Ne razumem koja vam je to jebena dozvola još potrebna ...


Nije mi namjera da bilo kome ovdje persiram?? Pošto postoji nekoliko istomišljenika, shodno tome sam i odgovorio.
Mene nisi pitao niti si mi se obraćao na bilo koji način, tako da nisam upoznat sa tvojim zahtjevom.
Dovoljno je što si se Lani obratio, nema potrebe da se za to svima obraćaš. Normalno je da mi takve zahtjeve ne rješavamo sami bez Sene.
Nema potrebe za takvim riječnikom I izražavanjem jer ne vidim da te bilo ko uvrijedio na neki način.
Tvoj zahtjev ću proslijediti, pa vidjećemo.
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Ned 21 Maj - 15:39

Na zalost tako je  happy Virtuelni svet je u modi  happy  Web cam chatovi  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Uto 23 Maj - 14:56

male reke mogu nestati ali Dunav nikad neće, jedna voda proteče, druga nadodje. tako i forumi, neki nestanu, a neki traju.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34292

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Uto 30 Maj - 19:59

neno ::
Nema potrebe za takvim riječnikom I izražavanjem jer ne vidim da te bilo ko uvrijedio na neki način.

U svemu što sam rekao nema nijedne uvrede. Ne razumem na kakav rečnik si ti navikao, ako si član elite, izvinjavam se unapred što sam uvredio tvoju veličinu. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Pon 16 Apr - 14:12

happy  nije.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Pon 16 Apr - 14:38

Ne znam za druge Forume ali ovaj nije definitivno  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Pon 10 Sep - 14:43

u rl postoji masa ljudi koja baulja reklo bi se bez cilja i živahne vesele grupice koje se druže i zabavljaju. forumi su slični životu. važno je da postoji par veselih, tolerantnih osoba koji su na forumu i ljudi se okupe oko njih. namerno ne spominjem harizmatičnost, da ne preterujemo, veselje i dobronamernost je sasvim dovoljno za funkcionisanje foruma. pogotovo su korisni za mlade, da nešto nauče, da poprave i prošire rečnik, potaknu razmišljanje, jer ono što deca danas u školi uče je bože pomozi. 

kako deca provode slobodno vreme  pogoršava im perspektivu, od mobilnih ne stignu ništa.  Fuj










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10838

Učlanjen : 28.03.2013


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Pon 22 Nov - 19:31

Dokle postoje načitani ljudi koji umeju da napišu par složenih rečenica forumi neće postati prošlo svršeno vreme. Takvi će svraćati po forumima i uvek naći neku zanimaciju za sebe.

Oni kojima je jedini smisao u životu da izvrću usne oko glave, selfuju se i istog momenta postavljaju svoje slike  na net forumi ne trebaju. Šta oni da rade na forumima sa svojim rečnikom od stotinak reči (ako i toliko happy ).

Šta?

Iskreno, ne trebaju ni oni forumima.
Forumi nisu za takve.  Laughing










happy 
Nazad na vrh Ići dole
Malisef

Master
Master

Malisef

Other / Decline to state
Poruka : 5234

Učlanjen : 20.10.2020


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Pet 8 Jul - 16:11

Definitivno nisu.Samo ljudi, a  clanovi dolaze novi......
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610Sub 13 Maj - 14:58

putnik ::
Dokle postoje načitani ljudi koji umeju da napišu par složenih rečenica forumi neće postati prošlo svršeno vreme. Takvi će svraćati po forumima i uvek naći neku zanimaciju za sebe.

Oni kojima je jedini smisao u životu da izvrću usne oko glave, selfuju se i istog momenta postavljaju svoje slike  na net forumi ne trebaju. Šta oni da rade na forumima sa svojim rečnikom od stotinak reči (ako i toliko happy ).

Šta?

Iskreno, ne trebaju ni oni forumima.
Forumi nisu za takve.  Laughing



happy happy happy


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su forumi prošlo svršeno vreme?   Da li su forumi prošlo svršeno vreme? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li su forumi prošlo svršeno vreme?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Vreme je za tepihe
» Aktuelna dešavanja u IT svetu
» Tacno Vreme u Svetu
» Jesen je vreme za cveće
» Fleksibilno radno vreme, da ili ne?
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-