Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Brak iz interesa - za ili protiv?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sub 27 Dec - 19:06

Da li biste pristali na brak iz nekog interesa , ona bogata , on bogat ,uvališ se nekom u gajbu , imaš neke koristi a nema neke ljubavi šta sad confused










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sub 27 Dec - 19:14

fuj

štaviše, ako je prebogata nema šanse da se smuvamo...
baš ću da je vodim na skijanje u Madonnu di Campiglio gde je navikla da ide, nemam ja kinte za to
a da ona plaća, tek to ne dolazi u obzir
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sub 27 Dec - 19:24

Brak je interes i ugovor jedan izmedju dva partnera. E sad, ako je ljubav u pitanju, sto je vecinom slucaj ulazi se u brak. Moze se i zbog politike ulaziti u brak jedan, radi boravka ili radi novca itd. Sve zavisi gdi se nalaze od pojedinca interesi. happy

Brak je jedan ugovor i nista vise, garancije nemu tu da opstane vjecito, bilo koji brak.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sub 27 Dec - 19:44

Msm neka matora drtina puna keša i ja uz njega fuj Fuj
msm neki zgodan al u duši bedan nek je i rič meni je fuj Fuj


u brak bi ušla samo iz ljubavi i ničeg više happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sub 27 Dec - 19:51

A netko vise voli imati love nego kopati kukuruze. happy

Ali razumijem te sto zelis reci. happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sub 27 Dec - 21:16

Tony Montana ::
A netko vise voli imati love nego kopati kukuruze. happy

Ali razumijem te sto zelis reci. happy

I u kukuruzima ume bit zabavno ako si sa onim ko te zna zabavit na pravi način uhhh još kako cool happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Ned 28 Dec - 16:07

Enigma ::
Tony Montana ::
A netko vise voli imati love nego kopati kukuruze. happy

Ali razumijem te sto zelis reci. happy

I u kukuruzima ume bit zabavno ako si sa onim ko te zna zabavit na pravi način uhhh još kako  cool happy happy

Cuvaj se samo 'Cupavaca' Cupavac je onaj koji se krije po kukuruzima ,plasi djecu i cure. happy happy happy happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Ned 28 Dec - 16:33

Brak je interes institucija sama po sebi , centar zbivanja u svakom braku je - ako ti meni - i ja ću tebi.

To govori samo po sebi da obe osobe imaju zajednički interes, neko novac , biznis, decu a neko ljubav.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Ned 28 Dec - 16:37

katarina ::
Brak je interes institucija sama po sebi , centar zbivanja u svakom braku je - ako ti meni - i ja ću tebi.

To govori samo po sebi da obe osobe imaju zajednički interes, neko novac , biznis, decu a neko ljubav.

Slazem se potpuno.

Evo ja nesto razmisljam i trazim neki brak bez interesa. Eto samo da sam ozenjen, narod okolo ogovara vec. happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Ned 28 Dec - 16:41

Tony Montana ::
katarina ::
Brak je interes institucija sama po sebi , centar zbivanja u svakom braku je - ako ti meni - i ja ću tebi.

To govori samo po sebi da obe osobe imaju zajednički interes, neko novac , biznis, decu a neko ljubav.

Slazem se potpuno.

Evo ja nesto razmisljam i trazim neki brak bez interesa. Eto samo da sam ozenjen, narod okolo ogovara vec. happy

I u ovom slučaju bi to bio brak iz interesa - suzbiti glasine!










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Ned 28 Dec - 16:51

Tacno, sve je to interes.
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Ned 28 Dec - 18:56

Mnoge žene se udaju ''preko novčanika, a muškarci preko kreveta''. Muškarci ''love'' žene na lovu, a žene muškarce na ''onu stvar''. Malo je onih koji su izvan tih tokova. Gledajući sa te strane, sve je interes.

No, uvek ima i one prave ljubavi, doduše ređe....ali je još uvek ima.

I koliko god su krive žene što se na njih uglavno gleda kao na sredstvo za sexanje, toliko su krivi i muškarci koji sami pokazuju da im je to najbitnija stavka u životu. I koliko god se misli da su ''sponzoruše'' one koje se lepe za lovu, mora se uzeti u obzir da ima mnogo muškaraca, koji u novcu vide svoj glavni adut pa o istom neograničeno pričaju...I bez obzira što se generalno u muškim krugovima misli da žene i nisu nešto pametne, pre bi se reklo da su samo potcenjene, jer upravo zahvaljujući dobroj proceni muškaraca, danas imamo kojekakve starlete koje ''mlate pare'' a za ništa.

Niti bih nekog izdržavala, niti bih da me neko izdržava. Ja sam za balans, zapravo nema lepše ljubavi kada zajedno radite na svemu, pa i na stvaranju materijalnih stvari.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Ned 18 Jan - 19:26

Danas je brak iz interesa u modi.. uz male obostrane simpatije možda bih se sa ovom pameću predomislila ..nije sve u ljubavi ima nešto i... happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sub 11 Apr - 0:52

Ja sam protiv takvog braka. happy

Glasam za ljubav. love

Prijateljica mi pre neki dan rekla da sam blesava, i da ona takvu šansu ne bi propustila. confused Smor
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sub 11 Apr - 9:39

Neki dan sam citao nesto u vezi braka. Netko je napisao da tko ulazi u brak neka prvo provjeri da li ima love za raskid braka prije nego sto udje u brak jedan. happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610Sre 5 Apr - 1:10

Bzvz stvar, imao sam tu prilku, bila je starija, bogata, luda za mnom. Ali nisam mogao da sa krokodilom vodim ljubav, mislim na kožu. Trebala bi mi vreća cimente za Vijagru i opet ne bih upalio. A,jedna isto tako bogata bila, ovaj put mlađa. Optički, fizički, riba snova A1, samo bilo je jedno ali. Piskav glas, ko da je balon puhala. E, to je ubijalo. Opet da šuti, nije lutka. Jedino da je lutka, možeš je popustiti di oš.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Brak iz interesa - za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak iz interesa - za ili protiv?   Brak iz interesa - za ili protiv? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Brak iz interesa - za ili protiv?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ko je za brak, a ko ne
» Brak bez ljubavi
» Drugi brak
» Brak - sve o braku
» Dobar razvod ili loš brak?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-