Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Brak bez ljubavi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Duki Dasa

Član
Član

Duki Dasa

Muški
Poruka : 235

Godina : 59

Lokacija : Bačka Topola

Učlanjen : 28.02.2020

Raspoloženje : Uglavnom dobro


Brak bez ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Brak bez ljubavi   Brak bez ljubavi Sat610Pon 30 Mar - 14:24

Brak bez ljubavi Brak_b10


Da li je moguć brak bez ljubavi?U suštini sve je moguće pogotovo u ova novokomponovana vremena medjutim pitanje je onda zašto smo u braku.
Postoji neka definicija braka tj. više njih po kojima je brak društvena institucija…ili zakonom uredjena zajednica itd.itd. ali ni u jednoj toj definiciji nisam naisao na reč ljubav,dakle gledajući definicije,za brak nije potrebna ljubav.
Što se tiče moga mišljenja u vezanog za brak možda bi bilo bolje ni da ga ovde ne navodim,za mene je ljubav bila i uvek će ostati No 1.
Brak kao institucija ili kako se već suvoparno papirološki definiše mi nikada nije bio cilj.
Svoju suprugu(tako se naziva kada si u braku) volim najviše na svetu ali i bez toga naziva ona je bila i ostala za mene moja krofnica,moje pile,medenjak itd.
Za neke je brak kruna ili vrhunac ljubavi ali ne budimo naivni mnogi u brak ulaze i radi novca ili sl..U braku se podrazumeva i vernost medjutim nedavno sam naišao na tekst sa informacijom da je svaka druga žena u Srbiji prevarila svoga muža,a da je 70% muškaraca neverno a onda je sledio i sledeći tekst tj. statistika po kojoj se svaki četvrti brak završi razvodom,dok polovina ne uspeva da proslavi ni deceniju zajedničkog života,što bi se reklo žali bože svih silnih para za svadbu,torte,muziku….
Ja nisam pristalica braka a pogotovo ne lošeg ali sam u braku radi nje,moje krofnice jer uvažavam i njeno mišljenje.Ja sam svoju krofnicu,pile voleo pre braka isto kao i sada u braku i za mene se ništa promenilo nije osim uloženog truda za potpis,još sam onaj isti običan čovek kao što je i ona ostala ona ista obična,jednostavna žena.
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10838

Učlanjen : 28.03.2013


Brak bez ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak bez ljubavi   Brak bez ljubavi Sat610Čet 9 Apr - 11:26

Moguć je i brak bez ljubavi. Ako se dvoje poštuje, ceni i uvažava iako nema ljubavi ne vidim razlog zašto se ne bi oženili ako im to odgovara.  Very Happy










happy 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brak bez ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak bez ljubavi   Brak bez ljubavi Sat610Uto 25 Avg - 19:43

moguć je brak bez ljubavi, ali to je kao blaga rakija.
more da se popije ali nije to ono pravo. nije prepečenica.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Brak bez ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak bez ljubavi   Brak bez ljubavi Sat610Sub 17 Okt - 22:43

Brak bez ljubavi isto što i veza bez seksa. Za harmoniju u braku, potrebna je toplina a toga bez ljubavi nema happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Brak bez ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Brak bez ljubavi   Brak bez ljubavi Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Brak bez ljubavi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li dosada uništava brak?
» Drugi brak
» Brak - sve o braku
» Kriza čuva brak?
» Brak sa papirom ili bez njega ?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Porodica-