Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Izreke o prijateljstvu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:16

. Zelim da tugu nikada ne vide tvoje oci. Zelim da ti sreca blista kao zvezde u noci, zelim da te dusa nikada ne zaboli, a svako kao ja da te ceni, postuje i voli.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:17

Teško je pronaći prave reči, jer pravih reči je toliko malo… I da li su uopšte potrebne reči, da shvatiš da mi je do tebe stalo…!?
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:17

. Drugarstvo je krho kao latica ruze,za oslonac u zivotu prijatelji sluze,zato hrabro i odlucno kroz zivot gazi jer te tvoja drugarica sa strane pazi!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:17

Hvala ti što si tako dobra prema meni, sto si me naucila prave vrednosti da cenim, sto trpis kada sam dosadna i teška i sto za nase drugarstvo nikada necu reci da je greska! Hvala ti na svemu lepom sto si mi pruzila, i nikada ne pitaj kako ni zasto…Volim te, jer si to zasluzila!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:18

Kad te tuga snađe i oči su ti pune suza a neznaš kako to preboljeti i nasdtaviti dalje živjeti, obrat se meni koja če uvijek niti uz tebe u nsjtežim trenucima, davati ti savjete i tješiti te odjutra do mraky. nemoj nikada popustiti većkreni dalje uživaj u barem malo trenutaka kojew ti je pružao život. a kad jednog dana tvoja dobra duša nestane zauvijek na nebu če te čekati moja duša kao znak prijateljstva i ljubavi!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:18

. Kad ptica poleti uz ponoć krila seti se da si mi uvek ko sestra bila!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:18

Prijateljstvo je, kada se posvadjamo, i odlucimo da je kraj, jednom za svagda, ali onda ostavimo sa strane nas ego, uhvatimo se za ruke i kazemo TREBAS MI!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:18

Ja sam ti prijateljica kad ti lose krene,kad te svi napuste potrazi mene,svijetlo u mraku tvoja sam sijena vjerna prijateljica za sva vremena!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:19

Ako nemas ono sto zelis ti voli ono sto imas, jer zivot je ono sto jeste a ne ono sto bi trebalo da bude. I samo gledaj napred, ne okreci se nazad, zaboravi proslost i uvek budi nasmejana, ne dozvoli drugima da uzivaju u tvojim padovima, i tek ponekad se seti da imas drugaricu koja ce biti uvek tu za tebe i koja te puno voli…
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:19

Naše prijateljstvo nije u trendu! Ono ne prati modu, ne dobija kredite i ne otplaćuje se na rate, ali i pored toga je NAJBOLJA investicija u mom životu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:19

Kad munje i gromovi zavladaju nebom, kad kise opustose leto, kad se stope nebo i zemlja… Tek tad cu se rastati od tebe jer zivot nije nista bez prijatelja… Kao sto si ti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:20

Nemoj nikad plakati ti si prekasno bice,svaka tvoja suza i mene ce taci,svaki tvoj tuzan pogled i mene zaboli jer ja sam drugarica koja te mnogo voli
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:20

Pravi prijatelj je onaj koji te drzi za ruku, a dotice tvoje srce!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:20

. Mi smo drugarice i ne znamo za zlo,mi smo vestice koje smehom pomeraju tlo,mi smo jedine drugarice koje znaju sta ljubav znaci,sa ovim drugaricama niko ne sme da se kaci.Mi cemo zauzeti celu planetu jer mi smo NAJBOLJE DRUGARICE na svetu!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:21

. Kad Bog voli covjeka on mu podari prijatelja,pa mozes li zamisliti koliko je volio mene kad mi je za prijatelja dao tebe……
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:21

Kad prodje nasa mladost,dani ludovanja, plakanja i srece, znaj da ces uvek imati mene, DRUGARICU KOJA TE NIKAD ZABORAVITI NECE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:21

Pravi prijatelj je onaj koji ti samo jednom u zivotu nanese bol- kada umre!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:22

. Najdraza,najljepsa,najbolja si ti….Hvala ti za sve….Za pomoc,za radost,za prijateljstvo,osmjeh i srecu…
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:22

Mozda nisam uvek tu pored tebe,ali za nase prijateljstvo dajem sve od sebe… Jer vreme prolazi i shvatam da pravi prijatelji vrede! Godine ce i dalje teci,ali ja ti moram reci i kad budes daleko i u mislima ti bude drugi neko, volecu te kao sad: iskreno i jako, jer se NAJBOLJE DRUGARICE VOLE TAKO!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:22

Mozda u zivotu krenem drugim putem mozda tamo nadjem bolji zivot,ljubav,srecu,ali znam da tamo takvog prijatelja imati necu!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:22

Prijatelj je onaj koga zoves u nevolji, jer znas da ce stati uz tebe i kada si djubre od coveka, a napasti te kada je to poslednje sto jos moze da ucine za tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:23

Prijatelj sluzi, da kad imas los dan, pokvaris i njegov.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:23

JedanCovjek nekad pozeli da prijatelju stavi glavu na rame, covjek ponekad pozeli da ga ne bole stare rane, i ne znam zasto me bole te kapi jesenje kise i zasto prijateljima zovemo one koji ne zele to vise! prijatelj nije malo, a 1000 nije puno!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:23

Nemoj me zaboraviti niti kada odeš daleko, kada sjecanja izblijede i kosa posijedi, sjeti se mene i moje recenice: SAMO PRIJATELJ COVJEKU NAJVIŠE VRIJEDI!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610Pet 3 Maj - 8:24

Sunce moje volim kada sijash i kada se smejesh, svojim slatkim zracima prijatelje grejesh. Zelim da uvek budesh srecna i ostanesh prijatelj moj, da kada ti je teshko okrenesh moj broj… Da isprichash ljubavne jade i ruzne sne SVOJOJ DRUGARICI IZ OSNOVNE!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Izreke o prijateljstvu - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 34 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Izreke o prijateljstvu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pesme o prijateljstvu
» Izreke o životinjama
» Izreke o iskrenosti
»  Izreke o putovanjima
» Smešne izreke
Strana 34 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-