Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Izreke o prijateljstvu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:24

Zelim ti da ostvarujuci snove ostavljas tragove, da proniknes tisinu i spoznas da si srecna osoba, da te krasi lepota, da te krug Sunceve svetlosti obasja, da budes korak ispred svojih uzora i da vreme ne meris godinama, vec ljubavlju i PRIJATELJIMA!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:25

Kada te iznewere ljudi, kad wreme zhelish da wratish, kada te neko powredi, hocu da shwatish: Da bicu tu i u dobru i u zlu! Da te podignem iz prashine, da ti oswetlim ime, da ti na uwo kazhem da nikad, nikad necu da te slazhem! Da cu kad zaplachesh suze da ti brishem, znaj da imash drugaricu koja te
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:25

Plašim se da ti kažem da si mi stalno u glavi, da mi tvoj pogled u mislima kaos pravi, da si jos odavno moja ljubav i želja. Plašim se jer ne želim da izgubim nešto tako vrijedno - TEBE za prijatelja!41. Kada ti svi okrenu leđa, kada shvatiš da je život satkan od boli, okreni se, pružam ti ruke prijateljstva jer prijatelj nikad ne prestaje da voli!42. Ja nisam pauk i ne pletem mrežu, ali znaj da najljepše uspomene za tebe me vežu. U svakom prijatelju trazim sreću, ali tebe nikad zaboravit neću.43. Teško je voljeti nekoga tko nije tvoj. Teško je reći "prijatelju", a misliti "najdrazi moj"!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:26

Prošla jedna ljubav povratka joj nema ostao jedan datum kao teška uspomena. Nitko ne zna što smo htjeli, nitko ne zna što smo bili. Ali ipak ostajemo dobri prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:26

. Ako ti u životu teško bude i sretneš zle ljude, ako ti srce duboko rane, ja neću dati da ono stane, neću ti reći zbogom, bit ću drug i plakaću sa tobom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:26

. 1000 je suza u mojim očima bilo, 1000 je želja koje mi život nije ispunio, malo je prijatelja koje trebamo svi, a još manje prijatelja kao sto si ti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:27

. Prijateljstvo i ljubav lijepe su riječi, ali dobra prijatelja teško je steći. Zato ruku možeš dati svima, ali srce samo iskrenima!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:27

Prijateljstvo je zvijezda koja nebo krasi, a mi ćmo je čuvati da se ne ugasi!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:27

. Zaustavi suzu, odbaci tugu, naći ćeš negdje za oblakom dugu. Ljepota prijateljstva nek ti dušu grije, oprosti životu što savršen nije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:28

Kad si mi bio prijatelj bio si mi prijatelj, kad smo se rastali zasto si mi posto Neprijatelj???
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:29

Život je put kojim treba trčati sa prijateljima koji će nam ponekad ćutanjem ili sećanjem pokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 8:29

Pobrini se da u ovim ledenim danima uzimaš dovoljno vitamina C. On se nalazi u namirnicama: prasenCE, sarmiCE, kobasiCE, slaniniCE, vešaliCE, kao i u napicima: pivCE, vinCE i razne rakijCE. Jedinose pazi da se ne predoziraš vitaminima, može da škodi...
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 20:29

Ne hodaj ispred mene, možda neću slijediti. Ne hodaj iza mene, možda neću voditi. Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj."










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 20:29

Život bez prijateljstva je ništa."










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 20:30

Ljubav i prijateljstvo isključuju jedno drugo










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 20:30

Ništa nije tako opasno kao prijatelj neznalica; više bi vrijedio pametan neprijatelj."










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 20:31

Prijateljstvo je vazda slatka odgovornost, nikad udobnost










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 20:31

Prijateljstvo je lađa koja može da preveze dvojicu ako je lijepo vrijeme, ali ni jednog ako je ružno."










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 3 Maj - 20:32

Prijatelji su kao sjena,oni su uvijek tu kad ih trebaš.










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 17 Maj - 14:04

Prijatelj je cvijet jednog trenutka i plod vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 17 Maj - 14:04

Koliko god je rijetka istiska ljubav još je mnogo rjedje istinsko prijateljstvo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 17 Maj - 14:05

Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi a i dalje te voli.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 17 Maj - 14:05

Ako me jednom prevariš, ti si kriv. Ako me drugi put prevariš, kriv sam sam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 17 Maj - 14:05

Veća je sramota ne imati povjerenja u svje prijatelje, nego biti od njih prevaren.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610Pet 17 Maj - 14:07

Sudbina nam daje roditelje,prijatelje biramo sami.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Izreke o prijateljstvu - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 35 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Izreke o prijateljstvu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pesme o prijateljstvu
»  Izreke o putovanjima
» Smešne izreke
» Izreke o životinjama
» Izreke o iskrenosti
Strana 35 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-