Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Druga šansa ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Pon 13 Jul - 22:39

Tony Montana ::

Mozemo imati razlicita razmisljanja,misljenja pa negde se i identificirati itd. Ali na intelektualnom nivou se sprdati,potkopavati ili vredjati nema smisla na forumu. Mislim da je forum za opustanje, promjena informacija,fun itd.

Nista, distanciram se od tebe i nema problema.

Poz. Tony
Forum ne bi bio forum, da nema diskusije i sučeljavanja mišljenja. Ako nisi spreman na to, ne uključuj se u istu.

Ma nema problema Tony, distanca je sasvim Ok. Zapravo, meni je sve Ok na forumu...

Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Čet 8 Jun - 23:12

Abu Dabi ::
Šest razloga zbog kojih bi mu trebala dati drugu šansu


Druga šansa ? - Page 3 DajMuDruguSansu

PREKID ponekad ne mora biti kraj vaših ljubavnih odnosa, a ako razmišljaš o tome da mu pružiš drugu šansu, ovo su situacije u kojima je to sasvim u redu:

Stvarno mu je žao

Ako te nije dobro tretirao, a sada je toga itekako svjestan, znači da je porastao kao osoba. Oprostiti nekome komu je iskreno žao zbog načina na koji te tretirao dobro je i za tu osobu, ali i za tebe. Ako oboje možete staviti na stranu stvari koje su vas razdvojile i još uvijek postoji ljubav među vama, druga šansa nije loša opcija.

Naučili ste nešto

Pouke iz prošle veze mogu nam pomoći da u novoj ne radimo iste greške, no ako ste sada oboje pametniji i mislite kako biste bolje funkcionirali, nije loše da se još jednom upustite u vezu, pa ako ne upali, barem ćete znati da ste probali.

Nije loš tip


Tip koji te prevario, koji te emocionalno zlostavljao ili jednostavno gušio u vezi definitivno nije netko koga bi trebala zadržati u svom životu, no ako je tvoj bivši stvarno dobar tip koji se jednostavno nije sasvim snašao u vezi, možda zaslužuje drugu priliku. Ponekad stvari ne funkcioniraju jer okolnosti nisu dobre, a ako se one promijene, zašto ne biste pokušali ponovno?

Sazrio je

Mnogi ljudi nisu spremni na ozbiljnu vezu u startu, a neslaganje oko ozbiljnosti može dovesti do raspada odnosa. Ako je tvoj bivši sazrio i zna što želi, slobodno mu daj još jednu priliku i sama prosudi je li stvarno sazrio ili to samo govori kako bi te vratio natrag.

Dobar je u srcu

Iako se mnoge žene pale na tipove koji su loši za njih, istina je kako svakoj od nas treba jedan koji će biti dobar i pažljiv prema nama. Ako si pronašla takvog tipa i ostavila ga zbog vlastite potrebe za uzbuđenjem, daj ovom dobrom još jednu šansu i dopusti sebi da uživaš u ljubavi.

Snažni osjećaji

Kada je riječ o ljubavnim stvarima, jedna je stvar uvijek jako bitna: Imate li osjećaje jedno za drugo? Ako je on krenuo dalje, a ti se još uvijek nadaš da ćete uspjeti, veza će teško funkcionirati, no ako ste spremni raditi na vezi i potruditi se, druga šansa je uvijek odličan izbor.

(Index.hr)



vidim da je ovde reč o drugoj šansi nakon prekida koji nije uzrokovan prevarom, već naprosto se veza krenila gasiti. ljudi se nisu našli, bili neiskusni, premladi, prezaposleni, ko će sve moguće razloge nabrojati.  Laughing

zašto takvoj vezi ne dati drugu šansu? ljudi sazreli, nakon razdvajanja došli pameti, osetili da se i dalje vole i žele. zašto ne, druga šansa je po meni dobro rešenje.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Pet 9 Jun - 0:21

Tony Montana ::
Trgovac sam, pa zato uvjek dajem drugu sansu, od toga zivim.  happy

Pajdo, do sad sam bio u zabludi. Ja mislio cijelo vrijeme da si ti žigolo Nr.1 ili kako se kaže na Eng. zagondžija Nr. 1, kad ono trgovac.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Pet 9 Jun - 0:51

Emelie, nije nimalo smiješno, razočarao me duboko. Ja sam mislio da on non-stop tura, a on prodaje samo.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Pet 9 Jun - 0:57

Samo dubinski.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Pet 9 Jun - 23:52

Tony Montana ::
Ma ne znate vi poslodovat, tko Vam je kriv?! happy


Nemamo tvoju dubinu.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Čet 20 Jul - 14:57

drugu šansu treba dati kad oceniš da će  više da dobiješ nego što si propuštenom prvom šansom izgubio.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Pet 21 Jul - 14:05

Emelie ::
EROTIC MAN ::
drugu šansu treba dati kad oceniš da će  više da dobiješ nego što si propuštenom prvom šansom izgubio.  happy

Jeste, dobiješ još koji rog.   happy

happy



pazi na sapun  happy   happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Ned 28 Jan - 17:23

Zavisi od razloga za raskid,i od toga koliko volim tu osobu...
das mu sansu










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Pet 2 Feb - 11:28

Nekim ljudima mislim da bi pruzila drugu sansu ali iz iskustva mislim da takva veza nema neku sjajnu buducnost.
Nikada ne mogu oba partnera da potisnu onu mrvicu osvete,ljutnje,povredjenosti  zbog koje je nastupio raskid










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610Ned 11 Feb - 19:58

Pruzila bih  sansu da se iskupi pod uslovom da se to vise ne ponovi.......










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Druga šansa ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Druga šansa ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-