Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Share | 

Druga šansa ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
katarina

MODERATOR
MODERATOR

Ženski
Poruka : 75132

Učlanjen : 06.06.2011

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 5 Jan - 19:54

@kliker ::
@katarina ::
Pružila bih mu još jednu šansu a ako je ne bi iskoristio završili bi priču.

drugačije bi ga gledala posle prevare, a ako bi se tebi ukazala prilika da ga prevariš, dosta su velike šanse da pomisliš "ma boli me ćošak, i on je mene"...

Sve zavisi od karaktera osobe , zlopamtila i osvetnici bi razmišljali tako verovatno , ja razmišljam racionalno , ljudski i korektno , svako ima pravo na jednu grešku , ako se posle nje pokaje meni je dovoljno opravdanje i razlog da oprostim.

Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški
Poruka : 6839

Učlanjen : 27.02.2014

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 5 Jan - 19:59

Meni se @katarina jako svidja, kako razmislja i misli. Vec sada kad bi bio u vezi snjom i kad bi mene prevarila...oprostio bi njoj 5 puta minimum. To ja ozbiljno mislim i kazem. happy

Cura ima karakter i ponos, pogotovo veliko srce, to nema svatko.
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

Muški
Poruka : 14161

Učlanjen : 05.09.2013

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 5 Jan - 20:02

@Enigma ::
gle ovako , s nekom si ženskom koju obožavaš , daješ joj sebe 100% , sexa u izobilju, nežnosti maxima, s njom provodiš dane - noći i ona te prevari s nekim drugim ko se njoj dopadne , zar ne bi bio ovca kad bi to dopustio , svee to zbog radi sexa il promene jer joj je smor , užass angry

Ko tebe prevari je gey  happy happy 

Navikao sam na zenske prevare  Cool happy     Ne verujem da ce i jedna biti verna svo vreme jer je nemoguce  lol!
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

Muški
Poruka : 3977

Godina : 42

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 5 Jan - 20:33

@Tony Montana ::
Meni se @katarina jako svidja, kako razmislja i misli. Vec sada kad bi bio u vezi snjom i kad bi mene prevarila...oprostio bi njoj 5 puta minimum. To ja ozbiljno mislim i kazem. happy

ja joj ne bih oprostio nijednom, iako se slažem sa tvojom ocenom naše koleginice  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 5 Jan - 20:39

@kliker ::

ja joj ne bih oprostio nijednom, iako se slažem sa tvojom ocenom naše koleginice  Laughing
Ako nekome dajes 2 sansu, neznaci da si slab ili kilonja ili slicno. To vise znaci koliko si veliki po karakteru i ostale navedene kriterije u gornjim postovima napisane.

Svatko ima svoj stav, normalno da se postuje to. happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Ženski
Poruka : 218465

Učlanjen : 28.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Čet 25 Jun - 23:16

neznaci da si slab ili kilonja ili slicno. To vise znaci koliko si veliki

Jok, ne znači.happy

To znači da si rogonja. happy

happy

Druga šansa ni u ludilu. happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pet 26 Jun - 20:40

@Emelie ::

neznaci da si slab ili kilonja ili slicno. To vise znaci koliko si veliki

Jok, ne znači.happy

To znači da si rogonja. happy

happy

Druga šansa ni u ludilu. :cheez:Pa neka budnem i rogonja, to stime nema veze .

Jesam rogonja, Jarac sam u horoskopu  happy

Vi svi po mom misljenje neprimjecujete ili nevidite jednu vaznu stvar.

Ako netko daje netkome 2 sansu, onda je ta osoba to zasluzila! Inace nebi dao da je tako. cool
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

Muški
Poruka : 3977

Godina : 42

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pet 26 Jun - 22:52

neće ona drugu šansu već drugi racku  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Sub 27 Jun - 1:44

Ako netko daje netkome 2 sansu, onda je ta osoba to zasluzila! Inace nebi dao da je tako. cool

Stvarno? affraid

happy

A i ti si zaslužio titulu Dupli rogonja. happy

happy happy

Druga šansa - malo sutra. funny

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Sub 27 Jun - 9:55

Stvarno? affraid

happy

happy happy

happy happy
  Emelie..tebi nebi dao ni jednu sansu a kamoli drugu.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Ženski
Poruka : 5298

Učlanjen : 29.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Sub 27 Jun - 10:38

Prečitah ovu temu i videh da nisam odgovorila ranije...Začudih se... Laughing
Pa ne znam o kakvoj drugoj šansi je reč....Ako se odnosilo na neku ranu ljubav još dok smo bili klinci,postojale neke emocije, ali se nismo nešto slagali. Prosto, bili smo neizgrađeni i to je bio razlog raskida. Možda kada čovek sazri kada se malo izgradi i pokuša vezu sa takvom osobom ponovo možda se i ostvari. Samo u tom slučaju druga šansa da.

Inače, prevaru ne praštam. I to je za mene poniženje ljubavi. Prevara je nepoštovanje osobe sa kojom si. I ne ruši vezu-brak onaj koji ne prašta prevaru, već onaj koji je čini. Kad je rešio da se malo ''poigra'', trebao je dobro da razmisli šta rizikuje...Inače, ko prevari jednom, opet će. To je pravilo. Neko mi je jednom reako ''Znaš, ja prevaru povezujem sa lošim karakterom, da li si primetila da ljudi koji su spremni da prevare i koji varaju u emocijama, da su uglavnom loši ljudi i loš karakter''. Da primetila sam i apsolutno se sa tim slažem. Čak i da se oprosti tom nekom, odnosi više nikada neće biti isti. Čemu nastavak posle prevare, kad su emocije već poremećene u vezi?

Takođe, priče tipa.....muškarac kada prevari on prevari radi sexa, a žena kada prevari....ona vara srcem...Ma jašta...Ma važi. Prostitucija je najstariji zanat. Muškarci, ne budite naivni, mnogo je žena koje se takođe sexaju radi sexa. I nemojte da se začudite, kada vam sex u braku nije isti kao i pre braka...Žene umeju da budu i glumci kada imaju cilj...Laughing Činjenica je da su muškarci mnogo potcenili žene.

Što se tiče muškaraca i da prevare samo zbog sexa...Ma važi....Laughing Većina muškaraca se baš kroz sex i zaljubljuje. Poznato je da većina misli onom stvari...tako da ta priča....ma nije on prevario, on se samo sexao sporta radi....''ne pije vodu''.

Takođe, nepojmljivo mi je da žene daju drugu šansu potencijalnim ili pravim narkomanima ili alkoholičarima...Prava je retkost da se neko oprosti svog poroka zbog ljubavi. Takvi su za Ginisa. Ima ih, ali to je prava retkost.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 131063

Učlanjen : 07.04.2011

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Sub 27 Jun - 18:24

@Enigma ::
gle ovako , s nekom si ženskom koju obožavaš , daješ joj sebe 100% , sexa u izobilju, nežnosti maxima, s njom provodiš dane - noći i ona te prevari s nekim drugim ko se njoj dopadne , zar ne bi bio ovca kad bi to dopustio , svee to zbog radi sexa il promene jer joj je smor , užass angry

Tu je fakat druga šansa suvišna.
Čak, štoviše.
Ta nije ni prvu šansu zaslužila.

Popušio, izgubio, pa što.
Ustvari nisi ti, ona je. Iskrena ljubav ne može popušiti ni izgubiti.
Može biti neshvaćena i neuzvraćena.

A ona?
Pa neka je, neka tjera dalje. 

happy

love
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 6 Jul - 21:08

@Sagacity ::
Prečitah ovu temu i videh da nisam odgovorila ranije...Začudih se... Laughing
Pa ne znam o kakvoj drugoj šansi je reč....Ako se odnosilo na neku ranu ljubav još dok smo bili klinci,postojale neke emocije, ali se nismo nešto slagali. Prosto, bili smo neizgrađeni i to je bio razlog raskida. Možda kada čovek sazri kada se malo izgradi i pokuša vezu sa takvom osobom ponovo možda se i ostvari. Samo u tom slučaju druga šansa da.

Inače, prevaru ne praštam. I to je za mene poniženje ljubavi. Prevara je nepoštovanje osobe sa kojom si. I ne ruši vezu-brak onaj koji ne prašta prevaru, već onaj koji je čini. Kad je rešio da se malo ''poigra'', trebao je dobro da razmisli šta rizikuje...Inače, ko prevari jednom, opet će. To je pravilo. Neko mi je jednom reako ''Znaš, ja prevaru povezujem sa lošim karakterom, da li si primetila da ljudi koji su spremni da prevare i koji varaju u emocijama, da su uglavnom loši ljudi i loš karakter''. Da primetila sam i apsolutno se sa tim slažem. Čak i da se oprosti tom nekom, odnosi više nikada neće biti isti. Čemu nastavak posle prevare, kad su emocije već poremećene u vezi?

Takođe, priče tipa.....muškarac kada prevari on prevari radi sexa, a žena kada prevari....ona vara srcem...Ma jašta...Ma važi. Prostitucija je najstariji zanat. Muškarci, ne budite naivni, mnogo je žena koje se takođe sexaju radi sexa. I nemojte da se začudite, kada vam sex u braku nije isti kao i pre braka...Žene umeju da budu i glumci kada imaju cilj...Laughing Činjenica je da su muškarci mnogo potcenili žene.

Što se tiče muškaraca i da prevare samo zbog sexa...Ma važi....Laughing Većina muškaraca se baš kroz sex i zaljubljuje. Poznato je da većina misli onom stvari...tako da ta priča....ma nije on prevario, on se samo sexao sporta radi....''ne pije vodu''.

Takođe, nepojmljivo mi je da žene daju drugu šansu potencijalnim ili pravim narkomanima ili alkoholičarima...Prava je retkost da se neko oprosti svog poroka zbog ljubavi. Takvi su za Ginisa. Ima ih, ali to je prava retkost.

Sve je to okay sto pises @Sagacity. No ti znas vjerovatno kao sto i ja znam da postoji velika razlika izmedju zenskog pola i muskoga. Sto hocu reci stime? Velika je razlika kad zensko prevari svog muskog partnera nego kad On nju prevari. Mislim da slijedis moje misljenje i vidjenje.

Zasto?! Zato prije nego Ona da prevari svog partnera prolazi vise scenario, jer zene puno razmisljaju i razmisljaju prije nego bilo sto urade, da li sex ili peglanje itd. E sad, sve dok ona misli i misli se...na kraju se predomisli..to mi muskarci kazemo za to tipicno ili ugradjeni mehanizam zene jedne...Ono nezna sto hoce itd.

E a mi muskarci smo suprotno od zenskoga pola, jer mi i da hocemo nemozemo tako razmisljati kao Vi zene. Pa uradimo nesto, pogrijesimo, zeznemo se itd. zbog budalestina. Ali mi muskarci nismo krivi zbog naseg kapaciteta kojeg posjedujemo. Majka priroda nam to nadarila, recimo sudbina itd.
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pet 10 Jul - 22:54

Stvarno? affraid

happy

happy happy

happy happy
  Emelie..tebi nebi dao ni jednu sansu a kamoli drugu.  happy

Ni ja tebi ne bi dala  happy  ...  šansu  happy

Druga šansa ni pod razno. happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pet 10 Jul - 22:56

Velis..nebi dala?!  happy happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 13 Jul - 21:44

Mislim da slijedis moje misljenje i vidjenje.
Ne čitam tvoje postove, tek ponešto. I sigurno si jedna od retkih osoba sa kojom ne delim skoro ni jedno mišljenje. Potpuno sam dijametralno suprotna osoba od tebe. Znači, to smo utvrdili...ne delim tvoje mišljenje ni viđenje...Laughing

Tvoje obraćanje meni, je mene postavilo negde na vrh Zlatibora, gde čuvam ovce i pletem džempere za Sirogojno...Laughing Čuj, Muškarci su mnogo različiti od žena, jer oni ne mogu da razmišljaju kada je prevara u pitanju, a žene jadnice se ubiše od ''razmišljanja''. Prevara je prevara....činio je muškarac ili žena, ima isti loš značaj.

Prošla su vremena harema u kojima su sultani imali vazda žena, a eto dve do tri su izdvajali, jer su bile posebne ''zbog mozga''...jelte... Možda bi i žene imale svoje hareme...ali su muškari imali fizičku nadmoć...pa je priča završila obrnuto...

Citat :
Ali mi muskarci nismo krivi zbog naseg kapaciteta kojeg posjedujemo. Majka priroda nam to nadarila, recimo sudbina itd.

Imate veće nagone, to je tačno, ali ih možete kontrolisati. Da nije tako, vi biste sestrama i majkama i dalje pravili decu. Moral, karakter i etika je nešto što nas razlikuje od životinja, u suprotnom u odsustvu pomenutog bili bismo kao životinje i ''parili'' se s kim stignemo. Društvo je uznapredovalo, a i psiholozi i psihijatri su dokazali, da muškarci mogu itekako kontrolisati svoje nagone...samo je pitanje...da  li im se hoće...
Prema tome.....prevara je prevara....i ima istu težinu, činio je muškarac ili žena....
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 13 Jul - 21:57

Mislim da slijedis moje misljenje i vidjenje.
Ne čitam tvoje postove, tek ponešto. I sigurno si jedna od retkih osoba sa kojom ne delim skoro ni jedno mišljenje. Potpuno sam dijametralno suprotna osoba od tebe. Znači, to smo utvrdili...ne delim tvoje mišljenje ni viđenje...Laughing

Tvoje obraćanje meni, je mene postavilo negde na vrh Zlatibora, gde čuvam ovce i pletem džempere za Sirogojno...Laughing Čuj, Muškarci su mnogo različiti od žena, jer oni ne mogu da razmišljaju kada je prevara u pitanju, a žene jadnice se ubiše od ''razmišljanja''. Prevara je prevara....činio je muškarac ili žena, ima isti loš značaj.

Prošla su vremena harema u kojima su sultani imali vazda žena, a eto dve do tri su izdvajali, jer su bile posebne ''zbog mozga''...jelte... Možda bi i žene imale svoje hareme...ali su muškari imali fizičku nadmoć...pa je priča završila obrnuto...

Citat :
Ali mi muskarci nismo krivi zbog naseg kapaciteta kojeg posjedujemo. Majka priroda nam to nadarila, recimo sudbina itd.

Imate veće nagone, to je tačno, ali ih možete kontrolisati. Da nije tako, vi biste sestrama i majkama i dalje pravili decu. Moral, karakter i etika je nešto što nas razlikuje od životinja, u suprotnom u odsustvu pomenutog bili bismo kao životinje i ''parili'' se s kim stignemo. Društvo je uznapredovalo, a i psiholozi i psihijatri su dokazali, da muškarci mogu itekako kontrolisati svoje nagone...samo je pitanje...da  li im se hoće...
Prema tome.....prevara je prevara....i ima istu težinu, činio je muškarac ili žena....

Potpuno te razumijem, neznam zasto si tako agresivna prema meni ali okay. Veoma uvrijedljiv post od tebe.

Da bi svhatila muski pol morala bi biti muskarac, pa da onda mozes nesto reci na ovoj temi. Pisao sam kao muskarac, mislim da si to svhatila.
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 13 Jul - 22:22

Post uopšte nije uvredljiv, već objektivan i naučno potkovan, ne znam koji te je deo uvredio?
Pisao si kao muškarac koji opravdava prevaru, praveći razliku između muškaraca i žena na taj način da žene ne mogu da prevare, jer eto one baš mnogo razmišljaju, a muškarci ne mogu da razmišljaju pa su skloni prevari....Ne slažem se  i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 13 Jul - 22:29

Post uopšte nije uvredljiv, već objektivan i naučno potkovan, ne znam koji te je deo uvredio?
Pisao si kao muškarac koji opravdava prevaru, praveći razliku između muškaraca i žena na taj način da žene ne mogu da prevare, jer eto one baš mnogo razmišljaju, a muškarci ne mogu da razmišljaju pa su skloni prevari....Ne slažem se  i to je to...

Ti si visoko obrazovana i intelektualna osoba. Ja sam samo savrsen i jedostavan, mi dvoje se ne razumijemo i tocka.

Mozemo imati razlicita razmisljanja,misljenja pa negde se i identificirati itd. Ali na intelektualnom nivou se sprdati,potkopavati ili vredjati nema smisla na forumu. Mislim da je forum za opustanje, promjena informacija,fun itd.

Nista, distanciram se od tebe i nema problema.

Poz. Tony
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 13 Jul - 22:39

Mozemo imati razlicita razmisljanja,misljenja pa negde se i identificirati itd. Ali na intelektualnom nivou se sprdati,potkopavati ili vredjati nema smisla na forumu. Mislim da je forum za opustanje, promjena informacija,fun itd.

Poz. Tony
Forum ne bi bio forum, da nema diskusije i sučeljavanja mišljenja. Ako nisi spreman na to, ne uključuj se u istu.

Ma nema problema Tony, distanca je sasvim Ok. Zapravo, meni je sve Ok na forumu...

Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pon 13 Jul - 22:45

Poz. Tony
Forum ne bi bio forum, da nema diskusije i sučeljavanja mišljenja. Ako nisi spreman na to, ne uključuj se u istu.

Ma nema problema Tony, distanca je sasvim Ok. Zapravo, meni je sve Ok na forumu...

Pozzz
Nije da si samo inteligetna nego i bistra! Ako kopiras vec moj predhodni post, molim kopiraj ga cijelog. To na sudu bi se zvalo potkopavanje dokaza.  happy

Nista se ti nebrini uzivaj na Velebitu. happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Čet 15 Okt - 22:10

Jok happy ni u snu  happy happy

happy happy

Druga šansa - samo gubljenje vremena. happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Pet 16 Okt - 18:01

happy happy

Ma garatno bi dala, cim moje oci te skeniraju topis se kao med.  cool a o ostalome da nericam, mislim djelova tijela. happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Čet 8 Jun - 12:22

happy happy

Ma garatno bi dala, cim moje oci te skeniraju topis se kao med.  cool a o ostalome da nericam, mislim djelova tijela. happy

Ni u ludilu. happy

happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Čet 8 Jun - 14:23

Trgovac sam, pa zato uvjek dajem drugu sansu, od toga zivim.  happy
Nazad na vrh Ići dole