Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Druga šansa ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 22 Dec - 10:35

Ne bih da remetim tvoj stav toni bb al kad si sa nekim u vezi treba ga poštovati a prevara je kontra od poštovanja - nepoštovanje osobe s kojom deliš lepe trenutke u vezi confused

neko takve ispade  može oprostit ja vala jok jer mi to dođe ko pljuvanje na sve što imamo skupa happy

i daa sex ne sme i ne može bit opravdanje za prevaru kao što ni krađa, otimačina il pozajmljivanje tuđih ne može bit opravdanje za ženske koje obožavaju cipele happy










Druga šansa ? - Page 2 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 22 Dec - 10:51

razmislila , noop , ne bi oprostila i tačka happy










Druga šansa ? - Page 2 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 22 Dec - 10:58

gle ovako , s nekom si ženskom koju obožavaš , daješ joj sebe 100% , sexa u izobilju, nežnosti maxima, s njom provodiš dane - noći i ona te prevari s nekim drugim ko se njoj dopadne , zar ne bi bio ovca kad bi to dopustio , svee to zbog radi sexa il promene jer joj je smor , užass angry










Druga šansa ? - Page 2 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 22 Dec - 11:45

Mogu reć da si predobra osoba al te to ne čini manje ovcom u mojim očima , sorry al iskreno vorred

ženske neki put prevare samo da vide koliko je muškome sa kojim su stalo do njih, men je čini da bi se tvoja grdno razočarala sa takvim tvojim kontanjem happy










Druga šansa ? - Page 2 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Uto 23 Dec - 18:02

Citat :
zbog jedne prevare cijeli zivot unistiti? Obitelj,djeca,imovina, mozda i selidba,posao menjanja???

Tony, a čemu tolika drama zbog rastanka s kurvom/kurvarom?
kakvo uništavanje života?
decu ako budemo imali, vaspitaću ih da idu đonom na prevarante i razumeće zašto je mama dobila šut kartu
iz svog stana neću mrdnuti nigde, a u selidbi joj neću pomoći Laughing  takođe ću laka srca rasčistiti zajedničke imovinske račune
a tek ne vidim razlog zašto bih menjao posao Laughing

na kraju, ako je neko nešto uništio, to svakako nisam ja
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Ned 4 Jan - 14:09

Pružila bih mu još jednu šansu a ako je ne bi iskoristio završili bi priču.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Druga šansa ? - Page 2 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 5 Jan - 19:44

katarina ::
Pružila bih mu još jednu šansu a ako je ne bi iskoristio završili bi priču.

drugačije bi ga gledala posle prevare, a ako bi se tebi ukazala prilika da ga prevariš, dosta su velike šanse da pomisliš "ma boli me ćošak, i on je mene"...
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 5 Jan - 19:54

kliker ::
katarina ::
Pružila bih mu još jednu šansu a ako je ne bi iskoristio završili bi priču.

drugačije bi ga gledala posle prevare, a ako bi se tebi ukazala prilika da ga prevariš, dosta su velike šanse da pomisliš "ma boli me ćošak, i on je mene"...

Sve zavisi od karaktera osobe , zlopamtila i osvetnici bi razmišljali tako verovatno , ja razmišljam racionalno , ljudski i korektno , svako ima pravo na jednu grešku , ako se posle nje pokaje meni je dovoljno opravdanje i razlog da oprostim.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Druga šansa ? - Page 2 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 5 Jan - 20:02

Enigma ::
gle ovako , s nekom si ženskom koju obožavaš , daješ joj sebe 100% , sexa u izobilju, nežnosti maxima, s njom provodiš dane - noći i ona te prevari s nekim drugim ko se njoj dopadne , zar ne bi bio ovca kad bi to dopustio , svee to zbog radi sexa il promene jer joj je smor , užass angry

Ko tebe prevari je gey  happy happy 


Navikao sam na zenske prevare  Cool happy     Ne verujem da ce i jedna biti verna svo vreme jer je nemoguce  lol!
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 5 Jan - 20:33

Tony Montana ::
Meni se @katarina jako svidja, kako razmislja i misli. Vec sada kad bi bio u vezi snjom i kad bi mene prevarila...oprostio bi njoj 5 puta minimum. To ja ozbiljno mislim i kazem. happy

Cura ima karakter i ponos, pogotovo veliko srce, to nema svatko.

ja joj ne bih oprostio nijednom, iako se slažem sa tvojom ocenom naše koleginice  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pet 26 Jun - 22:52

neće ona drugu šansu već drugi racku  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Sub 27 Jun - 10:38

Prečitah ovu temu i videh da nisam odgovorila ranije...Začudih se... Laughing
Pa ne znam o kakvoj drugoj šansi je reč....Ako se odnosilo na neku ranu ljubav još dok smo bili klinci,postojale neke emocije, ali se nismo nešto slagali. Prosto, bili smo neizgrađeni i to je bio razlog raskida. Možda kada čovek sazri kada se malo izgradi i pokuša vezu sa takvom osobom ponovo možda se i ostvari. Samo u tom slučaju druga šansa da.

Inače, prevaru ne praštam. I to je za mene poniženje ljubavi. Prevara je nepoštovanje osobe sa kojom si. I ne ruši vezu-brak onaj koji ne prašta prevaru, već onaj koji je čini. Kad je rešio da se malo ''poigra'', trebao je dobro da razmisli šta rizikuje...Inače, ko prevari jednom, opet će. To je pravilo. Neko mi je jednom reako ''Znaš, ja prevaru povezujem sa lošim karakterom, da li si primetila da ljudi koji su spremni da prevare i koji varaju u emocijama, da su uglavnom loši ljudi i loš karakter''. Da primetila sam i apsolutno se sa tim slažem. Čak i da se oprosti tom nekom, odnosi više nikada neće biti isti. Čemu nastavak posle prevare, kad su emocije već poremećene u vezi?

Takođe, priče tipa.....muškarac kada prevari on prevari radi sexa, a žena kada prevari....ona vara srcem...Ma jašta...Ma važi. Prostitucija je najstariji zanat. Muškarci, ne budite naivni, mnogo je žena koje se takođe sexaju radi sexa. I nemojte da se začudite, kada vam sex u braku nije isti kao i pre braka...Žene umeju da budu i glumci kada imaju cilj...Laughing Činjenica je da su muškarci mnogo potcenili žene.

Što se tiče muškaraca i da prevare samo zbog sexa...Ma važi....Laughing Većina muškaraca se baš kroz sex i zaljubljuje. Poznato je da većina misli onom stvari...tako da ta priča....ma nije on prevario, on se samo sexao sporta radi....''ne pije vodu''.

Takođe, nepojmljivo mi je da žene daju drugu šansu potencijalnim ili pravim narkomanima ili alkoholičarima...Prava je retkost da se neko oprosti svog poroka zbog ljubavi. Takvi su za Ginisa. Ima ih, ali to je prava retkost.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Sub 27 Jun - 18:24

Enigma ::
gle ovako , s nekom si ženskom koju obožavaš , daješ joj sebe 100% , sexa u izobilju, nežnosti maxima, s njom provodiš dane - noći i ona te prevari s nekim drugim ko se njoj dopadne , zar ne bi bio ovca kad bi to dopustio , svee to zbog radi sexa il promene jer joj je smor , užass angry



Tu je fakat druga šansa suvišna.
Čak, štoviše.
Ta nije ni prvu šansu zaslužila.

Popušio, izgubio, pa što.
Ustvari nisi ti, ona je. Iskrena ljubav ne može popušiti ni izgubiti.
Može biti neshvaćena i neuzvraćena.

A ona?
Pa neka je, neka tjera dalje. 

happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 13 Jul - 21:44

Tony Montana ::
Mislim da slijedis moje misljenje i vidjenje.
Ne čitam tvoje postove, tek ponešto. I sigurno si jedna od retkih osoba sa kojom ne delim skoro ni jedno mišljenje. Potpuno sam dijametralno suprotna osoba od tebe. Znači, to smo utvrdili...ne delim tvoje mišljenje ni viđenje...Laughing

Tvoje obraćanje meni, je mene postavilo negde na vrh Zlatibora, gde čuvam ovce i pletem džempere za Sirogojno...Laughing Čuj, Muškarci su mnogo različiti od žena, jer oni ne mogu da razmišljaju kada je prevara u pitanju, a žene jadnice se ubiše od ''razmišljanja''. Prevara je prevara....činio je muškarac ili žena, ima isti loš značaj.

Prošla su vremena harema u kojima su sultani imali vazda žena, a eto dve do tri su izdvajali, jer su bile posebne ''zbog mozga''...jelte... Možda bi i žene imale svoje hareme...ali su muškari imali fizičku nadmoć...pa je priča završila obrnuto...

Citat :
Ali mi muskarci nismo krivi zbog naseg kapaciteta kojeg posjedujemo. Majka priroda nam to nadarila, recimo sudbina itd.

Imate veće nagone, to je tačno, ali ih možete kontrolisati. Da nije tako, vi biste sestrama i majkama i dalje pravili decu. Moral, karakter i etika je nešto što nas razlikuje od životinja, u suprotnom u odsustvu pomenutog bili bismo kao životinje i ''parili'' se s kim stignemo. Društvo je uznapredovalo, a i psiholozi i psihijatri su dokazali, da muškarci mogu itekako kontrolisati svoje nagone...samo je pitanje...da  li im se hoće...
Prema tome.....prevara je prevara....i ima istu težinu, činio je muškarac ili žena....
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 13 Jul - 22:22

Post uopšte nije uvredljiv, već objektivan i naučno potkovan, ne znam koji te je deo uvredio?
Pisao si kao muškarac koji opravdava prevaru, praveći razliku između muškaraca i žena na taj način da žene ne mogu da prevare, jer eto one baš mnogo razmišljaju, a muškarci ne mogu da razmišljaju pa su skloni prevari....Ne slažem se  i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pon 13 Jul - 22:39

Tony Montana ::

Mozemo imati razlicita razmisljanja,misljenja pa negde se i identificirati itd. Ali na intelektualnom nivou se sprdati,potkopavati ili vredjati nema smisla na forumu. Mislim da je forum za opustanje, promjena informacija,fun itd.

Nista, distanciram se od tebe i nema problema.

Poz. Tony
Forum ne bi bio forum, da nema diskusije i sučeljavanja mišljenja. Ako nisi spreman na to, ne uključuj se u istu.

Ma nema problema Tony, distanca je sasvim Ok. Zapravo, meni je sve Ok na forumu...

Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Čet 8 Jun - 23:12

Abu Dabi ::
Šest razloga zbog kojih bi mu trebala dati drugu šansu


Druga šansa ? - Page 2 DajMuDruguSansu

PREKID ponekad ne mora biti kraj vaših ljubavnih odnosa, a ako razmišljaš o tome da mu pružiš drugu šansu, ovo su situacije u kojima je to sasvim u redu:

Stvarno mu je žao

Ako te nije dobro tretirao, a sada je toga itekako svjestan, znači da je porastao kao osoba. Oprostiti nekome komu je iskreno žao zbog načina na koji te tretirao dobro je i za tu osobu, ali i za tebe. Ako oboje možete staviti na stranu stvari koje su vas razdvojile i još uvijek postoji ljubav među vama, druga šansa nije loša opcija.

Naučili ste nešto

Pouke iz prošle veze mogu nam pomoći da u novoj ne radimo iste greške, no ako ste sada oboje pametniji i mislite kako biste bolje funkcionirali, nije loše da se još jednom upustite u vezu, pa ako ne upali, barem ćete znati da ste probali.

Nije loš tip


Tip koji te prevario, koji te emocionalno zlostavljao ili jednostavno gušio u vezi definitivno nije netko koga bi trebala zadržati u svom životu, no ako je tvoj bivši stvarno dobar tip koji se jednostavno nije sasvim snašao u vezi, možda zaslužuje drugu priliku. Ponekad stvari ne funkcioniraju jer okolnosti nisu dobre, a ako se one promijene, zašto ne biste pokušali ponovno?

Sazrio je

Mnogi ljudi nisu spremni na ozbiljnu vezu u startu, a neslaganje oko ozbiljnosti može dovesti do raspada odnosa. Ako je tvoj bivši sazrio i zna što želi, slobodno mu daj još jednu priliku i sama prosudi je li stvarno sazrio ili to samo govori kako bi te vratio natrag.

Dobar je u srcu

Iako se mnoge žene pale na tipove koji su loši za njih, istina je kako svakoj od nas treba jedan koji će biti dobar i pažljiv prema nama. Ako si pronašla takvog tipa i ostavila ga zbog vlastite potrebe za uzbuđenjem, daj ovom dobrom još jednu šansu i dopusti sebi da uživaš u ljubavi.

Snažni osjećaji

Kada je riječ o ljubavnim stvarima, jedna je stvar uvijek jako bitna: Imate li osjećaje jedno za drugo? Ako je on krenuo dalje, a ti se još uvijek nadaš da ćete uspjeti, veza će teško funkcionirati, no ako ste spremni raditi na vezi i potruditi se, druga šansa je uvijek odličan izbor.

(Index.hr)



vidim da je ovde reč o drugoj šansi nakon prekida koji nije uzrokovan prevarom, već naprosto se veza krenila gasiti. ljudi se nisu našli, bili neiskusni, premladi, prezaposleni, ko će sve moguće razloge nabrojati.  Laughing

zašto takvoj vezi ne dati drugu šansu? ljudi sazreli, nakon razdvajanja došli pameti, osetili da se i dalje vole i žele. zašto ne, druga šansa je po meni dobro rešenje.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pet 9 Jun - 0:21

Tony Montana ::
Trgovac sam, pa zato uvjek dajem drugu sansu, od toga zivim.  happy

Pajdo, do sad sam bio u zabludi. Ja mislio cijelo vrijeme da si ti žigolo Nr.1 ili kako se kaže na Eng. zagondžija Nr. 1, kad ono trgovac.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pet 9 Jun - 0:51

Emelie, nije nimalo smiješno, razočarao me duboko. Ja sam mislio da on non-stop tura, a on prodaje samo.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pet 9 Jun - 0:57

Samo dubinski.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pet 9 Jun - 23:52

Tony Montana ::
Ma ne znate vi poslodovat, tko Vam je kriv?! happy


Nemamo tvoju dubinu.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Čet 20 Jul - 14:57

drugu šansu treba dati kad oceniš da će  više da dobiješ nego što si propuštenom prvom šansom izgubio.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pet 21 Jul - 14:05

Emelie ::
EROTIC MAN ::
drugu šansu treba dati kad oceniš da će  više da dobiješ nego što si propuštenom prvom šansom izgubio.  happy

Jeste, dobiješ još koji rog.   happy

happy



pazi na sapun  happy   happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Ned 28 Jan - 17:23

Zavisi od razloga za raskid,i od toga koliko volim tu osobu...
das mu sansu










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610Pet 2 Feb - 11:28

Nekim ljudima mislim da bi pruzila drugu sansu ali iz iskustva mislim da takva veza nema neku sjajnu buducnost.
Nikada ne mogu oba partnera da potisnu onu mrvicu osvete,ljutnje,povredjenosti  zbog koje je nastupio raskid










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Druga šansa ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga šansa ?   Druga šansa ? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Druga šansa ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-