Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto muškarci varaju?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sub 21 Nov - 18:38

Muškarci ne varaju.

Muškarcima se "omakne".  happy


happy happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Ned 28 Avg - 22:31

Zato što ne umeju drugačije da dokažu svoju muškost
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

SherlotaHolms

Ženski
Poruka : 2952

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sub 24 Nov - 16:35

Muškarci varaju iz istog razloga kao što i žene varaju..
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sre 2 Jan - 15:03

varaju i zene
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sre 2 Jan - 15:10

Shadow ::
Zašto muškarci varaju?
Izvor: Tportal.hr


Muškarci varaju i kad vole svoje žene, objašnjava američki sociolog i pisac, a čine to zato što žele seks sa različitim ženama.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Američki sociolog Erik Anderson u svojoj novoj provokativnoj knjizi The Monogamy Gap: Men, Love, and the Reality of Cheating, pokušava da objasni zašto monogamija nije za muškarce.

Prema njegovim rečima, neotkrivena afera muškarcu omogućava da zadrži vezu i emotivnu intimnost, a čak i ako ga uhvate, takva opravdanja uzvišenija su nego da kaže da je namerno varao.

Anderson je sproveo i istraživanje u kojem je učestvovalo 120 muškaraca. Kako je otkrio, 78 posto njih je barem jednom u životu varalo, čak i kada su bili s partnerkom koju su voleli i sa kojom su planirali da ostanu duže vreme.

Sociolog ističe kako većina muškaraca ne vara partnerke zato što ih ne vole, nego zato što žele seks i s drugim ženama.

"Društvo ne bi to trebalo da osuđuje. Zašto stigmatizirati nekoga ko održava nekoliko seksualnih veza?!" pita se Anderson. Zaključuje da muškarci žele biti emotivno monogamni, ali "njihova tela žude za seksom sa drugim ženama".

Njegove teze nisu naišle na dobar odjek u javnosti, posebno među ženskom populacijom. I deo stručne javnosti smatra da on ne može donositi takve zaključke, jer smatra da uzorak na kojem je napravio istraživanje nije relevantan.



muškarci varaju jer ima žena koje im to omoguće. zna se da ima žena kojima nema slađe od oženjenog muškarca. isto tako se zna da ima žena kojima nema slađe nego drugoj ženi preoteti muškarca.  Laughing



prevaru muškarca s drugim muškarcom u ovom odgovoru nisam uzeo u razmatranje.  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duki Dasa

Član
Član

Duki Dasa

Muški
Poruka : 235

Godina : 59

Lokacija : Bačka Topola

Učlanjen : 28.02.2020

Raspoloženje : Uglavnom dobro


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Pet 6 Mar - 19:36

Ne znam zašto varaju ni muškarci a ni žene jer ako dovoljno voliš svog partnera nema razloga za tako nešto.Ono što ne voliš da tebi neko uradi ,nemoj ni ti drugom...da počnemo samo od toga a dalje da i ne nabrajam koje sve posledice mogu biti.Čovek se drži za reč,a vo za rogove.Prilikom sklapanja braka se isto obavezujemo čini mi se na vernost itd.itd.

Budi muško brate pa reci onda partneru ako si muško da si je prevario, jer ili jesi ili nisi Lav(f).

Izgleda da verni muškarci polako postaju vrsta u izumiranju.

Ali ništa bolja situacija izgleda nije ni kod ženskog pola,tako da smo tu negde ravnopravni manje,više što se toga tiče.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sub 7 Mar - 11:48

vole muški da čačkaju mečku, da potvrde sami sebi kako su još uvek poželjni švaleri.  happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duki Dasa

Član
Član

Duki Dasa

Muški
Poruka : 235

Godina : 59

Lokacija : Bačka Topola

Učlanjen : 28.02.2020

Raspoloženje : Uglavnom dobro


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sub 7 Mar - 11:56

EROTIC MAN ::
vole muški da čačkaju mečku, da potvrde sami sebi kako su još uvek poželjni švaleri.  happy happy happy
Bogami vole i žene da im se da do znanja da su još dobre ribe.Kako beše ide ona pesma....one hoće isto što i mi Wink
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sub 7 Mar - 12:01

ima i ona: dodirni mi kolena......   happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sub 7 Mar - 12:05

Slozila bih se sa obojicom i samo jos nesto dodala.

Zene to o čemu vi pricate rade mnogo bolje od muskaraca... Jos lepse to umeju sakriti od vas...
Toliko o cackanju... Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10849

Učlanjen : 28.03.2013


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Sub 7 Mar - 20:33

Zato jer žene daju.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.] 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Ned 8 Mar - 19:12

jer se uvek nađe neka željna .... happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duki Dasa

Član
Član

Duki Dasa

Muški
Poruka : 235

Godina : 59

Lokacija : Bačka Topola

Učlanjen : 28.02.2020

Raspoloženje : Uglavnom dobro


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Ned 8 Mar - 20:41

Ja sam nekako uvek cenio sebe kako sada tako i pre braka,nisam narcis ili sl. ali uvek sam bio mišljenja...pa zašto da varam,zbog nekih recki hmm.. nisam taj tip a pri tome nije moj polni organ ratni zločinac pa da mora kao po kazni da ulazi svagde da bi ja ispao kao frajer ili sl.

Šansi za varanje ima čika Dule i dan danas ako bi hteo,kao i moja supruga,svesni smo toga oboje,mislim bilo bi glupo da čovek toga nije svestan, ali izgleda da kada je ljubav dovoljno jaka,kada se ljubav neguje nemaš potrebe niti pomišljaš na varanje, nego uživaš u životu i samo gledaš ove koji varaju a misle da niko ne zna.Gledaš ih i vidiš koliko su nervozni,koliko ih savest grize....e dobri moji forumaši čuvajte i negujte ljubav.
Nazad na vrh Ići dole
J.Newstead

Elita
Elita

J.Newstead

Muški
Poruka : 2430

Godina : 54

Lokacija : u njenom srcu

Učlanjen : 06.07.2019

Raspoloženje : fenomenalno


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Ned 8 Mar - 23:21

Zato što su nezreli
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Pon 9 Mar - 10:52

Duki Dasa ::
Ja sam nekako uvek cenio sebe kako sada tako i pre braka,nisam narcis ili sl. ali uvek sam bio mišljenja...pa zašto da varam,zbog nekih recki hmm.. nisam taj tip a pri tome nije moj polni organ ratni zločinac pa da mora kao po kazni da ulazi svagde da bi ja ispao kao frajer ili sl.

Šansi za varanje ima čika Dule i dan danas ako bi hteo,kao i moja supruga,svesni smo toga oboje,mislim bilo bi glupo da čovek toga nije svestan, ali izgleda da kada je ljubav dovoljno jaka,kada se ljubav neguje nemaš potrebe niti pomišljaš na varanje, nego uživaš u životu i samo gledaš ove koji varaju a misle da niko ne zna.Gledaš ih i vidiš koliko su nervozni,koliko ih savest grize....e dobri moji forumaši čuvajte i negujte ljubav.



tako je Dule. prevara je znak "nedovoljno jake" ljubavi i slabog karaktera osobe koja vara.

kad muškarac voli i poštuje ženu nema te vađajne na celom svetu zbog koje bi rizikovao da izgubi to što ima.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Pon 9 Mar - 11:01

Zato sto preko pite traze burek Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Duki Dasa

Član
Član

Duki Dasa

Muški
Poruka : 235

Godina : 59

Lokacija : Bačka Topola

Učlanjen : 28.02.2020

Raspoloženje : Uglavnom dobro


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Pon 9 Mar - 17:16

Ali onda dolazi na red pitanje sa kime muškarci varaju svoje supruge,žene…..pa opet sa nekom ženom  koja je opet možda isto udata i vara svoga supruga, a taj prevareni suprug opet vara zato što ga je supruga prevarila i tako u krug....

Neki muškarci varaju čak i sa drugim muškarcem.....?Hmmm ne znam da li postoji ova tema na forumu ali došla mi ideja....

Drage dame,poštovane forumašice šta bi za vas bilo gore ili nazovimo veći šok,da saznate da vas vaš muškarac vara sa ženom ili muškarcem??? happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 359565

Učlanjen : 29.03.2018


Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610Čet 12 Mar - 23:24

Ne varaju  happy  zahebala ih korona  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto muškarci varaju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci varaju?   Zašto muškarci varaju? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci varaju?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
» Realni razlozi koji će ženu navesti na preljubu
» Zašto muškarci vole striptiz?
» Pametne, lepe i - same..
» Zašto Su Muškarci Fascinirani Penisima
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-