Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Muškarci, evo zašto vas žene varaju!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 16 Mar - 13:35

Muškarci, evo zašto vas žene varaju!


Naučnici konačno imaju odgovor na večno pitanje o tome iz kog se razloga pripadnice nežnijeg pola upuštaju u seks-afere van veze ili braka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dokazano: žene koje varaju traže strast i seks! Profesor Erik Anderson s engleskog Univerziteta Vinčester proučavao je hiljadu žena starih između 35 i 45 godina na jednom od vodećih internet portala za upoznavanje odraslih.


Pošto je pročitao sve njihove prepiske s potencijalnim ljubavnicima, Anderson je otkrio da je 67 odsto udatih žena tražilo više romantične strasti, odnosno seks, piše Hafington post. Pritom, nijedna nije želela da napusti supruga i većina je svoje muževe opisivala veoma pozitivno.
– Naši rezultati ne ukazuju na bračnu neravnotežu, nego seksualnu monotoniju koja je jednostavno društvena činjenica u dugotrajnim monogamnim vezama – objasnio je Anderson.

[You must be registered and logged in to see this image.]

On je dodao da je taj problem predvidiv u vezama, jer što duže veza traje, to će više opadati kvalitet i učestalost seksualnih odnosa para, što je posledica činjenice da se naviknemo na isto telo koje dosadi.

– Naravno, treba istaći da ovaj uzorak nije reprezentativan obzirom da su u istraživanju učestvovale samo žene koje partnere traže onlajn, ali svejedno, reč je o zanimljivom šablonu – ističe prof. Bil Doerti sa Univerziteta
Minesota.
[You must be registered and logged in to see this image.]

On je, takođe, objasnio da te žene žele strast, a ne razvod, da su tražile odvojen seksualni život da bi se osećale željenim i privlačnim, ali da je to ipak pokazatelj dubljih emotivnih problema u braku. Doerti je ukazao da seks nije jedino merilo strasti, navodeći da je istraživanje iz 2011. godine pokazalo da povećavanje znakova nežnosti kao što su poljupci, maženje i dodirivanje, može da podstakne veće seksualno zadovoljstvo u braku.

(Telegraf.rs / Tanjug)
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Sre 15 Maj - 19:17

Zašto žene varaju u vezama? Da li ih je lako obmanuti ili su samo zbunjene? Iako se veruje da su muškarci ti koji uglavnom varaju, istina je da žene to rade mnogo češće.


Prema istom mišljenju, one se odlučuju na prevaru da bi ispunile emocionalnu prazninu ukoliko ih partner zapostavlja ili možda da zadovolje seksualne potrebe koje su im u braku uskraćene.

Međutim, razlozi su potpuno drugačiji – pre svega, varaju zato što mogu.

1. Žene se vezuju prebrzo. One grade jake emocionalne veze za kratko vreme, pa to često pomešaju sa ljubavlju.

2. Vole svakog muškarca koji može da im pruži emocionalnu podršku.

3. Zaljubljuju se brzo i u skoro svakog ko pokaže imalo interesovanja. Igraju kao da ih je teško osvojiti, ali samo u početku.

4. One su napredne. Uvek su korak ispred svog partnera i taman kad posmislite da ste savršeni za nju, ona će pronaći nekog novog da bu njega učinila savršenim.

5. One vole dramu i tračeve u svom životu. Žene brzo počnu da se dosađuju, zato stalno nešto mora da se dešava.



6. Zbunjene su po pitanju svojih osećanja. Mogu načelno da vole svog partnera, ali će često to da preispituju.

7. Padaju na pažnju i komplimente. Lako se upuštaju u flert.

8. Neverovatno je lako naterati ih da posumnjaju u svog dečka. Dovoljno je izvesti ih na neko fino mesto, udeliti im par komplimenata i one će da pomisle da je njihov dečko luzer.

9. Kažu da ne žele da švrljaju, ali zato momentalno zaboravljaju na svog dečka kada neko počne da flertuje sa njima.

10. One uvek misle da im je veza u krizi. Kad god prolaze kroz promenu raspoloženja, to povezuju sa umišljenim problemima u vezi.

11. Žene misle da su previše dobre. Svaka žena misli da je mnogo bolja od svog partrnera.

12. One varaju iz najglupljih mogućih razloga. Muškarci varaju jer im se svidela druga devojka. One to rade da bi pokazale poentu, da bi se osvetile, da bi muškarcu stavile do znanja da ih zapostavlja.

13. Žene privlači svaki muškarac koji čini da se one dobro osećaju. S druge strane, muškarci imaju afere samo sa ženama koje ih seksualno privlače.

14. One vole novac.



15. Žene varaju kada su emocionalno ranjive. Problem je samo u tome što se one često i bez posebnog razloga osećaju ranjivim.

16. Ženama koje su u vezi prija pažnja drugih muškaraca.

17. Žene ne uče na sopstvenim greškama. One prave pogrešne poteze zbog kojih žale, ali iz toga ništa ne nauče.

18. Žene varaju kada su nezadovoljne u krevetu.

19. Šarm njenog partnera polako nestaje. Ako je muškarac više ne privlači seksualno, potražiće novog.

20. Da li žene uopšte žele da budu srećne? One mogu da budu u dugoj vezi sa savršenim dečkom, ali sve što očekuju jeste da upoznaju novog još savršenijeg sa kojim će ostvariti još bolju vezu.

Foto: photostock / FreeDigitalPhotos.net










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2661

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 21:46

Prava zena nevara, iako si invalid ona te nece varati. Sve je to sa karakterom povezano, ili imas jak karakter ili ga nemas.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 21:54

Tony, šta je po tebi "prava žena"? Kako bi je opisao?
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 21:56

Jbt, ja sam naslov ove teme pročitao kao " Muškarci, evo zašto vam žene veruju! I pitao se šta kog Shocked
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:01

varaju one koje se ne boje. bogami, lako je varati nekog "šonju" ali daj ti prevari nekog "lošeg momka".

nema šanse.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2661

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:02

Lilith ::
Tony, šta je po tebi "prava žena"? Kako bi je opisao?


Znas da mi dvoje na razlicite frenkfrencije saljemo signale, ti u svoj kosmos a ja u svoj.

Vazno je da ti posebi se smatras pravom zenom, to je bitno, ja sam nebitan jer sam muskarac.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:03

EROTIC MAN ::
varaju one koje se ne boje. bogami, lako je varati nekog "šonju" ali daj ti prevari nekog "lošeg momka".

nema šanse.  happy


Nije fora i strahu. Fora je u autoritetu. 

I ti "loši momci" najlepše i najjače vole ...  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:04

Tony ::
Lilith ::
Tony, šta je po tebi "prava žena"? Kako bi je opisao?


Znas da mi dvoje na razlicite frenkfrencije saljemo signale, ti u svoj kosmos a ja u svoj.

Vazno je da ti posebi se smatras pravom zenom, to je bitno, ja sam nebitan jer sam muskarac.


Što tako o sebi govoriš?

Nisi nebitan.


Forum služi za diskusiju, zato sam te i pitala šta je po tebi prava žena... A verujem i da bi drugi voleli da to pročitaju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:05

Prava žena je ona koja nema brkove, to svi znaju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:07

Mada...

[You must be registered and logged in to see this image.]

happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2661

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:15

Lilith ::
Tony ::
Lilith ::
Tony, šta je po tebi "prava žena"? Kako bi je opisao?






Znas da mi dvoje na razlicite frenkfrencije saljemo signale, ti u svoj kosmos a ja u svoj.

Vazno je da ti posebi se smatras pravom zenom, to je bitno, ja sam nebitan jer sam muskarac.


Što tako o sebi govoriš?

Nisi nebitan.


Forum služi za diskusiju, zato sam te i pitala šta je po tebi prava žena... A verujem i da bi drugi voleli da to pročitaju.
Drustvo daje normu za pravu zenu, kolektivno pitanje postavljas, za nekoga je koja ima veliko srce. Pa za drugoga koja ima velike grudi, usne itd.

U sustini je prava zena ona koja ima svoje ja, koja voli svoju djecu vise od svog partnera recimo. Koja ima ponos i stav. Koja ispod noktiju zemlju krije, recimo od kopanje kukuruza.Prava zena je ona koja se nesmatra pravom. Te zene su u sustini ''prave''
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:16

Ali ako ima veliko srce, to znači da ima i velike grudi  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Pon 20 Maj - 22:17

Ovo si lepo opisao Tony...  Very Happy


Muškarcima je zaista lako udovoljiti.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610Uto 21 Maj - 21:03

ne varaju sve žene, samo neke i to zato jer imaju biološki ugrađen čip "volem da čačkam mečku"  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci, evo zašto vas žene varaju!   Muškarci, evo zašto vas žene varaju! Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Žene varaju pametnije
» Realni razlozi koji će ženu navesti na preljubu
» Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?
» Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi
» Zašto muškarci i žene ne mogu biti samo prijatelji?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-