Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li verujete u Boga?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Da li verujete u Boga?
Da. Vernik sam
Da li verujete u Boga? - Page 4 I_vote1054%Da li verujete u Boga? - Page 4 I_vote11
 54% [ 22 ]
Ne, ali mislim da postoji nešto
Da li verujete u Boga? - Page 4 I_vote1022%Da li verujete u Boga? - Page 4 I_vote11
 22% [ 9 ]
Ne. Ateist sam
Da li verujete u Boga? - Page 4 I_vote1024%Da li verujete u Boga? - Page 4 I_vote11
 24% [ 10 ]
Ukupno Glasova : 41
 

AutorPoruka
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 14:31

Tanguy ::
Black Wizard ::

Svaka je privlačna. Svaka na svoj način. Bre toliko si godina sklesao dete da te uči o tim stvarima  resign happy


Meni nije svaka privlačna i niti će ikad biti. Radije pletenje nego sa nekim gaborom biti, samo zato što ima onu stvar.
U pravu si pajdo, Blacki zna se samo oblaciti i svirati frulu.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 14:47

Tony Montana ::
Tanguy ::
Black Wizard ::

Svaka je privlačna. Svaka na svoj način. Bre toliko si godina sklesao dete da te uči o tim stvarima  resign happy


Meni nije svaka privlačna i niti će ikad biti. Radije pletenje nego sa nekim gaborom biti, samo zato što ima onu stvar.
U pravu si pajdo, Blacki zna se samo oblaciti i svirati frulu.  happy
Bleki se piše "Blackie"  happy  A frulu ostavljam čobanima. Meni je dovoljan bass  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 15:00

Black Wizard ::
Tony Montana ::
Tanguy ::
Black Wizard ::

Svaka je privlačna. Svaka na svoj način. Bre toliko si godina sklesao dete da te uči o tim stvarima  resign happy


Meni nije svaka privlačna i niti će ikad biti. Radije pletenje nego sa nekim gaborom biti, samo zato što ima onu stvar.
U pravu si pajdo, Blacki zna se samo oblaciti i svirati frulu.  happy
Bleki se piše "Blackie"  happy  A frulu ostavljam čobanima. Meni je dovoljan bass  happy

Pitam se tko je tu sad coban, mada je i to zanimanje jedno. Ako ti mislis da si Bog, kako kome, vjeruj da jesi i ok. Nebi se tu sada zamaro stobom, ne igras u mojoj ligi Blackie sa "ie" happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 15:55

@Tony Montana
Ne, bato, da si stvarno vernik, ne bi pokušavao meni da "usadiš" veru, niti bi se ovoliko "mlatio" samnom. Bolelo bi te uvo šta jedna "budala" priča. Ovako ... bolje da se sam zapitaš u šta zaista veruješ
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 18:14

Sve vernik do vernika.  Više verujem ateistima, nego vernicima. Validnijim argumentima raspolažu.happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 19:40

Black Wizard ::
@Tony Montana
Ne, bato, da si stvarno vernik, ne bi pokušavao meni da "usadiš" veru, niti bi se ovoliko "mlatio" samnom. Bolelo bi te uvo šta jedna "budala" priča. Ovako ... bolje da se sam zapitaš u šta zaista veruješ
 Ne brkaj padeze, pisao sam ti da nisi Bog ti kazes da jesi, pa neka si onda. Sto se mene tice mozes biti i Ckalja ili bilo tko drugi, to je tvoja stvar Bleki.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 19:58

Tony Montana ::
Black Wizard ::
@Tony Montana
Ne, bato, da si stvarno vernik, ne bi pokušavao meni da "usadiš" veru, niti bi se ovoliko "mlatio" samnom. Bolelo bi te uvo šta jedna "budala" priča. Ovako ... bolje da se sam zapitaš u šta zaista veruješ
 Ne brkaj padeze, pisao sam ti da nisi Bog ti kazes da jesi, pa neka si onda. Sto se mene tice mozes biti i Ckalja ili bilo tko drugi, to je tvoja stvar Bleki.  happy
Mnogo ti skačeš sa teme na temu, buraz  happy

najpre si pokušavao da nam svima dokazuješ Boga i božije pa kad je tema malKo odmakla (a ti bio potučen nekim argumentima), ti si promenio ploču happy

Rekoh ti več u "Svaštari". Opusti se malKo, nije na odmet   happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 20:03

Black Wizard ::
Tony Montana ::
Black Wizard ::
@Tony Montana
Ne, bato, da si stvarno vernik, ne bi pokušavao meni da "usadiš" veru, niti bi se ovoliko "mlatio" samnom. Bolelo bi te uvo šta jedna "budala" priča. Ovako ... bolje da se sam zapitaš u šta zaista veruješ
 Ne brkaj padeze, pisao sam ti da nisi Bog ti kazes da jesi, pa neka si onda. Sto se mene tice mozes biti i Ckalja ili bilo tko drugi, to je tvoja stvar Bleki.  happy
Mnogo ti skačeš sa teme na temu, buraz  happy

najpre si pokušavao da nam svima dokazuješ Boga i božije pa kad je tema malKo odmakla (a ti bio potučen nekim argumentima), ti si promenio ploču happy

Rekoh ti več u "Svaštari". Opusti se malKo, nije na odmet   happy
  Jer ti zelis ovdje nekoga budalom da pravis? Tko skace od jedne teme sa druge? Citas ti uopce sto pises? Pises kolektivno? Koga ja dokazujem u vezi Boga? Ako nesto trosis, reci mi molim te sta to trosis i ja bi to trosio.  happy Nesto nije u redu stobom, takav utisak imam od tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 20:07

Ajde bre Toni, pogledaj prethodnu stranu. Svakome ko je rekao da ne veruje u boga, ti si morao da odgovoriš. Bolje ti pogledaj šta pišeš, mene zaobiđi. U više navrata sam rekao da ne verujem i kraj priče
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 20:11

Black Wizard ::
Ajde bre Toni, pogledaj prethodnu stranu. Svakome ko je rekao da ne veruje u boga, ti si morao da odgovoriš. Bolje ti pogledaj šta pišeš, mene zaobiđi. U više navrata sam rekao da ne verujem i kraj priče
 Nisi sav svoj, odgovorio sam da ali nikoga nisam uvredio ili prisilo neku vjeru sto ti tumacis da ja to radim sto nije istina.

To je veliki bezobrazluk sto radis. Bolje vrati se na sve teme gdi sam se upisivao u temu i dobro procitaj sta pise, slovo za slovo.

I nemoj mi tu breeekat ti nisi Srbin ti si Englez u odjelu koji svira base a mi smo cobani za tebe svi, sam si pisao to, ne ja ili netko drugi, promisli malo prije nego sto napises.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 20:22

Tony Montana ::
Black Wizard ::
Ajde bre Toni, pogledaj prethodnu stranu. Svakome ko je rekao da ne veruje u boga, ti si morao da odgovoriš. Bolje ti pogledaj šta pišeš, mene zaobiđi. U više navrata sam rekao da ne verujem i kraj priče
 Nisi sav svoj, odgovorio sam da ali nikoga nisam uvredio ili prisilo neku vjeru sto ti tumacis da ja to radim sto nije istina.

To je veliki bezobrazluk sto radis. Bolje vrati se na sve teme gdi sam se upisivao u temu i dobro procitaj sta pise, slovo za slovo.

I nemoj mi tu breeekat ti nisi Srbin ti si Englez u odjelu koji svira base a mi smo cobani za tebe svi, sam si pisao to, ne ja ili netko drugi, promisli malo prije nego sto napises.
Slušaj "prijatelju", moja nacionalnost nema nikakve veze sa onim o čemu pričamo i ako ja ne diram tvoje korene, nemoj ni ti moje jer sam na tu temu vrlo osetljiv. Ja nikad nisam rekao da sam Englez i da sam u odelu a da ste vi svi čobani sa frulama, nemoj da mi vadiš reči iz konteksta i izvrćeš moje rečenice na postavu.

TI SI NAPISAO DA JA SVIRAM FRULU, sa namerom da me uvrediš jer je prevod toga da sam seljak. Ja sam samo BALANSIRANO odgovorio na tu uvredu, ŠALJIVO takođe, rekavši da je meni dovoljan bass a da frule ostavljam čobanima. To što si se ti u tome prepoznao, to je tvoj problem, ja nisam pomenuo nikoga
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 20:28

Black Wizard ::
Tony Montana ::
Black Wizard ::
Ajde bre Toni, pogledaj prethodnu stranu. Svakome ko je rekao da ne veruje u boga, ti si morao da odgovoriš. Bolje ti pogledaj šta pišeš, mene zaobiđi. U više navrata sam rekao da ne verujem i kraj priče
 Nisi sav svoj, odgovorio sam da ali nikoga nisam uvredio ili prisilo neku vjeru sto ti tumacis da ja to radim sto nije istina.

To je veliki bezobrazluk sto radis. Bolje vrati se na sve teme gdi sam se upisivao u temu i dobro procitaj sta pise, slovo za slovo.

I nemoj mi tu breeekat ti nisi Srbin ti si Englez u odjelu koji svira base a mi smo cobani za tebe svi, sam si pisao to, ne ja ili netko drugi, promisli malo prije nego sto napises.
Slušaj "prijatelju", moja nacionalnost nema nikakve veze sa onim o čemu pričamo i ako ja ne diram tvoje korene, nemoj ni ti moje jer sam na tu temu vrlo osetljiv. Ja nikad nisam rekao da sam Englez i da sam u odelu a da ste vi svi čobani sa frulama, nemoj da mi vadiš reči iz konteksta i izvrćeš moje rečenice na postavu.

TI SI NAPISAO DA JA SVIRAM FRULU, sa namerom da me uvrediš jer je prevod toga da sam seljak. Ja sam samo BALANSIRANO odgovorio na tu uvredu, ŠALJIVO takođe, rekavši da je meni dovoljan bass a da frule ostavljam čobanima. To što si se ti u tome prepoznao, to je tvoj problem, ja nisam pomenuo nikoga


Znaci ako netko frulu svira je za tebe coban?! A glumis tu gospodina, eto sad mi je sve jasno. Koliko si se ti digo od zemlje, neka, uzivaj u tome.

Drugo.. ti moje namjere nemozes nikad predvidjeti ili slicno, zasto? Jer se neznamo, prema tome to su tvoje licne prerasude. Pa ti razmisli malo u buduce sto mislis a sto pises.

Ako pocinjes nacionalnost mi tu spominjati, prvi si tu poceo da brekasss,zar ne?! Molim onda prekini sa pro i kontra vise, jer nisi u pravu i provociras na huliganski nacin tu, a to nije moj nivou uopce


The End happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 16 Okt - 20:39

Tony Montana ::
Black Wizard ::
Tony Montana ::
Black Wizard ::
Ajde bre Toni, pogledaj prethodnu stranu. Svakome ko je rekao da ne veruje u boga, ti si morao da odgovoriš. Bolje ti pogledaj šta pišeš, mene zaobiđi. U više navrata sam rekao da ne verujem i kraj priče
 Nisi sav svoj, odgovorio sam da ali nikoga nisam uvredio ili prisilo neku vjeru sto ti tumacis da ja to radim sto nije istina.

To je veliki bezobrazluk sto radis. Bolje vrati se na sve teme gdi sam se upisivao u temu i dobro procitaj sta pise, slovo za slovo.

I nemoj mi tu breeekat ti nisi Srbin ti si Englez u odjelu koji svira base a mi smo cobani za tebe svi, sam si pisao to, ne ja ili netko drugi, promisli malo prije nego sto napises.
Slušaj "prijatelju", moja nacionalnost nema nikakve veze sa onim o čemu pričamo i ako ja ne diram tvoje korene, nemoj ni ti moje jer sam na tu temu vrlo osetljiv. Ja nikad nisam rekao da sam Englez i da sam u odelu a da ste vi svi čobani sa frulama, nemoj da mi vadiš reči iz konteksta i izvrćeš moje rečenice na postavu.

TI SI NAPISAO DA JA SVIRAM FRULU, sa namerom da me uvrediš jer je prevod toga da sam seljak. Ja sam samo BALANSIRANO odgovorio na tu uvredu, ŠALJIVO takođe, rekavši da je meni dovoljan bass a da frule ostavljam čobanima. To što si se ti u tome prepoznao, to je tvoj problem, ja nisam pomenuo nikoga


Znaci ako netko frulu svira je za tebe coban?! A glumis tu gospodina, eto sad mi je sve jasno. Koliko si se ti digo od zemlje, neka, uzivaj u tome.

Drugo.. ti moje namjere nemozes nikad predvidjeti ili slicno, zasto? Jer se neznamo, prema tome to su tvoje licne prerasude. Pa ti razmisli malo u buduce sto mislis a sto pises.

Ako pocinjes nacionalnost mi tu spominjati, prvi si tu poceo da brekasss,zar ne?! Molim onda prekini sa pro i kontra vise, jer nisi u pravu i provociras na huliganski nacin tu, a to nije moj nivou uopce


The End happy
The End jer Toni Montana tako kaže. I svi oko njega kažu AMIN!

Lepo sam rekao da mi ne izvrćeš reči iz konteksta ....

@Tony Montana
U pravu si pajdo, Blacki zna se samo oblaciti i svirati frulu. 

@Black Wizard
Bleki se piše "Blackie"  A frulu ostavljam čobanima. Meni je dovoljan bass

@Tony Montana
Hhahahah, ali ipak nisam je fermo ni 2 %

@Black Wizard
To onda znači da si gej a ne da si od krvi i mesa

Nije se rodio čovek koji može da odoli uticaju koji ta stvarčica ima na njega 

@Tony Montana
Ne spominj gospodina ime uzalud pogotov ne kiti se snjegovim imenom. To ti je kao kad bi netko rekao svako od nas je Black Wizard, sto nije tocno

@Black Wizard
Svako od nas je Bog na svoj način

A božje iliti božansko nosi svaki čovek u sebi na svoj, jedinstveni način. I to u određenim situacijama izlazi na videlo. Ja sam recimo Bog za sviranje bass gitare jer u svom okruženju nisam sreo dosada boljeg od sebe. Ili sam recimo Bog u stilu oblačenja jer sam najbolje obučen u krugovima u kojima se krećem.

Možda me sada budeš razumeo šta sam želeo da kažem.

CRNO NA BELO ....
Nazad na vrh Ići dole
Nicol

Član
Član

avatar

Ženski
Poruka : 26

Učlanjen : 18.10.2016


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Uto 18 Okt - 23:28

Ne.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Sub 21 Apr - 2:27

Da.
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Sub 21 Apr - 23:50

da










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 22 Apr - 2:40

Ne verujem u Boga kao jednu osobu ako me razumete na šta mislim, ali definitivno tu ima nečeg










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 22 Apr - 15:12

Nikad nije bilo bitno u sto vi vjerujete, vazno je samo tko vjeruje u Vas. happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Ned 22 Apr - 15:15

Ne.
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Pet 1 Jun - 17:13

naravno










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Sub 2 Jun - 21:49

BOG..u prevodu svakog slova znaci ,,ono sto jeste''..verujem u postojanje svega, ne verujem u konkretizaciju happy
Nazad na vrh Ići dole
ANDJEO82

Super Član
Super Član

ANDJEO82

Muški
Poruka : 765

Lokacija : Ispod duge

Učlanjen : 18.08.2013

Raspoloženje : Divno


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Sub 9 Jun - 19:28

Da.
Nazad na vrh Ići dole
srna

Elita
Elita

srna

Ženski
Poruka : 2583

Lokacija : samo nebo zna

Učlanjen : 18.10.2017


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Sub 9 Jun - 19:51

da
Nazad na vrh Ići dole
Žalfija

Član
Član

Žalfija

Ženski
Poruka : 377

Učlanjen : 13.07.2018


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Sub 21 Jul - 2:06

Ne.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610Uto 24 Jul - 14:00

ne, jer i s ljudima imam previše problema. ne sa svima, normalno.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li verujete u Boga? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li verujete u Boga?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto verujete u Boga?
» Gledaće vas kao Boga ako mu ovo ispunite..!
» Verujete li u sudbinu?
» Da li verujete u Horoskop?
» NASA moli boga da ne nađe vodu na Marsu
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-