Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li verujete u Boga?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Da li verujete u Boga?
Da. Vernik sam
Da li verujete u Boga? - Page 3 I_vote1054%Da li verujete u Boga? - Page 3 I_vote11
 54% [ 22 ]
Ne, ali mislim da postoji nešto
Da li verujete u Boga? - Page 3 I_vote1022%Da li verujete u Boga? - Page 3 I_vote11
 22% [ 9 ]
Ne. Ateist sam
Da li verujete u Boga? - Page 3 I_vote1024%Da li verujete u Boga? - Page 3 I_vote11
 24% [ 10 ]
Ukupno Glasova : 41
 

AutorPoruka
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Uto 11 Okt - 19:34

Hatori Hanza ::
Prerastao sam bajke i ne piškim u krevet. Postojanje i verovanje ostavljam onima koji se tim poslom bave. Ovce su za šišanje.happy


Pitanje ne glasi da li si prerastao bajke ili da li jos pisas u krevetu ili kome ostavljas da se tim bave.

Vidim da si new tu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Sre 12 Okt - 7:38

Tony Montana ::
Hatori Hanza ::
Prerastao sam bajke i ne piškim u krevet. Postojanje i verovanje ostavljam onima koji se tim poslom bave. Ovce su za šišanje.happy


Pitanje ne glasi da li si prerastao bajke ili da li jos pisas u krevetu ili kome ostavljas da se tim bave.

Vidim da si new tu.
Od malena sam sumnjao u verodostojnot bajki. Piškenje i gluposti sam ostavio majmunima i ovcama. nak ih vodi pastir i vođa čopora. Elem, jako je bitno kojem se bogu obraćaš.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Sre 12 Okt - 7:41


"UVREDA je moralno-psiholoska kategorija. Kao takva nastaje i postoji onoga trenutka kada ju neko takvom dozivi, a ne kada neko izgovori nesto sto bi nekoga moglo uvrijediti. Jedna izgovorena rijec nekoga vrijedja, drugome je simpaticna. Ne mozete zabraniti mlijeko zato sto je neko alergican na laktozu.

Sta ako ja kazem da me vrijedjaju psalmi i ajeti koji mi oduzimaju prava kao zeni? Ako me vrijedja obrezivanje i indoktriniranje djece kojima se oduzima pravo izbora? Strasno me vrijedja i pokolj nad svim nevinim zivotinjama koji ponosni izvrsavate ulizujuci se nekakvom svom imaginarnom prijatelju. Vrijedja li me to sto su ubistvo, pedofilija i robovlasnistvo u svim religijama dozvoljeni (ne vadim iz konteksta - citam - procitajte i vi)? Ako ja kazem da me sve to vrijedja i zaprijetim da cu napraviti belaj, hocete li zabraniti religiju???

I kako to da se nikada bog (ko mi kaze da se pise velikim slovom neka usput objasni i zasto) licno ne buni i ne osjeca uvrijedjenim, nego se uvijek nadju neki njegovi fanovi da se u njegovo ime osjecaju uvrijedjenim?

Moram li vam ja kao ateista objasnjavati da vam je bog svemoguc i da mu ne trebate vi mali da ga branite pred umjetnoscu, kritikom i uvredama? Zasto ga ponizavate pruzajuci mu zastitu vi koje je on stvorio?

Oglasis se kao ateista, odmah te poklope "sto moras pisati da ne vjerujes - ne vjeruj i suti". Sto se morate buniti protiv pozorista i kritike relgije - vjerujte i sutite? Jesu li vam vjera i bog toliko mali i nemocni da im je cak i teatar prijetnja?

I nesto sto stalno srecem ali nikako da shvatim su novopeceni vjernici kojima je komunizam, u kojem su do prije 3 decenije bili primorani zivjeti, bio strasan jer im je oduzimao slobodu govora i pravo na misljenje, a sada bi svima sve to zabranili. Pa vama je komunizam (ako vec takav) bio prirodni habitat.

I sta su to vjerska osjecanja i jesu li vaznija i vrijednija od nevjerskih?

Sreca pa nikoga u Bosni ne vrijedjaju ratni vojni invalidi i penzioneri koji kopaju po kontejnerima - bilo bi belaja na svakom cosku."

Alisa Iburg
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Čet 13 Okt - 22:22

Hatori Hanza ::

"UVREDA je moralno-psiholoska kategorija. Kao takva nastaje i postoji onoga trenutka kada ju neko takvom dozivi, a ne kada neko izgovori nesto sto bi nekoga moglo uvrijediti. Jedna izgovorena rijec nekoga vrijedja, drugome je simpaticna. Ne mozete zabraniti mlijeko zato sto je neko alergican na laktozu.

Sta ako ja kazem da me vrijedjaju psalmi i ajeti koji mi oduzimaju prava kao zeni? Ako me vrijedja obrezivanje i indoktriniranje djece kojima se oduzima pravo izbora? Strasno me vrijedja i pokolj nad svim nevinim zivotinjama koji ponosni izvrsavate ulizujuci se nekakvom svom imaginarnom prijatelju. Vrijedja li me to sto su ubistvo, pedofilija i robovlasnistvo u svim religijama dozvoljeni (ne vadim iz konteksta - citam - procitajte i vi)? Ako ja kazem da me sve to vrijedja i zaprijetim da cu napraviti belaj, hocete li zabraniti religiju???

I kako to da se nikada bog (ko mi kaze da se pise velikim slovom neka usput objasni i zasto) licno ne buni i ne osjeca uvrijedjenim, nego se uvijek nadju neki njegovi fanovi da se u njegovo ime osjecaju uvrijedjenim?

Moram li vam ja kao ateista objasnjavati da vam je bog svemoguc i da mu ne trebate vi mali da ga branite pred umjetnoscu, kritikom i uvredama? Zasto ga ponizavate pruzajuci mu zastitu vi koje je on stvorio?

Oglasis se kao ateista, odmah te poklope "sto moras pisati da ne vjerujes - ne vjeruj i suti". Sto se morate buniti protiv pozorista i kritike relgije - vjerujte i sutite? Jesu li vam vjera i bog toliko mali i nemocni da im je cak i teatar prijetnja?

I nesto sto stalno srecem ali nikako da shvatim su novopeceni vjernici kojima je komunizam, u kojem su do prije 3 decenije bili primorani zivjeti, bio strasan jer im je oduzimao slobodu govora i pravo na misljenje, a sada bi svima sve to zabranili. Pa vama je komunizam (ako vec takav) bio prirodni habitat.

I sta su to vjerska osjecanja i jesu li vaznija i vrijednija od nevjerskih?

Sreca pa nikoga u Bosni ne vrijedjaju ratni vojni invalidi i penzioneri koji kopaju po kontejnerima - bilo bi belaja na svakom cosku."

Alisa Iburg


Ovo su tvoje reči ili od te Alise Iburg?  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Pet 14 Okt - 21:44

Moram da verujem, ali ne mogu da mu verujem










Da li verujete u Boga? - Page 3 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Pet 14 Okt - 21:53

Shadow ::
Moram da verujem, ali ne mogu da mu verujem
Potpuno se razumemo. Samo što ja više i ne moram da mu verujem Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Pet 14 Okt - 22:17

U Boga se vjeruje i u dobrom i u zlu. Inace to nije vjerovanje nego samo izkoristavanje u nekom obliku. Ako ide dobro vjerujem ako neide dobro nevjerujem vise, to tako nefunkcionira.  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Sub 15 Okt - 15:05

EROTIC MAN ::
Hatori Hanza ::

"UVREDA je moralno-psiholoska kategorija. Kao takva nastaje i postoji onoga trenutka kada ju neko takvom dozivi, a ne kada neko izgovori nesto sto bi nekoga moglo uvrijediti. Jedna izgovorena rijec nekoga vrijedja, drugome je simpaticna. Ne mozete zabraniti mlijeko zato sto je neko alergican na laktozu.

Sta ako ja kazem da me vrijedjaju psalmi i ajeti koji mi oduzimaju prava kao zeni? Ako me vrijedja obrezivanje i indoktriniranje djece kojima se oduzima pravo izbora? Strasno me vrijedja i pokolj nad svim nevinim zivotinjama koji ponosni izvrsavate ulizujuci se nekakvom svom imaginarnom prijatelju. Vrijedja li me to sto su ubistvo, pedofilija i robovlasnistvo u svim religijama dozvoljeni (ne vadim iz konteksta - citam - procitajte i vi)? Ako ja kazem da me sve to vrijedja i zaprijetim da cu napraviti belaj, hocete li zabraniti religiju???

I kako to da se nikada bog (ko mi kaze da se pise velikim slovom neka usput objasni i zasto) licno ne buni i ne osjeca uvrijedjenim, nego se uvijek nadju neki njegovi fanovi da se u njegovo ime osjecaju uvrijedjenim?

Moram li vam ja kao ateista objasnjavati da vam je bog svemoguc i da mu ne trebate vi mali da ga branite pred umjetnoscu, kritikom i uvredama? Zasto ga ponizavate pruzajuci mu zastitu vi koje je on stvorio?

Oglasis se kao ateista, odmah te poklope "sto moras pisati da ne vjerujes - ne vjeruj i suti". Sto se morate buniti protiv pozorista i kritike relgije - vjerujte i sutite? Jesu li vam vjera i bog toliko mali i nemocni da im je cak i teatar prijetnja?

I nesto sto stalno srecem ali nikako da shvatim su novopeceni vjernici kojima je komunizam, u kojem su do prije 3 decenije bili primorani zivjeti, bio strasan jer im je oduzimao slobodu govora i pravo na misljenje, a sada bi svima sve to zabranili. Pa vama je komunizam (ako vec takav) bio prirodni habitat.

I sta su to vjerska osjecanja i jesu li vaznija i vrijednija od nevjerskih?

Sreca pa nikoga u Bosni ne vrijedjaju ratni vojni invalidi i penzioneri koji kopaju po kontejnerima - bilo bi belaja na svakom cosku."

Alisa Iburg


Ovo su tvoje reči ili od te Alise Iburg?  Cool


pito sam te ovde, al mi nažalost nisi odgovorio  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Sub 15 Okt - 16:28

Erotični, vidiš da ime nije sastavni dep teksta nego potpis. Nema veze, neko je ipak morao objasniti. Slobodno pitaj.   happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Sub 15 Okt - 16:32

Tony Montana ::
U Boga se vjeruje i u dobrom i u zlu. Inace to nije vjerovanje nego samo izkoristavanje u nekom obliku. Ako ide dobro vjerujem ako neide dobro nevjerujem vise, to tako nefunkcionira.  happy
Hrišćanstvo ne funkciooniše na taj način!   happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Sub 15 Okt - 17:39

Hatori Hanza ::
Erotični, vidiš da ime nije sastavni dep teksta nego potpis. Nema veze, neko je ipak morao objasniti. Slobodno pitaj.   happy


tekst mi se dopao, lepo si objasnio,   happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Sub 15 Okt - 19:14

Svako od nas je Bog na svoj način
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 10:09

Black Wizard ::
Svako od nas je Bog na svoj način
  Ne spominj gospodina ime uzalud pogotov ne kiti se snjegovim imenom. To ti je kao kad bi netko rekao svako od nas je Black Wizard, sto nije tocno.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 10:37

Tony Montana ::
Black Wizard ::
Svako od nas je Bog na svoj način
  Ne spominj gospodina ime uzalud pogotov ne kiti se snjegovim imenom. To ti je kao kad bi netko rekao svako od nas je Black Wizard, sto nije tocno.  happy
Znaš li šta je hrišćanski? 
Ne sudi da ti ne bi sudili! 
Ti si posvađan sa osnovnim načelima religije. happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 13:21

Tony Montana ::
Black Wizard ::
Svako od nas je Bog na svoj način
  Ne spominj gospodina ime uzalud pogotov ne kiti se snjegovim imenom. To ti je kao kad bi netko rekao svako od nas je Black Wizard, sto nije tocno.  happy
Svako od vas nikad ne može biti Black Wizard jer niko od vas nema pojma šta taj pojam znači niti zašto baš njega koristim za svoj avatar.

A božje iliti božansko nosi svaki čovek u sebi na svoj, jedinstveni način. I to u određenim situacijama izlazi na videlo. Ja sam recimo Bog za sviranje bass gitare jer u svom okruženju nisam sreo dosada boljeg od sebe. Ili sam recimo Bog u stilu oblačenja jer sam najbolje obučen u krugovima u kojima se krećem.

Možda me sada budeš razumeo šta sam želeo da kažem.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 13:32

U Boga kako kad, ovisi o potrebi. Ali u tavu non-stop.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 13:41

Hatori Hanza ::
Tony Montana ::
Black Wizard ::
Svako od nas je Bog na svoj način
  Ne spominj gospodina ime uzalud pogotov ne kiti se snjegovim imenom. To ti je kao kad bi netko rekao svako od nas je Black Wizard, sto nije tocno.  happy
Znaš li šta je hrišćanski? 
Ne sudi da ti ne bi sudili! 
Ti si posvađan sa osnovnim načelima religije. happy
 Znam Hanza, kristcanstvo je vjerovati u Isusa Krista, nista drugo, sve ostalo sto je doslo je narod izmislio itd.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 13:43

Black Wizard ::
Tony Montana ::
Black Wizard ::
Svako od nas je Bog na svoj način
  Ne spominj gospodina ime uzalud pogotov ne kiti se snjegovim imenom. To ti je kao kad bi netko rekao svako od nas je Black Wizard, sto nije tocno.  happy
Svako od vas nikad ne može biti Black Wizard jer niko od vas nema pojma šta taj pojam znači niti zašto baš njega koristim za svoj avatar.

A božje iliti božansko nosi svaki čovek u sebi na svoj, jedinstveni način. I to u određenim situacijama izlazi na videlo. Ja sam recimo Bog za sviranje bass gitare jer u svom okruženju nisam sreo dosada boljeg od sebe. Ili sam recimo Bog u stilu oblačenja jer sam najbolje obučen u krugovima u kojima se krećem.

Možda me sada budeš razumeo šta sam želeo da kažem.
 Tu grijesis, za sviranje instrumenta trebas imati talent, to ocigledno imas, to nema sa Bogom uopce pojma, a to u vezi oblacenja je tvoj STIL ne karakter!
Nijedan covjek nemoze da nosi u sebi netko bozansko u sebi, jer mi smo ljudi od krvi i mesa.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 13:49

Tony Montana ::

Nijedan covjek nemoze da nosi u sebi netko bozansko u sebi, jer mi smo ljudi od krvi i mesa.


Pajdo griješiš. Ona plavuša u disku je u tebe sinoč gledala ko u Boga, čak sam joj vidio par kapljica ispod međunožja. Toliko se naložila na tebe. Da je Kijara vidjela, odmah bi je ispi*kala.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 13:53

Tanguy ::
Tony Montana ::

Nijedan covjek nemoze da nosi u sebi netko bozansko u sebi, jer mi smo ljudi od krvi i mesa.


Pajdo griješiš. Ona plavuša u disku je u tebe sinoč gledala ko u Boga, čak sam joj vidio par kapljica ispod međunožja. Toliko se naložila na tebe. Da je Kijara vidjela, odmah bi je ispi*kala.
 Hhahahah, ali ipak nisam je fermo ni 2 %  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 13:57

Tony Montana ::

 Hhahahah, ali ipak nisam je fermo ni 2 %  happy


To je istina jer nije ličila na Kijaru.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 14:10

Tony Montana ::
Tanguy ::
Tony Montana ::

Nijedan covjek nemoze da nosi u sebi netko bozansko u sebi, jer mi smo ljudi od krvi i mesa.


Pajdo griješiš. Ona plavuša u disku je u tebe sinoč gledala ko u Boga, čak sam joj vidio par kapljica ispod međunožja. Toliko se naložila na tebe. Da je Kijara vidjela, odmah bi je ispi*kala.
 Hhahahah, ali ipak nisam je fermo ni 2 %  happy
To onda znači da si gej a ne da si od krvi i mesa  happy

Nije se rodio čovek koji može da odoli uticaju koji ta stvarčica ima na njega happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 14:16

Black Wizard ::

To onda znači da si gej a ne da si od krvi i mesa  happy

Nije se rodio čovek koji može da odoli uticaju koji ta stvarčica ima na njega
happy


Moj pajdo nije gej. Čovjek zna što hoće i želi. Nije svaka mindža privlačna. Tako da se itekako odoli.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 14:19

Tanguy ::
Black Wizard ::

To onda znači da si gej a ne da si od krvi i mesa  happy

Nije se rodio čovek koji može da odoli uticaju koji ta stvarčica ima na njega
happy


Moj pajdo nije gej. Čovjek zna što hoće i želi. Nije svaka mindža privlačna. Tako da se itekako odoli.
Svaka je privlačna. Svaka na svoj način. Bre toliko si godina sklesao dete da te uči o tim stvarima  resign happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610Ned 16 Okt - 14:24

Black Wizard ::

Svaka je privlačna. Svaka na svoj način. Bre toliko si godina sklesao dete da te uči o tim stvarima  resign happy


Meni nije svaka privlačna i niti će ikad biti. Radije pletenje nego sa nekim gaborom biti, samo zato što ima onu stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li verujete u Boga? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li verujete u Boga?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto verujete u Boga?
» Gledaće vas kao Boga ako mu ovo ispunite..!
» Verujete li u sudbinu?
» Da li verujete u Horoskop?
» Nemac koji je volio srbe više od boga.
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-