Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Gibson otkriva tajne svog „ludila“

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Gibson otkriva tajne svog „ludila“ Empty
PočaljiNaslov: Gibson otkriva tajne svog „ludila“   Gibson otkriva tajne svog „ludila“ Sat610Sre 27 Apr - 10:34

Gibson otkriva tajne svog „ludila“ GIBSON

Zvezda filmova „Pobesneli Maks“ i „Smrtonosno oružje“ Mel Gibson (55), dao je ekskluzivan intervju listu „Deadline Hollywood“ u kojem je prvi put govorio o događajima zbog kojih je postao jedan od najomraženijih glumaca u Holivudu.
„Kajem se zbog svega što sam rekao u tim telefonskim pozivima, ali pola stvari koje se čuju na snimcima su ‘nameštene’. Osećam se iznevereno, ko očekuje da ga neko snima? Ko tako nešto može da zamisli…takvu izdaju?“, rekao je Gibson govoreći o snimcima na kojima se čuju rasističke uvrede i pretnje smrću koje je glumac upućivao Oksani. „Morate takve moje izjave da stavite u određeni kontekst. Tu govorimo o svađi, uzavrelim strastima koje vode ka iracionalnom ponašanju, rastrojstvu i želji da se izađe iz nezdrave veze“, rekao je Gibson i dodao da je to „jedan užasan trenutak u vremenu“, a ne način na koji on tretira sve ljude oko sebe. Gibson dodaje da nije osetio mržnju od drugih ljudi nakon što su se snimci pojavili u javnosti, ali da je svestan činjenice da su je mnogi osetili. „Neće mi biti žao ni ako više nikada ne budem igrao u nekom filmu, ali ipak bih se zahvalio pojedinim kolegama koje su stale u moju odbranu, poput Vupi Goldberg, ali ne zameram onima koji to nisu učinili“. Mel Gibson je nagodbom sa Oksaninim advokatima uspeo da izbegne zatvorsku kaznu, ali je zato dobio tri godine uslovne i obavezu pohađanja kursa za obuzdavanje besa. „Rešio sam da prihvatim krivicu na sudu, samo kako bi se ovo što pre završilo. Mogao sam da se povlačim po sudu godinama, i verovatno dobro prođem, ali samo sam želeo da se sve ovo završi što pre“.

Izvor:svet.rs










Gibson otkriva tajne svog „ludila“ Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
bata Đura

Član
Član

avatar

Poruka : 68

Učlanjen : 26.04.2011


Gibson otkriva tajne svog „ludila“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Gibson otkriva tajne svog „ludila“   Gibson otkriva tajne svog „ludila“ Sat610Čet 28 Apr - 21:02

Mel Gipson je odličan glumac,baš ga volim i ovo što su mu smestili stvarno nije u redu.čovek valda ima pravo da misli kako želi i ne misli o tome da ga neko snima dok on priča na telefon.Ja bi se mnogo naljutio da meni tako neko smesti.A mene uopšte ne interesuje šta gipson misli i govori u njegov privatni život, ja uživam da gledam njegovi filmovi, jer su u većini to jurnjave i smejanje razno,a najviše u onaj film gde gipson igra hrabrog ratnika,pa što se ofarba kad ide u bitku.taj film baš je pun jurnjave i smejanja,i kako u taj film mel ima ludački pogled,pa to je odlično happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Gibson otkriva tajne svog „ludila“
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Osoblje otkriva prljave tajne hotela
» Mel Gibson
» Iza kulisa
» Umetnost zavodjenja
» Dvojnik
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-