Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li vam smetaju fotke na forumu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Da li vam smetaju fotke na forumu?
1, ne
Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote1069%Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote11
 69% [ 18 ]
2. da
Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote1019%Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote11
 19% [ 5 ]
3. svako ima pravo da radi šta ga veseli
Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote108%Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote11
 8% [ 2 ]
4. glavno da se rovari
Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote100%Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
5. smeta me kad se ne vide
Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote104%Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote11
 4% [ 1 ]
6. ne zanima me
Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote100%Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 26
 

AutorPoruka
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Ned 1 Apr - 20:46

Ne, što bi mi smetalo.. svako stavi šta mu se svidja i to.. kad se ne vide nije toliki problem opet.. mislim možda su problem kad se čiste jer ih ima puno pa ima posla ali ovako što se mene tiče ne smeta mi  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
srna

Elita
Elita

srna

Ženski
Poruka : 2583

Lokacija : samo nebo zna

Učlanjen : 18.10.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Ned 1 Apr - 21:49

to je ukras foruma
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Uto 3 Apr - 17:14

Fotke ko fotke mi ne smetaju. Svaki ih forum ima ili će imati. Što mi smeta oko fotki, smeta mi kad ih krenu štancati kao da su u tiskari. Ajde i to nekako "progutam". Ali najgore od svega kad ih naštancaju mali milijun, od toga ostane koja tisuća od tih slika i onaj upitnik od onog resta što se "ispario" od slika ostane. Slike da, ali da se vodi briga o njima. Ne, roke-koke. Jer forum je forum i znači razgovor među ljudima, diskusija, rasprava itd. Nije galerija forum. I kad idete u kafić ili kino, ne vucate slike sa sobom. Mada danas 99% ih slika svaki klinac i tura na društvenim mrežama, ili na forumima. 

I da ponovim, slike da, ali da se vodi briga o njima. Nažalost ta (ne)briga je na svakom forumu manje više zastupljena. Stvar je samo količine te (ne)brige.
Nazad na vrh Ići dole
Lejla

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 2096

Učlanjen : 07.06.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Uto 3 Apr - 18:03

Tanguy ::
Fotke ko fotke mi ne smetaju. Svaki ih forum ima ili će imati. Što mi smeta oko fotki, smeta mi kad ih krenu štancati kao da su u tiskari. Ajde i to nekako "progutam". Ali najgore od svega kad ih naštancaju mali milijun, od toga ostane koja tisuća od tih slika i onaj upitnik od onog resta što se "ispario" od slika ostane. Slike da, ali da se vodi briga o njima. Ne, roke-koke. Jer forum je forum i znači razgovor među ljudima, diskusija, rasprava itd. Nije galerija forum. I kad idete u kafić ili kino, ne vucate slike sa sobom. Mada danas 99% ih slika svaki klinac i tura na društvenim mrežama, ili na forumima. 

I da ponovim, slike da, ali da se vodi briga o njima. Nažalost ta (ne)briga je na svakom forumu manje više zastupljena. Stvar je samo količine te (ne)brige.


Bože happy  što si ti '' pametan''.  wonder  
happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Ned 15 Apr - 19:42

jok










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Čet 19 Apr - 18:52

Smetaju od gostiju. Milijun slika, tko ih je stavio?! Gost. Bogati ko kuća bez krova te slike izgledaju.
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Ned 22 Apr - 21:58

nista mi ne smeta










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Pon 23 Apr - 14:37

ne smetaju, ima ovde prelepih fotografija, a ima i dragih ljudi koji u njima uživaju. nek vam je bašta puna fotki.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 25 Apr - 21:04

nikako ima divni slika










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Žalfija

Član
Član

Žalfija

Ženski
Poruka : 377

Učlanjen : 13.07.2018


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sub 21 Jul - 2:08

Baš naprotiv.
Nazad na vrh Ići dole
Salome

Master
Master

Salome

Ženski
Poruka : 11001

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 11.05.2018

Raspoloženje : podnosljivo


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Čet 23 Avg - 11:24


Volim fotografije, svuda, pa i na Forumu !
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 5 Sep - 17:58

ne










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sub 15 Sep - 21:11

naravno da ne










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 10 Okt - 20:00

ne nikako










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 10 Okt - 20:41

Ne uopste, volim fotke
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Pon 3 Dec - 17:29

Pod 3.

A šta bi bez njih?
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 5 Dec - 10:57

Ponoć-ka ::

Neno, gle da ti tu nešto  oko  toga napišem, bez ljutnje pišemo ko ljudi 
Je li normalno u jednom tjednu zalijepiti tu tisuću slika,ostatak muzike od  svega toga deset postova  ako ih i bude napisati.
Ja  slike obožavam daleko od  svega, ali  forum se ne  sastoji samo od slika i muzike, nego da  članovi  razgovaraju, da se smijemo,pričamo ako treba  da se i svađamo, ako  svi mi  krenemo da štampamo slike  i kopiramo tekstove  što se tu radi, ne vidim svrhu našeg druženja.Ajde   da  se  stavi sto slika u  tjednu   ruku na srce ništa  strašno,ali  tisuću   ja ne znam da  li vi  dobro  vidite to ili sam ja  budala  samo takva, meni je ovaj forum  prekrasan  jedan od  najboljih ali ne po slikama  nego već  po članovima koji tu  pričaju, pa pogledaj tko vam tu piše po  temama,da odu ti članovi ča  recimo,forum postaje pust ostat će  vam samo  slikovnica sa slikama,ako sam  što slagala  slobodno me ispravite svi.


Nije normalno i kršenje je pravilnika. Lijepo stoji max. 3 slike po temi! Protiv slika nisam NIKAD bio, protiv štancanja DA. I znam forume koji su zamrli zbog toga. A, bogami kako je krenulo i ovaj će tim putem.
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 5 Dec - 11:12

Ako ćemo iskreno.. ne lijepe svi slike. Ako neko to voli, zašto da mu to uskraćujemo? Zašto, ustvari da mu to zamjeramo??
Postoji naravno pravilo, ali ako se vlasnica ne buni i lično joj ne smeta, šta mi možemo tu nešto promijeniti.. 
Možemo predložiti da se na nekoj temi ograniči broj postavljenih slika, pa vidjećemo.. samo bez ljutnje.. ima nas dosta drugih koji volimo nešto drugo da radimo na Haossu.. dakle, mjesta i prostora ima za svakoga, a što nije neko ovakav ili onakav, e pa jbga.. ni prsti u ruke nisu isti.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 5 Dec - 12:43

Ne lijepe svi, to je istina. Vlasnica se ne buni. I to je istina. Istina je također da nju odavno boli džon za ovim mjestom. Mogu i to da razumijem, onda Vam je trebala dati funkcije koje Vam spadaju. Sorry, druga tema. Jedno je postavljati slike, a drugo ih je štancati u nedogled. Čudi me da ti likovi sami sebi ne naprave forum, barem je to za 5min gotovo, pa rokaj do sudnjeg dana. I volio bih da to urade, ono baš. Pa da vide koliko je publika oduševljena tim "stvaralaštvom" koje za mene najobičnije rokanje postova i uvijek će biti. I ništa sem toga.
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 5 Dec - 15:21

Ne, fotografija me je "dovela" do happy










Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 5 Dec - 16:01

Pod 3 nikako volim fotke










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Salome

Master
Master

Salome

Ženski
Poruka : 11001

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 11.05.2018

Raspoloženje : podnosljivo


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 5 Dec - 16:13

Ponavljam se..ne smetaju mi... runing
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Sre 5 Dec - 16:40

Fotke NE, štancanje u nedogled fotki ili rokanje fotki DA, amen.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Pet 7 Dec - 17:40

Previše ih je, doduše previše je i i grica a malo razgovora. Dobro.. ja baš i nisam etalon za nekog ko voli da priča, ali jednostavno je, ne stižem, sad sam i mama i tata. happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610Pon 18 Mar - 13:17

ma ne smetaju mi










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li vam smetaju fotke na forumu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Smešni snimci, slike..
» Haos fotke
» Upropašćene fotke - picture fails
» Blam fotke poznatih ličnosti
» Procurele fotke novog ajfona!
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-