Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li vam smetaju fotke na forumu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Da li vam smetaju fotke na forumu?
1, ne
Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote1069%Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote11
 69% [ 18 ]
2. da
Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote1019%Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote11
 19% [ 5 ]
3. svako ima pravo da radi šta ga veseli
Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote108%Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote11
 8% [ 2 ]
4. glavno da se rovari
Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote100%Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote11
 0% [ 0 ]
5. smeta me kad se ne vide
Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote104%Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote11
 4% [ 1 ]
6. ne zanima me
Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote100%Da li vam smetaju fotke na forumu? I_vote11
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 26
 

AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 10:17

Da li vam smetaju fotke na forumu?




često postavljeno pitanje i to od onih koji se busaju u prsa junačka kako imaju pravo na svoju kreativnu slobodu da pišu šta oće i rečnikom koji njima odgovara. nema veze što osudjivanjem fotki lično napadaju forumašice i forumaše koji u tome uživaju. oni su izneli svoje mišljenje.

znam da ima fotki koje se ne vide. nažalost to je tako, nije samo ovde, svugde je, a to srediti je nemoguća misija. prokletstvo fotki je da se neke izgube s vremenom.  Rolling Eyes

mene ne zanimaju motivi i ambicije ni ovih s pisanjem, ni ovih s fotkama. ne zanima me ko ganja postove, a ko ne ganja. zanima me samo da kažete da li neko ima pravo osudjivati druge zbog njihovog delovanja na forumu.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 11:36

Ne smetaju mi ni fotke , ni ljudi koji ih postavljaju , ponekad slika govori vise od hiljadu reci.
Nazad na vrh Ići dole
mihica

Član
Član

mihica

Ženski
Poruka : 399

Učlanjen : 07.01.2015


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 11:38

Meni ništa ne smeta , preskačem ono što mi nije ugodno za oko .
Meni je drago ako neko uživa u tome što neprestano stavlja slike ,
tuđe slike..ako je to jedna vrsta kreativnosti ..što da ne ...samo naprijed
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 12:03

Zasto bi fotke nekome smetale?...kome se ne svidjaju ne mora da ih gleda... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 14:23

Ne smetaju mi fotke već ljudi koji čak ni u tome nemaju merku. Misli, da ceo dan i od celog foruma vidim samo kačenje fotki ... Shocked Šta reći .... confused
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 14:49

Naravno da ne,jer fotke obozavam!  happy










Da li vam smetaju fotke na forumu? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Januar

Član
Član

Januar

Ženski
Poruka : 164

Lokacija : Juga

Učlanjen : 03.12.2016


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 15:19

Black Wizard ::
Ne smetaju mi fotke već ljudi koji čak ni u tome nemaju merku. Misli, da ceo dan i od celog foruma vidim samo kačenje fotki ... Shocked Šta reći .... confused

Slazem se,jos ako se broje postovi za neki rang,onda krene nabijanje fotkica,a u sustini neke forume sam i posjecivala trazeci dobre slicice.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 15:36

tamoneki ::
Zasto bi fotke nekome smetale?...kome se ne svidjaju ne mora da ih gleda... Wink
Brate,ali treba imati meru a ne da čupam teme .Bukvalno čupam ,jer svaka je fotka i još kad zatrpaju indeks foruma.

Nikako se snaći.
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 18:23

Ne, ne smetaju mi, volim fotografiju.
Naravno, treba naci meru u svemu.
Ovde je sve kako ti dusa zeli , i prema afinitetima.
Neko voli fotografije, neko knjizevnost, neko slikarstvo, 
a neko igrice......da ne nabrajam.....
U tome je i draz, da smo raziliciti i da se dopunjujemo.   happy


p.s. za fotografije koje " nestaju ", treba ih zamenjivati.
Za to treba vreme, ja se trudim, gde god to vidim. da upodpunim
post.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 18:40

Januar ::
Black Wizard ::
Ne smetaju mi fotke već ljudi koji čak ni u tome nemaju merku. Misli, da ceo dan i od celog foruma vidim samo kačenje fotki ... Shocked Šta reći .... confused

Slazem se,jos ako se broje postovi za neki rang,onda krene nabijanje fotkica,a u sustini neke forume sam i posjecivala trazeci dobre slicice.


da prvo odgovorim Blejkuhappy
ne spominji mi merku  happy. koji put navratim raspoložen, rafalno se igram i pomislim baš to, merka, da možda ne preterujem? čak mi i Promaja jedared prigovarao na tome. šta da radim? onda čekam da se i drugi uključe. na fotkama toga nema. volim fotke, iako ih redje stavljam, al kad naletim na neke lepe ispucam se za sve pare.  happy happy

tako i ovi koji vole fotke. staraju se da nadju po netu lepe fotke i stvarno nas obogate. kad imam vremena da pogledam naše fotke uživam. posebno šta postave Emelie, Lana i Ivkić. i sad to nekom smeta? pa radi svoje brate i sestro, pusti njih nek uživaju ljudi.   happy


sad Januarka  happy

tebi smeta nabijanje postova fotkicama, al priznaš da obilaziš forume u potrazi za dobrim fotkama, znači koristiš entuzijazam i napor ljudi, dodješ na gotovo, iskopiraš njiove slike za koje su oni potrošili svoje slobodno vreme da ih nadju  happy . kaže narod, "milo jagnje dve majke sisa".  happy

samo ti svrati ovde, ima uvek da nadješ odličnih forki, garantujem ti.
još  happy happy happy za iskrenost.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 18 Dec - 21:40

Da li mi smetaju fotke? Zašto bi.. ne bodu, ne grizu.. confused fotke u slikarstvu obožavam.. a tek slike nežnijeg pola surprise

Moram biti iskren I napisati I ovo.. svojevremeno mi je neko od obojenih (ne sjećam se tačno ko  Rolling Eyes ) sugerisao da se baš ne pretjeruje sa slikama i muzikom.. Ne , mnogo odjednom, nešto kao "malo danas, malo sutra.."
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Pon 19 Dec - 13:04

neno ::
Da li mi smetaju fotke? Zašto bi.. ne bodu, ne grizu.. confused fotke u slikarstvu obožavam.. a tek slike nežnijeg pola surprise

Moram biti iskren I napisati I ovo.. svojevremeno mi je neko od obojenih (ne sjećam se tačno ko  Rolling Eyes ) sugerisao da se baš ne pretjeruje sa slikama i muzikom.. Ne , mnogo odjednom, nešto kao "malo danas, malo sutra.."
Sugerisao ti je Abu Dabi a logično je i zašto. Odličan savet happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Sre 28 Dec - 22:35

Naravno da ne smetaju , inače ne bi ni bile na svakom mogućem forumu happy ...Kome smetaju taj ih i ne gleda










Da li vam smetaju fotke na forumu? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10838

Učlanjen : 28.03.2013


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Pet 30 Dec - 11:50

Načitao sam se svakakvih gluparija na forumima, da se ne lažemo, i na ovom.  Very Happy Reč može biti lepa, ali i ružna, zlobna. Fotografija ne može, ona je umetnost. Svaka fotografija je lepa na svoj način, može nam reći i naučiti mnogo. Kome smetaju taj nije čist u glavi ili je crn u duši. Postavljam mnogo fotografija. Zašto bi to nekom smetalo? Ne razumem. Danas sam na geografiji postavljao u temi Brazil. Naleteo sam na lepe i dao si oduška.  runing Da stavim dve tri i odem dalje? Čemu? Zato jer nekom smeta?  Fuj

Kom smeta, šta ću mu ja. Nepotrebno se boji, nemam ja ovde ambicija nikakvih, ne zanimaju me ni titule ni postovi, nikog ja time ne ugrožavam, samo mi stalo da kad dođem ostavim nešto na forumu da se vidi. 

Šta bi to nekom kome je stalo do Haossa smetalo?  resign










happy 
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Pon 16 Jan - 11:01

Ne,obozavam ih!  happy










Da li vam smetaju fotke na forumu? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Sre 25 Jan - 18:42

PAZI OVO SAD  Laughing


upravo stavljam fotku 


Da li vam smetaju fotke na forumu? 299-dinara-umesto-780-dinara-za-sat-vremena-bilijara-ili-stonog-fudbala-i-dva-kuvana-vina-ili-rakije-sve-sto-vam-je-potrebno-za-dobar-provod-224-4



a vidi šta piše sa strane  happy


Srpska rakija – nekad i sad
Haoss Forum 640 × 480Pretraživanje po slikama
Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize


happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Sre 25 Jan - 18:50

EROTIC MAN ::
PAZI OVO SAD  Laughing


upravo stavljam fotku 


slika



a vidi šta piše sa strane  happy


Srpska rakija – nekad i sad
Haoss Forum 640 × 480Pretraživanje po slikama
Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize


happy happy

Ma gde Erki da se po slikama nadje forum,samo kuckanjem bre happy
Ma mnogi su tako dosli na forum i ja licno i toliko dugo sam ovde...










Da li vam smetaju fotke na forumu? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Sre 25 Jan - 19:30

vidi link za sliku  Cool


https://www.google.hr/search?q=Srpska+rakija+%E2%80%93+nekad+i+sad&biw=1280&bih=904&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi_m8Kq9t3RAhXsAMAKHRDLB1MQ_AUIBigB#imgrc=ClYdn3Ys3qi-TM%3A



čukni na Haoss Forum i evo te ovde  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Sre 25 Jan - 22:11

EROTIC MAN ::
vidi link za sliku  Cool


https://www.google.hr/search?q=Srpska+rakija+%E2%80%93+nekad+i+sad&biw=1280&bih=904&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi_m8Kq9t3RAhXsAMAKHRDLB1MQ_AUIBigB#imgrc=ClYdn3Ys3qi-TM%3A



čukni na Haoss Forum i evo te ovde  happy

hahha Erki bila sam ironicna,hiljadu puta sam nesto trzaila i otvori mi nas forum happy










Da li vam smetaju fotke na forumu? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Pet 17 Feb - 22:25

Fotke mi ne smetaju, smetaju mi oni koji nemaju merku u postavljanju Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Pet 17 Feb - 22:47

Ne super su happy










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Sre 28 Mar - 10:44

ne










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Pet 30 Mar - 13:09

Smeta mi kad ne mogu da ih vidim. happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 1 Apr - 14:38

nikako










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610Ned 1 Apr - 20:42


Ne, volim fotografije, uzivam u njima. happy










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li vam smetaju fotke na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smetaju fotke na forumu?   Da li vam smetaju fotke na forumu? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li vam smetaju fotke na forumu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Smešni snimci, slike..
» Haos fotke
» Upropašćene fotke - picture fails
» Blam fotke poznatih ličnosti
» Procurele fotke novog ajfona!
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-