Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Administracija Foruma

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Da li ste zadovoljni radom administracije?
Da
Administracija Foruma - Page 4 I_vote1032%Administracija Foruma - Page 4 I_vote11
 32% [ 6 ]
Ne
Administracija Foruma - Page 4 I_vote1032%Administracija Foruma - Page 4 I_vote11
 32% [ 6 ]
Super su
Administracija Foruma - Page 4 I_vote100%Administracija Foruma - Page 4 I_vote11
 0% [ 0 ]
Loši su
Administracija Foruma - Page 4 I_vote1016%Administracija Foruma - Page 4 I_vote11
 16% [ 3 ]
Nisu svi loši
Administracija Foruma - Page 4 I_vote1016%Administracija Foruma - Page 4 I_vote11
 16% [ 3 ]
Ne želim da se izjasnim
Administracija Foruma - Page 4 I_vote104%Administracija Foruma - Page 4 I_vote11
 4% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 19
 

AutorPoruka
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Pet 6 Apr - 14:52

Ja na Forum dolazim da se zabavim, opustim i uživam.. ne dolazim da bih čitala kako se drugi svadjaju medjusobno.. ja imam dosta strpljenja i ipak ostajem uz Forum uvek.. nemam ništa protiv nikog samo bih volela da se stvari smire na kakav god način vi ostali mislite da treba.. ja sama protiv svih ne mogu i ne želim.. podržite Forum i budite stubovi koji će ga održati onakvim kakav je i bio.










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sub 7 Apr - 9:00

Ko te to pita Arijana.Rec je o Administraciji.
Ne funkcionise kako treba.Forumasi odrzavaju nivo jos uvek.Uradite nesto.Erki vam je lepo napisao kad pukne jedna guma sta se menja na autu.Zdrave ne.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sub 7 Apr - 14:30

Od sveg procitanog ocigledno je ko cacka mecku.ko postuje adminku i ko muti vodu.
Rdjavom kur i dlaka smeta,umesto da se rasirite po forumu ,samo idete jedni za drugima i pravite dramu.Adminka je rekla sta ima i to ne postujete,znaci do vas je.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sub 7 Apr - 17:15

Lose poducen.Steta.Mladost kao da nosi am.Ili ...
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sub 7 Apr - 17:44

Meni smeta sto je Admin zensko i sto navrati circa svakih 14 dana na forumu. Nepokazuje puno interesa, takav dojam mi daje i vidim.

To sto je zensko zato sto su premekane, ona moze da ima oklagiju ali ja to neosjetim uopce taj udarac.
Musko ode u sumu i trazi sibu-prut pa kad zamahne po guzi sve ti crno pred ocima.

Ako je Admin jak i ispravan, onda je i administracija ispravna. Meni se cini da svi mi na jednom brodu plovimo a nas kapetan ispod deka i pijan. Pa kad se probudi izadje i gleda dali plovimo jos u istom pravcu. E dzaba to sve ako je kompas pokvaren dragi kapetane.

Moj licni stav u vezi administracije foruma.

Nemojte mi sta zamjeriti, ja uvjek u lice kazem, nevolim okolo cile-mile pricati. happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 17:58

Biro ko biro. Nekad imaš sreće da su raspoloženi, nekad nisu. Moraš paziti da tkome ne staneš na kurje oko i to ti je to. U prijevodu, birokratska klasika.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:10

Tony ::
Meni smeta sto je Admin zensko i sto navrati circa svakih 14 dana na forumu. Nepokazuje puno interesa, takav dojam mi daje i vidim.

To sto je zensko zato sto su premekane, ona moze da ima oklagiju ali ja to neosjetim uopce taj udarac.
Musko ode u sumu i trazi sibu-prut pa kad zamahne po guzi sve ti crno pred ocima.

Ako je Admin jak i ispravan, onda je i administracija ispravna. Meni se cini da svi mi na jednom brodu plovimo a nas kapetan ispod deka i pijan. Pa kad se probudi izadje i gleda dali plovimo jos u istom pravcu. E dzaba to sve ako je kompas pokvaren dragi kapetane.

Moj licni stav u vezi administracije foruma.

Nemojte mi sta zamjeriti, ja uvjek u lice kazem, nevolim okolo cile-mile pricati. happy
Da je neko drugi sad bi pola Foruma bilo banovano uključujući i mene.. ako znaš na šta mislim.. a verovatno ne










love 
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:11

Mislim da bi Tony bio najbolji Admin tu, ima šlifa i plus dobre veze u nadzemlju i podzemlju. Jako je flexibilan i pokretan. Tako da bi on bio novi okidač za masovnu navalu na forumu. Vjerovatno njegovim imenovanjem, žene bi navalile ko lude na forum i bacale bi BH i gaćice da im se novi Admin javi. Doduše neke bi i vene rezale. Ali bi forum živnuo njegovim imenovanjem.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:11

Ariana ::
Tony ::
Meni smeta sto je Admin zensko i sto navrati circa svakih 14 dana na forumu. Nepokazuje puno interesa, takav dojam mi daje i vidim.

To sto je zensko zato sto su premekane, ona moze da ima oklagiju ali ja to neosjetim uopce taj udarac.
Musko ode u sumu i trazi sibu-prut pa kad zamahne po guzi sve ti crno pred ocima.

Ako je Admin jak i ispravan, onda je i administracija ispravna. Meni se cini da svi mi na jednom brodu plovimo a nas kapetan ispod deka i pijan. Pa kad se probudi izadje i gleda dali plovimo jos u istom pravcu. E dzaba to sve ako je kompas pokvaren dragi kapetane.

Moj licni stav u vezi administracije foruma.

Nemojte mi sta zamjeriti, ja uvjek u lice kazem, nevolim okolo cile-mile pricati. happy
Da je neko drugi sad bi pola Foruma bilo banovano.. ako znaš na šta mislim.. a verovatno ne

Ariana, kod mene nestoji netko sa pistoljem koji drzi mozda pistolj na mojoj glavi, neznam kako je to kod tebe. Lijepo sam se izjasnio sto mislim i sta mi smeta. Uostalome to je samo negativna kritika sa moje strane, ne vise i ne manje, neznam sad koji problem imas sa mojim postom?????

Nepsujem, nevredjam nikoga..zasto se ja uvjek moram pravdati tu za moje misljenje????? Nisam ja ti i ti nisi ja kao i ostali.

Svasta od tebe, ko da zivis na Marsu.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:13

Tony ::
Ariana ::
Tony ::
Meni smeta sto je Admin zensko i sto navrati circa svakih 14 dana na forumu. Nepokazuje puno interesa, takav dojam mi daje i vidim.

To sto je zensko zato sto su premekane, ona moze da ima oklagiju ali ja to neosjetim uopce taj udarac.
Musko ode u sumu i trazi sibu-prut pa kad zamahne po guzi sve ti crno pred ocima.

Ako je Admin jak i ispravan, onda je i administracija ispravna. Meni se cini da svi mi na jednom brodu plovimo a nas kapetan ispod deka i pijan. Pa kad se probudi izadje i gleda dali plovimo jos u istom pravcu. E dzaba to sve ako je kompas pokvaren dragi kapetane.

Moj licni stav u vezi administracije foruma.

Nemojte mi sta zamjeriti, ja uvjek u lice kazem, nevolim okolo cile-mile pricati. happy
Da je neko drugi sad bi pola Foruma bilo banovano.. ako znaš na šta mislim.. a verovatno ne

Ariana, kod mene nestoji netko sa pistoljem koji drzi mozda pistolj na mojoj glavi, neznam kako je to kod tebe. Lijepo sam se izjasnio sto mislim i sta mi smeta. Uostalome to je samo negativna kritika sa moje strane, ne vise i ne manje, neznam sad koji problem imas sa mojim postom?????

Nepsujem, nevredjam nikoga..zasto se ja uvjek moram pravdati tu za moje misljenje????? Nisam ja ti i ti nisi ja kao i ostali.

Svasta od tebe, ko da zivis na Marsu.  happy
Samo kažem, ne ljuti se odmah..  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:16

Pajdo ne happy zezaj...uvjek sam bio forumas, to nije moj svijet ni moderacija itd.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:18

Ariana, neljutim se ja uopce, nekontam samo tvoju reakciju. happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:28

Tony ::
Ariana, neljutim se ja uopce, nekontam samo tvoju reakciju. happy
Pa šta smo sve rekli jedno drugom i koliko smo pisali.. zato kažem










love 


Poslednji izmenio Ariana dana Sre 11 Apr - 18:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:28

Tony ::
Pajdo ne happy zezaj...uvjek sam bio forumas, to nije moj svijet ni moderacija itd.

Pajdo, došlo je vrijeme da promijeniš vlak, žene te odavno čekaju za Admina, još od onda kad si s one dvije džukele tu na forumu bio bez gaća.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:35

Ariana ::
Tony ::
Ariana, neljutim se ja uopce, nekontam samo tvoju reakciju. happy
Pa šta smo sve rekli jedno drugom i koliko smo pisali.. zato kažem
Pa opet pocinjes stime, a rekli smo da je rijeseno. Ako je nesto rijeseno i oprosteno ide se dalje a ne unazad. Pogotovo nesto kazati ili slicno je besmisleno, jedino ako se zelis u krug vrtiti.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 18:42

Tony ::
Ariana ::
Tony ::
Ariana, neljutim se ja uopce, nekontam samo tvoju reakciju. happy
Pa šta smo sve rekli jedno drugom i koliko smo pisali.. zato kažem
Pa opet pocinjes stime, a rekli smo da je rijeseno. Ako je nesto rijeseno i oprosteno ide se dalje a ne unazad. Pogotovo nesto kazati ili slicno je besmisleno, jedino ako se zelis u krug vrtiti.
Ništa nisam rekla  confused










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610Pet 13 Apr - 11:51

Nisam je dovoljno upoznao ali do sada bez problema
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Administracija Foruma - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Administracija Foruma
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Administracija i računovodstvo
» Pravilnik foruma
» Ostale Funkcije Foruma
» Obaveštenja u vezi foruma
» Poetski kutak -Lične pesme članova foruma!
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-