Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Administracija Foruma

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Da li ste zadovoljni radom administracije?
Da
Administracija Foruma - Page 3 I_vote1032%Administracija Foruma - Page 3 I_vote11
 32% [ 6 ]
Ne
Administracija Foruma - Page 3 I_vote1032%Administracija Foruma - Page 3 I_vote11
 32% [ 6 ]
Super su
Administracija Foruma - Page 3 I_vote100%Administracija Foruma - Page 3 I_vote11
 0% [ 0 ]
Loši su
Administracija Foruma - Page 3 I_vote1016%Administracija Foruma - Page 3 I_vote11
 16% [ 3 ]
Nisu svi loši
Administracija Foruma - Page 3 I_vote1016%Administracija Foruma - Page 3 I_vote11
 16% [ 3 ]
Ne želim da se izjasnim
Administracija Foruma - Page 3 I_vote104%Administracija Foruma - Page 3 I_vote11
 4% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 19
 

AutorPoruka
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 16 Dec - 0:02

Black Wizard ::
Kijara-brm ::
Da vas pitam?!?!? 

Kave ovo reklame iskaču po forumu?
Što ti to pitanje lepo ne okačiš u temi u pitanjima?  happy

Ja ne vidim nikakve reklame, samo se sneg nešto mnogo pojačao  Shocked Shocked Sad baaaaš veje  happy
Ne mogu naći. happy Vidi Administracija i ovde.  runing

Iskreno mene bole oči od ovog što leta-ili rđavom....happy))
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 16 Dec - 12:18

Da
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Čet 26 Jan - 17:35

Administracija na nasem forumu vise nego savrsena!
Sve pohvale nenu,malojlili happy










Administracija Foruma - Page 3 IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pon 20 Feb - 10:27

Adminka,neno,malalila,anka,ivkic i ja smo ostali,kao lica sa stvarnom komunikacijom,znaci 6 : 1
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34574

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Sub 25 Feb - 0:16

Kakvih sve ima, ovi su još i dobri happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Sub 25 Feb - 0:19

Sreća pa nisam ja u redakciji, otvorio bi se Goli otok i ljetovanje sa zimovanjem u Sibiru.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34574

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Sub 25 Feb - 0:24

Shocked

Sreča, pa nisi happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Sub 25 Feb - 0:26

Black Wizard ::
Shocked

Sreča, pa nisi happy happy happy

To si definitivno u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Sub 25 Feb - 14:55

a zašto Goli otok i Sibir?  Shocked

zar batine, elektrošokovi i čupanje noktiju nije dovoljno?  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Sre 1 Mar - 11:37

Odlicna je za saradnju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Sub 11 Mar - 9:43

Pozitivna
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Čet 6 Apr - 13:24

Odlicna,dobro obavestena,pruza pomoc svake vrste
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34574

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Sre 26 Apr - 14:27

Originalna za botove
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Uto 16 Maj - 18:30

Dobra
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 12:39

Gost ::
Sa    nekima  jesam,  a  bogami  sa    drugima  nisam 
moram  priznati,nekad  mi  se   tak  čini    da  nema  logike  da  bilo  što  da  pišem,  ako  će  se to  da  za  mnom  pobriše, kao  da  nemamo  pravo   glasa, stavili  ste   neke    naslove  provokativne,   tamo  sam  pisala  i stavila   jednu  sliku  jer  je  tema  tako    nazvana,nakon  dana  slika   je  pobrisana,samo nije mi  jasno  zašto  onda  neke   teme  otvarati  ako   ne  smijem  staviti  sliku   uz    tekst.
Tacno,uvredljivo,ponizavajuce i bez obavestenja sad happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 12:44

Clan sam ,i skoro svi se razlikujemo u stavovima i misljenju. Losi kriterijumi na svim poljima imaju i ovde uporiste.  Sujeta je slast za ego  a otrov za dusu.A ovde je upravo to!
Vrlo cesto me je sramota radi odredjenih postupaka,koje i iz mene izvuku neke reci koje su sigurno skrivene u mracnoj strani moje licnosti.Ne prema forumasima vec prema clanovima stafa.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:22

iskreno prema meni je administarcija ok. s nikim iz administracije nisam imao problema i nema ni reč prigovora da bi reko. koliko se meni čini u administraciji postoje međusobni problemi, neka netrpeljivost, neusaglašenost, nesaradnja. namerno izbegavam reč mržnja jer se nadam da dotle nije došlo. iako nisam siguran.  Rolling Eyes


odavno sam po forumima, imao sam i višegodišnju pauzu, pa se opet ovde vratio. svedočio sam kako je neke lepe forume administracija upropastila. nadam se da se to neće desiti i ovde.

moj savet. ako ne možete zajedno, podelite pdfove međusobno i ne petljajte se posle toga u "tuđe delove". zna se ko je i gde otvorio većinu tema, tao i podelite. 
možda se ovo čini glupo i detinjasto, ali mi se čini da je dobro rešenje. 

svako ima svoje, odgovara za svoj deo, pa će da vidimo gde raste trava a gde je zapušteno i zbrljano.  Cool

umesto da se igram i zabavljam, mora ovde da mozgam i lupetam.  angry
sve u stafu ima da vas je sramota za ovu situaciju, ne znam i ne zanima me koga treba da bude više, a koga manje sramota.  happy

ako ništa drugo, treba da vas je sramota pred sećanjem na pokojnu Fili. žena je dala sebe u ovaj forum, ostavila dušu ovde i nije zaslužila da se po njemu sere. 


PS
iskopirao sam ovaj post i spremio ga. ako ga obrišete ima da ga postavljam svaki dan, ako treba i noć, sve dok se ovde situacija ne uljudi. 
happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:26

Svi članovi imaju prava da postavljaju teme gde god žele, pa tako i članovi administracije. Naravno, samo da nisu duplirane... happy...










Administracija Foruma - Page 3 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:29

EROTIC MAN ::
iskreno prema meni je administarcija ok. s nikim iz administracije nisam imao problema i nema ni reč prigovora da bi reko. koliko se meni čini u administraciji postoje međusobni problemi, neka netrpeljivost, neusaglašenost, nesaradnja. namerno izbegavam reč mržnja jer se nadam da dotle nije došlo. iako nisam siguran.  Rolling Eyes


odavno sam po forumima, imao sam i višegodišnju pauzu, pa se opet ovde vratio. svedočio sam kako je neke lepe forume administracija upropastila. nadam se da se to neće desiti i ovde.

moj savet. ako ne možete zajedno, podelite pdfove međusobno i ne petljajte se posle toga u "tuđe delove". zna se ko je i gde otvorio većinu tema, tao i podelite. 
možda se ovo čini glupo i detinjasto, ali mi se čini da je dobro rešenje. 

svako ima svoje, odgovara za svoj deo, pa će da vidimo gde raste trava a gde je zapušteno i zbrljano.  Cool

umesto da se igram i zabavljam, mora ovde da mozgam i lupetam.  angry
sve u stafu ima da vas je sramota za ovu situaciju, ne znam i ne zanima me koga treba da bude više, a koga manje sramota.  happy

ako ništa drugo, treba da vas je sramota pred sećanjem na pokojnu Fili. žena je dala sebe u ovaj forum, ostavila dušu ovde i nije zaslužila da se po njemu sere. 


PS
iskopirao sam ovaj post i spremio ga. ako ga obrišete ima da ga postavljam svaki dan, ako treba i noć, sve dok se ovde situacija ne uljudi. 
happy

Potpisujem svaku reč, slažem se u potpunosti happy happy










love 


Poslednji izmenio Ariana dana Pet 6 Apr - 14:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:32

Erki pun si gorcine.Razumem te. Shadow je ovde,ona ce reci sve sto treba.Svi smo odrasli znamo da clanovi svojim radom cine Forum,ali dirigentska palica ,Admin mislim,kucne kada treba ponoviti ton ili ritam.Ti si jedan svestran Forumas,koji iskreno voli ovaj Forum zato verujem da ces i ti i svi mi biti zadovoljan odlukom. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:33

slažem se ja s postavljanjem, nek postavljaju teme, ali neka ne brišu i spajaju po "tuđim" pdfovima. kad bi ja bio zemljoradnik ne bi voleo da mi bilo ko kom dođe mečka čačka po njivi kad se god seti.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:35

Dala ::
Erki pun si gorcine.Razumem te. Shadow je ovde,ona ce reci sve sto treba.Svi smo odrasli znamo da clanovi svojim radom cine Forum,ali dirigentska palica ,Admin mislim,kucne kada treba ponoviti ton ili ritam.Ti si jedan svestran Forumas,koji iskreno voli ovaj Forum zato verujem da ces i ti i svi mi biti zadovoljan odlukom. happy


nisam ja pun gorčine, ali mi je pun kua dolaska na forum kad nemam pojma koga ću ovde nać a koga neću. zbrojite se ljudi.  Rolling Eyes










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:38

EROTIC MAN ::
Dala ::
Erki pun si gorcine.Razumem te. Shadow je ovde,ona ce reci sve sto treba.Svi smo odrasli znamo da clanovi svojim radom cine Forum,ali dirigentska palica ,Admin mislim,kucne kada treba ponoviti ton ili ritam.Ti si jedan svestran Forumas,koji iskreno voli ovaj Forum zato verujem da ces i ti i svi mi biti zadovoljan odlukom. happy

nisam ja pun gorčine, ali mi je pun kua dolaska na forum kad nemam pojma koga ću ovde nać a koga neću. zbrojite se ljudi.  Rolling Eyes

Svakim danom svaki član gubi strpljenje..










love 
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:43

Moderator ima većinu dozvola da može da sredjuje koji god pdf, ako smatra da je neka tema duplirana ili nevidljiva, jer se ne vide slike.










Administracija Foruma - Page 3 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610Pet 6 Apr - 14:44

Neki od nas VEDROG DUHA, dodju da se zabave, nasmiju, ispricaju sa normalnim ljudima..
A neki od nas ne vole izgleda sklad i harmoniju...ljepse je razarati..

Pa izvol'te radite sta vam je volja. Ja svakako gubim strpljenje. Prica se vrti u krug, rijesenja kao da nema. Stvari se smire 5 dana ali vec 6-ti neko se nadje da uebe stvar. Dokle vise da ispastamo zbog neciji frustracija?  Dok se svi ne pokupimo i odemo?

Ne, ovo ovako ne ide.

Ili poduzimajte nesto, ili cete izgubiti vecinu nas...ako nas i smatrate gubitkom. happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Administracija Foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Administracija Foruma   Administracija Foruma - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Administracija Foruma
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Administracija i računovodstvo
» Pravilnik foruma
» Ostale Funkcije Foruma
» Obaveštenja u vezi foruma
» Poetski kutak -Lične pesme članova foruma!
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-