Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Empty
PočaljiNaslov: Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih   Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Sat610Čet 14 Feb - 18:47

Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih

Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Dan%20zaljubljenih1_1360780161_420x0


Iz “Zavoda za Zaljubljenje” Vas obaveštavaju, da u ovom trenutku, nekome neizmerno nedostajete. Zato Vas molimo da uzvratite poruku na ovaj broj. Hvala!

Kad voliš nekog moraš i da patiš, kad izgubiš ljubav želiš da je vratiš, zato čuvaj ono što svim srcem voli i da ode nemoj da dozvoliš.

Ako ti trebam pošalji neki broj: 1-za ljubav, 2-kao prijatelj, 3-da ti pričam, 4-da te slušam, 5-radi romantike, 6-da te poljubim, 7-radi seksa, 8-za ceo život.

Pogledaj na sat i sve će ti biti jasno, niko nikome ne šalje poruke ovako kasno. To rade samo oni kojima je stalo, a zašto ja to radim razmisli bar malo…

Obaveštavamo Vas da ste krivi za bankrot firme “Soko Štark”. Prodaja slatkiša je opala kada je utvrđeno da je osoba koja ovo čita, slađa od bilo čega.

Poleteli anđeli poput ptica dotakli predivan osmeh tvoga lica nek ponesu poruku na krilima belim da sretan dan zaljubljenih od srca ti želim!!!

Jedan poljubac dobro jutro ja ti sada šaljem, ti ga na usne stavi jer od srca ga dajem, toplinu njegovu oseti, jer ima zadatak da te na moju ljubav podseti.

Čitaj sada ovo polako, niko kao ja te ne voli ovoliko jako, i da te još više želim to ti sada pišem, ja bez tebe više ne mogu da dišem!!

Znam tvoje ime, znam tvoje prezime, znam gde živiš, znam miris tvoje kose, samo ne znam ukus tvojih usana. Daj, pomozi nije fer da padnem na jednom pitanju….

Šta da ti šapnem, šta da ti pišem kad te volim koliko dišem! Kredit trošim, ruke morim: kratko i jasno - ja te volim !!!

Dani prolaze i vreme se gubi, ne daj me ljubavi žele me drugi,ne daj me ljubavi, čuvaj me za sebe, kunem ti se ljubavi ja volim samo tebe.

Ti si moja ljubav, java i san, hoću da te volim najlepše što znam, hoću da gledam tvoje oči i vidim osmeh tvoj, voleću te ljubavi ceo život svoj!!!

Jedino ti znaš šta mi treba, tvoj topli osmeh i ljubav do neba. Jedino ti mozeš to da mi daš, zato te i volim, samo da znаš.

Važno je, možda, i to da znamo: čovek je željan tek ako želi i ako sebe celog damo, tek onda možemo biti celi. Saznaćemo tek ako kažemo reči iskrene, istovetne i samo onda kad mi tražimo moći će neko i nas da sretne.

Često je teško pronaći reči, jer je onih pravih malo, zar su one potrebne da shvatiš da mi je do tebe stalo:

Od tvog dodira sunce se skriva, od tvog osmeha vatra se gasi, od tvog pogleda rana se pretvara u najlepši san i šta još da ti pričam kad mi nedostaješ svaki dan…

Kad se sretnu oči naše, spustiću pogled dole, neka ti bude jasno da te moje oči vole, teram te od sebe, sa sobom se borim, želim da te mrzim a prokleto te volim…

Ti na jednom, a ja na drugom kraju, kao anđeli u nebeskom raju. Anđeli se sastaju sa Bogom, a nadam se da ću se i ja sastati sa tobom…

Gde si moje medeno, bez tebe mi je je ledeno, čuvam poljubac za tebe, hoću te kraj sebe. Imam te nešto pitati kratko, zašto me zaboravljaš moje slatko.

Ovde policija sa jednog neba. Hapsimo vas zbog krađe srca. Optužba će biti odbačena samo ako nam date svoje!


love










Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih   Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Sat610Sub 13 Feb - 21:45

"Ti na jednom, a ja na drugom kraju, kao anđeli u nebeskom raju. Anđeli se sastaju sa Bogom, a nadam se da ću se i ja sastati sa tobom..."
[*]"Pogledaj na sat i sve će ti biti jasno, niko nikome ne šalje poruke ovako kasno. To rade samo oni kojima je stalo, a zašto ja to radim razmisli bar malo...
[*]"Kad se sretnu oči naše, spustiću pogled dole, neka ti bude jasno da te moje oči vole, teram te od sebe, sa sobom se borim, želim da te mrzim a prokleto te volim..."
[*]"Gde si moje medeno, bez tebe mi je je ledeno, čuvam poljubac za tebe, hoću te kraj sebe. Imam te nešto pitati kratko, jede mi se nešto slatko".
[*]"Kad bi zrno peska bilo merilo za ljubav, sve pustinje sveta ne bi bile dovoljne da ti kažem koliko te volim. Srećan ti Dan zaljubljenih, ljubavi!"





[*]"Ti si još tu na usnama što gore, ti si tu gde je srce moje, ti si tu, tečeš mi kroz vene, ti si u mom srcu iako nisi pored mene!"
[*]"Kad voliš nekog moraš i da patiš, kad izgubiš ljubav želiš da je vratiš, zato čuvaj ono što svim srcem voliš i da ode nemoj da dozvoliš".
[*]"Lezi i zamisli ruke moje kako klize niz telo tvoje. Strastvene poljupce tvoje od kojih drhti telo moje, krevet vruć sve do zore, to je lek za nas dvoje!"
[*]"Iz "Zavoda za Zaljubljenje" vas obaveštavaju, da u ovom trenutku, nekome neizmerno nedostajete. Zato Vas molimo da uzvratite poruku na ovaj broj. Hvala."
[*]"Spavaj kao da ne postoji sutra, kao da nema jutra, spavaj i snivaj slatke snove i snivaj mene noći ove."


[*]"Ako ti trebam pošalji neki broj: 1 za ljubav, 2 kao prijatelj, 3 da ti pričam, 4 da te slušam, 5 radi romantike, 6 da te poljubim, 7 radi seksa, 8 za ceo život, 9 čukaj da ti dođem, 0 da te volim."
[*]"Od tvog dodira sunce se skriva, od tvog osmeha vatra se gasi, od tvog pogleda rana se pretvara u najlepši san i šta još da ti pričam kad mi nedostaješ svaki dan..."
[*]"Sinoć sam dobio poruku od neba. Bogovi su se žalili da im je pobegao najlepši anđeo. Ne brini, nisam te odao!"
[*]"Ako te plašim – zovi 192, ako te palim – zovi 193, ako te povredim – zovi 194, ako me želis, samo me nazovi!"
[*]"Ti si moja ljubav, java i san, hoću da te volim najlepše što znam, hoću da gledam tvoje oči i vidim osmeh tvoj, voleću te ljubavi ceo život svoj!!!"


[*]"Kad god ti se čini da sam daleko, kad god pomisliš da više ne mislim na tebe i da mi ništa ne značiš, ti pročitaj ovo: nasmej se i shvati koliko grešiš! Srećan dan zaljubljenih!"
[*]"Čitaj sada ovo polako, niko kao ja te ne voli ovoliko jako, i da te još više želim to ti sada pišem, ja bez tebe više ne mogu da dišem!"
[*]"Sinoć sam dobio poruku od neba. Bogovi su se žalili da im je pobegao najlepši anđeo. Ne brini, nisam te odao!"
[*]"Ako te plašim – zovi 192, ako te palim – zovi 193, ako te povredim – zovi 194, ako me želis, samo me nazovi!"
[*]"Ti si moja ljubav, java i san, hoću da te volim najlepše što znam, hoću da gledam tvoje oči i vidim osmeh tvoj, voleću te ljubavi ceo život svoj!!!"




[*]"Poleteli anđeli poput ptica dotakli predivan osmeh tvoga lica, nek ponesu poruku na krilima belim da sretan dan zaljubljenih od srca ti želim!"
[*]"Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve što ljudima treba, ljubav je potok što teče iz raja, a poljubac je putić što dva srca spaja. Srećan dan zaljubljenih!"
[*]"Krv u meni vri dok me gledaš ti. Tvoj osmeh blag tako mi je drag, daj mi okom znak, hajdemo u mrak – da ti priznam sve, nemoj reći ne, jer ja želim te!"
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih   Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Sat610Pon 15 Feb - 22:39

Pogledaj na sat i sve će ti biti jasno,niko nikome ne šalje poruke ovako kasno.To rade samo oni kojima je stalo, a zašto ja to radim razmisli bar malo…
- Ako si daleko ništa ne smeta, večna ljubav ostaje i da si nakraj sveta.
- UZ ČAŠU DOBROG VINA, UZ SVETOG TRIFUNA I VALENTINA ZELIM TI VIŠE LJUBAVI NEGO ŠTO IKO IMA!

- Jedino ti znaš šta mi treba, tvoj topli osmeh i ljubav do neba. Jedino ti možeš to da mi daš, zato te i volim, samo da znaš.
- Kad voliš nekog moraš i da patiš, kad izgubiš ljubav želiš da je vratiš, zato čuvaj ono što svim srcem voliš i da ode nemoj da dozvoliš.
- Pogledaj na sat i sve će ti biti jasno,niko nikome ne šalje poruke ovako kasno.To rade samo oni kojima je stalo, a zašto ja to radim razmisli bar malo…

- Snegovi su počeli da veju, ti dodji da te moje ruke greju, i kad košava počne da duva, tebi će biti toplo jer te moja ljubav čuva.
- Kad se sretnu oči naše, spustiću pogled dole, neka ti bude jasno da te moje oči vole, teram te od sebe, sa sobom se borim, želim da te mrzim a prokleto te volim…
- Kada bi se neko ponudio da mi ispuni 1001 želju, prva bi bila da me voliš, a ostalih 1000 da mi se ispuni prva.

- Oprosti! Priznaću ti nešto. Neću te voleti večno. Ne ljuti se, ni zivot nije večan. Voleću te jedan mali deo večnosti, onaj mali koliko traje moj zivot...
- Gde si moje medeno, bez tebe sve je ledeno. Čuvam poljupce samo za tebe, želim te odmah kraj sebe. Imam ti nešto reći, kratko u dve reči, a one glase: volim te.
- Ako bi nekad neko ukrao Suncu sjaj sa neba; tvoje bi oči bile jedino svetlo koje mi treba.

- Vece je proslo, opet ce doci.  Lep je zivot i to ce proći! Mislim da te volim, ali to nije sve. Evo, još jednom: "VOLIM TE!"
- Lako je voleti onog koga si sreo. teško je zaboraviti onoga koga si voleo!
- Znaš tako mi je teško, tako bol je jak kad umesto tebe samnom spava mrak...a jos veći bol je što zovem te u snu i očekujem blagi dodir a ti nisi tu!

- Ne traži od sunca da uvek sja - ne može, postoji noć. Ne traži od čoveka da živi večno - ne može, postoji smrt. Ne traži od mene da ne volim - ne mogu postojiš TI!!!
- Nekad je teško naći reči,  jer onih pravih tako je malo, a zar su uopšte i one potrebne da shvatiš da mi je do tebe stalo!
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih   Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Sat610Uto 14 Feb - 9:51

Kad voliš nekog moraš i da patiš, kad izgubiš ljubav želiš da je vratiš, zato čuvaj ono što svim srcem voli i da ode nemoj da dozvoliš.
Jedan poljubac dobro jutro ja ti sada šaljem, ti ga na usne stavi jer od srca ga dajem, toplinu njegovu oseti, jer ima zadatak da te na moju ljubav podseti.
Dani prolaze i vreme se gubi, ne daj me ljubavi žele me drugi,ne daj me ljubavi, čuvaj me za sebe, kunem ti se ljubavi ja volim samo tebe.
Ti si moja ljubav, java i san, hoću da te volim najlepše što znam, hoću da gledam tvoje oči i vidim osmeh tvoj, voleću te ljubavi ceo život svoj!!!
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih   Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Sat610Uto 14 Feb - 9:57

Nisi tu, ruka te ne moze taknuti,
al srce moje je sa tvojim, ne moze se maknuti.
Ne moram nista reci, ti sve znas,
pogledom mojim svu ljubav dobijas.
Saljem ti sebe ovog jutra na dar,
ti znas u cemu je nasa car!
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih   Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Sat610Pon 20 Feb - 20:39

šta da radimo s ovim Danom zaljubljenih kad mi našu ljubav slavimo svakog dana od kad smo zajedno.  love










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih   Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Najlepše SMS poruke za Dan zaljubljenih
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Putovanja za dan zaljubljenih
» Dan zaljubljenih - Faun, St.Valentin i Sv.Trifun
» Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru
» Preporučite nam film
» Poruke Bogu
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-