Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto žene ne veruju kavaljerima?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Uto 12 Feb - 22:47

Citat :
Čak 89 odsto ispitanih žena tvrdi da ne žele pomoć muškarca u
svakodnevnim situacijama, pa čak i u onim u kojima im je pomoć potrebna.


„Muški standardi u velikom su padu poslednjih godina. Svaki
vid kavaljerstva spušta gard većine žena i zato su jako nepoverljive
prema ovim izlivima viteštva“, smatra Mark Hol sa sajta Socked.co.uk
koji se bavi praćenjem trendova i modnim savetima.

Ne spadam u ovih 89 % meni je pomoć muškaraca uvek dobro došla ..i kad mi je potrebna pomoć i kad nije ..jednostavno volim kada su tu negde oko mene Laughing

Preterano romantični muškarci su mi nekako femine , ne volim plačljivce i preterano osetljive ..
Male pažnje su uvek poželjne , osećanja malko prikrivena , nikako sve jasno već uvek po malo maglovito [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Uto 12 Feb - 22:52

Ne znam ja za ove tamo negde,ali kod nas je grubost postala obbrazac ponasanja velike vecine.Da te gurnu pri ulasku u autobus,da se progura i pusti ti vrata marketa da te udare,da ti odbruse i svasta jos.Zato nam iole paznje,normalnog ponasanja,pridrzavanja vrata ili neki osmeh uz -izvolite- prosto izaziva sumnju..
Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Uto 12 Feb - 23:09

Većini žena, a ja pripadam toj većini, od izgleda je mnogo važnije da ih partner sluša, poštuje i pomogne u situacijama kad im je pomoć potrebna.
Muškarci koji su ubeđeni da žene ne vole kavaljre ili su previše
leni da bi se trudili ili su imali neugodno iskustvo sa ženama (feministkinje) koje se ljute kada im neko otvori vrata ili plati piće.
Ma koliko samostalna bila, svaka žena će cijeniti džentlmena koji se
prema njoj ophodi sa potšovanjem i uvažavanjem. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Uto 12 Feb - 23:09

Jednostavno nismo navikle na takvo ponašanje i u nekim situacijama nam je zaista smešno i na neki način i neprijatno kada nam neko ukazuje preteranu pažnju Laughing ..Na primer, ljubljenje ruke pri upoznavanju...hajde, iskreno kojoj devojci se to dopada? Laughing ...ili...čekanje u kolima dok on izađe , obiđe oko automobila i otvori ti vrata da izađeš...kao da si nedaj bože nesposobna sama da otvoriš vrata Laughing ili pitanja, Rolling Eyes ..smem li da zapalim cigaretu..da li ti smeta otvoren prozor... Laughing ...i tako dalje i tako dalje... Rolling Eyes Laughing

Meni lično smeta kada muškarac ti ponašanjem naglašava da žena treba da bude nesposobna ili slaba da neke stvari uradi sama happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 14 Feb - 23:42

E upravo o tome govorim.
Pažnja se može pokazati i na neki drugi način. Tako što te pažljivo sluša, što ima osećaj za ono što mu govoriš. Što se uvek seti neke sitnice, ili te uvek prijatno iznenadi.....Ali to već nije kavaljerstvo, već osobenost nekog muškarca...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 14 Feb - 23:52

Kavalirština nije PS kao u vojsci. Pa tako mora ići pod obavezno.

Pravi kavalir "ispipa" situaciju. Shvati osobu. Pa odredi prema osobi što da, a što ne.

Normalno je da se kod nas djevojci ne ljubi ruka.

Ali, njenoj majci bi to možda bila nezaboravna gesta. [You must be registered and logged in to see this image.]

A kada te njena majka uzme pod svoje skute, ihajjjjjjj, gdje ti je kraj. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shuki

Član
Član

Shuki

Muški
Poruka : 401

Godina : 45

Učlanjen : 26.02.2013


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Uto 26 Feb - 3:23

Ako je današnjim devojkama smešno i preterano ako im neko ukazuje "preveliku pažnju" šta god to značilo, onda me ne čudi nepoverenje u bar onaj normalniji i vaspitaniji deo muške populacije. Stalno se žale na manjak pažnje, stalno se žale na nedostatak pristojnosti kod momaka, a na kraju kada naiđu na takvog onda im to smeta jer nisu navikle. Šta znači onda, "navići se" na normalne i pristojne ljude? Ja sam tek sada totalno zbunjen.

Jednostavno treba napraviti razliku između zaista finih muškaraca koji jesu kavaljeri i uvek će biti i između onih foliranata. Ako je neka nailazila na đubrad od muškaraca, to ne mora da znači da kavaljera nema. Ima ih, ali i oni vode računa kakvim ženama i devojkama prilaze, naročito sada u ovom ludom vremenu u kome živimo. Svi su obazrivi. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Sre 27 Feb - 1:26

[You must be registered and logged in to see this image.]



To vam pričam. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Sre 27 Feb - 22:27

Ja im verujem, kavaljerima mislim. Znači, vaspitani su, samo da ne
preteruju u tome. Ne podnosim servilnost niučemu a kamo li u
muško-ženskim odnosima. happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Sre 27 Feb - 22:31

Dinka ::
Ja im verujem, kavaljerima mislim. Znači, vaspitani su, samo da ne
preteruju u tome. Ne podnosim servilnost niučemu a kamo li u
muško-ženskim odnosima. [You must be registered and logged in to see this image.]
zaslužila si Laughing ...
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Sre 27 Feb - 23:09

Zato što pravih kavaljera ima sve manje a lažnjaka sve više
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 13:34

Kavaljeri su kavaljeri, i njima ja bas mnogo ne verujem.Ne kazem da mi ne godi kada mi neko otvori vrata ili izvuce stolicu ili ljubi ruku i tako te stvari...Ali sve ima svoju granicu.Mislim da su oni fino vaspitani, a ta finoca nosi i svoju cenu.Sve to oni ne rade, ne rade za babino zdravlje.
Sada zavisi sve od nas, dali cemo se prepustiti Don Juanu ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
nero

Master
Master

nero

Muški
Poruka : 5826

Lokacija : Novi Beograd

Učlanjen : 28.10.2011

Raspoloženje : sanjam ciklamu


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 13:41

...ja radim za babino zdravlje, verovala ili ne..Wink
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 13:48

nero ::
...ja radim za babino zdravlje, verovala ili ne..Wink

happy kiss
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 14:11

Ja sam očekivao da će neka žena dati ovakav odgovor do sada.

Ali nije.

Pa da ja probam. [You must be registered and logged in to see this image.]

NEKE žene ne vjeruju kavalirima jer one lično imaju loša iskustva sa takvima "kavalirima". Ili netko iz njihove okoline.

No, ti muškarci nisu bili pravi kavaliri. To su bili lukavci koji bi sve uradili da se što brže i lakše domognu ženskog međunožja. Pa su samo glumili kavalire. Pravi kavalir, džentlmen, što bi se reklo, nije takav zbog neke svoje računice. I da nešto dobije zauzvrat.

Ne, on je jednostavno takav. Cijeni i poštuje žene, te im na svakom koraku to svojom pažnjom i pokazuje. [You must be registered and logged in to see this image.]

A što to nekoj ženi smeta ili ne vjeruje njegovom ponašanju, to je već njen problem.

Inače, nevjerovanje koje se ne bazira na prethodnim lošim iskustvima (a ni to nije opravdanje da neka recimo takva meni odobno ne vjeruje) se zove PREDRASUDA. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 14:13

Pravi kavalir, džentlmen, što bi se reklo, nije takav zbog neke svoje računice. I da nešto dobije zauzvrat.

Ne, on je jednostavno takav. Cijeni i poštuje žene, te im na svakom koraku to svojom pažnjom i pokazuje.


Abi pokazi mi takvoga gde postoji, pa ga ja idem iz ovih stpka traziti Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 14:38

Čupka ::
Pravi kavalir, džentlmen, što bi se reklo, nije takav zbog neke svoje računice. I da nešto dobije zauzvrat.

Ne, on je jednostavno takav. Cijeni i poštuje žene, te im na svakom koraku to svojom pažnjom i pokazuje.


Abi pokazi mi takvoga gde postoji, pa ga ja idem iz ovih stpka traziti Laughing



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 14:39

nero ::
...ja radim za babino zdravlje, verovala ili ne..Wink

Reč iz usta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

Super Član
Super Član

_Zana_

Ženski
Poruka : 751

Učlanjen : 17.02.2013


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 16:34

..ko kaze da im ne verujemo?
Nazad na vrh Ići dole
Shuki

Član
Član

Shuki

Muški
Poruka : 401

Godina : 45

Učlanjen : 26.02.2013


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 18:07

Danas devojke očigledno više žele sa ih muškarac cimne za ruku dok im ne iščaši rame, lupne šamarčinu, predlaže samo seks na brzaka dok su zajedno...zaključak bar po onome što vidim oko sebe i po onom što se dešava i kakve su današnje veze, naročito mlađih. Verovatno su zato postale naviknute na takve stvari a ne na normalne, pa sada misle da sve to tako treba. Najgore je od svega kada žensko počinje da postaje muško...gde se izgubi ona ženstvenost, ako su žene postale ravnopravne, školovane, ako je ovo 21.vek, ne mora da se izgubi i ženstvenost žena koja je postojala, recimo 1860. godine. Žena je valjda uvek žena. To što je neka htela frajera, pa zaboravila šta je kavaljer, to je lični problem.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 18:25

Abu Dabi ::
Ja sam očekivao da će neka žena dati ovakav odgovor do sada.

Ali nije.

Pa da ja probam. [You must be registered and logged in to see this image.]

NEKE žene ne vjeruju kavalirima jer one lično imaju loša iskustva sa takvima "kavalirima". Ili netko iz njihove okoline.

No, ti muškarci nisu bili pravi kavaliri. To su bili lukavci koji bi sve uradili da se što brže i lakše domognu ženskog međunožja. Pa su samo glumili kavalire. Pravi kavalir, džentlmen, što bi se reklo, nije takav zbog neke svoje računice. I da nešto dobije zauzvrat.

Ne, on je jednostavno takav. Cijeni i poštuje žene, te im na svakom koraku to svojom pažnjom i pokazuje. [You must be registered and logged in to see this image.]

A što to nekoj ženi smeta ili ne vjeruje njegovom ponašanju, to je već njen problem.

Inače, nevjerovanje koje se ne bazira na prethodnim lošim iskustvima (a ni to nije opravdanje da neka recimo takva meni odobno ne vjeruje) se zove PREDRASUDA. [You must be registered and logged in to see this image.]



Priznajem kavaljer sam iz čistog koristoljublja, osmeh i zvonko hvala kada nekoj nepozantoj dami (koju možda više nikada u životu videti neću) pridržim vrata je tako "velika" korist i nju to toliko puno košta da ja prosto nemam reči kojima bih tu mušku "podlost" opisao. Laughing
Kavaljerstvo i pažnja u vezi je nežna biljka i da bi opstala mora se zalivati i paziti, a kolega Aba je već na više mesta elaborirao na tu temu, pa ne bih ni sebe ni njega ponavljao.
Na kraju ću samo reći, za prave dame kojima trebaju kavaljeri, uvek će ih biti. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 18:31

Ja sam rekla da ne verujem muskim kavaljerima koji na tu svoju kavaljernost odvuku zenu u krevet, jer je nekima to namera...
A naravno da mi prijaju kavaljeri koji pridrzavaju vrata i takve te sitnice.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 21:25

Da.. happy pridrže joj vrata dok prođe a sa drugom rukom joj izvuče sve iz dzepa happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shuki

Član
Član

Shuki

Muški
Poruka : 401

Godina : 45

Učlanjen : 26.02.2013


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Čet 28 Feb - 21:33

Eeeee sad ga pretera, još i da neko krade od žene. Takvi nisu kavaljeri već očajnici. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610Pet 1 Mar - 8:33

Morgoth Bauglir ::
Zato što pravih kavaljera ima sve manje a lažnjaka sve više
O tome i pričam....
Inače, jedno je biti servilan, a drugo je biti prava karakterna osoba, koja je iskrena, pažljiva, nežna...To dvoje ne moraju biti zajedno. Neko t može otvarati vrata, prinositi mantil, bogzna kako praviti se fin, a biti lažov, škrtica itd.
Naravno, čast izuzecima...

Shuki ::
Danas devojke očigledno više žele sa ih muškarac cimne za ruku dok im ne iščaši rame, lupne šamarčinu, predlaže samo seks na brzaka dok su zajedno...zaključak bar po onome što vidim oko sebe i po onom što se dešava i kakve su današnje veze, naročito mlađih. Verovatno su zato postale naviknute na takve stvari a ne na normalne, pa sada misle da sve to tako treba.
Ako me ne klepi šakom u glavu, ja sa tim više ne izlazim...Još ako me drmne pesnicom u stomak..ja srećna ceo dan..Laughing
Baš si ga izbanalizovao. Mada je moguće da ima takvih ''divljakuša''...
Ima i dalje i normalnih muškaraca i normalnih žena. Ne treba obraćati pažnju na tu ''fensi'' okolinu...Ako čovek obraća pažnju na negativno, onda će samo negativno i videti i obrnuto...

Shuki ::
Najgore je od svega kada žensko počinje da postaje muško...gde se izgubi ona ženstvenost, ako su žene postale ravnopravne, školovane, ako je ovo 21.vek, ne mora da se izgubi i ženstvenost žena koja je postojala, recimo 1860. godine. Žena je valjda uvek žena. To što je neka htela frajera, pa zaboravila šta je kavaljer, to je lični problem.
Sa ovim se slažem... happy s'tim, što je pravi frajer i pravi kavaljer, u suprotnom bio bi sirovina.
I još nešto...Pravi kavaljer nikada ne priča o sebi i onome što čini i kakav je itd. Dugo postujem na ovom forumu, ali i na nekim drugim...mada sam na netu sve manje i manje...Ono što sam ja primetila, da puno više ima muškaraca koji o sebi pričaju kako su fini, kako su kavaljeri i uvek na tome potenciraju...nego žena koje pričaju o svojoj finoći. Iskreno, ja sam prema takvim muškarcima sumnjičava...Laughing
Isto i u reali. Moram da se uverim kakav je muškarac zaista, pa sve da ide za mnom i drži mi haljinu da mi se ne vuče po zemlji...mslm...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto žene ne veruju kavaljerima?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Jeste li tipično žensko?
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
» Realni razlozi koji će ženu navesti na preljubu
» Ovo je tip žene koju mušakarac nikad neće ostaviti!
» Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-