Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kineskinja piše sa obe ruke istovremeno na različitim jezicima

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Kineskinja piše sa obe ruke istovremeno na različitim jezicima Empty
PočaljiNaslov: Kineskinja piše sa obe ruke istovremeno na različitim jezicima   Kineskinja piše sa obe ruke istovremeno na različitim jezicima Sat610Ned 16 Dec - 13:07

Kineskinja Čen Siuan (24), inače profesionalni prevodilac, ima neverovatnu sposobnost da istovremeno piše sa obe ruke i to kineski sa jednom a engleski sa drugom rukom. A ume i da sa obe ruke piše u različitim pravcima.
Čen Siuan (24) istovremeno piše sa obe ruke i to kineski sa jednom a engleski sa drugom rukom, a ume i da sa obe ruke piše u različitim pravcima

Kineskinja piše sa obe ruke istovremeno na različitim jezicima 287276_cen_f

Kako kaže, ove veštine nije razvila kroz mnogo sati prakse već ih je otkrila sasvim slučajno kada je pokušala da se izbori sa velikom količinom gradiva na engleskom koju je morala da uradi za domaći.

"Još dok sam bila u srednjoj školi nesvesno sam počela da pišem sa obe ruke kada sam pokušala da što pre završim domaći zadatak. Moji drugovi su bili radoznali i pokušali su da me imitiraju ali niko od njih nije uspeo u tome", kaže Čen, koja je kasnije završila koledž i radi kao prevodilac, sada koristi svoj talenat da piše poeziju, dve rečenice odjednom i na dva jezika, naravno.



Vesti










Kineskinja piše sa obe ruke istovremeno na različitim jezicima F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
 
Kineskinja piše sa obe ruke istovremeno na različitim jezicima
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Nakit u različitim kulturama
» Ovako izgledaju oči na različitim drogama
» Da li je ovo najstarija osoba u ljudskoj istoriji: Kineskinja tvrdi da je napunila 127 godina!
» Zanimljive činjenice o jezicima
» Volim te na svetskim jezicima
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti-