Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Osvoji ga porukama u 4 tjedna

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Ned 25 Nov - 23:59

Osvoji ga porukama u 4 tjedna

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Weheartit

STRUČNJAK za veze Michael Fiore autor je popularne knjige "Text the romance back", a u njoj tvrdi kako je moguće u potpunosti vratiti romantiku u vezu u samo četiri tjedna. Sve što trebaš učiniti je svladati tehniku slanja pravih poruka:

Prvi tjedan: Zagrijavanje

Tvoj dečko se mora osjećati poželjnim i cijenjenim, a to je najlakše postići izravnim, iskrenim porukama od kojih će zadrhtati. Možda ti neće odmah odgovoriti na svaku poruku jer će mu tvoj novi način komunikacije biti čudan, ali to nije važno, važno je da postaviš temelje za kasnije.

Drugi tjedan: Magneti znatiželje i mamac pitanja

"Stalno razmišljam o…" - savršeni magnet za poticanje njegove znatiželje. Mamac pitanja također jako dobro funkcioniraju kada je u pitanju početak komunikacije: Postavi mu pitanje, ili složi poruku na način koji će ga natjerati da odgovori na nju. Jednom kada započnete dopisivanje, biti će lakše ubaciti romantične detalje.

Treći tjedan: Vremenski stroj

Poruke u kojima ga podsjećaš na stvari koje ste radili zajedno vratit će vas oboje u doba kada je sve bilo romantično. Podsjetnik na prvi spoj, prvu poruku koju ti je poslao ili opis tvojih osjećaja koje si proživljavala kada si se tek zaljubila u njega biti će dovoljni da i on poželi oživjeti romansu.

Četvrti tjedan: SMS masaža

Pričekaj trenutak u kojem si sigurna da ti je dečko sam i pošalji mu detaljnu poruku koja sadrži sve stvari koje bi mi radila da si sada s njim. Ako nema nikog oko njega, možete obaviti i brzi SMS seks, ili barem započeti predigru, a glavni dio nastaviti kod kuće.

(Index.hr)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Uto 11 Mar - 21:12

Četiri sedmice da ga osvajam ?!
Pa ne osvajam Mont Everest  Rolling Eyes 
SMS masaža? 
Vesela neka nauka  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Uto 11 Mar - 21:19

Muskarac nevoli biti osvojen, pitam se kakvi su to onda muskarci koje se daju osvajati sa nekim porukama i mobitelom.  resign
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Uto 11 Mar - 23:52

Tony Montana ::
Muskarac nevoli biti osvojen, pitam se kakvi su to onda muskarci koje se daju osvajati sa nekim porukama i mobitelom.  resign


Pa što fali?  resign

Ja volim biti osvojen. Volim poduzetne žene. Koje su iskrene, ne glume nezainteresiranost i neosvojivost. Mene žene koje si daju truda oko muškarca koji im se dopada oduševljavaju.  happy 

A ti mi sada reci, kakav sam to ja?  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 13:10

ti si Dabo lisac  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 13:37

Štrikiro sam temu i dodo onu oznaku ''obavezna lektira'' uz nju happy  happy


Mora naučim više kako da izdržim četiri nedelje, stvarno je nedostojno pravog muškarca da gine u prvih par dana bitke angry  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 18:08

Abu Dabi ::
Tony Montana ::
Muskarac nevoli biti osvojen, pitam se kakvi su to onda muskarci koje se daju osvajati sa nekim porukama i mobitelom.  resign


Pa što fali?  resign

Ja volim biti osvojen. Volim poduzetne žene. Koje su iskrene, ne glume nezainteresiranost i neosvojivost. Mene žene koje si daju truda oko muškarca koji im se dopada oduševljavaju.  happy 

A ti mi sada reci, kakav sam to ja?  happy




Pa ocito muskarac koji voli biti osvojen, mada takvi kao ti nepoznajem puno.
Ali sta je tu je, boze moj.  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 18:40

Meni je bas simpaticno to osvajanje preko mobitela,ima neku svoju draz.Pogotovo ako ste vec u braku pa svome partneru tokom dana posaljete neku skakljivu porukicu.A uvece se ta skakljiva porukica ostvari. 
Nista lose ne vidim u tome i kada se dvoje tako spoje.Ponekada je nekome lakse napsisati neto nego reci.A jos lepse je kada se sve to ostvari sto pisete.


Mene zanima Tony sta ti to smeta ako se muskarac osvaja? Zasto mislis da se muskarac nesme osvajati? Kako onda da smuvamo vas kada ste neosvojivi?
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 19:10

Čupka ::
Meni je bas simpaticno to osvajanje preko mobitela,ima neku svoju draz.Pogotovo ako ste vec u braku pa svome partneru tokom dana posaljete neku skakljivu porukicu.A uvece se ta skakljiva porukica ostvari. 
Nista lose ne vidim u tome i kada se dvoje tako spoje.Ponekada je nekome lakse napsisati neto nego reci.A jos lepse je kada se sve to ostvari sto pisete.


Mene zanima Tony sta ti to smeta ako se muskarac osvaja? Zasto mislis da se muskarac nesme osvajati? Kako onda da smuvamo vas kada ste neosvojivi?

Kao muskarac sam lovac, lovac je moj element. Nemogu zamisliti da ja budnem plijen,pogotovo da me Ona osvoji.
Nesmeta meni to,ako jedan ili vise muskarac-a zeli biti osvojen / i. Tko zeli neka budne osvojen od zenskog pola.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 19:15

E,vidis vi muskarci ste lovci sto zanci da nas osvajate,lovite...A onda ako su simpatije sa obe strane,onda je red na nas zene da taj vas lov jos malo ulepsamao,pa krenemo u akciju koja se zove osvajanje.I onda kada vas osvojimo i dobijemo sto zelimo,moramo to svakodnevno postepeno negovati da bi veza obstala.I zato bi bilo lepo kada bi i vi muskraci malo krenuli tim putem osvajanja.Nista ne boli,veruj mi.Samo je osecaj lep. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 19:33

Čupka ::
E,vidis vi muskarci ste lovci sto zanci da nas osvajate,lovite...A onda ako su simpatije sa obe strane,onda je red na nas zene da taj vas lov jos malo ulepsamao,pa krenemo u akciju koja se zove osvajanje.I onda kada vas osvojimo i dobijemo sto zelimo,moramo to svakodnevno postepeno negovati da bi veza obstala.I zato bi bilo lepo kada bi i vi muskraci malo krenuli tim putem osvajanja.Nista ne boli,veruj mi.Samo je osecaj lep. Very Happy


Sve je to okay, samo eto, ja nisam te sorte muskaraca. cool
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 19:36

Šteta  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Sre 12 Mar - 22:52

Ne mislim da sam lovac.
Još manje mislim da je ona plijen.
A lovina, to mi već zvuči uvredljivo. I za nju, a još više za mene.
Nekako su mi to "balkanske mačo fore".  cool

Kakvi su to muškarci koji nisu bili nikada osvojeni u životu?
Narodski, zavedeni.  happy 
Možda uopće ne razumiju žene?
Niti primjećuju njihove signale.  affraid 
Doduše ostavljam mogućnost da ih nikada nijedna žena nije ni pokušala osvojiti.  Laughing 



Ja sam više "mađioničar".  happy  Polako, neprimjetno ju opčinim, navedem ju da razmišlja o meni, uvučem joj se pod kožu.
I nedam se van.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 13 Mar - 7:59

najjače mi je funkcija tog lika što je pisao knjigu - stručnjak za veze  happy 

o temi: budalaština 
koliko se ja razumem u mobitele i veze - telefon može samo da syebe vezu, kad jedna od strana provali kakvih sve inkriminišućih sms-ova ima u mobitelu njene ljubavi  Laughing 

što se tiče smuvavanja putem poruka - to da, to je već drugi padež  Cool
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 13 Mar - 9:55

Evo ga još jedan osvojivi, propao je slavni muški rod happy  happy

Kolega, menjajte naslov u ''Osvoji ga u 4 poruke''.
Biće zanimljivije da se i one malo pomuče, a možda čak i poneki od nas uspe da izdrži pa odbranimo čast happy  happy  happy 

Mada, realno, neprijatelj je mnogo nadmoćniji. Četvorostruka fisija romantike, seksipila, nežnosti i dugačkih trepavica je nekonvencionalno naoružanje, neodbranjivo još od one jabuke. A tek mobilna telefonija i slična sredstva veze su učvrstila geostratešku snagu protivnika happy  happy

Iako je beskrajno uživanje braniti se, i umesto kukavičke kapitulacije poći u poslednji herojski juriš prsa u prsa, i junački poginuti.
One imaju i tu osobinu da najlepše oživljavaju i neguju junake posle pogibije, samo ako su umeli da ginu muški, srcem, i bez foliranja happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 13 Mar - 12:01

Smijesno mi je vas citati. Kao muskarac i ribolovac recimo..

Pecam ribu sa udicom i mamcem. Ovako kako vi pisete, riba vas peca i lovi.

Hajde neka i takvih, svatko igra neku ulogu u toj igri.
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 13 Mar - 13:18

Citat :
Mada, realno, neprijatelj je mnogo nadmoćniji. Četvorostruka fisija romantike, seksipila, nežnosti i dugačkih trepavica je nekonvencionalno naoružanje, neodbranjivo još od one jabuke. A tek mobilna telefonija i slična sredstva veze su učvrstila geostratešku snagu protivnika

ne bih se složio, kolega, da je mobilna telefonija ojačala protivnika
na primer, ima jedna maca, baš onako... zgodna, lepa, opičena, duge trepavice i to..
al' veruj mi, kad joj pošaljem sms tipa "hoćemo li večeras?" a ona odgovori "šta si teo"... meni više nije do sexa  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 13 Mar - 20:47

Tony Montana ::
Smijesno mi je vas citati. Kao muskarac i ribolovac recimo..

Pecam ribu sa udicom i mamcem. Ovako kako vi pisete, riba vas peca i lovi.

Hajde neka i takvih, svatko igra neku ulogu u toj igri.

Kolega, iz najbolje namere, mislim da treba da nabavite šlem. Ovo vam je malo neobičan forum, za takve komparacije imaju neke specijalno obučene metle sa IC navođenjem koje automatski poleću pravo u glavu happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 13 Mar - 20:52

kriger ::
Citat :
Mada, realno, neprijatelj je mnogo nadmoćniji. Četvorostruka fisija romantike, seksipila, nežnosti i dugačkih trepavica je nekonvencionalno naoružanje, neodbranjivo još od one jabuke. A tek mobilna telefonija i slična sredstva veze su učvrstila geostratešku snagu protivnika

ne bih se složio, kolega, da je mobilna telefonija ojačala protivnika
na primer, ima jedna maca, baš onako... zgodna, lepa, opičena, duge trepavice i to..
al' veruj mi, kad joj pošaljem sms tipa "hoćemo li večeras?" a ona odgovori "šta si teo"... meni više nije do sexa  Laughing

Uuuuu, priznajem uzdrmali ste mi koncepciju, kolega happy  happy



Ipak, u konačnom, ja je samo ne bih oženio, a seksom se žrtvovati za čast i slobodu muškog roda... šta da se radi, na muci se poznaju junaci mad  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 13 Mar - 22:19

Citat :
a seksom se žrtvovati za čast i slobodu muškog roda... šta da se radi, na muci se poznaju junaci

ma ok sex, al' kad do njega treba stići preko trnovitih poruka... dođavola i sex  Very Happy 
šta uopšte odgovoriti na šta si teo?
teo sam date taslačim akosi za  Laughing 

trudim se da ne budem grammar nazi, tolerišem nemogu, neznam, čak šta više... mada se štrecnem i kad tako nešto pročitam... ali teo je u rangu bijo, radijo...  huh
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 13 Mar - 23:19

Ne bih ga osvajala porukicama tipa ..sećaš li se kad smo onomad sedeli pod onom jabukom..ili sećaš li se kad si zaboravio na godišnjicu pa sam morala sms-om da te na nju podsetim.. happy 

Van pameti..happy 

A tek da napravim neku slovnu grešku..daleko bilo ..pu..pu..ne bih imala šanse kod njega ni pod razno wonder 

 happy 

Htela sam da kažem ozbiljno..mogla bih da prihvatim ovakvu igricu porukama neko izvesno vreme ali da ga na taj način osvajam ako nije već osvojen na drugi način..stvarno bi mi bilo bez veze.. happy 













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Pet 14 Mar - 8:43

kriger ::
Citat :
a seksom se žrtvovati za čast i slobodu muškog roda... šta da se radi, na muci se poznaju junaci

ma ok sex, al' kad do njega treba stići preko trnovitih poruka... dođavola i sex  Very Happy 
šta uopšte odgovoriti na šta si teo?
teo sam date taslačim akosi za  Laughing 

trudim se da ne budem grammar nazi, tolerišem nemogu, neznam, čak šta više... mada se štrecnem i kad tako nešto pročitam... ali teo je u rangu bijo, radijo...  huh


Kolega, teo sam da vam rečem da sam bijo jako mnogo zaljubljen na vas dok ovo nisam pročitao. Isključivost nije lepa romantika happy  happy
Mogli ste joj odgovorite ''otem da te malo volem'' confused  happy
Kad ne možeš da ga pobediš, pridruži mu se. Al podržavam, ni ja je ne bih bijo ženio takvu, ma nem šanse happy  happy  happy


Nekada tamo davno, neko koga poznajem, devojci sa kojom se zabavljao već šest godina, umeo je da pošalje telegram sadržine ''Volim te, štrumfe'', iako je radila na 150m od njega.
Ne bih ja potcenjivo takve gestove, danas imaju tri štrumfete i jednog štrumfa  happy  happy  happy  happy 

Ljubav je uvek lepo najlepša stvar, a naročito kad se, i posle mnogo vremena, vidi i iz aviJona happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Pet 14 Mar - 8:52

abu dabi ::
"Stalno razmišljam o…" - savršeni magnet za poticanje njegove znatiželje. Mamac pitanja također jako dobro funkcioniraju kada je u pitanju početak komunikacije: Postavi mu pitanje, ili složi poruku na način koji će ga natjerati da odgovori na nju. Jednom kada započnete dopisivanje, biti će lakše ubaciti romantične detalje.

Well, kad bi mu napisala stalno razmišljam ooo ...... cool 
sve bi mu bilo jasno te bi me vrlo rado  popunio u razmišljanju   happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Pet 14 Mar - 10:35

Enigma ::
abu dabi ::
"Stalno razmišljam o…" - savršeni magnet za poticanje njegove znatiželje. Mamac pitanja također jako dobro funkcioniraju kada je u pitanju početak komunikacije: Postavi mu pitanje, ili složi poruku na način koji će ga natjerati da odgovori na nju. Jednom kada započnete dopisivanje, biti će lakše ubaciti romantične detalje.

Well, kad bi mu napisala stalno razmišljam ooo ...... cool 
sve bi mu bilo jasno te bi me vrlo rado  popunio u razmišljanju   happy happy


Možda o novim cipelama?  Shocked    happy



Recimo za drugi tjedan nešto ovako:

Sada bi te .......... zubima, pa ........... usnama, a onda bi ti ...........  .........  happy  


Pa da vidiš potaknute znatiželje. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610Čet 27 Apr - 0:04

Ne pada mi na pamet. Cool happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Osvoji ga porukama u 4 tjedna Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvoji ga porukama u 4 tjedna   Osvoji ga porukama u 4 tjedna Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Osvoji ga porukama u 4 tjedna
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Animirajte obaveštenja o primljenim porukama
» Vladimir Cvetković uspeo da osvoji i Soraju!?
» Umetnost zavodjenja
» Otkrića ovoga tjedna
» Želite da SNIMITE nešto TELEFONOM, a evo kako da podesite da vas niko NE UZNEMIRAVA POZIVIMA I PORUKAMA
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-