Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Čega se sve odričete u životu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Pet 26 Okt - 1:24

Prekoviše obaveza , rad , učenje , trka , jurnjava , zapostavite sebi neke trenutke ili stvari koje vas čine sretnim zbog nekih drugih koje vas isto tako čine sretnima ali manje Čega se sve odričete u životu? 1416777839
Štaa je to nešto čega se odričete zbog nečega u životu Čega se sve odričete u životu? 3845856932

Meni nedostaju prijatelji koje retko vidjam zbog obaveza koje imam , nedostaje mi net gde bi visila više da mogu ,odričem se izlazaka u toku radne nedelje, mada si neki put napravim gušt pa me posle boli glava Čega se sve odričete u životu? 1317522191 Čega se sve odričete u životu? 3690083436
A vi? Čega se sve odričete u životu? 3845856932










Čega se sve odričete u životu? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Pet 26 Okt - 1:37

Ja to ne shvaćam tako. Sve što sam radio u određenim trenucima u životu je bilo zbog mene samoga. Investicija u budućnost. I učenje. I posao. I dodatni posao. I biznis uz posao. Neke stvari sam propustio. Nažalost, ne možeš stići na sve. Ali tako se u tim trenucima moralo. Nisam to nikada shvatio kao odricanje. Poslije mi se to vratilo na drugim mjestima.

Iako, dobrom organizacijom i realnim sagledavanjem vlastitih mogućnosti se može puno toga uskladiti. Cool










love
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Pet 26 Okt - 1:42

Sad se ne odričeš bašš ničeg na uštrb nečeg? Čega se sve odričete u životu? 3929217648










Čega se sve odričete u životu? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Pet 26 Okt - 1:53

Ne.
Sada uživam u "plodovima minulog rada". Cool










love
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sub 27 Okt - 17:35

Odričem se toga da sad šetam po ovom ladnom vremenu, da bi bila s meni dragim ljudima Čega se sve odričete u životu? 1376247440










Čega se sve odričete u životu? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sub 27 Okt - 18:46

Odricem se ponekog izlaska jer mi je tesko naci osobe koje bi mi pravile drustvo,posebno predstavljanja knjiga,poetskih veceri..i da su bar neki razlozi nego ono-mrziiii meeee,hladno jeee- happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Ned 28 Okt - 20:00

Odričem se gledanja televizije. Da bi bio na Haossu. Čega se sve odričete u životu? 1870918564

Upravo sam se odrekao Dnevnika. Čega se sve odričete u životu? 2682420977










love
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Ned 28 Okt - 20:04

Odrekla sam se izlazaka par puta zbog posla i posjeta drugaricama... Odrekla sam se od junk hrane i mnogo mi je bolje... i odrekla sam se suvise sexi frajera jer uvijek zavire u tude suknje... i neka ih tamo. Zivim i bez njih ok. Very Happy happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sre 15 Maj - 9:13

Nisam odavno obišla rodbinu koja i nije tako daleko od mene , te nemam vremena , te imam drugih obaveza , mislim da je to samo traženje opravdanja za nešto za šta uopšte nema potrebe.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Čega se sve odričete u životu? 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sre 15 Maj - 12:23

Odričem se osamostaljenja jer nemam redovni posao i još
"zavisim" od drugih, a tridesete nailaze happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sre 5 Nov - 21:04

Odrekla sam se  od nekih osoba,vidim da nisu dobre  da  su blizu mene  koliko god da mi je s njima  bilo zanimljivo,opet sam vidjela  da nisu toliko  dobre   koliko su se predstavljale
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sub 8 Nov - 22:46

Trenutno se ne odričem ničega. A bilo je vremena kada sam se odricala mnogo čega...
Trenutno uživam u pravom smislu reči.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sre 19 Nov - 15:17

Odričem se svega i svačega. Ali to ne shvaćam kao odricanje jer nisam sebičnjak koji živi samo za sebe. Čovjek mora raditi neke ustupke, ovdje  "se odrekneš", zato tamo dobiješ.

Bitno je kada podvučeš crtu da budeš u pozitivi, i da budeš zadovoljan.
Onda se ustvari nisi ničega odrekao.  Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sub 21 Apr - 14:42

uuu   dosta  toga  sam se odrekla, što  od  rodbine  pa  do ljubavi uhhhh sve  sam  gurnula   od  sebe  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sub 21 Apr - 23:02

sad nicega...










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Sub 21 Apr - 23:18

nekih poroka...Čega se sve odričete u životu? Image
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Ned 22 Apr - 20:18

neverice
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Ned 22 Apr - 22:06

Previse sam pozitivac da bi se mogao od necega ili nekoga odricati. Vjerujem u ljubav i razum. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610Pon 23 Apr - 14:48

u životu nemereš imati sve. dan traje 24 časa i šta u to vreme stane, stalo je. sam odabereš način na koji živiš i nema drugo. nešto dobiješ, nešto izgubiš. nije to odricanje, to je samo pretakanje iz jedne čaše u drugu. ako paziš da ne prolevaš, ništa nisi izgubio i ničega se nisi odrekao.   study










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Čega se sve odričete u životu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Čega se sve odričete u životu?   Čega se sve odričete u životu? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Čega se sve odričete u životu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ne ide vam u životu..??
» Ko i šta ste bili u prošlom životu?
» Šta ste romantično doživeli u životu?
» Šta ćeš biti u sledećem životu?
» Mlad roditelj ili uživati još u životu?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-