Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Sat610Čet 12 Jan - 17:59

Indiskretnih osoba ima i među muškarcima i među ženama. Shocked

Moja iskustva su da su muške indiskrecije, narodski rečeno tračevi, pretežno vezani uz sex, kapacitivnost i majstorstvo izazivanja orgazma. Very Happy
Tek u rijetkim slučajevima su se spomonjale svađe. Pa tko bi o tome pričao, muško je uvijek u pravu, pa o tome ni ne priča. happy

Ženski tračevi su se više odnosili na prirodu veze, vlastitu dominaciju u stilu "vrtim ga oko malog prsta", a manje na sex. Laughing

Osobno prezirem tračeve toga tipa, nikada u životu ni o jednoj svojoj partnerici nisam ni riječ nikome progovorio. To mi je potpuno nezamislivo. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Sat610Čet 4 Sep - 12:47

Citat ::
‘Posrećilo mi se!’
Bez obzira jeste li zajedno tri dana ili tri godine, muškarci vole barem natuknuti kako im se baš juče posrećilo. Iako ovakve stvari ženama itekako smetaju, morate znati kako su ovakvi razgovori vrlo česta tema muškog društva. Oni to ne čine kako bi vas ponizili već kako bi se razmetali svojom muškošću.

Vrlo često čujem ovakve razgovore, muškarci kao da su dobili sedmicu na lutriji pa tu vest moraju da objave prijateljima , kolegama i užoj rodbini.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Sat610Sub 6 Sep - 20:07

katarina ::
Vrlo često čujem ovakve razgovore, muškarci kao da su dobili sedmicu na lutriji  pa tu vest moraju da objave prijateljima , kolegama i užoj rodbini.
A kako to objasniti nekome ko sebe smatra perfekcionistom i teži ka idealizmu??

Bez uvrede, već smo dovoljno imali prilike da se "upoznamo", otuda ona prva rečenica.


Muškarac ume da brblja i voli da brblja ali ne zbog "nekakve nagrade" zato što muškarac na nagrade ne daje ni 5 para za razliku od vas žena koje jedva čekate da vas neko digne na pijedestal i tako uzdignutu slavi celoga života.

Muškarci melju jer se osećaju nadmoćno, jer veruju da će ta njihova priča biti prihvaćena punim tonom i da će tako neprekidno biti u centru pažnje. Vidiš, ne želi samo žena da bude u centru pažnje, žele i muškarci, pitanje je samo koje korake preduzima jedan pol a koje drugi ali je cilj uvek isti.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Sat610Ned 7 Sep - 17:14

Shadow ::

3. ‘Posrećilo mi se!’
Bez obzira jeste li zajedno tri dana ili tri godine, muškarci vole barem natuknuti kako im se baš juče posrećilo. Iako ovakve stvari ženama itekako smetaju, morate znati kako su ovakvi razgovori vrlo česta tema muškog društva. Oni to ne čine kako bi vas ponizili već kako bi se razmetali svojom muškošću.



Shocked

Što bi se meni posrećilo?????  affraid

Posrećilo se njoj.  happy


happy










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Čet 11 Sep - 15:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Sat610Čet 11 Sep - 14:00

Abu Dabi ::
Shadow ::

3. ‘Posrećilo mi se!’
Bez obzira jeste li zajedno tri dana ili tri godine, muškarci vole barem natuknuti kako im se baš juče posrećilo. Iako ovakve stvari ženama itekako smetaju, morate znati kako su ovakvi razgovori vrlo česta tema muškog društva. Oni to ne čine kako bi vas ponizili već kako bi se razmetali svojom muškošću.



Shocked

Što bi se meni posrećilo?????  affraid

Posrećilo se njoj.  happy


happy
Paradoks happy

U ogledalu sve izgleda kontra happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Sat610Čet 11 Sep - 23:39

Gdje li mu je ogledalo?  Shocked


happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zenske tajne
» Ženske nesavršenosti koje muškarci obožavaju
» Stvari koje momci ne vole kod devojaka!!!
» 7 ženskih kvaliteta koje momci cene više od fizičkog izgleda
» Situacije koje otkrivaju da je neko nula od čoveka!
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-