Ko je više u pravu? Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 

Anketa

Ko ima više prava?

[ 0 ]
Ko je više u pravu? Bar_left0%Ko je više u pravu? Bar_right [0%] 
[ 1 ]
Ko je više u pravu? Bar_left17%Ko je više u pravu? Bar_right [17%] 
[ 0 ]
Ko je više u pravu? Bar_left0%Ko je više u pravu? Bar_right [0%] 
[ 5 ]
Ko je više u pravu? Bar_left83%Ko je više u pravu? Bar_right [83%] 

Ukupno Glasova: 6
 

 Ko je više u pravu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 12:44

Često pitanje današnjice. Tema vrlo škakljiva ali deo je danađnjeg življenja u društvu. Jedni se hvale, drugi se žale, treći podržavaju, .... a ko je ustvari u pravu?
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 16:16

Morg,iskreno mi nije jasno oko cega ko je u pravu?Mislis na njihove stavove,ponasanje ili koliko imaju prava u drustvu?I kakvo bi pravo trebalo da imaju skinhedsi?
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 16:20

U pravu je svatko tko živi u društvu.

Nitko nema više ili manje prava, svi imaju sva prava.

Dok u svojoj "pravičnosti" ne počnu ukidati prava drugih. Cool










love
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 17:33

U pravu su oni koji gledaju svoja posla i ne smaraju se sa glupostima Rolling Eyes

Treba razmišljati kako da se preživi do sledećeg meseca i kako svojim radom i ponašanjem u društvu učiniti da ovaj svet bude bolji..a ne praviti spektakle samo da bi bili na televiziji resign










Ko je više u pravu? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 18:45

dusajuca ::Morg,iskreno mi nije jasno oko cega ko je u pravu?Mislis na njihove stavove,ponasanje ili koliko imaju prava u drustvu?I kakvo bi pravo trebalo da imaju skinhedsi?

Ako već moram da pojašnjavam pojašnjeno ... Rolling Eyes

- Da li su u pravu Gejevi i treba ih pustiti da rade to što rade; da se šetkaju okolo, da ističu svoja prava, da se za njih bore itd ...

- Da li su u pravu Političari koji nam sve to nameću samo da bismo što brže i što lakše ušli u EU gde su ovakve pojave postale svakodnevica (a ni kod nas sada nije daleko od toga)

- Da li su u pravu Skinhedsi koji jedva čekaju da se ovi okupe pa da ih ubiju od batina krijući se iza maski neo-nacista i radeći sve da društvo "očiste" od tzv. negativnih pojava

- Ili je u pravu građanstvo koje neće homoseksualizam i koje ne želi da mu iko išta nameće već želi (što Senka reče) da živi svoj život onakav kakav jeste i da eventualno proba da društvo učini boljim i lepšim mestom za život.

Nadam se da je sada dovoljno jasno. Cool
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 19:46

Hvala na pojasnjenu,zao mi je ako sam te smorila pitanjem happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 20:25

Skinhedsi nisu u pravu jer se ponašaju necivilizovano. Umeju oni da reaguju i na ''obične'' ljude, ne samo na Rome, gejeve itd...Zavisi kakav im dan naiđe i kakvo im pravilo vlada u ''ekipi''...

Političari takođe nisu u pravu jer se ponašaju licemerno....Ništa novo....

Gej populacija nije u pravu što pokušava da nam svoje ''opredeljenje'' nametne kao nešto normalno. Nemam ništa protiv njih, ali nemam želju da mi neko o tome ''trubi'' na sve strane...Ne sluša mi se....

Građani nisu u pravu, jer sve vreme žive poput ''nojeva'' sa glavom u pesku...Naravno, svi ljudi imaju problema manjih ili većih...Kod nas se sve prihvata lako..i nova poskupljenja...i novi PDV-i itd...Umesto onog momenta kada nešto poskupi da to nešto ne kupujemo...mi baš tada kupujemo u veliiikiiim količinama da ima za ne daj bože...Takav smo narod...

Ali ipak glasam za građane (strejt populaciju)jer su više u pravu od ostalih...Oni ipak imaju prave probleme....pa ne stižu od istih da izvade ''glavu iz peska''....
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 20:29

Fali opcija niko nije u pravu ....
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 20:40

Pa htela sam da napišem, da niko nije u pravu...Shocked ali posle kada sam se ''presabrala'' shvatila sam da sam i ja običan građanin...E tu sam stvarno morala da reagujem...ne mogu da podnesem da nisam u pravu...skroz...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 20:44

Trebalo bi da su upravu gradani mada se sve cesce komentarise u drustvenim prilikama i desavanjima, da je narod zavedena ovca... e sad kako to... ne znam odgovor na ovo... Ko je više u pravu? 3845856932
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 21:46

niko gore navedeni nije u pravu ... i nikako ne mogu takva zastupanja prihvatiti da je to merilo nekog nornalmog života ... još pogotovo kad svi u glas prozivaju građane ,nacije na diskriminaciju ...namećenje svesti na izopačen u sliku kakav bi trabao da bude život na planeti .... happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 16 Okt - 22:13

Sagacity ::Pa htela sam da napišem, da niko nije u pravu...Shocked ali posle kada sam se ''presabrala'' shvatila sam da sam i ja običan građanin...E tu sam stvarno morala da reagujem...ne mogu da podnesem da nisam u pravu...skroz...Laughing
Dobro obična gradjanko ti si u pravu Laughing. Malo sam i ja prenaglio, ipak smatram da je većina običnih gradjana u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyPet 19 Okt - 22:04

Ja mislim da je svako upravu na svoj nacin i svako od gore navedenih sebe brani i sebe predstavlja ovome svetu i zele da pokaze da medju nama zive drukciji od nas i da jih je treba prihvatiti takve kakve treba.
Ako nam smetaju, okrenimo se od njih, nemojmo jih dirati, neka narod zivi svoj zivot kakav je odabrao...
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyNed 1 Apr - 20:49


U velikoj sam dilemi !










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptySre 2 Maj - 14:49

u pravu su samo oni koji ljude cene prema tome kakvi su ko osobe  i koliki je njihov doprinos zajednici, ne robujući predrasudama i idiotskim "procenama" koje im nameću crkva i galamdžijski reakcionarni deo društva   happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptySre 2 Maj - 23:01

koji samo gledaju svoja posla










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyUto 22 Maj - 18:35

Pravnici, mozda? bored
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyČet 24 Maj - 8:37

Oni koji su glasniji..  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyČet 24 Maj - 8:49

Čupka ::Ja mislim da je svako upravu na svoj nacin i svako od gore navedenih sebe brani i sebe predstavlja ovome svetu  i zele da pokaze da medju nama zive drukciji od nas i da jih je treba prihvatiti takve kakve treba.
Ako nam smetaju, okrenimo se od njih, nemojmo jih dirati, neka narod zivi svoj zivot kakav je odabrao...
happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? EmptyČet 24 Maj - 14:47

- par pojedinaca, ali oni ne mogu ništa dok se zaglupljen narod ne osvesti od manipulisanja pokvarenih političara  Laughing

- skinhedsi, to je šljam koji bi meni kopao kanale i gradio pruge po Srbiji  mad

- gej populaciji želim sve najbolje, jedino neka promisle malo, preterivanje nije nikom donelo ništa dobro  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ko je više u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je više u pravu?   Ko je više u pravu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je više u pravu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Iza kulisa
» Što me više ''bije'' ja ga više volim !
» Ljubivoje Ršumović
» Saobraćajci su uvek u pravu!
» Šakira pogađa pravu notu
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Zabava, Druženje, Igrice
  • Ankete
  • -

    Sada je Čet 16 Maj - 23:59