Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Pet 12 Okt - 15:42

Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor

Kupovinom mobilnog telefona “ispod cene” uz odgovarajući paket vlasnik novog aparata nije završio posao. Kad isteknu ugovorne obaveze, potrebno je da raskine ugovor kod svog operatera, inače će i dalje plaćati mesečnu pretplatu po paketu na koji se pretplatio.

Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 520832-6

TELEFON - Za srpske plate skupi mobilni telefoni nisu pristupačni, pa se mnogi odlučuju da do takvog aparata dođu tako što će odabrati povoljan paket kod nekog operatera. Tako će isti taj telefon dobiti za male pare, ili čak za dinar, ali će im mesečni računi biti nešto skuplji. Operateri apeluju na korisnike tih paketa da vode računa o tome kada im ističu ugovorne obaveze, kako bi na vreme prijavili da je ugovor istekao. U suprotnom, može da se desi da i po isteku ugovorna plaćaju pretplatu.

- Oni koji se odluče za neku od naših promotivnih kampanja mogu da potpišu ugovor kojim se određuju i rok obaveze. Kad rok obaveza po ugovoru istekne, ugovor traje dok korisnik ne zatraži raskid. Ugovor se raskida tako što nam korisnik dostavlja pisano obaveštenje, preporučenu pošiljku sa povratnicom ili dođe u neku od naših poslovnica najmanje 30 dana unapred - kažu za “24 sata” u "Telekomu Srbija”.

Pretplatnik nastavlja da koristi naše usluge na neodređeno vreme, za isti tarifni paket i kad ugovor istekne, kažu i u Telenoru.

- Ako je korisnik kupio neki od telefona u tarifnom paketu po nižoj ceni nego što aparat košta bez paketa, pa odluči da raskine ugovor pre isteka definisanog roka, u obavezi je da isplati sve preostale mesečne pretplate. Ako uz paket nije kupio i telefon, može da raskine pretplatnički ugovor bez dodatnih troškova. Potrebno je samo da plati potrošen saobraćaj do datuma raskida ugovora. Rok za raskid ugovora je 15 dana, a potrebno je podneti zahtev na prodajnom mestu ili pisanim putem - objašnjavaju u Telenoru.

Vip mobajl ističe da sve dok korisnik ne podnese zahtev za raskid ili obnovu ugovora dospevaju mu računi za paket koji je odabrao.

- Ako korisnik želi da raskine ugovor pre isteka roka, dužan je da plati naknadu za prevremeni raskid. Ta naknada je fiksna i zavisi od roka na koji je ugovor potpisan i od tarife za koju je sklopljen - kažu u Vipu, i dodaju da korisnik može da podnese pisani zahtev za raskid ugovora nakon isteka minimalnog trajanja ugovorne obaveze. Poželjno je, kažu, ako klijent želi da raskine ugovor da podnese zahtev šest nedelja ranije.

- 30 dana ranije treba podneti zahtev za raskid ugovora u Telekomu
- U Telenoru zahtev treba podneti 15 dana pre nego što želite da ugovor sa operaterom bude raskinut, a u Vipu taj period iznosi 42 dana.


Izvor: Mobilni operateri










Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Pon 15 Okt - 12:54

Kakva je ovo banda, ja imam još ihaj do kraja ugovora mada na kraju ili menjam paket ili se vraćam na pri pejd, po cenu promene operatera, a hvala bogu pa sa brojem mogu da idem gde hoću.
Inače kad mi je istekao ugovor za mobilni internet (ono preko USB-a) odem ja i kažem dovidjenja i hvala, nije prošlo dva dana, zovu me da mi ponude da ostanem pretplatnik u pri pejd odnosu ako želim, naravno da sam onda pristao, eno ga čuči kući ako zatreba, a leba ne traži Very Happy.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Pon 15 Okt - 20:15


Ja sam više za pri pejd, koliko para toliko muzike, happy ..ovi ugovori i ti paketi mi više liče na plaćanje ničega. ..

Prvi put kada sam uzela broj, još davne 2000 godine, uzela sam ga na šest meseci i tada sam morala da plaćam po 2 500 hiljade mesečno za ne znam ni sama zašto, jer su sms poruke tada bile besplatne, internet nije bio aktuelan kao sada i što je najinetresantnije, retko ko je imao mobilni tada pa nisam nešto preterano ni zvala nikoga, sem što sam se društvom dopisivala i zezala preko poruka Laughing ..Tada sam se prvi put zapitala, a u čemu je fora sa ovim plaćanjem? happy ..Od tada ništa više ne kupujem na rate happy










Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Uto 16 Okt - 20:10

Shadow ::

Ja sam više za pri pejd, koliko para toliko muzike, Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 3884182119 ..ovi ugovori i ti paketi mi više liče na plaćanje ničega. ..

Prvi put kada sam uzela broj, još davne 2000 godine, uzela sam ga na šest meseci i tada sam morala da plaćam po 2 500 hiljade mesečno za ne znam ni sama zašto, jer su sms poruke tada bile besplatne, internet nije bio aktuelan kao sada i što je najinetresantnije, retko ko je imao mobilni tada pa nisam nešto preterano ni zvala nikoga, sem što sam se društvom dopisivala i zezala preko poruka Laughing ..Tada sam se prvi put zapitala, a u čemu je fora sa ovim plaćanjem? Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 3845856932 ..Od tada ništa više ne kupujem na rate Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 1240115254

Ma 1000% si u pravu, tako sam i ja do sada, nego dobar nov fon košta brdo para, i onda ovo kao plaćaš dve godine ali dobiješ dobar fon i neke silne minute, sms-ove i MB-ajte koje možeš preneti u sledeći obračunski period, e sad to što imam par hiljada nepotrošenih sms-ova,i ne znam koliko minuta u mreži, priča je za sebe Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 2470496314, o tome da sam danas posle nenavršenih godinu dana odneo telefon na reklamaciju pošto je otišao u tri lepe ću drugi put Laughing.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Uto 16 Okt - 20:23


Da, to sam zaboravila da napomenem Laughing ..svi ovi mobilni telefoni koji se dobijaju uz te neke pakete su obično sa fabričkom greškom Laughing ..tako da na kraju i vrede jedan dinar , happy










Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Uto 16 Okt - 20:26

Shadow ::

Da, to sam zaboravila da napomenem Laughing ..svi ovi mobilni telefoni koji se dobijaju uz te neke pakete su obično sa fabričkom greškom Laughing ..tako da na kraju i vrede jedan dinar , Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 1240115254

Prijaviću te administraciji, jer me zezaš Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 2274786658 Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Uto 16 Okt - 20:35

Moram malo happy

happy










Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Uto 16 Okt - 20:37

Da je bar bio jedan dinar, nego sam nešto i iskeširao 2-3 hiljade Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 2921179152
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Uto 16 Okt - 20:42


Onda baš zboga traži da ti daju novi umesto tog popravljenog , jer nekad se zadesi da je ta i ta serija bila sa tom greškom, ali ako tražiš da ti daju novi, postoji mogućnost da više nemaju tu seriju već neku drugu, koja je bolja happy










Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Pet 2 Nov - 20:30

Shadow ::

Onda baš zboga traži da ti daju novi umesto tog popravljenog , jer nekad se zadesi da je ta i ta serija bila sa tom greškom, ali ako tražiš da ti daju novi, postoji mogućnost da više nemaju tu seriju već neku drugu, koja je bolja Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 3884182119

Jesi razmišljala vidovnjaštvom da se baviš Laughing ...
Danas sam drugi put u roku od skoro 20 dana otišao da vidim misle li mi vratiti telefon ili ne, dobio sam saopštenje da mi umro fon ...u ponedeljak dobijam novi, bez doplate mogu uzmem neki Telenor smart, Telenor smart pro, Huawei 200, Nokia asha i Nokia asha 302 ..... aj ako te ne mrzi pa daj preporuku ... mogu i drugi naravno, ako znaju nešto o ovim telefonima ....
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Pet 2 Nov - 20:47

Ako planiraš da ga nakon isteka ugovora prodaš, onda je najbolje da odabereš neki Nokijin model ...jer se ovi drugi slabo kupuju ...

Meni lično lepše izgleda Nokia asha 302 happy

Ali ti odluči sam kako ti više odgovara Very Happy

Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Big_nokia-302

Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Pv3XHE-nokia-asha-302



Ovo su mu specifikacije:

OSNOVNO Operativni sistem
Vrsta baterije Standard battery, Li-Ion
Kapacitet baterije 1320 mAh (BL-5J)
KUĆIŠTE Dimenzije 115.2 x 58.9 x 13.5 mm, 77 cc
Težina 106 g
EKRAN Broj boja

Rezolucija

KAMERA Broj piksela 3.15 MP
Rezolucija fotografija 2048x1536 pixels, check quality
MEMORIJA Memorija telefona
Memorije uz telefon 100MB storage, 256 MB ROM, 128 MB RAM
Format memorije microSD,
Maksimalno podržano up to 32 GB


Ovde su ti i ostali modeli pa pogledaj koji ti se dopada ..

NOKIA ASHA










Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Haoss10


Poslednji izmenio Shadow dana Pet 2 Nov - 20:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Pet 2 Nov - 20:50

Hvala Senka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Pon 5 Nov - 18:58

Ja se ne žalim. Trenutno sam na pretplati i nemam nikakvih pritužbi. Imam telefon "Huawei Android U8500" uzet preko MTS-a i nemam zaista nijednu pritužbu. Imam aktivnu punu mrežu 24h dnevno a i Internet je vrlo praktičan i brz a samim tim i ne košta nogo obzirom da se računa kao posebna usluga.

Račun koji plaćam mesečno iznosi uvek između 600 i 800 dinara i za proteklih 3 meseca nijednom se nije povećao preko 800. Tako da pojma nemam čemu tolike žalbe Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 1317522191
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Uto 6 Nov - 14:43

Morgoth Bauglir ::
Ja se ne žalim. Trenutno sam na pretplati i nemam nikakvih pritužbi. Imam telefon "Huawei Android U8500" uzet preko MTS-a i nemam zaista nijednu pritužbu. Imam aktivnu punu mrežu 24h dnevno a i Internet je vrlo praktičan i brz a samim tim i ne košta nogo obzirom da se računa kao posebna usluga.

Račun koji plaćam mesečno iznosi uvek između 600 i 800 dinara i za proteklih 3 meseca nijednom se nije povećao preko 800. Tako da pojma nemam čemu tolike žalbe Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 1317522191

Ja se ne žalim na račune, imao sam par nenormalnih i od tada se kontrolišem Very Happy, ali to što mi je telefon umro a da nije ljudski ni godinu dana doživeo je ipak malo bzvz. Što se drugih pritužbi tiče, nije u redu što ti ne dozvoljavaju da se po isteku ugovorne obaveze, koju pokušavaju maksimalno da produže, vratiš na pri pejd, mada verujem kad bi im rekao da hoćeš da tražiš ispisnicu za drugu mrežu da bi pristali na sve, obzirom da sam svojevremeno imao USB telenorov net, na ugovor od 6 meseci, i kad sam rekao da ne želim više da plaćam 1500 mesečno i da hoću da raskinem bilo kakav odnos, zovu me posle dva dana i nude da ostanem u pri pejd varijanti, što sam naravno prihvatio. Sve u svemu moje žalbe se odnose na "pilićarenje i jajarenje" čemu i najbolja svetska kompanija kada dodje u Srbiju pribegava.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610Uto 13 Nov - 11:45

Kayser Soze ::
Ja se ne žalim na račune, imao sam par nenormalnih i od tada se kontrolišem Very Happy, ali to što mi je telefon umro a da nije ljudski ni godinu dana doživeo je ipak malo bzvz. Što se drugih pritužbi tiče, nije u redu što ti ne dozvoljavaju da se po isteku ugovorne obaveze, koju pokušavaju maksimalno da produže, vratiš na pri pejd, mada verujem kad bi im rekao da hoćeš da tražiš ispisnicu za drugu mrežu da bi pristali na sve, obzirom da sam svojevremeno imao USB telenorov net, na ugovor od 6 meseci, i kad sam rekao da ne želim više da plaćam 1500 mesečno i da hoću da raskinem bilo kakav odnos, zovu me posle dva dana i nude da ostanem u pri pejd varijanti, što sam naravno prihvatio. Sve u svemu moje žalbe se odnose na "pilićarenje i jajarenje" čemu i najbolja svetska kompanija kada dodje u Srbiju pribegava.

Epa, vidi sada, moguće je da ja imam neke povlastice jer koristim Telekom ADSL Internet, pretplatu na mobilni preko njih, takođe keva mi je njihov korisnik mreže i imam instaliran njihov paket HDTV Kablovska pa je vrlo moguće da su i povlastice te koje me ne zezaju. Možda i nisam baš kompetentan da o tome raspravljam baš iz tih razloga koje sam naveo Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 3884182119

Ja sam jednom već bio na VIP-u i po isteku ugovora nisam imao nikakvih problema da završim sa njima. Bez problema je završen ugovor i ja sam već sutradan sa tim telefonom bio na Telenor mreži. Tako da zaista ne znam šta da kažem. Izgleda da sve zavisi i od Operatera. Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 3884182119


Edit;

A što se tiče kvaliteta telefona ... Imam ja svoju teoriju za to ali ne verujem da to ikoga zanima Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor 2400465566
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor   Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pretplatu za mobilni plaćate dok ne raskinete ugovor
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li vam prisluškuju mobilni?
» Mobilni za žene
» Vaš prvi mobilni?
» Šarapova unajmila 10 advokata za predbračni ugovor
» MOBIADO ONE-77 mobilni telefon
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Mobilni svet-