Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Arnold Švarceneger divi se Hitleru

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Arnold Švarceneger divi se Hitleru  Empty
PočaljiNaslov: Arnold Švarceneger divi se Hitleru    Arnold Švarceneger divi se Hitleru  Sat610Pon 8 Okt - 17:47

Arnold Švarceneger divi se Hitleru


Divio sam se Hitlerovoj sposobnosti za držanje govora, ali ne i onom što je učinio

Arnold Švarceneger divi se Hitleru  Arnold-svarceneger-1349697063-216955

Arnold Švarceneger divi se Hitleru.
Glumac priznao je u svojoj autobiografiji da je pre više od tri decenije izjavio da se divi nacističkom vođi. Iako je godinama negirao svoju izjavu, glumac i bivši guverner Kalifornije priznao je da govori o tom periodu.

"Kazao sam da postoji samo nekoliko ljudi koji su rođeni vođe, dok je ostatak čovečanstva rođen da budu sledbenici, a zatim smo raspravljali o velikim osvajačima i diktatorima. Divio sam se Hitlerovoj sposobnosti za držanje govora, ali ne i onom što je učinio", opisao je Švarceneger svoj govor sa rediteljem Džordžom Batlerom.

Popularni Terminator priznao je da je tada samo želeo da skrene pažnju na sebe, jer je tek počinjao glumačku karijeru. "Reći nešto kontroverzno je bilo tako lako, mislio sam da tako zabavljam ljude", piše glumac u svojoj autobiografiji.

Naime, glumčev otac bio je član Nacističke stranke u Drugom svetskom ratu, a Švarceneger je tokom kampanje 2003. negirao da je govorio pohvalno o Hitleru. Međutim, Batler je tvrdio da je glumac poreklom iz Austrije rekao da se divi Hitleru jer je kao "mali čovjek bez ikakvog obrazovanja postao moćnik".

(kurir-info.rs)
Nazad na vrh Ići dole
 
Arnold Švarceneger divi se Hitleru
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Arnold Švarceneger
» Filmske novosti i najave
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-