Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Vucem te ceo zivot

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Vucem te ceo zivot Empty
PočaljiNaslov: Vucem te ceo zivot   Vucem te ceo zivot Sat610Pon 24 Sep - 16:22

I kroz veze znamo za to ali to se, barem tako kazu, najvise oseti u braku. Bezbroj puta sam cula kako neko nekog vuce kroz zivot, da sve odluke i sve ostalo padaju na jednu osobu u vezi ili braku i da to ume da bude mnogo strasno kad se vecito na tebe ceka. Ja sam samo jednom imala takvog decka i to mi je mnogo smetalo i tad sam se plasila da mi ne bude takav i brak. Po prirodi jesam uvek za akciju i temperamentna sam i ne volim bas kilavce jer bih ja mogla 100 stvari da uradim, a neko nijednu i ja se sad pitam da li je to samo stvar karaktera, vaspitanja ili je to ustvari samo linija manjeg otpora? Da li takvi ljudi u braku ili vezi jednostavno odaberu taj put manjeg otpora jer se onda mnogo manje umno zamaraju i ne zavisi nista posebno od njih ili je to samo pitanje karaktera i vaspitanja?
Jeste li imale priliku da sretnete takve/takvog?
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Vucem te ceo zivot Empty
PočaljiNaslov: Re: Vucem te ceo zivot   Vucem te ceo zivot Sat610Pon 24 Sep - 20:56


Koliko god se trudili da pronađemo onog koji bi nam u svemu odgovarao i parirao, desi se da nailazimo baš na suprotno, tj. osobu koja je naša sušta suprotnost..Tada ono što bi mi želele da uradimo njima se ne dopada, ono što mi volimo oni ne vole Rolling Eyes ..tako da i u slučajevima kada treba nešto da se uradi što je nama važno, njima baš nije toliko bitno Rolling Eyes ..A ima i onih koji se naviknu na udobnost i ležernost, znajući da će sve kao i uvek biti pod kontrolom, ne rade ništa jer znaju da će to druga osoba završiti umesto njih...

Mišljenja sam da iz tog razloga ne bi trebalo sve obaveze prihvatati na sebe, i truditi se u vezi da pokažeš i dokažeš kako si sposoban za sve,..ponekad se treba namerno praviti neznalicom... Wink










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
 
Vucem te ceo zivot
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Šta je život?
» Vanbracni zivot
» Put u život - L.N.Tosltoj
» Ulaznica za život
» Zanimljivi Pet video
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-