Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Blam! Karleuša se brani, poznati se smeju!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Blam! Karleuša se brani, poznati se smeju! Empty
PočaljiNaslov: Blam! Karleuša se brani, poznati se smeju!   Blam! Karleuša se brani, poznati se smeju! Sat610Sre 25 Jul - 19:54

Blam! Karleuša se brani, poznati se smeju!

Pevačica Jelena Karleuša odgovorila je na „Twitteru“ kako to da je preko noći dobila 20.000 više pratilaca na popularnoj društvenoj mreži, za šta su je pojedini optužili da ih je zapravo kupila

Blam! Karleuša se brani, poznati se smeju! 26220_jelenakarleusaduskotosichaljinakreacijastelemakartni5000evra1340917301179375_ahl

– Naravno da nisam kupila followere. Neko je platio 100 evrića da bi mi napakostio. Ali, kada malo bolje razmislim, kome bre ja da se pravdam, odgovorila je popularna J.K. na „Twitteru“, ali nam nije nagovestila i ko bi bio željan da baci 100 evrića samo da bi njoj napakostio.

Sa celom aferom našalile su se mnoge javne ličnosti poput Seke Aleksić, Ivana Ivanovića i Vlade Vuksanovića. Ova poslednja dvojica su obećali da će častiti „Pokojnu Milevu“ sa po 127 dolara , odnosno 100 evra kako bi ona kupila sebi „followere“ i pretekla divu po broju pratilaca na „Twitteru“, a Ivanović je dodao:
- Realno, previše drndate ženu. Želi da ima najviše followera u Srbiji i to je sebi i omogućila. E sad, pamet se ogleda u tome što je verovala da je niko neće provaliti. Zato budite cool, jer ne možemo nekoga maltretirati samo zato što je glup. Glupost je od Boga data i tako je kako je!

Originalan komentar ostavila je i Dunja Ilić na ovoj mreži.
– I moj tata je čuo za kupovinu followera, zove me i kaže: „Sine, nećemo mi te followere, kupićemo mi Twitter! Znaš da volim kada dominiraš!“, napisala je šaljiva Dunja.

Na ovu aferu nije ostao ravnodušan ni Filip Živojinović.
– Velika je muka u životu, kada sama sebe moraš da nazivaš divom, i da u nickname stavljaš „star“. Kad tad ukapiraš koliko si u stvari mali.

Seka Aleksić je pitala koliko treba da plati da je zaprate i neki poznati:
- Oh, izvinite...Koliko košta da me zaprati Madonna?! Ili bar Tyson?! Jel' mnogo skupo? Ili da ja produžim turneju do jula 2013. možda zaradim.

Marija Šerifović koja se ne oglašava često, ovoga puta je morala nešto da napiše:

- Ajde da se igramo igre... Koliko para-toliko followera

Sve je naravno začinila sada već kultna „Pokojna Mileva“.
– Već vidim Karleušin koncert na Ušću sledeće godine u publici 5.000 fanova i 20.000 jaja. Ako me
razumete, u svom maniru je pokojnica komentarisala.

Društvena mreža "gori" od šala na račun kupovine fanova, a kako će se završiti? Možda gašenjem profila?


puls










Blam! Karleuša se brani, poznati se smeju! Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Blam! Karleuša se brani, poznati se smeju!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ovako se Europa brani od poplava!
» Blam - Modni promašaji
» Blam fotke poznatih ličnosti
» Karleusa u svadji s pola estrade
» Jelena Karleuša skinuta sa "jutjuba"!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-