Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Lepa i ružna najbolja drugarica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 25 Jul - 19:35

Lepa i ružna najbolja drugarica

Idealno društvo za "ženski" izlazak? Drugarica koja je duhovita, prijateljski raspoložena i ... ružnija od vas, ako je verovati istraživanjima.

Lepa i ružna najbolja drugarica V253067p0

Istraživanje nedavno sprovedeno u Velikoj Britaniji pokazalo je da žene koje nisu u vezi najradije izlaze sa drugaricama, da bi se osećale sigurnije i mogle lakše da odbiju neželjene udvarače. Ali, za svaki slučaj, poželjno je da ona bude manje atraktivna, da se ne bi slučajno desilo da privuče pažnju baš onog muškarca koji vam je zapao za oko (priznajte).

Više od 50 odsto žena koje su učestvovale u anketi koju je sproveo Lambrini, izjavilo je da je idealno društvo za "ženski" izlazak drugarica koja je duhovita, prijatna i ne naročito privlačna. Ispiranice su priznale i da namerno pozivaju ružne drugarice da im se pridruže da bi one imale više šansi da privuku pažnju muškaraca.

Ali, ako nešto krene naopako, i udvarač počne da im dosađuje, od "ružne najbolje drugarice" očekuje se da priskoči u pomoć i izvuče "lepoticu" iz neprijatne situacije.

Taktika za "beg" obično je unapred dogovorena i podrazumeva slanje "hitnog" SMS-a ili zajednički odlazak do toaleta, nakon čega sledi ekspresni odlazak iz kafića ili kluba, piše "Dejli mejl".

(MONDO)










Lepa i ružna najbolja drugarica Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Čet 26 Jul - 1:57

Kakve budalastine...uzdrzacu se daljih komentara, sem ako je to prijateljstvo...onda... resign
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Pet 27 Jul - 11:49

dal je uopšte to drugarstvo Shocked ...
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Pet 27 Jul - 12:56

Kooja glupost , nemrem bilivit Lepa i ružna najbolja drugarica 4151842371
Ovo mi pre izgleda ko ratna strategija , proračunatost i iskorišćavanje aa nikakvo prijateljstvo Lepa i ružna najbolja drugarica 953814977
Užass šta sve neće smislit dokoni umovi Lepa i ružna najbolja drugarica 3432017184










Lepa i ružna najbolja drugarica F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 12:59

Realan članak. Ima i takvih žena. Poznajem nekoliko samoživih, taštih žena koje se ponašaju otprilike po tom obrascu. Rolling Eyes

I začudilo me čuđenje u prethodnim postovima. Shocked










love
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 13:04

Ups daleko od toga da je neznam za takve nazovi prijateljice, doduse nemam ih, zasto...oseti se i u sirokom luku...ja sam mislila na prava prijateljstva, a ne na ovo gore opisano,jer to neznam ni kako bih nazvala, prijateljstvo sigurno ne!
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 13:08

Meni to liči na simbiozu dvije žene. Na kombinaciju pameti i duhovitosti jedne sa ljepotom druge. Ako njima paše, meni ok. happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 13:25

Abo, nisi zensko nisi doziveo, takvo prijateljstvo, mada ni neki procenat zena ,neznam koliki, da ne lupam, nije takodje. Meni je recimo drago sto mi je prijateljica...lepa, sto je lepo obucena, sto je recimo i to pozeljna, drago mi je , volim da vidim takvu zenu inace, a ne zapustenu...Medjutim to nije presudno, ako meni ne odgovara kao osoba sve to nema nikakve vrednosti, i nije bitno ni ko je, ni cime se bavi, meni je bitno da je ona,ona, a ne da glumi nesto drugo...meni treba ona kakva je unutra a ne spolja. Takodje to mora da bude obostrano da bi radilo. Radujem se uspesima mojih drugarica, zaista kao licno mojim, i nema tu mesta nikakvoj ljubomori, jer davno je skapirano kako mozemo lepse i ugodnije da provodino vreme kad smo skupa! I to radi super, po principu povratne energije! Kako dajes tako ti se vraca!
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 13:32

Još da nadopunim svoje razmišljanje. Čak mislim da su ružne, pametne i duhovite sklonije ovakvim prijateljstvima. Jer, možemo mi elaborirati do besvijesti o pameti i duhovitosti, ali ružne žene muškarci neće ni pogledati, pa jadne neće imati ni priliku iskazati svoje kvalitete. Ovako, u društvu lijepe prijateljice i one imaju šansu da se pokažu i dokažu. I konačno, da nešto i "uhvate". Lepa i ružna najbolja drugarica 2769918609










love
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 13:36

Jao sto ruzno zvuci ovo...Konacno, da nesto uhvate uhvate.Zar ne! vorred
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 13:45

Ja to pišem sa simptijama za ružne žene. Svako se bori u životu kako zna i umije. Ovo je samo moje razmišljanje o mogućnostima i prednostima takvoga prijateljstva. Za obije strane. I ne vidim Mina potrebu da se nerviraš i karakteriziraš moje misli ružnima. Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 13:56

Ali Dabo nesto, je valjda neki muskarac kao i ti! Necu da se nerviram, niti to cinim, a ti? happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 14:03

Ma ti si meni draga, ti mene ne možeš iznervirati. Cool

Ja se samo držim teme i pokušavam naći razloge za takva prijateljstva. Lepa i ružna najbolja drugarica 2769918609










love
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 28 Jul - 14:07

O.K. tvoja zadnja happy happy
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Čet 9 Avg - 21:44

ja nisam imala prilike da vidim tu simbiozu,misljenja sam da svako od nas ima ponesto lepo na sebi .izuzev ako se ne miisli na kontrast koji izaziva skockana devojka nasuprot nekog rotalno zapustenog.ni ne mislim da manje lep,odnosno manje pravilne crte lica obavezno znace viisak duhovitosti.medjutim,posto se ovaj tekst odnosio na britanke,ne cudi me,iz licnog iskustva znam da tamo nije tesko biti lepotica,bar nama sa ovih prostora.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 5 Sep - 1:10

Idealna kombinacija? Malo sutra..Lepa i ružna najbolja drugarica 4151842371
Imala sam prilike da se družim sa ne baš tako atraktivnom drugaricom,poveravale smo se jedna drugoj , izmedju nas nije bilo tajni , bile smo na istoj talasnoj dužini i svaki naš izlazak u grad je bio doživljaj ..lepo smo se provodile i sve bi bilo u redu dokle god se u provod ne bi uključio neki muškarac ..onda bi nastala promena raspoloženja , postala bi zajedljiva , komentari na račun nekoga da je lep ali glup i nisu primereni u takvim prilikama ..pokušavala je na sve načine da privuče pažnju na sebe ..bez obzira što smo bile najbolje prijateljice tada bi prestala da me primećuje ..a ja bih se povlačila i prepuštala njoj da bude u centru pažnje , provod bi otišao dodjavola.. a mi svaka svojoj kući bez ijedne reči ..
Pitala sam je posle nekog vremena ..zašto?
Rekla mi je da joj pravim kompleks , da sam egoista i ne dozvoljavam njoj da dodje do izražaja jer se suviše eksponiram u muškom društvu ..atraktivna sam i svi gledaju samo u mene a nju potpuno zanemarujem.. Shocked
Prijateljstvo je prekinuto , svaka je otišla na svoju stranu ali uspomene ostaju na to kako smo se lepo zabavljale ali SAMO ako oko nas nije bilo muškaraca .. Lepa i ružna najbolja drugarica 3884182119
Dakle ..medalja ima dve strane ..ako se lepša oseća posebno ..verovatno se ružnija oseća ugroženo ..manje vredno a to ume da pokvari prijateljske odnose ili ih prekine sasvim.. Rolling Eyes










Lepa i ružna najbolja drugarica 4285547593


Lepa i ružna najbolja drugarica 2lwq2yh


Lepa i ružna najbolja drugarica 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 5 Sep - 1:15

Ja te Filly ne kontam. Rolling Eyes

Najbolja drugarica se tako ne ponaša. Trebala si nakon prve ružne situacije prekinuti to druženje.










love
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 5 Sep - 1:25

Vidiš Dabo ..meni je prijateljstvo svetinja ..i nikada ga ne bih prekinula sa prijateljicom zbog nekog muškarca ali očigledno nismo razmišljale isto ..
Kad njih nije bilo u blizini bila mi je stvarno oslonac i podrška za mnoge stvari u životu, rame za plakanje i uteha,vrlo duhovita i zabavna, umele smo da se smejemo zajedno satima ..ali .. Lepa i ružna najbolja drugarica 3884182119
Neko jednostavno ne može sve to da podnese ..zavist i ljubomora su čudo..duboko u sebi je imala problem koji ja nisam videla na vreme ..možda bih sve drugačije ..možda..ali sada to više nije važno.. Rolling Eyes










Lepa i ružna najbolja drugarica 4285547593


Lepa i ružna najbolja drugarica 2lwq2yh


Lepa i ružna najbolja drugarica 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 5 Sep - 1:44

Nije u pitanju muškarac. On je tu sasvim nevažan. Bitna je reakcija. A reakciju je mogla izazvati i bilo koja druga situacija, u kojoj, igrom slučaja niste bile.

Poznam dvije bivše najbolje prijateljice, čije prijateljstvo je puklo kada su otprilike istovremeno rodile. A znaš zašto? Jedna je rodila dijete sa Daunovim sindromom. I nije mogla "oprostiti" drugoj koja je rodila normalno zdravo dijete.

Ljudska psiha ti je ČUDO. affraid










love
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 5 Sep - 1:52

O tome govorim Dabo ..život je nepredvidiv ..verovatno bi se ''takvo'' prijateljstvo pokazalo kakvo je ustvari kad tad ..sve u svemu ..pre ili kasnije dubina nečije duše izbije na površinu ..da nije bio taj razlog ..bio bi neki drugi ..i tako .. Rolling Eyes










Lepa i ružna najbolja drugarica 4285547593


Lepa i ružna najbolja drugarica 2lwq2yh


Lepa i ružna najbolja drugarica 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 5 Sep - 2:06

Moja najbolja drugarica je bila manekenka i u svoje vreme, veoma tražena na revijama ...pa nikad ali zaista nikad nisam bila ljubomorna na nju zbog njene lepote ili uspeha i čak sam je mnogo puta i forsirala da ide na neke revije na koje ona nije želela jer su joj bile dosadne Laughing ...Ona je meni bila oslonac i podrška u svim situacijama i isto tako ja njoj...Štiteći se i pazeći jedna na drugu od svih loših situacija u kojima smo se mogle naći..

I dan danas smo dobre i najbolje prijateljice, samo što nas je život primorao da se ne viđamo toliko često koliko bismo želele sad3 ..

Sve ipak zavisi od čoveka ..i koliko je nečija sujeta i ego presudna u odnosima sa ljudima ..

A kad su muškarci u pitanju, takođe nikad nismo imale konflikt zbog njih, jer se normalno znalo kome se ko dopada, i to je to Very Happy










Lepa i ružna najbolja drugarica Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 5 Sep - 2:15

Citat :
Sve ipak zavisi od čoveka ..i koliko je nečija sujeta i ego presudna u odnosima sa ljudima ..

Upravo tako Senka ..nisu ni svi ljudi isti , ima kome takvo prijateljstvo prija , ne smeta ili čak godi ..ali ima i onih drugih ..i to je tačno .. Lepa i ružna najbolja drugarica 2294901356










Lepa i ružna najbolja drugarica 4285547593


Lepa i ružna najbolja drugarica 2lwq2yh


Lepa i ružna najbolja drugarica 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sre 5 Sep - 12:09

Ima logike. Naročito prilikom upoznavanja muškarca. Ta "ružna" može dosta da joj posluži da o muškarcu koji joj se sviđa dozna mnogo više. I imaju i načine da to urade. Samo, to je ujedno i jedna vrsta korišćenja one druge ali ... Ako njima ne smeta .......
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610Sub 1 Nov - 1:38

Moji najbolji frendovi su bili ružni.  Cool

A možda su to i oni mislili za mene.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Lepa i ružna najbolja drugarica Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa i ružna najbolja drugarica   Lepa i ružna najbolja drugarica Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Lepa i ružna najbolja drugarica
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zakonom zabranjena ružna imena
» Tužio ženu što je ružna i dobio spor!!!!
» Ne postoji ružna žena, samo lenja..
» Lepa Lukić
» Lepa Simić
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-