Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li se smatrate srećnom osobom?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Da li se smatrate srećnom osobom?
1. Da, zbog porodice
Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote106%Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote11
 6% [ 2 ]
2. Da, imam posao
Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote100%Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote11
 0% [ 0 ]
3. Delimično
Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote1016%Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote11
 16% [ 5 ]
4. Ne, sumnjam da ću ikada biti srećan
Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote1013%Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote11
 13% [ 4 ]
5. Ne, imam previše problema
Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote100%Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote11
 0% [ 0 ]
6. Da, puno stvari me čini srećnim
Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote1065%Da li se smatrate srećnom osobom? I_vote11
 65% [ 21 ]
Ukupno Glasova : 32
 

AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Uto 10 Jul - 22:36



Da li se smatrate srećnom osobom?

Da li vas male stvari čine srećnim ili niste zadovoljni, sve dok ne postignete neki svoj cilj u životu kojem težite?

Koliko vas vaša porodica, zdravlje ili posao čine srećnim?











Da li se smatrate srećnom osobom? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Princess

Elita
Elita

Princess

Ženski
Poruka : 1160

Učlanjen : 12.05.2011


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Sre 11 Jul - 12:34

Dovoljne su mi sitnice koje bi me usrećile, uglavnom kad vidim svoju porodicu da je zdrava i da im ništa ne hvali, onda se i ja osećam još bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Sre 11 Jul - 12:39

Ne smatram se nesrećnom, realno happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Čet 12 Jul - 7:57

Mislim da spadam u one osobe koje su imale puno sreće u pravim nesrećama. A i to je sreća...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Sub 14 Jul - 1:01

Ne ...
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Ned 15 Jul - 9:01

panonski galeb ::
Ne ...

Sta je za tebe sreca?
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Ned 15 Jul - 9:38

Šta je za mene sreća ... sreća je kad si ispunjen ne samo uspehom sebe ,već i osoba oko mene , kad možeš da pružiš mnogo više nego što dobivaš ,kad imaš iskren osmeh od srca razmenjen kao i reč .ruka pružena ... sreća je sve ono što kao dete mi je uskraćeno porodica i ljubav ,i sve one sitnice koje čini život .... al ponekad baš to nedostaje da bi bili srećni ,nekom možda je sreća u nečem drugom ,meni ne jer sve možeš imati ,sagraditi ,kupiti al nešto proživeti i doživeti ne možeš ako osetiš prazninu kojoj nedostaje samo malo pažnje i ništa više .... sad3
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Pon 16 Jul - 2:19

da Da li se smatrate srećnom osobom? 1870918564










love
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Pon 16 Jul - 13:47

panonski galeb ::
Šta je za mene sreća ... sreća je kad si ispunjen ne samo uspehom sebe ,već i osoba oko mene , kad možeš da pružiš mnogo više nego što dobivaš ,kad imaš iskren osmeh od srca razmenjen kao i reč .ruka pružena ... sreća je sve ono što kao dete mi je uskraćeno porodica i ljubav ,i sve one sitnice koje čini život .... al ponekad baš to nedostaje da bi bili srećni ,nekom možda je sreća u nečem drugom ,meni ne jer sve možeš imati ,sagraditi ,kupiti al nešto proživeti i doživeti ne možeš ako osetiš prazninu kojoj nedostaje samo malo pažnje i ništa više .... sad3

Ok, dozivljavas srecu na slican nacin kao i ja, mada smatram da je sreca relativna i da je svako dozivljava razlicito, i za mnoge je sreca nesto drugo, drago mi je sto tebi srecu predstavlja porodica, iskrena ljubav, paznja, sinice koje mame osmeh...ali sreca je i u nama samima, samo je pitanje trenutka kada cemo je naci u svom srcu i pustiti da ispliva na povrsinu.
Da, u pravu si, ponekad tako malo treba da budemo srecni, a nekad bas to malo fali...
Zaviri u svoje srce Galebice, ti si divno bice, pronadji svoju srecu u skrivenom kutku svoga srca, i poleti... Saljem ti poljubac i zagrljaj! happy kiss
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Pet 27 Jul - 12:14

E, ako sam ja srećan, onda i Indijanci još uvek poseduju Divlji Zapad ....
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Pet 27 Jul - 17:57

Pa ja vecega baksuza u zivotu nisam srela od sebe Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Love

Elita
Elita

Dr.Love

Muški
Poruka : 1646

Učlanjen : 29.03.2011


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Pon 30 Jul - 11:41

Srećan u nekim stvarima , srećan što sam ostao živ kad su mnogi gubili živote , srećan jer imam pored sebe nekoga ko me voli , srećan jer imam dobar i plaćen posao ,sve u svemu da jesam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Čet 16 Avg - 19:36

Ne, sumnjam da ću ikada biti srećana.......
Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Čet 16 Avg - 20:13

Još malo sreće ne bi bilo na odmet......
Nazad na vrh Ići dole
Dr.J

Član
Član

Dr.J

Muški
Poruka : 103

Godina : 28

Učlanjen : 12.08.2012


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Pet 17 Avg - 15:15

Veoma. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Sub 18 Avg - 20:54

Jedina moja sreća ogleda se u njoj i tome što je imam
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Uto 2 Okt - 21:19

smatram se sretnom osobom i raduju me male svakodnevne sitnice i moja porodica... Da li se smatrate srećnom osobom? 2400465566
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Pon 15 Jul - 11:45

Black Wizard ::
Jedina moja sreća ogleda se u njoj i tome što je imam

 happy
Nazad na vrh Ići dole
drexler

Master
Master

drexler

Muški
Poruka : 6727

Učlanjen : 02.02.2012


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Čet 25 Jul - 0:11

Smatram se srećnom osobom. U istoj zgradi sam sin, brat, ujak, šura. Muzikomanijak sam, imam ogromnu količinu muzike u mojoj sobi. Danas sam jednu plavušu pitao da idemo zajedno u pozorište. Nije se pojavila. Nema veze, pristaće neka druga. Još samo da se oženim i postanem otac i mojoj sreći neće biti kraja.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Pon 5 Avg - 11:25

Sreća je relativna stvar. Laughing 
Što te danas usrećuje, sutra već ne mora.
Čovjek je prevrtljivo stvorenje. Rolling Eyes 
Osobno se smatram sretnim.
Jer još uvijek ŽELIM. Cool










love
Nazad na vrh Ići dole
Black_Stud

Elita
Elita

Black_Stud

Muški
Poruka : 1749

Učlanjen : 08.08.2013


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Čet 8 Avg - 13:40

Dovoljno srecan da ne budem nesrecan Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ANDJEO82

Super Član
Super Član

ANDJEO82

Muški
Poruka : 765

Lokacija : Ispod duge

Učlanjen : 18.08.2013

Raspoloženje : Divno


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Ned 18 Avg - 18:12

Da smatram se veoma sretnom osobom jer imam sve sto mi je potrebno a sto sam i zelio..
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Sre 28 Maj - 23:16

Pa kako kad reklo bi se,zavisi od  raspoloženja,o  vremena 
mada bi ja mogla da budem  stvarno  sretna i  presretna  ali me strah
 da uživam u toj  mojoj sreći.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Sre 28 Maj - 23:23

Srećan u nekim stvarima
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610Čet 29 Maj - 1:04

Kada pogledam svijet oko sebe, pa pomislim da mi je guzica puna i na toplom, o čemu onda da kontam?  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li se smatrate srećnom osobom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se smatrate srećnom osobom?   Da li se smatrate srećnom osobom? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li se smatrate srećnom osobom?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Muž će vas prevariti iako živite u srećnom braku: Evo zašto!
» Šta vam je zajedničko sa osobom iznad?
» Što biste radili s osobom iznad, prikaži slikom
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-