Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Vranje: Vaspitačica ujela dete

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Vranje: Vaspitačica ujela dete Empty
PočaljiNaslov: Vranje: Vaspitačica ujela dete   Vranje: Vaspitačica ujela dete Sat610Pet 29 Jun - 21:19

Vranje: Vaspitačica ujela dete

Skandal u vrtiću "Naše dete". Svetlana Vukoslavović ujela trogodišnju devojčicu J. S., kako bi joj pokazala kako boli kad se deca ujedaju

Vranje: Vaspitačica ujela dete Hr-vranje_310x186

VRANJE - Vaspitačica vranjskog vrtića "Naše dete" Svetlana Vukoslavović ujela je trogodišnju devojčicu J. S. kako bi joj pokazala kako boli kad se deca ujedaju. U predškolskoj ustanovi u ovom gradu demantuju priču, a majka Olivera Salić kaže za "Novosti" da je još uvek pod stresom i da je dete ispisila iz vrtića.

Olivera kaže da joj je u ovom trenutku jedino bitno da je njeno dete dobro:

- Ne želim da ja govorim o vaspitačici pošto su mi rekli da je operisana. Moje dete se već duži period žalila na nju. Kada sam videla ujed, bila sam zgranuta. Pitala sam dete šta se desilo i ona mi je rekla da je teta Ceca (tako zove vaspitačicu) ujela i udarila. Ne mogu opisati kako sam se osećala u tom trenutku.


Olivera je sutradan odvela dete u vrtić i odlučila da porazgovara sa vaspitačicom, koja na njeno iznenađenje nije negirala da je ujela devojčicu. Navodno je rekla "da je htela detetu da pokaže kako boli ujed", a onda je rekla da je to uradila iz "milošte", jer je dete bilo agresivno i maltretiralo drugu decu.

- Posle tog razgovora ostavila sam potpuno zdravo dete, a onda su me pozvali i rekli da ono povraća. Odveli smo ga u bolnicu. Lekar u Nišu nam je rekao da je dete u šoku. Ne mogu a da ne mislim šta se desilo toga dana, nakon moje pritužbe, jer sam zdravo dete odvela u vrtić - priča vidno uznemirena Olivera.

Pedijatar dr Vojislava Stojiljković nam je rekao:

- Dete je bilo sklono alergijama, ali samo nekoliko dana pre ovog događaja, o kome sam i ja obaveštena, izdala sam potvrdu da je dete zdravo i da može da ide u vrtić. Devojčica je vrlo simpatična i nije pokazivala nikakve znake agresije - kaže dr Stojiljković.

Zamenik direktora ove predškolske ustanove, vaspitač Gordana Stančev, ne želi da komentariše incident sa ujedom, ali govori o danu kada se dete razbolelo:

- Dete je toga dana došlo sa aronijom u ustima. To je majka kupila u nekoj prodavnici zdrave hrane, kako bi detetu ublažila alergiju. Devojčica je počela da povraća i mi smo nakon desetak minuta obavestili majku. Nema nikakve krivice vaspitača - kaže Gordana Stančev.


novosti










Vranje: Vaspitačica ujela dete Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Vranje: Vaspitačica ujela dete
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Vranje
» Poreklo imena gradova u Srbiji
»  Zemljotres zaljuljao Vranje
»  Dete u srpskoj kulturi
» Pas držao dete u zubima 10 minuta
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Hronika i društvo-