Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Devojka/dečko mog najboljeg druga

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Pon 18 Jun - 21:12



Da li vam se nekada dopao/la dečko/devojka od najboljeg prijatelja i da li biste se upuštali u takvu neku avanturu ? happy

Da li ima istine u tome da iako ne mislite da je on/ ona nešto posebno, posebnu draž čini to što je vaš drug/drugarica ima , pa je s time i vama privlačniji / privlačnija?

Ili biste sačekali da raskinu pa onda? happy

Ili ne uopšte? happy










Devojka/dečko mog najboljeg druga Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Pon 18 Jun - 23:29

Nikada se nisam zabavljala sa nekim ko je bio u vezi sa nekom mojom prijateljicom..
Smatram da je to ružno i nije fer prema onome sa kim se družim , kakva god bila njihova veza ipak su bili u nekoj vezi , znači tu postoje emocije..koje se ne zaboravljaju..ostaju ..
A da me je privlačio dečko neke moje prijateljice jeste istina..samo ipak sam bila uzdržana i nikada nisam davala povod ili mali znak da on to primeti..
Za mene je prijateljstvo svetinja , ne bih ga rizikovala ni zbog koga ma koliko mi se dopadao ali isto tako ne bih pristala na vezu sa bivšim neke moje prijateljice jer ..nekako mi je to neukusno i deluje kao ..izdaja.. Rolling Eyes










Devojka/dečko mog najboljeg druga 4285547593


Devojka/dečko mog najboljeg druga 2lwq2yh


Devojka/dečko mog najboljeg druga 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Uto 20 Nov - 16:41

Sve momke svojih frendica poštujem , poznam i družimo se , nikad ne bi gurala tamo nos de sam već frend na neki način , toliko muških na svetu da se sigurno neću petljat po tom terenu, maa koliko da mi se neki od njih dopadne Devojka/dečko mog najboljeg druga 4151842371










Devojka/dečko mog najboljeg druga F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Uto 20 Nov - 16:58

Moje društvo je bilo malo "slobodnije" po tom pitanju. Devojka/dečko mog najboljeg druga 2222602150

Zabavljao sam se s bivšom svog jako dobrog prijatelja. Kao, njega je ostavila zbog mene. A u nju je bio zaljubljen i moj najbolji prijatelj. Cijeli cirkus. Devojka/dečko mog najboljeg druga 1240115254

Nije dugo trajalo, iako sam bio zaljubljen. Imao sam cijelo vrijeme nekakvu kočnicu u sebi zbog prijatelja. Rolling Eyes

Drugi jako dobar prijatelj je oženio jednu moju bivšu. Nisam mu zamjerio. Zbog toga. Cool Ali jesam zato što me je jedno vrijeme izbjegavao. Laughing

Nisam bio pozvan ni na svadbu. Ne znam zašto. Devojka/dečko mog najboljeg druga 2400465566










love
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Uto 20 Nov - 19:13

Meni to nije toliko strasno.Ja sam se zabavljala s bivsim deckom moje drugarice.Cak sam imala i njenu podrsku,smatrala je da smo vise jedno za drugo,da imamo ista interesovanja,poglede na zivot,smisao za zabavljanje..Protiv sam uplitanja u vezu ili zabavljanja sa nekim ko je bio u dugoj vezi,pa ce tu mozda biti jos nesto,ali ako je neko bio s nekim dva meseca,zatim se zaljubio u drugog,s njim uziva i ima ozbiljne namere,ne vidim zasto bi trebalo tog nekog bivseg zaobilaziti kao da je kuzan ili imati neki respekt .
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Uto 20 Nov - 19:22

Nemam ta iskustva. iskreno. Niti bih želala da se tako nešto dogodi.
Ne mogu da zamislim da joj, svojoj prijateljici, prepričavam sve ono što inače
prepričavamo jedna drugoj. Možda bi mislila da joj se rugam ili tako nešto.
Ne, nikada to sebi neću dozvoliti, ali nikada. I ne pametujem; pitali ste me Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Uto 20 Nov - 20:20

Ne, nikada nisam primećivala dečka bilo koje drugarice ili prijateljice. Prilično sam principijelna, ali ako ćemo iskreno, ni jedan od njih mi nije bio zanimljiv...Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Uto 20 Nov - 22:49

Jednom se mom najboljem drugaru i meni svidjala ista devojka, ja se sklonio, on ništa nije uradio (nije čak ni pokušao - a ja ih nedelju dana ostavio bez mog društva)... onda ona mene naterala da ja nešto uradim Laughing ... sve vreme dok sam bio sanjom osećao sam se bzvz zbog njega, pa sam nedugo zatim i raskinuo sa njom ... više zbog toga što nam i nije bilo baš nešto, a i to što se ona njemu svidjala imalo je uticaja. Trebam li reći da sam bio balavac od 19-20 godina Devojka/dečko mog najboljeg druga 2470496314
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Uto 20 Nov - 22:59

Decko, simpatija...moje najbolje drugarice,sestre, prijateljice...uopste nije bio i niti ce biti sfera mog interesovanja...i amin! Toliko pripadnika suprotnog pola ima, da nema potrebe za tako necim!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Pon 24 Nov - 0:54

Nikad se nisam zabavljala, niti su me interesovali. funny happy

Meni to bljak. Fuj
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Pon 24 Nov - 18:03

Abu Dabi ::
Moje društvo je bilo malo "slobodnije" po tom pitanju. Devojka/dečko mog najboljeg druga 2222602150

Zabavljao sam se s bivšom svog jako dobrog prijatelja. Kao, njega je ostavila zbog mene. A u nju je bio zaljubljen i moj najbolji prijatelj. Cijeli cirkus. Devojka/dečko mog najboljeg druga 1240115254

Nije dugo trajalo, iako sam bio zaljubljen. Imao sam cijelo vrijeme nekakvu kočnicu u sebi zbog prijatelja. Rolling Eyes




Vidim ju ponekad.  happy

Uvijek i ponovo se zapitam da li sam pogriješio što sam prekinuo "zbog prijateljstva".  happy

Pogotovo što nisam siguran da bi moji frendovi bili "fer igrači".  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Sub 3 Jan - 14:52

desilo mi se jednom huh 

nije baš najbolji prijatelj, ali odličan gari, momak na mestu...
bila neka žurka kod mene, popili se hektolitri alkohola i na kraju ostanemo nas troje... drugar me zamoli da prespava kod mene, ode u spavaću sobu da legne i ostanemo sami ta njegova i ja...
šta se tu pričalo i baljezgalo - ne sećam se, uglavnom znam da je otišla da šiškiriški i kad se vratia iz toaleta, sela mi je pravo u krilo... u roku od minut bili smo golišavi i uzeo sam je ne razmišljajući ni o čemu... tu, na par metara od mog komiranog drugara a njenog momka huh 

a sutra... taj osećaj gađenja od samog sebe teško je opisati
otišao sam do garija, rekao mu šta se desilo i bilo je povuci-potegni, ali izgladili smo stvar, tj. oprostio mi je... njoj nije i momentalno je šutnuo

od tog dana kontrolišem unos alkohola, ma kakva proslava da je u pitanju
i nikad mi se više nije desilo da se napijem u meri da me boli ćošak za sve
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Sub 3 Jan - 15:16

Meni se desilo to da sam se zabavljala sa bivšim momkom moje prijateljice , krenulo nam je super , našli smo se skoro u svemu.
Moja prijateljica više nije progovorila sa mnom ni reč.
Ni danas mi nije jasno zašto je to bilo toliko strašno da se jedno dobro prijateljstvo prekine.
Ni veza nije opstala jer sam imala osećaj krivice i grižu savesti iako mi ništa nije bilo jasno.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Devojka/dečko mog najboljeg druga 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Sub 3 Jan - 15:20

A meni se desilo da je moju bivšu oženio moj najbolji frend.  Laughing
S njom sam i dalje bio ok, ali se on nadurio na mene i prestao razgovarati sa mnom.  affraid
Trajalo to par mjeseci, pa mu valjda došlo iz dupeta u glavu, i opet on progovorio.  Cool










love
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610Sub 3 Jan - 15:33

sudeći po našim iskustvima, može se reći da je ova vrsta odnosa odličan test prijateljstva Very Happy

to bivši/bivša menja situaciju, mada i tada postoji neki gorak ukus, po mom mišljenju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Devojka/dečko mog najboljeg druga Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojka/dečko mog najboljeg druga   Devojka/dečko mog najboljeg druga Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Devojka/dečko mog najboljeg druga
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Tolstoj proglašen za najboljeg pisca
» Dečko za samo 364 dolara!
» Dečko je ignorisao, a ona mu se javno osvetila!
» Otkačeni horoskop: Koji kvar ima vaš znak?
» NASA: "Dečko sa čirokanom" postao zvezda
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-