Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pitanja za muškarce

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sub 13 Okt - 2:23

wild filly ::
Kako reagujete kada vas ostavi lepša polovina ,jednostavno kaže da vas više ne voli i da niste pravi čovek za nju ..razočarani ste , ljuti ..ili..? [You must be registered and logged in to see this image.]





Odbijale me jesu. U startu. Laughing

Ali kada sam ušao u vezu, nikada nisam bio ostavljen. Cool

Veze su mi se hladile, jednostavno, to nije bilo ono pravo. Raskidao sam ih obazrivo nježno, sa svima sam ostao prijatelj i bez problema bi danas popio kavu. Jednu bivšu sretnem u starom kvartu. Oči nam zasjaje kada se pogled susretne. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jedno znam.

Da me ostavi, krenuo bi od sebe. Gdje sam pogriješio. Nebi ju za ništa okrivljavao. Mislim da je muškarac uvijek kriv ako ga žensko ostavi. To je znak da se nije dovoljno trudio. Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sub 13 Okt - 2:26

Abu Dabi ::
Mislim da je muškarac uvijek kriv ako ga žensko ostavi. To je znak da se nije dovoljno trudio. Rolling Eyes

Mislim da grešiš i to žestoko
Nazad na vrh Ići dole
nikdemark

Elita
Elita

nikdemark

Muški
Poruka : 1484

Godina : 37

Lokacija : Timočka Krajina

Učlanjen : 27.07.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sub 13 Okt - 19:39

Kada biste saznali da vam je devojka biseksualka, da li biste nastavili vezu ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sub 13 Okt - 23:38

Bi.
Ako se odrekne djevojaka dok je samnom.
A ako nebi mogla, da "to" happy radimo u troje. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Ned 14 Okt - 13:56

Kayser Soze ::


Interesantna je tolerancija na ovu pojavu u našem društvu, možeš misliti iznervirale su se ... i onda kad joj neki brdjanin naleti đavo joj kriv Rolling Eyes

Nikada ja nisam dovela nekog u situaciju da ''zamahne'' rukom na mene. Zna se kako se u kojim situacijama reaguje. Svi se mi naljutimo i razljutimo, ali se ne tučemo..

Da me slučajno neko udari. Ne bih ništa rekla. Otišla bih onog trenutka. Nemam šta da pričam sa takvom osobom.

''Osorne'' žene nisu neretka pojava. Ima ih...I ne radi se tu o ženama sa samopouzdanjem već o bezobraznim ženama koje ne znaju gde im je granica. Žensko sam, ali takve stvari osuđujem. To mi je bljak...



Bole__Ser ::


želela bi za sebe nekog sa doktorskom disertacijom iza sebe, neće ona za magarca koji radi i vuče, jer se kod mene radi i vuče [You must be registered and logged in to see this image.]

Neće žene ljubav, gledaju samo kako dobro da se udome, to je suština, pa onda opet se ponavljam, ako one gledaju kako da se udeme, a mene to košta, opet dolazim na Albanku koja za odredjen iznos koji moram da platim mnogo više daje [You must be registered and logged in to see this image.]

Zašto bi žena ''vukla'' kod tebe, ako ni sada nema potrebe da ''vuče''..??? Niko neće sa ''konja na magarca'', uvek bilo...Laughing Laughing

Prema tome, ako ti tako više odgovara, tražiš neku ''domaćicu''. Jer očigledno, obrazovane traže isto takvog, a sponzoruše traže lovu. Domaćice su tu ''dobitna kombinacija''...Samo ne zaboravi, bolje je da imaš ženu koja je sposobna i zna da zaradi dinar, a naćiće se ko će da radi po kući...Ali takve žene traže isto tako sposobne muškarce...Kažem ti svako prema sebi...Laughing Surovo, ali je istina...



Pitanje za muškarce:

Da li ste od onih koji bi ženi koju vole sve rekli, ili ipak ponešto čuvate za sebe?

Jeste malo lično, ali pitanja su pitanja...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Ned 14 Okt - 23:30

Bih, s tim da smatram da dvoje ljudi koji se vole ne moraju deliti baš svaku banalnost (ko je kad pikio, kakio), ono što je bitno, za nju, njega ili njih dvoje kao par obavezno, naravno i sve ostalo što to medjusobno poveravanje ne bi dovelo do paradoksa, pa ne daj bože i gušenja partnera.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sre 17 Okt - 2:46

Citat :
Da li ste od onih koji bi ženi koju vole sve rekli, ili ipak ponešto čuvate za sebe?

Uvek kažem sve. Ljubav se pre svega zasniva na obostranom poverenju između partnera [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Pet 4 Jan - 1:09

Bliski ste sa prijateljicom..ona je uvek nasmejana , raspoložena..krene flert pa i neki ''slučajni'' dodir ..shvatate da bi pristala na nešto više od razgovora ..dali biste je odbili ako je poželela seks sa vama ili biste ipak pristali ..zbog takvih ''okolnosti'' u datom momentu? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Pet 4 Jan - 13:48

wild filly ::
Bliski ste sa prijateljicom..ona je uvek nasmejana , raspoložena..krene flert pa i neki ''slučajni'' dodir ..shvatate da bi pristala na nešto više od razgovora ..dali biste je odbili ako je poželela seks sa vama ili biste ipak pristali ..zbog takvih ''okolnosti'' u datom momentu? [You must be registered and logged in to see this image.]

Prijateljica je prijateljica. Ne bih pristao nikad. Povukao bih se u istom trenutku mada iskreno, ne verujem da bi više ikada među nama bilo isto kao ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Pet 4 Jan - 16:42

wild filly ::
Bliski ste sa prijateljicom..ona je uvek nasmejana , raspoložena..krene flert pa i neki ''slučajni'' dodir ..shvatate da bi pristala na nešto više od razgovora ..dali biste je odbili ako je poželela seks sa vama ili biste ipak pristali ..zbog takvih ''okolnosti'' u datom momentu? [You must be registered and logged in to see this image.]

"Tanak" sam ja po pitanju drugarica Rolling Eyes... Sve zavisi od milion podpitanja koja se odnose na datu situaciju, ali neka odgovor bude da ne bih "ruku na panj stavio" da je to nemoguće!

Izvinjavam se na iskrenosti [You must be registered and logged in to see this image.].
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sub 5 Jan - 0:41

wild filly ::
Bliski ste sa prijateljicom..ona je uvek nasmejana , raspoložena..krene flert pa i neki ''slučajni'' dodir ..shvatate da bi pristala na nešto više od razgovora ..dali biste je odbili ako je poželela seks sa vama ili biste ipak pristali ..zbog takvih ''okolnosti'' u datom momentu? [You must be registered and logged in to see this image.]



Gdje možeš prijateljicu odbiti? [You must be registered and logged in to see this image.]

Bila bi poslije sexa i veselija i nasmijanija. [You must be registered and logged in to see this image.]

A prijateljstvo bi bilo još čvršće i iskrenije.



PS

Pa nećemo valjda dramiti zbog jednog sexića. Iako nigdje ne piše da ga nećemo i ponoviti, ako nam "želja dođe". [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Čet 14 Feb - 18:27

Što mislite, da li je ovo istina? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Pet 15 Feb - 13:43

Glupost Rolling Eyes Mislim koliki zaista ekspert treba biti da bi shvatio ženu? Naročito ako je voliš? Shocked

Sve to meni nema nikakve logike. Samo gomila proseravanja [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Uto 19 Feb - 12:53

Ajd iskreno , naajiskrenije sa koliko ste žena do sad ''spavali'' [You must be registered and logged in to see this image.]
ako se možete sjetit tačne/približne cifre [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Uto 19 Feb - 13:47

1<x<100 [You must be registered and logged in to see this image.]

Iskreno.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sre 20 Feb - 0:52

Citat :
Ajd iskreno , naajiskrenije sa koliko ste žena do sad ''spavali'' [You must be registered and logged in to see this image.]
ako se možete sjetit tačne/približne cifre [You must be registered and logged in to see this image.]

Iskreno - sa mnogo. Prestao sam odavno da brojim.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sre 20 Feb - 10:44

Ok , vidim da vam iskrenost jača strana , ni brojati ne umete [You must be registered and logged in to see this image.]

Koje pitanje vas naj izludjuje kad vam ga ženska postavi aa da se isto ponavlja mnoogo puta [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Čet 21 Feb - 16:11

Enigma ::
Koje pitanje vas naj izludjuje kad vam ga ženska postavi aa da se isto ponavlja mnoogo puta [You must be registered and logged in to see this image.]

"Ćao! Kako si, šta radiš?" - ukoliko se ponavlja iz dana u dan [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Čet 21 Feb - 18:03

Enigma ::

Koje pitanje vas naj izludjuje kad vam ga ženska postavi aa da se isto ponavlja mnoogo puta [You must be registered and logged in to see this image.]



Jesi zaspao? (Nisam, hrčem jer komponiram. [You must be registered and logged in to see this image.])

Da li gledaš ovo? (Ne, sjedim pred telkom i brojim slobodne elektrone. [You must be registered and logged in to see this image.])

Ideš prošetati psa? (Ne, ti ćeš sigurno. [You must be registered and logged in to see this image.])










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Čet 21 Feb - 21:09

Enigma ::
Ajd iskreno , naajiskrenije sa koliko ste žena do sad ''spavali'' [You must be registered and logged in to see this image.]
ako se možete sjetit tačne/približne cifre [You must be registered and logged in to see this image.]

1<x<10 ... nešto mi bzvz sad da vrtim film unazad i prebrojavam ...


Enigma ::
Ok , vidim da vam iskrenost jača strana , ni brojati ne umete [You must be registered and logged in to see this image.]

Koje pitanje vas naj izludjuje kad vam ga ženska postavi aa da se isto ponavlja mnoogo puta [You must be registered and logged in to see this image.]

Nemam pojma ... možda ona koja se odnose na to "kako mi stoje ove cipele ili sl." Laughing ...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sre 11 Dec - 10:29

Sagacity ::


Da li vas je nekada neka devojka (bez obzira da li je bila veza ili ne) ošamarila i da li ste joj tom prilikom uzvratili šamar?



Nikada nisam dobio šamar od ženske osobe u životu. Nijedna čak nije ni pokušala.
Nisam dao razloga. Ja cijenim žene. happy 

Pokušalo je par muških. Nijedan nije uspio. A jedan je dobio i longetu.  happy 


Nije bilo ni uzvraćanja šamara. Niti šamaranja djevojaka.  happy 


Ja to šakom.  happy happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sre 22 Jan - 3:16

Citat :
Koje pitanje vas naj izludjuje kad vam ga ženska postavi aa da se isto ponavlja mnoogo puta

sva pitanja u vezi mog odlaska negde bez nje...
a je l' moraš da ideš? a je l' mogu ja s tobom? a kad se vraćaš? etc...  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sre 22 Jan - 6:52

Razdvojena letovanja , zimovanja mmm a sa nekom ste dugo u vezi , šta mslite o toj opciji  happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black_Stud

Elita
Elita

Black_Stud

Muški
Poruka : 1749

Učlanjen : 08.08.2013


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sre 22 Jan - 11:00

Moze, za promenu partnera [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610Sre 2 Apr - 23:33

Šta u vezi ne bi nikako mogao tolerisati.. happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pitanja za muškarce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 11 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja za muškarce
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Saveti za muškarce
» Kozmetika za muškarce
» Pitanja za žene
» Tko privlači žene, a tko muškarce?
» Sigurna kuća za muškarce
Strana 11 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-