Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pitanja za muškarce

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Angel&Devil

Elita
Elita

Angel&Devil

Ženski
Poruka : 2439

Lokacija : Hell

Učlanjen : 16.06.2011

Raspoloženje : Zajebano do bola


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 25 Jul - 19:28

Zasto su svi muskarci mamini sinovi? U fazonu ste "Kako mama kaze"! vorred
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34520

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Uto 26 Jul - 11:18

gagasasa ::
Da li vam je vazno biti prvi zeni, ako jeste, koliko i zasto?

U kom smislu biti prvi?

Biti prvi (da nije imala muškarca ranije) baš i nije mnogo. Malo mi je čak i neprijatno u takvim situacijama (uvek mi je bilo).

Biti prvi (da sve drugo stavljam nakon njenih potreba), to uvek i to mi je vrlo bitno pogotovu ako sam svestan da je volim i da mi ona mnogo znači.
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Sre 27 Jul - 10:39

Da li pijanstvo opravdava prevaru? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34520

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pet 29 Jul - 11:36

Šajni ::
Da li pijanstvo opravdava prevaru? [You must be registered and logged in to see this image.]

NE! Čak i kada je "pod gasom", muškarac je dovoljno svestan da zna da li želi ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 1 Avg - 9:31

Žena za volanom, oduvek diskutabilno dobar ili loš vozač,šta mislite o ženama vozačima? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 1 Avg - 9:48

Msm sa takvim nogama [You must be registered and logged in to see this image.] ..mogla bi izazvati lancani sudar [You must be registered and logged in to see this image.] Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 1 Avg - 9:50

Možda kad idem pešice Rolling Eyes , ali pitanje je šta pomisliš kad ugledaš ženu za volanom , ne mislim na njen fizički izgled već spretnost i veštinu upravljanja automobilom? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 1 Avg - 10:00

Mislim da su OK Rolling Eyes ...bolji su vozaci od mnogih muskaraca [You must be registered and logged in to see this image.] Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34520

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 1 Avg - 11:41

wild filly ::
Žena za volanom, oduvek diskutabilno dobar ili loš vozač,šta mislite o ženama vozačima? [You must be registered and logged in to see this image.]

Glupa predrasuda koja je naišla na potpuno odobravanje kod još glupljih ljudi.

poznajem žene koje voze mnogo bolje od mnogih muškaraca koje znam. Žene su smireniji vozači, muškarci su nervozni za volanom. Žene su i dosta opreznije. A u prošlosti je bilo i žena "profesionalnih" vozača. Moguće da ih ima i danas.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 1 Avg - 12:25

Ne mislim ništa. Vozač je vozač. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Uto 2 Avg - 12:08

Šta mislite o ženama koje prate i vole fudbal [You must be registered and logged in to see this image.] Jel vama to smeta ili vam je to simpatično [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Uto 2 Avg - 15:35

Taj nogomet je toliko glupo jednostavna igra da je sramota koliku su muškarci napravili filozofiju od toga. wonder

I svi se razumiju, svi selektori. affraid

Pa ne vidim razloga zašto i žene ne bi zanimao nogomet. I zašto ga ne bi voljele. Koja voli, neka izvoli. Meni žene koje prate nogomet nisu neobična pojava. Čisto normalno. Kao i sve druge stvari u životu. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Uto 2 Avg - 22:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34520

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Uto 2 Avg - 19:21

wild filly ::
Šta mislite o ženama koje prate i vole fudbal [You must be registered and logged in to see this image.] Jel vama to smeta ili vam je to simpatično [You must be registered and logged in to see this image.]

Obzirom da ga ja ne pratim, bio bih prezadovoljan ženom koja je zainteresovana za sport. Imponovalo bi mi što voli da prati sport i što ima jedan takav hobi kao što je gledanje utakmica preko TV-a pa i sam odlazak na njih. Naravno, ja bih sa njom gledao i išao ali to ne bi nikako umanjilo moje divljenje prema njoj.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Sre 3 Avg - 10:59

Šta mislite o ženskim suzama,s razlogom ili bez,da li vas pogadjaju u tom smislu da se rastužite i popustite kako biste je oraspoložili ili udovoljili samo da ne plače [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34520

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Sre 3 Avg - 11:13

wild filly ::
Šta mislite o ženskim suzama,s razlogom ili bez,da li vas pogadjaju u tom smislu da se rastužite i popustite kako biste je oraspoložili ili udovoljili samo da ne plače [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa da, prvih nekoliko puta padnem na tu foru. Ali, kako se vremenom bude ponavljalo (i ako), onda shvatim da plače samo da bi nešto dobila a na "normalan" način to ne može.

Ženske suze su i inače jak afrodizijak za muškarca. Treba ipak biti oprezan.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Sre 3 Avg - 15:55

Par puta su me baš ono, pogodile.
Kada su bile s razlogom.
Sve bi tada dao da zaštitim suzne oči od tuge.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 8 Avg - 11:23

Zasto se muskarci plase vezivanja,braka? happy
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 8 Avg - 21:13

gagasasa ::
Zasto se muskarci plase vezivanja,braka? [You must be registered and logged in to see this image.]



Nisam siguran ali mislim da se plase zbog gubitka slobode koju su do tada imali, a mnogi se plase i obaveza koje stupanjem u brak dolaze.Cool
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34520

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pon 8 Avg - 22:51

gagasasa ::
Zasto se muskarci plase vezivanja,braka? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne plašim se vezivanja. Plašim se nestanka ljubavi u jednom trenutku. Zvuči glupo ali u brak ulazim ako je volim (inače zašto bih)
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pet 19 Avg - 14:58

Jedno pitanje za muške , jel biste mogli živeti bez žena al iskreno? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Pet 19 Avg - 20:05

Mogao bi živjeti bez žena. happy

Vjerovatno bi to bilo puno lakše za realizirati na pustom otoku, nego u gradu, okružen ženama. Very Happy

Ali mislim da bi. Nekakav jaki razlog bi trebao biti za takvu odluku. Pretpostavljam da bi to trebalo biti neko veliko razočaranje. Recimo izdaja "žene tvoga života". affraid
I kada bi tako odlučio, toga bi se i pridržavao.
Celibat. happy happy
Do kraja.
Što fali?
I to je za ljude. cool










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Sub 20 Avg - 22:47

Pitanje za vezane muskarce...
Kako ste znali, da ce vasa zena biti vasa zivotna suputnica?
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Sub 20 Avg - 22:55

Nisam znao da postoje vezani i nevezani [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja nisam vezan pa ne mogu da ti odgovorim [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Sub 20 Avg - 22:58

Komsija ti mene malo zekis? [You must be registered and logged in to see this image.]

Mislila sam "vezani" ili brak ili da zive nevencani.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34520

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610Ned 21 Avg - 0:09

Enigma ::
Jedno pitanje za muške , jel biste mogli živeti bez žena al iskreno? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne bih mogao. Mislim, život bez humora nije nikakav život [You must be registered and logged in to see this image.]

A sad, iskreno. Ne. Potrebna mi je ljubav, potreban mi je neko da sa njim podelim svoju radost, tugu, sreću, potreban mi je neko sa kim ću da ostarim. A kako nisam gay, u tom slučaju žena je prava opcija [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pitanja za muškarce - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 5 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja za muškarce
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Saveti za muškarce
» Kozmetika za muškarce
» Pitanja za žene
» Tko privlači žene, a tko muškarce?
» Sigurna kuća za muškarce
Strana 5 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-