Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Brbljivica & Ćutalica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sub 14 Apr - 15:25

Tema tipično ženska al može bit i univerzalna [You must be registered and logged in to see this image.]

Jeste li po prirodi brbljivi pa volite pričat puno , stalno , uvek imate što dodat i reći , pravite zabavnu atmosferu gde god vam se jezik raspertla ? [You must be registered and logged in to see this image.]


Ili ste više mudri ćutolog , govorite samo kad treba i kad mislite da imate što reć ,svaku reč izvažete pre nego je kažete ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sub 14 Apr - 15:36

Pričanje opušta atmosferu. Very Happy Otvara ljude. Ne volim šutnju. Nisam ćutolog, ali ni brbljavac. Prilagodim se sugovorniku, ocijenim kako će nam biti ugodnije. [You must be registered and logged in to see this image.]

I kada brbljam, pazim da ne blebnem nešto. Nastojim paziti što govorim. Pogotovo kada nekoga ne poznam baš dobro. Nikada ne znaš što nekoga može povrijediti. Ponekad i najobičnija sitnica. Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sub 14 Apr - 17:27


Volim ljude koji su komunakitivni i kojima ne moraš klještima izvlačiti reči iz usta, koji vole da pričaju o svemu i svačemu, ..ali ja spadam ipak u one ćutljive tipove ljudi a naročito kada se nalazim u društvu nepoznatih ljudi. happy ..Tada "snimam" situaciju Laughing ko je kakav, kako razgovara, o čemu govori i ako osetim da se "kontamo" tj, da je osoba ok tada je več druga priča.. Very Happy .. mislim da bi osobe s kojima se družim i poznajem pre rekli da sam brbljivica nego ćutalica happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sub 14 Apr - 17:36

Eto ja sam na primer takva da situaciju ocenim za minut , vidim , ko , šta , s kim i kako a onda se zalepim za onoga ko mi godi , s kim sam našla nešto zajedničko ee onda priči nema kraja [You must be registered and logged in to see this image.]
A kad vidim da tu nemam šta tražit ,da se ne kontamo i da me neko smara samo se okrenem i odem bez javljanja [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako pa moram bit u tom društvu na dulje vreme onda se zabavim za svoj račun sama , posmatranjem tudjih faca i slušanjem bisera smarača [You must be registered and logged in to see this image.]

Inače sam brbljiva i volim sve da pitam i znam , isto tako sve i pričam što me pitaju , važim za zabavnu i vedru osobu koja u drugima budi dobre vibracije [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Ned 15 Apr - 1:23

Nisam ni brbljivica ni ćutalica ..recimo da sam zlatna sredina Laughing
Pričam onoliko koliko mislim da treba u zavisnosti sa kim sam u društvu ..ponekad se sita ispričam i sa sasvim nepoznatom osobom ako mi je trenutno raspoloženje dobro a znam i da zaćutim ako sam neraspoložena bez obzira sa kim sam Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Pet 20 Apr - 22:31

Brbljivica & Ćutalica i jedno i drugo happy zasto bih cutala ako mi se prica ,ili pricala ako mi nije do price happy mozda se ponekad dobro zaverglam al ima necem smisao te price ,zamislite izadjes negde i cutis posle kukas kako te niko nerazume wonder
ponekad mislim da bi mi pipa izrasla ako nekad nebi progovorila happy volim komunikativne ,otvorene osobe koje bez ikakvog uvijanja pricaju samnom ,jer tada znam koliko je vrednost takvog pricanja tj prijateljstva happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sub 6 Jul - 23:22

Brbljivica happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sub 20 Jul - 20:55

Ja sam nešto izmedju runing 
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sub 12 Jul - 12:31

Brbljivica ne znači alapača  happy happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sub 12 Jul - 16:48

Bolje da "brblja", bar se nešto dešava  happy  nego da ćuti kao grob  affraid
Nazad na vrh Ići dole
Anchy

Super Član
Super Član

Anchy

Ženski
Poruka : 965

Godina : 42

Učlanjen : 24.11.2014

Raspoloženje : :)


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Pon 20 Apr - 19:13

Brbljavica sam,volim razgovarati,volim se smijati,volim zabavljati,volim da me zabavljaju,sto veselije to bolje,sutim jedino kad sam tuzna ili bolesna happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Pon 20 Apr - 19:19

Volim fine brbljivice, koje u tome ipak ne pretjeruju.. brbljivice kad je to potrebno. ne volim ćutljive, naprotiv brbljivice me više "otvore", pobudjuju..  happy
No, ne volim one, od kojih ne možeš čestito doći do riječi, nešto reći.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Uto 21 Apr - 10:41

Brbljivica sam... happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sre 6 Maj - 22:55

Dugo mi treba da nešto ili nekoga prihvatim. Cool

Pričam samo sa osobama sa kojima sam na istoj talasnoj dužini. happy

Ćutalica. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Pet 8 Maj - 14:27

Ove koje ćute su opasne. Very Happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Ned 2 Apr - 12:19

EROTIC MAN ::
Ove koje ćute su opasne. Very Happy
Cool
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Ned 2 Apr - 20:52

Emelie ::
EROTIC MAN ::
Ove koje ćute su opasne. Very Happy
Cool


affraid


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 356335

Učlanjen : 29.03.2018


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Ned 17 Mar - 10:42

EROTIC MAN ::
Emelie ::
EROTIC MAN ::
Ove koje ćute su opasne. Very Happy
Cool


affraid


happy

 Tako kažu   happy    shy    Laughing   happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610Sre 10 Apr - 23:52

Ja sam brbljivica.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Brbljivica & Ćutalica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Brbljivica & Ćutalica    Brbljivica & Ćutalica  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Brbljivica & Ćutalica
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-