Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sre 11 Jan - 13:14

Emelie ::
Citat :
Samo ON mi može biti jedini i pravi prijatelj. happy


Svi ostali mogu biti samo poznanici. happy

happy
Malo šale, Emelie.. happy

Da, slažem se.. samo ON je jedini i pravi. I prijatelj i drug, ljubavnik, muž... da te razumije i kad si tužna i vesela i neraspoložena i otkačena.. happy
E sad, poznanici.. širok pojam. confused
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sre 11 Jan - 19:43

neno ::
Emelie ::
Citat :
Samo ON mi može biti jedini i pravi prijatelj. happy


Svi ostali mogu biti samo poznanici. happy

happy
Malo šale, Emelie.. happy

Da, slažem se.. samo ON je jedini i pravi. I prijatelj i drug, ljubavnik, muž... da te razumije i kad si tužna i vesela i neraspoložena i otkačena.. happy
E sad, poznanici.. širok pojam. confused


Znam. šalim se i ja... happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Herr96

Član
Član

Herr96

Muški
Poruka : 10

Lokacija : 127.0.0.1

Učlanjen : 11.03.2017

Raspoloženje : Jebeno


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 11 Mar - 14:36

Ne postoji.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sre 12 Apr - 14:44

retkost retka, zato jer žene ne mogu da veruju da je nekom muškarcu stalo do njih kao osobe, a ne do njihovog tela. velika većina žena misli da muškarci razmišljaju i osećaju samo s donjom glavom.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Pet 21 Apr - 23:45

EROTIC MAN ::
retkost retka, zato jer žene ne mogu da veruju da je nekom muškarcu stalo do njih kao osobe, a ne do njihovog tela. velika većina žena misli da muškarci razmišljaju i osećaju samo s donjom glavom.  Cool

To im mozak. happy happy 
happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:30

Nemoguća misija. Nakon druge rečenice ja krešem. Nakon pete je erupcija. I nemam kad da bidem frend.
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:32

Postoji ...dok se ne "kresnu"...onda to predje u posebne povlastice...dok ne dosade jedno drugom...onda se to vrati na prijateljstvo...dok se ne posvadjaju...onda se mrko gledaju dok se ne pomire...a posle mirenja najbolje legne jedan "kres"...dakle, opet posebne povlastice...i tako taj valcer traje dok ne padnu od vrtoglavice...e, neki to zovu prijateljstvo... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:37

Sreća da je Bog stvorio ženu prvo, pa tek onda kremen. Inače što bi kresali?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:42

tamoneki ::
Postoji ...dok se ne "kresnu"...onda to predje u posebne povlastice...dok ne dosade jedno drugom...onda se to vrati na prijateljstvo...dok se ne posvadjaju...onda se mrko gledaju dok se ne pomire...a posle mirenja najbolje legne jedan "kres"...dakle, opet posebne povlastice...i tako taj valcer traje dok ne padnu od vrtoglavice...e, neki to zovu prijateljstvo... Wink

Aha, znači kresnu se. affraid happy

Nije to prijateljstvo, ili možda jeste. happy

Ja imam samo prijateljicu happy još se nismo kresnule. happy

Prijatelja nemam. happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:44

Pa i ja imam prijatelja. I nisam ga opalio.
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:49

Emelie ::
tamoneki ::
Postoji ...dok se ne "kresnu"...onda to predje u posebne povlastice...dok ne dosade jedno drugom...onda se to vrati na prijateljstvo...dok se ne posvadjaju...onda se mrko gledaju dok se ne pomire...a posle mirenja najbolje legne jedan "kres"...dakle, opet posebne povlastice...i tako taj valcer traje dok ne padnu od vrtoglavice...e, neki to zovu prijateljstvo... Wink

Aha, znači kresnu se. affraid happy

Nije to prijateljstvo, ili možda jeste. happy

Ja imam samo prijateljicu happy još se nismo kresnule. happy

Prijatelja nemam. happy happy

Koliko sam shvatio tema je o prijateljstvu razlicitih polova...ili nisam shvatio...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:52

tamoneki ::
Emelie ::
tamoneki ::
Postoji ...dok se ne "kresnu"...onda to predje u posebne povlastice...dok ne dosade jedno drugom...onda se to vrati na prijateljstvo...dok se ne posvadjaju...onda se mrko gledaju dok se ne pomire...a posle mirenja najbolje legne jedan "kres"...dakle, opet posebne povlastice...i tako taj valcer traje dok ne padnu od vrtoglavice...e, neki to zovu prijateljstvo... Wink

Aha, znači kresnu se. affraid happy

Nije to prijateljstvo, ili možda jeste. happy

Ja imam samo prijateljicu happy još se nismo kresnule. happy

Prijatelja nemam. happy happy

Koliko sam shvatio tema je o prijateljstvu razlicitih polova...ili nisam shvatio...[You must be registered and logged in to see this image.]


Ma sve ti ti prijateljstvo, ovako ili onako... happy


happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:53

Tanguy ::
Pa i ja imam prijatelja. I nisam ga opalio.

Treb'o si Laughing ...to je sad normalnije nego prijateljicu "opaliti"... Wink...skroz si zapustio savremeno obrazovanje... happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:54

Pa može 2-3 prijateljice. Bitno samo da je krevet od hrastovine, iverica nije dobra za to prijateljstvo.
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:56

Citat :



Ma sve ti ti prijateljstvo, ovako ili onako... happy


happy

Pa to ti pricam, sa kresom ili bez, prijateljstvo je vecno, sam je ljubav prolazna...msm, potreba za fizickim  dokazivanjem prijateljstva... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:57

Tanguy ::
Pa može 2-3 prijateljice. Bitno samo da je krevet od hrastovine, iverica nije dobra za to prijateljstvo.
Teško ko bi sa tobom izdržao jedan dan   happy










[You must be registered and logged in to see this image.] 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 0:59

tamoneki ::
Citat :



Ma sve ti ti prijateljstvo, ovako ili onako... happy


happy

Pa to ti pricam, sa kresom ili bez, prijateljstvo je vecno, sam je ljubav prolazna...msm, potreba za fizickim  dokazivanjem prijateljstva... Wink


Vidiš ja moju prijateljicu nikad ne bih kresnula. happy

Muške držim na distanci.   happy  

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 1:06

Citat :

Muške držim na distanci.   happy  

happy happy

I ja...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 1:09

Postoji sex, a to je najjače prijateljstvo, ono duboko, iskonsko. Ovo drugo je šuplja priča, prvo kres pa fabula.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 1:10

tamoneki ::
Citat :

Muške držim na distanci.   happy  

happy happy

I ja...[You must be registered and logged in to see this image.]

Neki i to zovu prijateljstvo. happy

happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 1:17

Ja nemam prijateljice, samo koke i ribe. Bez velikih troškova, kukuruz i mrve.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 1:49

Tanguy ::
Ja nemam prijateljice, samo koke i ribe. Bez velikih troškova, kukuruz i mrve.
happy happy happy happy happy happy happy happy happy  mislim da to nije tema  happy happy  

O prijateljstvu izmedju žena i muškaraca mislim sve najpozitivnije ja sam za to pre da imaš muškog prijatelja nego ženskog.. Mislim naravno treba imati i ženske prijatelje ali muški prijatelji su nekako bolji jer su redji i mnogo je teško imati mušku osobu za pravog prijatelja nego ženskog kojeg možeš da sretneš svakog dana i koji je blaži pol i koji su toliko češći da retko koja žena ima pravog muškog prijatelja.. Tkd sam uglavnom na tome da je mnogo bolje imati muškog prijatelja koji je toliko retka situacija  happy










[You must be registered and logged in to see this image.] 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 15:21

postoji i posle ljubavne veze. upoznali se, kresali, videli da to nije to, rastanu se civilizovano  i lepo ostanu prijatelji.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Sub 22 Apr - 18:56

EROTIC MAN ::
postoji i posle ljubavne veze. upoznali se, kresali, videli da to nije to, rastanu se civilizovano  i lepo ostanu prijatelji.  Laughing

happy happy pa može i to al ima i onih koji su samo eto tako postali bliski i postali prijatelji.. bez ljubavne veze happy










[You must be registered and logged in to see this image.] 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610Ned 23 Apr - 0:12

Ariana ::
EROTIC MAN ::
postoji i posle ljubavne veze. upoznali se, kresali, videli da to nije to, rastanu se civilizovano  i lepo ostanu prijatelji.  Laughing

happy happy  pa može i to al ima i onih koji su samo eto tako postali bliski i postali prijatelji.. bez ljubavne veze happy
  happy happy 
  Može i to. happy

  Može biti samo ako je gay. happy 
  
  Onda te neće kresnuti.  shy
  
   happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 10 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Razgovor izmedju muža i žene
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Šta žene najviše cene kod svog muškarca?
» Žene kojima se muškarci žene
» Slaganje parova izmedju znakova
Strana 10 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-